Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • poważny.grzesznik napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Tim Soerensen w Orle Łódź. Zapowiada walkę o miejsce w składzie

  nie wiem czy on wywalczy to miejsce w składzie, technicznie jeździ ładnie ale w zeszłym roku przegrywał z Bogdanowiczem na treningach o Kopciu nie wspominam

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Czy nie psuje się marki strasząc zawodników karami jak się będzie chciało odejść z klubu i gdy domaga się zapłaty swoich pieniędzy?

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Ależ ten Gumowski ekspert od wizerunku . Przecież Stal sama sobie na taki wizerunek zapracowała . Jak by płaciła na czas to by zawodnicy chwalili klub i wizerunek był by inny . Przecież w Stali od kilku sezonów tak jest , powinni się cieszyć że tak późno ktoś odważył się o tym głośno powiedzieć .

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  należy niezwłocznie opublikować zaległości wszystkich klubów wobec zawodników i wówczas byłaby jasna sytuacja, czy tylko Gorzów jest dłużnikiem, bo nieoficjalnie wiadomo, że ci co tak najbardziej ryczą, mają jeszcze większe długi.

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Stal sama szkodzi sobie długami i przekrętami z kasą sponsorską

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Tytuł artykułu absurdalny. Marki nie psuje Grzyb, który nie płaci na czas tylko bezczelni zawodnicy, którzy chcą wypłaty za swoją prace :D. I to pieprzenie że dostał kasę w czasie zgodnym z umową. Jeśli tak było to jaki ma honor ten koleś, że podpisuje kolejny kontrakt z KK i to dosyć korzystny dla zawodnika? Z kolesiem co opowiada o wymyślonych zaległościach? Takie bajki to można Ostafowi opowiadać a nie normalnym ludziom.

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  No proszę, pracownicy nie dostali zaległych pieniędzy więc psuja markę....a czasem to pracodawca nie powienien placić na czas ni emiec zaległości ? więc kto komu psuje marke ?

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Zawodnicy psują markę... szczególnie KK, który kilka sezonów ją buduje! redaktorze opamiętaj sie w tej " anty zawodniczej" retoryce. Zarządzający gorzowskim klubem psują markę Stali, wypowiedzi zawodników to wynik: zaległości w wypłatach ( jeśli one są faktem ), słabej atmosfery w tym zespole = słaby menager ? Jeśli w Stali byłby "team spirit" to jestem przekonany iż nikt nie usłyszałby o zaległościach w realizacji kontraktów...

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Żadne KSM czy zmiany w regulaminie niczego nie zalatwią .Nauczyliście się paru nazwisk i wydaje się że bez nich to nic nie można ugrać :)) Toruń miał Doyle i spadł , Gorzów ma Zmarzlika i jedzie w barażu :))) A o ROW to bym się nie martwił , dadzą sobie radę .

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  brawo ku..a za pomysły KSM czyli mamy równać poziom do dołu zamiast go rozwijać i mieć wzorce jak najwyżej , pomysł podobnie utopijny jak komunizm

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  może lepiej zróbmy koszyki po osiem i losujmy na wiosnę najpierw po liderze dla każdego , potem prowadzących, doparowych i juniorów też i będzie najsprawiedliwiej i po równo !!!! chore pomysły , trzeba poziom wznosić do maksymalnie największego poziomu a nie go zaniżać celowo , kształcić i kreować wybitnych żużlowców a nie wypieprzać ich bo ksm za duży !!! nikomu nie będzie zależało na jak najlepszej średniej bo chooja zarobi ak go nie zechcą , dojdzie jeszcze do tego że im hamulce w motocyklach założą żeby przepuszczać przepuszczać przed metą , bo strach średniej zawyżyć.

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  A może KSM dla dziennikarzy? 1 artykuł na tydzień powinno być ok? ;)

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  W ostatnich 3 sezonach tylko raz beniaminek spadł z ekstraligi. To wg. Dariusza nie ma sensu?

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Późny PRL w pełni rozkwitu, prokuratura bawi się w medialne przecieki a pierwszy sekretarz wbrew protokółowi siedzi w pierwszyn rzędzie na uroczystościach państwowych

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobrze że w ogóle spojrzał na VAR. W ostatnim meczu Lecha ze Śląskiem nie raczył spojrzeć i od razu karny. W sumie na to samo wychodzi ale jak przyklepie Varem decyzje to wiadomo że to celebryta a nie sędzia tak to mozna sie łudzić ze się pomylił

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Kosecki się bał o swoje życie. Prosił by go nie przenoszono z więzienia w Rzeszowie do Białołęki. Do więzienia, gdzie siedział jego wróg - prawdziwy bandzior - przeciwko któremu miał zeznawać. Ale jednak prokuratura go tam ściągnęła. Bo wymyślili sobie, że właśnie w Białołęce przesłuchają go jako świadka w sprawie ....sprzed 11 lat. Przesłuchanie miało być 1.lipca ale się nie odbyło - przeniesiono jego termin na półtora miesiąca później, na 14 sierpnia. A Kostecki żył jeszcze tylko miesiąc. Cóż za zbiegi okoliczności !
  Ciekawe, że Kosecki, który siedział ZA PODATKI został skierowany do jednej celi z grypserą (to najbardziej niebezpieczni więźniowie). Ci rzekomo nic nie widzieli, nic nie słyszeli - choć na ciele Koseckiego zostały ślady przemocy. Ślady otarć, jakby był przytrzymywany oraz ślady jak po ukłuciach igły lub jak po paralizatorze. "Samobójstwo" co najmniej dziwne a dla ekspertów więziennictwa jak P. Moczydłowski - co najmniej podejrzane: na leżąco, pod kocem, na pętli z prześcieradła, które się przecież rozciąga.
  Ciekawe, że AKURAT w tej celi nie działała kamera.
  Ciekawe, że do sprawy wyznaczono młodą niedoświadczoną prokurator, której cała kariera zależy od Ziobro - to on jej (zaledwie rok temu) dał nominację prokuratorską (mimo iż nie dostała się na aplikację) i to on ją awansował z Rzeszowa do Warszawy. Ta pani szybko ogłosiła samobójstwo i zamknęła śledztwo, zupełnie pomijając zalecenia bardzo doświadczonego prokuratora, który jako pierwszy badał zwłoki i dokładnie opisał podejrzane ŚWIEŻE ślady. Dał zalecenie, by badać sprawę w kierunku morderstwa.
  Ciekawe, że pani prokurator zupełnie to zignorowała. Ciekawe, że wyjaśnienia Ministerstwa Sprawiedliwości są wzajemnie sprzeczne. Jeden nie widząc zwłok mówi o świeżych ukłuciach jakiegoś owada, drugi (również na niewidziane), że ślad był stary i nieistotny (!).

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Jeżeli pod tym ze Tomek Bajerski będzie prowadzil toruński klub podpisują się Rudy i Miastek, to kim ja jestem by w to watpic?Odkladam giwere na p.Terminskiego i czekam na ostateczne ustalenia.Wiem ze na pierwsze efekty poczekam ze 3 lata.Trudno.Jak oni mogli zaufac Bajerowi to mogę i ja.Co do esow niektórych ze trener Bajerski aktualnie pracuje w Poznaniu a pasuje się już go dziś do prowadzenia Get Well Torun to napisze tak: był sobie kiedyś taki polfinal DMP gdzie startowaly 2 druzyny.I jedna z nich dogadywala się w czasie meczu z zawodnikiem tej drugiej o kontrakcie na kolejny sezon. O przejscie do przeciwnika.I to nie było kupowanie meczu,nie było nic zlego.Bo rozmawiać każdy może.Podpisac to cos innego.Bylo tak?Ano było.Czepiajcie się wiec tramwaju,jak macie u siebie cos takiego.

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może woli być na oddziale szpitalnym bo boi się o życie ?

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  A gdzie był honor Miedziaka jak poszedł do klubu w ktorym wszyscy : prezes, trener i kibice nazywali go bandytą? Wy tam w czewie to akurat znacie się na honorze:)

 • poważny.grzesznik napisał/a komentarz do Żużel. Get Well spadł i już pojawiają się pytania o konflikt interesów. Temat może rozwiązać się sam

  "Taki kogut z klatki przyjmujący ciosy ale wstaje,i walczy dalej z przeciwnościami.Twardziel.Co jeszcze jakie inne czy coś jeszcze się pokaże uwidoczni w najbliższych dniach?Dlaczego te to coś nie chce zostać tam gdzie jego jej ono miejsce?Jak to zwalczyć te to coś.Ale coś zawsze znajdzie drogę ujścia.Insekt taki.Nawet wtedy kiedy nie chcemy..." wypisz, wymaluj czysty Ty

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  to raczej sportowe fakty jak zwykle pompują balonik pod kolejna sztucznie stworzoną przez nich aferkę, aby miec temat Get Well za rok tez na tapecie

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  A to, że w Energa Basket Lidze gra Energa Toruń i grała Energa Słupsk to nikomu nie przeszkadzało. Jednak to całe środowisko żużlowe w Polsce jest pier.....nięte.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.