Henryk - lubi

 • Henryk lubi Komentarz

  Najpierw Ząbik, później Kowalik pożegnany, potem Kościecha out, forsowanie Australijczyków, następnie Miedziak, a za nim Przedpełski. Jak w ten sposób dbało się w Toruniu o swoją kadrę to nie widzę w tym winy juniorów, którzy przecież też myślą o swojej przyszłości. Niech pan Termiński bajek nie opowiada, bo jaki koń był, każdy widział. To nie formacja juniorska zawaliła sezon, a była tylko dopełnieniem- w dużej mierze nie ze swojej winy-obrazu nędzy i rozpaczy jki prezentowali działacze, menedżerowie wraz ze składem, który przecież sami wybrali i prowadzili.

 • Henryk lubi Komentarz

  Szanowna redakcjo. Ile jeszcze qrwa można pisać o "przyczynach spadku Torunia"?

 • Henryk lubi Komentarz

  Kvech tak na 99% występ w Memoriale Rycerzy speedwaya, ale nie ma co tak kręcić kuprem co ma być to będzie.

 • Henryk lubi Komentarz

  Znowu ten KSM. Każdy klub niech buduje drużynę na jaką go stać. Niektórzy mają ból pewnej części ciała, że UL może czwarty raz z rzędu wygrać ligę. Odpowiedź jest prosta. Zbudujcie lepszą drużynę to nie wygra.
  Zaostrzone w zamian powinny być kontrole regulowania zobowiązań wobec zawodników w ciągu sezonu. Jak pokazuje wypowiedź Pana Grzyba ze Stali pod koniec sezonu. On nawet nie uważa, że zaległości z bieżącego sezonu to jakiś problem. Gdyby były sprzed roku lub dwóch to by się zastanowił.
  Moim zdaniem, przed kolejnym meczem każdy klub powinien złożyć oświadczenie, że nie ma przeterminowanych zobowiązań wobec zawodników i trenera. Jeżeli są, to powinny być wyszczególnione komu i ile. I GKSŻ mogłaby się wykazać zezwalając na kolejny mecz lub nie. Dla niewtajemniczonych faktura wystawiona tydzień wcześniej z terminem płatności 30 dni nie jest zobowiązaniem przeterminowanym, ale 31 dnia już będzie.
  Za składanie fałszywych oświadczeń wykluczenie z ligi i standardowa odpowiedzialność karna.
  To bardziej niż KSM skłoniłoby Prezesów do kontraktowania drużyny na miarę możliwości.

 • Henryk lubi Komentarz

  Pierwsze co nalezalo by zrobic? Otworzyc drzwi , chwycic za szmaty i wywalic Witkowskiego!!!
  Jak taki typ moze byc twarza PZM????!!!!!
  Niedobor juniorow w klubach a on nie ma nic przeciwko temu by pod 6 startowal zagraniczny junior?????!!!!!!!!!!!!!
  Dlaczego kluby szkolace mlodziez i wydajace grube pieniadze maja byc poszkodowane kosztem jednej osoby rodem z Wroclawia lobbujacej tej przepis?!!!!
  Leszno, szkoli, Gniezno - brawo! Zielonka ruszyla preznie, Gorzow jak zawsze ok, Gdansk a Wroclaw co????? Czeka jak jakas perelka sie trafi i przygarnie!!!!

  Powtorze po raz setny, tysieczny.....

  Normalnosc w Polskim Zuzlu wroci, gdy kluby beda szkolic i posiadac wlasnych wychowankow utozsamiajacych sie z miastem i kibicami !!!

 • Henryk lubi Komentarz

  Narodowy ma taki sam styl gadania jak były Prezydent:))) Też mu się wydaje ,że sam wystkiego dokonał ;))))

 • Henryk lubi Komentarz

  Moim zdaniem bardzo madra i stanowcza decyzja Cieślaka , i oby różnymi zabiegami czy pidchodami i wpływami nie została cofnięta !! Mimo to że bycie żużlowcem to ich zawód , to nie może być tak że zawodnicy będą wybierać sobie intratne zawody , memoriały czy turnieje bo start tam będzie im sie bardziej opłacał od występu z Orłem na piersi .. Kilku tu tych shov menów obrosło juz w piórka , ale po części to wina nas kibiców że mimo wszystko tolerujemy takie zachowanie . Myślę że ta ukarana czwórka swoim zachowaniem , szacunkiem , i współistnieniem nie dorasta Zmarzlikowi do pięt , a jak to wygląda w praniu pokazały wyscigi w ostatnim GP , gdzie nasi JAK TYLKO MOGLI , to moim zdaniem przeszkadzali Bartkowi w zdobyciu Mistrzostwa Świata , a on dzieki Bogu sam sobie z tym wszystkim poradził ..

 • Henryk lubi Komentarz

  Zakazac im reprezentowania barw bo na orzelka nie zasluguja,banda ch...

 • Henryk lubi Komentarz

  Widać, że buntownicy nie są patriotami a z tego łatwo wywnioskować, że wczoraj głosowali za Koalicją Obywatelską.

 • Henryk lubi Komentarz

  Nie jestem do końca przekonany, że odejście KK-ja niewiele zmieni. W sezonie AD 2018, trio Kasprzak, Vaculik i Zmarzlik, doprowadziło Gorzów do finału ligi. Odejście Vaculika, spowodowało, że Gorzów jedzie w barażu. Kolejna strata, może doprowadzić do degradacji. Realnie patrząc, pozostanie tylko Bartek i ewentualnie juniorzy. Żaden inny senior Stali, nie zagwarantuje zdobyczy na poziomie 10-12 punktów, lub więcej.
  Antidotum na pozostanie w Stali Kasprzaka, może być... Hampel. Wiadomo przecież, że w Lesznie będzie nieco "ciaśniej" w seniorce, a taki ruch, może okazać się kluczowy. Kolejne trio złożone z Kasprzaka, Zmarzlika i Hampela, wsparte Thomsenem i Woźniakiem, dodatkowo niezłymi juniorami, może dać awans do finału ligi.
  Czy tak się stanie? Nie wiem, wiem natomiast, że jeżeli "na posterunku" zostanie sam Bartek, Stal będzie w dużych opałach...

 • Henryk lubi Komentarz

  Ta, tylko jak Kasprzak odejdzie, to Stal będzie już kompletnie na barkach Zmarzlika. IMŚ, do tego solidny Polak (Szymek), a potem wielka niewiadoma. Thomsen ma zadatki na dobrego ridera, ale też jest strasznie nierówny. Kildemand to nawet w Nice miałby problemy by dowozić 3, a Jamróg nawet w niezłym jego sezonie miał niższą średnią niż KK. Tu potrzeba kogoś, kto pociągnie też zespół. Jeszcze przed wystąpieniem Kasprzaka słyszało się, że Iversen już prawie dogadany, a nagle temat upadł. Wiem, PUK to też jeździ jak mu humor dopisuje, ale prowadząc parę i znając ten tor mógłby spokojnie odjechać sezon na ok. 1,9-2,0. A tymczasem możemy być świadkami pary Jamróg-Thomsen. Ciężko wyrokować, ale jak się ten skład sprawdzi, to Stal czeka cholernie ciężka przeprawa o ligowy byt.

 • Henryk lubi Komentarz

  Stelmet ma w tym roku skład na walkę o PO i trzeba sobie to uświadomić. Inaczej takie mecze i porażki, jak ta, będą mocno irytować. Trener nie wytrzymał nerwowo i trudno mu się dziwić. No nic, gramy dalej.

 • Henryk lubi Komentarz

  Szykuje się koszykarska uczta. Teren bardzo trudny, daawno nie zdobyty. No, ale w Ostrowie też żeśmy długo nie wygrywali. ;) Powodzenia dla obydwu drużyn.

 • Henryk lubi Komentarz

  Gdy w czasie meczu zawodnik upadnie na tor to bada go lekarz.Lekarz decyduje czy może on wystartować czy nie.Lekarz mowi czy może,ale decyzje podejmuje zawodnik i gdy zle się czuje to wycofuje się z kolejnego biegu lub calych zawodow.I to jest normalne.Tu mamy opinie lekarza o zdrowiu zawodnika w formie druku L-4.I można dociekać czy zawodnik ma odnowiona kontuzje,czy psychicznie nie jest przemeczony i ma dość po sezonie czy ma rozstroj zoladka albo czy zdecydowal się na zabieg po przebytej kontuzji.A może potrzebuje rehabilitacji albo wakacji?Zawodnik to nie robot czy niewolnik.Brzydko domniemywać ze lekarz i zawodnik to oszuści.Bo albo ma się dowody albo dziwnie to wygląda.Takie szczucie.

 • Henryk lubi Komentarz

  Macedonia od nas tez dostanie i jest awans pewny

 • Henryk lubi Komentarz

  Najważniejsze zwycięstwo.Gratulacje !!!

 • Henryk lubi Komentarz

  @Pit7: stylem się nie wygrywa ale golami

 • Henryk lubi Komentarz

  Mlody Wilku to myslisz, ze Golob, Kolodziej i teraz Zmzrzlik zrobili zmowe by oszukiwac? Siedzisz za kompem i nie masz pojecia jak wyglada zuzel od podszewki. Znasz go tylko wirtualnie wiec nie kwestionuj realiow. oni mowia prawde. Zyjmy z tym.

 • Henryk lubi Komentarz

  Mądre słowa Bartas. To pokazuje jaka w tobie jest klasa. Wypowiedź wzorowa. Chcesz mieć najlepszy sprzęt? Musisz zainwestować w niego. Pamiętaj Bartek, tanie mięso jedzą psy.

 • Henryk lubi Komentarz

  Suma Wszystkich kosztów, a tym mowa, może być spora: team, sprzęt, auta, hotele, przejazdy i przeloty. A jest tego pewnie sporo więcej. Żeby wyjąć trzeba włożyć, inaczej się nie da. Bartek wyjął złoto IMŚ. Niech wyciąga kolejne, jestem za!