Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • UL napisał/a komentarz do Żużel. Zagraniczne legendy Fogo Unii Leszno. Emil Sajfutdinow podąża śladami Leigh Adamsa

  @Doniu512: wszystko zależy od stworzenia odpowiednich warunków przez dany klub kolego. Ale tak jak piszesz jest wszystko możliwe. Pozdrawiam

 • UL lubi Komentarz

  Wiem pan co panie Darku. Daj pan spokój już z tym Pawlickim i Zmarzlikiem. Wczoraj żeś pan pisał co innego a dziś jeszcze co innego. Nie będę pisał bluźnierstw w kierunku pana... Myślałem że pan jest normalny ale jak widać jest coś co pan ukrywa przed innymi. Daj sobie pan na luz. Zarabiasz na naszych kliknięciach ja to rozumiem ale żeby to było ciekawe a nie odgrzewanie starego kotleta. Po co takie podgrzewanie atmosfery. Ok ja nie muszę lubiec Pawlickiego bo jego zbyt pewność siebie nie pasuje do grona normalnych kolegów tylko pasuje do cwaniaków którzy są jednostrzalowcami i prędzej czy później skończą inaczej niż by każdy sobie pomyślał. Nie piszcie o ty h tematach bo jeden go lubi a drugi niech tak zostanie. Zawodnik i tak ma to w dupie kto będzie lubił tym bardziej z kibicow. Jest kilkadziesiąt tysięcy i tak zostanie. Amen

 • UL lubi Komentarz

  Miał być wywiad o promowaniu żużla na Narodowym, a był bełkot Ostafy. Policzyłem i 54x wymienił nazwisko Pawlicki. Żenada.
  Dodam, że w żużlu jest 2ch czynnych żużlowców o tym nazwisku i redaktorek za każdym razem powinien dodawać imię, aby nie przyszło nikomu pomyśleć inaczej. Z drugiej strony dlaczego nazywa go publicznie "Pawlicki"? Kumpel?
  Tymi nagonkami robi krzywdę nam kibicom i Panu Bartoszowi, bo jak ktoś mnie zmusza do głosowania to na 10000% zrobię na przekór. Zresztą to mój wyłączny wybór. Przy...ił się zakompleksiony redaktorzyna do Pana Piotra i w każdym artykule o tym trąbi. Widocznie brak pomysłów na jakiś sensowny artykuł. Można by w tym czasie opisać, jak żużlowcy pracują w tym okresie nad formą, jak przygotowują sprzęt, zmiany w zespołach serwisowych, nowinki techniczne, statystyki, prognozy pogody hahah, a nie Pawlicki, Pawlicki, Janowski, Drabik......

 • UL lubi Komentarz

  Bądź sobą Piter :) Nie przejmuj się tą całą nagonką,którą robią na Ciebie.Trzymaj gaz!

 • UL lubi Komentarz

  Pawlicki , Zmarzlik - najlepsza para na SoN. Panie Cieślak skreślić, spalić mosty łatwo. Niech Pan sobie odpowie, kto na tym najwięcej straci? Pawlicki nie sądzę. Trener jest od tego, żeby nawet z podbramkowych sytuacji wyciągać wnioski. Pan tego nie zrobił. Szkoda

 • UL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo tak trzymać drugi klub ekstraligowy który pakuję kasę w szkolenie młodych adeptów żużlowych.

 • UL lubi Komentarz

  Nie wiem po co przedłużyli Cieślakowi umowe.....Juz dawno powinien być zmieniony.

 • UL lubi Komentarz

  Na ten temat napisano tylko jeden rzetelny artykuł opisujący dokładnie genezę konfliktu oczywiście nie na tym portalu.W tym konflikcie wina leży również po stronie Cieślaka o GKSŻ.Niestety obiektywne spojrzenie wielu z Was jak również SF nie istnieje....Usuną kometarz czy nie o to jest pytanie.

 • UL lubi Komentarz

  Zostałem fanem Magica i Drabika o braciach nie wspomnę!A co mam nazywać 0,7 panem jak niektórzy!Blahaha wybór jest prosty!Gdyby trenerem kadry nie był pijok temat byłby inny!

 • UL lubi Komentarz

  Jeśli Zmarzlik czy Dudek posłusznie służą pijakowi to ich sprawa,Pawliccy oraz Janowski z Drabikiem postąpili jak trzeba.

 • UL lubi Komentarz

  Jeżeli tylu zawodników nie chce startować w kadrze to nie świadczy źle o nich, ale o tym, że coś nie tak jest z rozgrywkami na poziomie reprezentacyjnymi. Stawiam na to, że problem tkwi w likwidacji DPŚ. SoN nie ma prestiżu a innych zwodów reprezentacyjnych nie ma.

 • UL lubi Komentarz

  Liczy się liga i tyle. Brak DPŚ, do tego coraz więcej miejsc w GP przyznaje się przy zielonym stoliku. A jeździć w meczach towarzyskich też się za bardzo nie uśmiecha.

 • UL lubi Komentarz

  Doyle szukal klubu z pieniędzmi i bez Chrisa Holdera.Wiadomo przecież ze Chris Holder psuje atmosferę w Toruniu już od lat.Doprowadzil wraz z p.Terminskim do spadku do 1 ligi i dalej okupuje kase klubu.Puki Chris Holder w Toruniu będzie to klub się nie podniesie z zapasci.

 • UL lubi Komentarz

  Szukanie dziury w całym. Widać sezon pismaków już się rozpoczął na dobre. Może chcielibyście, żeby specjalnie dla Was zrobił „dziubek na insta”? Ogarnijcie się trochę!

 • UL lubi Komentarz

  haha....nie będzie zmian ponieważ w tej chwili pan ''szef'' EL boi się, że obecny skład przedstawicieli klubów tego nie poprze. Podczas gali, skądinąd zasłużona nagroda dla kibiców Lublina była próbą przeciągnięcia na swoją stroną prezesa tamtejszego klubu. Jak zauważyliście '''szef'' ufundował i wręczał nagrodę osobiście. Do tego nadchodzi Mrozek...lekko panu S nie będzie się rządziło. Za rok wróci do EL Toruń( chyba) a wyleci... no właśnie, wyleci zdanie ''szefa'' ktoś z opozycji i znów będzie można przeforsować pomysły bo poparcie swoich będzie. Co do KSM...ale to już było ! - równanie w dół. Junior zagraniczny ...należy wybić pomysł młotkiem z głowy...zmniejszenie składu ? i co to da rozwojowi żużla ?

 • UL lubi Komentarz

  KSM?? Nie powiem z czym na głowy się pozamieniał zwolennik tego pomysłu jak i 10 zespołowej ekstraligi czy zagranicznego juniora w składzie.... równanie w dół??? No przecież to idiotyzm w czystej postaci... karać zespoły które coś osiągnęły ciężką pracą ???

 • UL lubi Komentarz

  KSM już był przerabiany dwa razy likwidowany. Było po jednym zawodniku z ,,GP,, też przerabiano nie zdało egzaminu.Podwyższenie za podpis troszku za wysokie do 300 w sam za punkty powinien być nadal ten przedział jaki jest. Co zmienić moim zdanie można temat z nr zawodników na plecach, Żadnym wypadku nie dopuścić młodzieżowca zagranicy,.Baraże niech będą tylko wersji ,,PO,, Takie jest moje zdanie

 • UL lubi Komentarz

  Tylko nie KSM, bo to wymusza sztuczne zmiany składów u dobrze jeżdżących drużyn. Kara za dobrą jazdę - co taki paradoks ma wspólnego ze sportem?

 • UL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  KSM zabije żużel, najbardziej poroniony pomysł jaki może być w żużlu. Inne kluby ekstraligowe powinny płacić mega duże kary z brak szkolenia młodzieży a nie biadolić o KSM

 • UL lubi Komentarz

  Gdzieś był p.Cieślak jak był ZK? Po której stronie stałeś?Straszyłeś i olałeś ich to oni olali Ciebie...nie kadre,nie Polskę tylko Ciebie.To co ostatnio zepsułeś naprawi za rok Twój następca

 • UL lubi Komentarz

  No to panie Ostafiński Pan pojechał!!!!
  Jako dziennikarz powinien Pan wiedzieć że nie rzuca się oskarżeń nie mając dowodów a czym innym jest twierdzenie że to Piotr Pawlicki jest winny całej sytuacji z L4 w kadrze.
  Ciekawe skąd Pan to wie Piotr Panu to powiedział ( nie sądzę.!!!!).
  Ja na miejscu Piotra bym Pana pozwał do sądu za bezpodstawne oskarżenia i oczernianie.!!!!
  A przypomnę Panu że Piotra jako jedynego z wymienionej czwórki nie było na wspomnianej gali.!!!
  Więc pana teorie są od czapy.!!
  Dziwi mnie tylko że portal SF. pozwala Panu pisać takie brednie i to jest zaskakujące.
  Poziom dziennikarstwa tego portalu mnie czasami powala z nóg to nie ma nic wspólnego z czystym, rzetelnym dziennikarstwem.!!!
  WSTYD WSTYD WSTYD.!!!!

 • UL lubi Komentarz

  A ja patrze trochę na to inaczej . Po pierwsze mam wrażenie , że robi się wielką krzywdę Bartkowi . Kiedyś był taki czas że w Polskim żużlu był Tomasz Gollob i reszta zawodników , mam wrażenie że zaczyna wracać taki schemat tyle że zaczyna w nim występować Bartek Zmarzlik . Tyle że Bartek to nie Gollob . Uważam że Bartek jest świetnym zawodnikiem , świetnie dotychczas prowadzi swoją karierę . Ale oceniamy go na dzień dzisiejszy , ten zawodnik ma dopiero 24 lata , i jeszcze ma przed sobą trochę lat jazdy , więc może poczekajmy z ocenianiem go . Bo co powiemy a różnie w życiu bywa ( oczywiście czysta spekulacja czego mu osobiście nie życzę żeby każdy czytał ze zrozumieniem ) kiedy Bartkowi coś się zacznie nie układać ? coś mu pójdzie nie tak , zacznie gorzej jechać ? mówiąc o wzorach można mówić o Hansie Nielsenie , Tonym Rickardssonie , Crumpie , Adamsie itd . Przykałdem jest np Dudek który świetnie pojechał sezon 2017 , srebny medal , wcześniej zdobywał wszystko IMP , IMŚJ , IMPJ , DPŚ , a potem przyszły sezony 2018 ,2019 gdzie Patryk obniżył loty i każdy kto zna żużel wie że tak się dzieje w tym sporcie że jesteś na górze zaraz możesz być na dole . Z tego co mi wiadomo nie można zwolnić kogoś kto jest na L4 , na podstawie domysłów i spekulacji . Zawodnik wysyła L4 i robi to zgodnie z przepisem a z tego co mi wiadomo nie ma obowiązku też odbierania telefonu . Oczywiście że możemy domniemać , ale czy ktoś wysłuchał drugiej strony ? czy ktoś dał szansę wypowiedzenia sie tym czterem panom ? Cieślak jak pokazuje jego postawa w tej sytuacji okazuje się słabym gościem który ulega opini publicznej i mediom . Ja bym poczekał , spotkał się z nimi i spróbował tą sytuacje wyjaśnić , może faktycznie problem tkwi gdzie indziej . Wiemy wszyscy że między Bartkiem a Pawlickim np grzecznie mówiąc nigdy nie było dobrych relacji , ale czy takie mówienie trenerowi kadry przystoji ? że powinni brać przykład z Bartka ? Bartek pisze swoją historię ale każdy z tych facetów to inna osobowość . Czy można porównywać Nielsena , Rickardssona , Crumpa , Adamsa , Knudsena , Hamila , Ermolenko czy Nickiego ? każdy z nich był wielkim żużlowcem każdy napisał własną historię i każdy z nich osiągnął dużo w tym sporcie , ale jak każdy z nich jest inny . Oni wszyscy są bardzo ambitni , a ambicja ma to do siebie że nie lubi porażek . Każda boli każda w jakiś sposób męczy , pewnie tez mobilizuje ale często też pojawia się zazdrość zawiłość i tu myślę trener kadry powinien się wykazać . Powinien umieć spoić tych chłopaków , każdego docenić i w jakiś sposób zmobilizować . A my od dłuższego czasu mówimy tylko Bartek Bartek . Ja też się ciesze z sukcesu tego chłopaka bo go obserwuje i kibicuje od najmłodszych lat . Ale żużel nie zaczyna się i nie kończy na Bartku . Na dziś wiemy że on sobie świetnie radzi więc trzeba poswięcić uwagę innym tym którzy dożą do tego by być jeszcze lepszymi . Trener kadry powinien wiedzieć że wygrywa spójność nie jednostka i trzeba o dobry klimat umieć zadbać .

 • UL lubi Komentarz

  Pan Frątczak już zapisał się na kartach Historii Polskiego ŻUŻLA w dwa lata doprowadził klub z Torunia do HISTORYCZNEJ DEGRADACJ PO 44 LATACH więc można powiedzieć że coś osiągnął w tym sporcie wieczną pamięć kibiców :)

 • UL lubi Komentarz

  Baron ma głos Kazika Staszewskiego więc nic dziwnego że jego głos wpada w ucho hardkorowym zawodnikom , ja natomiast po wygranym meczu ze Spartą zamówiłem sobie pieczoną kaczke w gęstym sosie , ulubioną potrawe Barona . UNIA PANY

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.