Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • adamsaba lubi Komentarz

  Fajny etap + znajome widoki.
  Młody Belg wykorzystał sytuację, pojechał jak na czasówce i pozamiatał. Oklaski :)
  Carapaz pechowo, myślałem że już nie ruszy po tej kraksie bo marnie wyglądał. Ale walczył ile mógł i za to wielkie brawa.

 • adamsaba lubi Komentarz

  To jest ponoc najwiekszy wyscig w Polsce a podajecie wyniki jak ze scigania o memorial Skopenki!Wstyd!
  Jak sie krew leje to jestesci w zywiole ale jak sport sie toczy to nuda,prawda?
  Jak by tego bylo malo..Tzw. reprezentacja Polski, ma 4 kolarzy poza pierwsza setka!Po 3 etapie!Jutro utrzyma sie ewentualnie tylko Brozyna...Zanosi sie na nie lada sukces....

 • adamsaba lubi Komentarz

  @kart631: jak zapłacą to będą mieli

 • adamsaba lubi Komentarz

  Carapaz super skromny kolarz, polecam obejrzenie filmu na Netflixie o ekipie Movistar jak zaczyna się jego historia i jak z roli pomocnika ekipa stawia na niego jako lidera. Jest faworytem numer jeden do wygrania Tdp.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Napiszę krótko .Byłem tam z dziećmi jak co rok .Widziałem z metra cały wypadek.WYOBRAŹCIE SOBIE CO BY BYŁO GDYBY NIE TAŚMA(KORONAWIRUS)ODDZIELAJĄCA KIBICÓW OD BARIEREK.HE

 • adamsaba lubi Komentarz

  łojtam łojtam najechać na Niderlandię wysłać 3 lotniskowce 4 pułki lotnicze F-16 ze 20 okrętów podwodnych i 16 eskadr dronów Maciara i zadeptać obroną terytorialną

 • adamsaba lubi Komentarz

  Holendrzy zdaje się, nie wiedzą, że Czesio Lang nie podlega krytyce. Niech ktoś ich poinformuje.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • adamsaba lubi Komentarz

  Nie wiem co jest bardziej tragicznego. Komentarze, czy sam wypadek..chętnie jednak podpowiem niektórym. Barierki są ustawione w pełni profesjonalnie. Nie są ustawione inaczej niż stoją przy okazji innych tourów. Barierki NIE MOGĄ być sztywne, bo wtedy dramat byłby jeszcze większy. Żadne inne ustawienie barierek nie zabezpieczy zawodników przed bandytą z peletonu. Czesław Lang nie jest winien temu, ż ejakis idiotą chciał skasować rywala. Proponuję wam wszystkim, co już chcecie wszystkiego zakazywać, albo ścigać Langa, włączyć myślenie.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Co za the bill tak barierki rozstawił...

 • adamsaba lubi Komentarz

  Żeby nikomu nic się nie stało. Przerażający widok...

 • adamsaba lubi Komentarz

  Coś pechowy jest ten nasz Tour... Jak cały ten kraj...

 • adamsaba lubi Komentarz

  To wszystko wina PiS i Andrzeja Dudy

 • adamsaba lubi Komentarz

  @Ablafaka: Jakieś źródło nt. tych 70%? Ja trochę poszukałem i znalazłem: Według statystyk KGP (niestety, za rok 2018 - nowszych nie znalazłem), rowerzyści byli sprawcami 45% zdarzeń ze swoim udziałem - pozostałe 55% spowodowali kierowcy samochodów osobowych, ciężarowych, motocykliści, motorowerzyści, a nawet piesi), więc skąd info o owych 70%? Sam jestem kierowcą, motocyklistą oraz rowerzystą, więc nie bronię kierowców, ale wystarczy się przejechać którąkolwiek ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż popularnych bulwarów i zerknąć na owych "cyklistów" (celowo w cudzysłowie) z puszką piwa w dłoni... Wielkim błędem ustawodawcy jest brak obowiązku posiadania choćby karty rowerowej do poruszania się po ścieżkach przecinających drogi publiczne - sam byłem świadkiem zdarzenia, gdzie starsza już wiekiem rowerzystka po kolizji z samochodem osobowym próbowała udowodnić kierowcy, że miała pierwszeństwo, "bo była na rondzie", mimo że na skrzyżowanie wjechała na czerwonym świetle... Co do przekonania o pierwszeństwie - ciągłe apele do kierowców w sprawie "niechronionych uczestników ruchu" (skądinąd słuszne), powoduje to, że to właśnie rowerzyści nieposiadający praw jazdy myślą, że nie obowiązują ich żadne przepisy, a to kierowcy powinni na nich uważać...

 • adamsaba lubi Komentarz

  @Ablafaka: Dziękuję tym którzy dali mi minusy, zapewne są kierowcami którzy każdego rowerzystę by rozstrzelali. Gdy takim pokaże się statystyki że to kierowcy powodują 70% wypadków to i tak do nich nie dociera. No bo jak to tak kierowca mógł spowodować wypadek :)

 • adamsaba lubi Komentarz

  @Borg39: Sory niedoprecyzowałem. 70% wypadków w warunkach miejskich. Poza miastem odpowiadają za 54%. Dane z KGP za 2019 rok. To i tak bardzo sporo.

 • adamsaba lubi Komentarz

  @Daryl Dixon: Za 70% wypadków odpowiadają kierowcy. Statystyki są nieubłagane. Ci którzy znają przepisy powodują większość wypadków. Co do kierowców, większość nie wie kiedy rowerzysta ma pierwszeństwo, myślą że to zawsze samochód ma pierwszeństwo. Jak święte krowy? Rok temu typ złamał mi rękę, bo lusterkiem uderzył w łokieć, tak mnie wyprzedzał i tak zachował półtora metra odstępu. Jestem i kierowcą i rowerzystą i połowie ludzi odebrałbym prawo jazdy za to że nie potrafią zachować się na drodze. Rowerzyści którzy jeżdżą jak święte krowy też powinni być tępieni ale to kierowcy póki co myślą że są lepsi, że zawsze mają pierwszeństwo a to bzdura. Wiesz że jeśli droga rowerowa przecina ulicę, to jest to skrzyżowanie i trzeba trzymać się znaków? A czasami jest zasada prawej ręki? Pewnie nie wiesz, bo myślisz że masz po prostu pierwszeństwo zawsze i wszędzie :)

 • adamsaba lubi Komentarz

  Mieszkam w Malopolsce w okolicach Tarnowa.Jeżdże na rowerze szosowym. Rózne dystanse.To co dzieje sie na tutejszych drogach to cos strasznego.Kierowcy maja gdzies rowerzystow. Droga na ktorej jest osuwisko.Jade od strony gdzie mam pierwszenstwo na mijance osuwiska ale panowie a autach tak sie spiesza ze maja gdzies moje pierwszestwo.W niedziele zrobilem50km.Podrodze ani jednego patrolu policyjnego. Sa na drodze wtedy gdy juz jest za pozno bo doszlo do wypadku.Gdyby wiecej jezdzili to kierwocy czuli by jakis respekt.

 • adamsaba lubi Komentarz

  @Maciej Worach: Ja przerzuciłem się do lasu gdy rok temu kierowca połamał mi rękę podczas wyprzedzania. Po prostu w łokieć uderzył lusterkiem, przy sporej prędkości bo to było na prostej drodze poza miastem, gdy przyjechała policja jeszcze się wykłócał że ja widząc go powinienem zjechać na szutrowe pobocze, bo on ma pierwszeństwo a rowerem to sobie po polu mogę pojeździć. Nie wiedział co to półtora metra. Nie mówię nawet o tym, wystarczy metr. Sam jestem kierowcą ale szanuję rowerzystów, bo oni też są uczestnikami ruchu drogowego. Wystarczy aby rowerzystów traktować jak samochody a skończy się wszelka frustracja.

 • adamsaba lubi Komentarz

  ciężko mi uwierzyć w to, że Wolff jest w top 10, bo przecież były przecieki o zarobkach w Veszprem, a to by oznaczało, że Wolff zarabia jakieś 40 tysięcy euro miesięcznie. No, ale nie dziwi fakt, że on najlepiej zarabia w Kielcach, w końcu wygrał nam nie jeden mecz w LM, no i pamiętajcie o świętej wojnie w Kielcach. Takimi meczami on zapracowuje na bardzo wysoką pensję

 • adamsaba lubi Komentarz

  Nie zmieni się nic, jeśli w końcu rowerzysta w kolizji z samochodem nie zacznie być traktowany jak pieszy. Nasi niezależni od rozumu sędziowie traktują samochodziarzy zbyt łagodnie. Sam jeżdżę codziennie rowerem i codziennie ryzykuję życiem. Celowych, chamskich zachowań kierujących autem naliczyłbym przez ostatnie 30 lat ze trzydzieści. Niby niewiele, ale o trzydzieści za dużo, bo za każdym razem groził mi szpital (co najmniej).

 • adamsaba lubi Komentarz

  takie mamy w tym chorym kraju przepisy, że kierowcy są bezkarni i myślą że wszystko im wolno, bo mają samochód. Dopóki przepisy nie zostaną RADYKALNIE zaostrzone, dopóty będziemy mieć takich tragedii coraz wiecej

 • adamsaba lubi Komentarz

  Sprawa jest prosta.Kara za ucieczkę z miejsca wypadku powinna być wyższa, niż spowodowanie wypadku w stanie wskazującym. Przecież to standard: sprawca zgłasza się na policję kiedy wytrzeźwieje, twierdząc, że odjechał bo był w szoku. Scenariusz policji świetnie znany.

 • adamsaba lubi Komentarz

  Oby opieka nie była taka, jak w szpitalu Kopernika w Łodzi. Wzięli człowieka ze złamaną kością udową, wypisali odwodnionego, niemalże zagłodzonego na śmierć człowieka, który zamiast pośladka ma martwiczną odleżynę. Po zapaleniu płuc, bo nikt go nie oklepywał. Nic pielęgniarki i lekarz nie widzieli. Wstrętni lekarze, pielęgniarki jak doktor Mengele. O tym napiszcie, co się dzieje w szpitalach, kiedy niespodzianka ma wstępu bliskich. Mamy zdjęcia, mamy dowody!

 • adamsaba lubi Komentarz

  dziennikarzowi przypominam tragedię sprzed 2 lat- Grzegorz Grzyb- półzawodowy kolarz ,ale głównie wielki talent -perkusista zespołów Laboratorium ,Szwagierkolaska, Namysłowski i wiele innych zespołów- potrącony na rowerze przez młodego zabójcę w BMW .....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.