• By być mistrzem świata trzeba mieć klase i szacunek dla pokonanego.

  Szacunek wobec rywala należy okazywać zawsze, zarówno na boisku, jak i poza nim. O tej fundamentalnej zasadzie panującej w każdym sporcie zapomnieli obecni mistrzowie świata, którzy podczas celebracji zdobycia tytułu wyśmiewali swojego finałowego przeciwnika. Klose, Weidenfeller, Schürrle, Kroos oraz (…)

  Więcej

 • Przy Canaletes mówią. Barcelona

  Trudno opisać, jak smutne czasy przeżywaliśmy. Kładliśmy się bardzo wcześnie, żeby nie myśleć o tym, że nie ma kolacji. W niedzielę w ogóle nie wstawaliśmy, żeby nie czuć głodu. W końcu przekonałam Małego, żeby pojechał na kolonię ciężarówką przysłaną przez Julietę. Kiedy przedtem była o tym mowa, opuszczał (…)

  Więcej

 • SENY, PIT I COLLONS!

  SENY, PIT I COLLONS!Nadchodziły kolejne dni po strasznych październiku, listopadzie i grudniu 2013 roku. Tito był pełny życia. Wierzył nawet, że uda mu się z tego wyjść. Tak, tak, zawsze był optymistą. Od dłuższego czasu Ramón Alfonseda, prezydent Stowarzyszenia Weteranów Barçy, starał się zaprosić (…)

  Więcej

 • Més que un club

  Więcej

 • Barça, Barça, Baaarça!

  Tot el camp és un clam som la gent blaugrana Tant se val d’on venim si del sud o del nord ara estem d’acord, ara estem d’acord una bandera ens agermanaBlaugrana al vent un crit valent tenim un nom el sap tothom Barça, Barça, Baaarça!Jugadors, seguidors tots units fem força Son molt anys plens d’afanys (…)

  Więcej