Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Żadne KSM czy zmiany w regulaminie niczego nie zalatwią .Nauczyliście się paru nazwisk i wydaje się że bez nich to nic nie można ugrać :)) Toruń miał Doyle i spadł , Gorzów ma Zmarzlika i jedzie w barażu :))) A o ROW to bym się nie martwił , dadzą sobie radę .

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  brawo ku..a za pomysły KSM czyli mamy równać poziom do dołu zamiast go rozwijać i mieć wzorce jak najwyżej , pomysł podobnie utopijny jak komunizm

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  może lepiej zróbmy koszyki po osiem i losujmy na wiosnę najpierw po liderze dla każdego , potem prowadzących, doparowych i juniorów też i będzie najsprawiedliwiej i po równo !!!! chore pomysły , trzeba poziom wznosić do maksymalnie największego poziomu a nie go zaniżać celowo , kształcić i kreować wybitnych żużlowców a nie wypieprzać ich bo ksm za duży !!! nikomu nie będzie zależało na jak najlepszej średniej bo chooja zarobi ak go nie zechcą , dojdzie jeszcze do tego że im hamulce w motocyklach założą żeby przepuszczać przepuszczać przed metą , bo strach średniej zawyżyć.

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  A może KSM dla dziennikarzy? 1 artykuł na tydzień powinno być ok? ;)

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  W ostatnich 3 sezonach tylko raz beniaminek spadł z ekstraligi. To wg. Dariusza nie ma sensu?

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Późny PRL w pełni rozkwitu, prokuratura bawi się w medialne przecieki a pierwszy sekretarz wbrew protokółowi siedzi w pierwszyn rzędzie na uroczystościach państwowych

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobrze że w ogóle spojrzał na VAR. W ostatnim meczu Lecha ze Śląskiem nie raczył spojrzeć i od razu karny. W sumie na to samo wychodzi ale jak przyklepie Varem decyzje to wiadomo że to celebryta a nie sędzia tak to mozna sie łudzić ze się pomylił

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Kosecki się bał o swoje życie. Prosił by go nie przenoszono z więzienia w Rzeszowie do Białołęki. Do więzienia, gdzie siedział jego wróg - prawdziwy bandzior - przeciwko któremu miał zeznawać. Ale jednak prokuratura go tam ściągnęła. Bo wymyślili sobie, że właśnie w Białołęce przesłuchają go jako świadka w sprawie ....sprzed 11 lat. Przesłuchanie miało być 1.lipca ale się nie odbyło - przeniesiono jego termin na półtora miesiąca później, na 14 sierpnia. A Kostecki żył jeszcze tylko miesiąc. Cóż za zbiegi okoliczności !
  Ciekawe, że Kosecki, który siedział ZA PODATKI został skierowany do jednej celi z grypserą (to najbardziej niebezpieczni więźniowie). Ci rzekomo nic nie widzieli, nic nie słyszeli - choć na ciele Koseckiego zostały ślady przemocy. Ślady otarć, jakby był przytrzymywany oraz ślady jak po ukłuciach igły lub jak po paralizatorze. "Samobójstwo" co najmniej dziwne a dla ekspertów więziennictwa jak P. Moczydłowski - co najmniej podejrzane: na leżąco, pod kocem, na pętli z prześcieradła, które się przecież rozciąga.
  Ciekawe, że AKURAT w tej celi nie działała kamera.
  Ciekawe, że do sprawy wyznaczono młodą niedoświadczoną prokurator, której cała kariera zależy od Ziobro - to on jej (zaledwie rok temu) dał nominację prokuratorską (mimo iż nie dostała się na aplikację) i to on ją awansował z Rzeszowa do Warszawy. Ta pani szybko ogłosiła samobójstwo i zamknęła śledztwo, zupełnie pomijając zalecenia bardzo doświadczonego prokuratora, który jako pierwszy badał zwłoki i dokładnie opisał podejrzane ŚWIEŻE ślady. Dał zalecenie, by badać sprawę w kierunku morderstwa.
  Ciekawe, że pani prokurator zupełnie to zignorowała. Ciekawe, że wyjaśnienia Ministerstwa Sprawiedliwości są wzajemnie sprzeczne. Jeden nie widząc zwłok mówi o świeżych ukłuciach jakiegoś owada, drugi (również na niewidziane), że ślad był stary i nieistotny (!).

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Jeżeli pod tym ze Tomek Bajerski będzie prowadzil toruński klub podpisują się Rudy i Miastek, to kim ja jestem by w to watpic?Odkladam giwere na p.Terminskiego i czekam na ostateczne ustalenia.Wiem ze na pierwsze efekty poczekam ze 3 lata.Trudno.Jak oni mogli zaufac Bajerowi to mogę i ja.Co do esow niektórych ze trener Bajerski aktualnie pracuje w Poznaniu a pasuje się już go dziś do prowadzenia Get Well Torun to napisze tak: był sobie kiedyś taki polfinal DMP gdzie startowaly 2 druzyny.I jedna z nich dogadywala się w czasie meczu z zawodnikiem tej drugiej o kontrakcie na kolejny sezon. O przejscie do przeciwnika.I to nie było kupowanie meczu,nie było nic zlego.Bo rozmawiać każdy może.Podpisac to cos innego.Bylo tak?Ano było.Czepiajcie się wiec tramwaju,jak macie u siebie cos takiego.

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może woli być na oddziale szpitalnym bo boi się o życie ?

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  A gdzie był honor Miedziaka jak poszedł do klubu w ktorym wszyscy : prezes, trener i kibice nazywali go bandytą? Wy tam w czewie to akurat znacie się na honorze:)

 • poważny.grzesznik napisał/a komentarz do Żużel. Get Well spadł i już pojawiają się pytania o konflikt interesów. Temat może rozwiązać się sam

  "Taki kogut z klatki przyjmujący ciosy ale wstaje,i walczy dalej z przeciwnościami.Twardziel.Co jeszcze jakie inne czy coś jeszcze się pokaże uwidoczni w najbliższych dniach?Dlaczego te to coś nie chce zostać tam gdzie jego jej ono miejsce?Jak to zwalczyć te to coś.Ale coś zawsze znajdzie drogę ujścia.Insekt taki.Nawet wtedy kiedy nie chcemy..." wypisz, wymaluj czysty Ty

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  to raczej sportowe fakty jak zwykle pompują balonik pod kolejna sztucznie stworzoną przez nich aferkę, aby miec temat Get Well za rok tez na tapecie

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  A to, że w Energa Basket Lidze gra Energa Toruń i grała Energa Słupsk to nikomu nie przeszkadzało. Jednak to całe środowisko żużlowe w Polsce jest pier.....nięte.

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To się Jarek zrzućcie tam w redakcji razem z innymi kibicami co "kochają" Toruń żeby nie było tego konfliktu interesu i przestańcie się już tym Toruniem tak interesować w I lidze

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Zabawnie brzmi słowo dezerter w ustach fana drużyny, która dwa razy zwiała z toru.

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  A kto tam bywał w tych jego burdelach, ten może jest odpowiedzialny za zabójstwo. A ta sprawa pokazuję że służby nawet w puszce mogą cię sprzątnąć rękoma strażników.

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  To się zrobił chory kraj ludzie giną w instytucjach państwowych,kopią dzieci na ulicach a księża często pedofile z ambony biją brawa oprawwcom..

 • poważny.grzesznik napisał/a komentarz do Żużel. Przemysław Termiński zapowiada rewolucję. Chusteczki przygotowane, wszyscy zawodnicy odejdą

  U Griszy dług ma co najwyżej Włókniarz

 • poważny.grzesznik napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O świetnie wchodzi Carlitos, szybko

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Miał juz jedną próbę i nie zachowano przewidzianych środków ostrożności -monitorowana cela.Stonogę co godzinę oglądają,zakładają niedźwiadka jak niebezpiecznemu.Ciekawy ten nasz wymiar sprawiedliwości + służba więzienna.

 • poważny.grzesznik lubi Komentarz

  Bandyckie i skorumpowane państwo.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.