Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Candy. lubi Komentarz

Januszu, do MŚ awansowaliśmy z najłatwiejszej grupy eliminacyjnej w historii naszych gier w eliminacjach. Nie mieliśmy w grupie żadnej drużyny ze światowego topu, jedyny poważny rywal to Dania, która oklepała nas 4:0.
    Nawałka nie dokonał żadnego cudu. Zrobił swoje, osiągnął cel minimum, a potem się skompromitował na MŚ.

Przypomnijmy sobie kadrę naszych skoczków u schyłku trerskiej kadencji Kruczka.. Także drużyna była rozbita.. Stoch, Kot, Kubacki.. W ogóle bez formy.. Nazwaliśmy ich nielotami. Przyszedł Pan Stefan i co? Pełny sukces.. Stworzył z tych naszych nielotów zawodników z którymi inni zaczęli się liczyć.. Pierwsze

• Candy. otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

Nawałka kurczowo trzyma sie tych samych piłkazy pierwszy błąd to szczęsny drugi to rybus a trzeci to milik bez formy cionek tez jakieś nieporozumienie gdzie on miał oczy?Tyle z nimi trenował i nie widział w jakiej byli formie ?

Szukajcie nam trenera z jajami! Żadnych pokomunistycznych mocherów!!!!!

Przyszłość Nawałki jest jasna:Ciemność,widzę ciemność... Powinien zostać i trzymać się starych zasad.Nikt nie gra za zasługi i nazwiska nie grają. Grają ci co kopią w klubach regularnie.

Rozumiem przegrane mecze, ale zachowanie się piłkarzy w meczu z Japonią to skandal. Zawodnicy i Nawałka stracili honor. Walczy się do końca i nie wolno decydować układaniem się o awansie innej drużyny, takie zachowanie to hańba - panie Nawałka i Boniek.

• Candy. napisał/a komentarz do Tragiczne wieści ze szpitala. Krystian Rempała nie żyje

[*] Wyrazy współczucia dla najbliższych.
    Krystian, spoczywaj w spokoju!

Andreas jest najlepszą opcją. Jonsson to nazwisko przez wielu uwielbiane w Bydgoszczy a jak powszechnie wiadomo AJ zawsze miał silne zaplecze sponsorskie . Andreas "I love Bydgoszcz" powrót!

Komentarz usunięty przez użytkownika

jak najbardziej,ale poczekajmy:) Czuję że będzie świetna zabawa w Bydgoszczy (Speedway na światowym poziomie)

Jedna akcja nie kosztuje 25zł, skoro ostatnio kosztowała 1zł i nikt jej nie kupił, to chyba nie podrożała? :) Z tego co wiem, to z AJ jest tak, że on jest tylko twarzą pewnego projektu. W papierach podany jest Jonsson, bo on sympatycznie kojarzy się z miastem. W rzeczywistości jednak chodzi o bardzo poważnego sponsora z zagranicy (gigantycznego wręcz jak na warunki żużlowe), a Andreas ma być po prostu liderem nowej drużyny. Piłka jest w grze, bo mamy 3 podmioty, ale dochodzą mnie słuchy, że niemal przesądzona jest opcja z AJ.

• Candy. napisał/a komentarz do Sparingowo: Udany początek Świerada na ławce Nielby. Wągrowczanie pokonują MKS Poznań

Grał, a co za tym idzie rzucił bramkę Michał, a nie Łukasz. ;)
    Fajnie się zaprezentowali, oby tak dalej :)

• Candy. został fanem Michał Szyba

• Candy. otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

• Candy. napisał/a komentarz do Nicki Pedersen zasłużył na wykluczenie? (wideo)

Moim zdaniem dobrze, że wykluczył Nickiego. Nie było kontaktu pomiędzy nim, a Zengotą. Emil był z drugiej strony toru praktycznie sam, a ten ni stąd ni zowąd go wyciął. Prawidłowa decyzja. ;)

• Candy. napisał/a komentarz do Zwycięski remis nadmorskiej drużyny - relacja z meczu Nielba Wągrowiec - Wybrzeże Gdańsk

Byłam na meczu no i niestety się z Tobą nie zgodzę. Cały mecz był równy doping ze strony jednej jak i drugiej drużyny. Szkoda tylko, że w Wybrzeżu pojawiły się osoby, które cały czas pokazywały obraźliwe gesty w stronę naszych kibiców, aż w końcu niestety im nerwy puściły. Szkoda, że reszta kibiców, którzy na prawdę fajnie dopingowali swoją drużynę nie potrafiła sprowadzić ich na ziemię. I w ogóle sądzisz, że nasza 'prowokacja' się nie udała? To dlaczego WASI kibice włamali się do magazynu i spalili NASZE barwy? Widać, że niektórzy z Gdańska po prostu nie dorośli. Nie obrażając nikogo, ale odpowiedz sobie sam czy to jest normalne?!
    Swoją drogą co do meczu, to obie drużyny grały równo, Nielba miała przestój na początku pierwszej i potem 2 połowy. Sędziowie też swoje zrobili, ale widowisko było fajne :)
    Pozdrawiam kibiców :D

• Candy. napisał/a komentarz do I liga: Wybrzeże gromi (wyniki)

Nielba chyba wzięła przykład z kadry i polubiła horrory :D

• Candy. został fanem tagów: Piotr Wyszomirski, Jakub Łucak

Nielbeczka, Nielbeczka, Nielbeczka... :)

• Candy. napisał/a komentarz do Zawodnicy potępiają decyzję FIM o zakazie startów w SEC!

Oby tak dalej, może im uda się coś zmienić! ;)

• Candy. został fanem Adam Morawski

• Candy. został fanem Piłka ręczna

Co do meczu Nielba Polska:
    -NIELBIŚCI chcieli się pokazać i było to bardzo widać,
    - w ich oczach było widać ten błysk taki sam jaki mieli zawodnicy z Przemyśla w naszym nieszczęsnym barażu,
    - od 30 minuty bardzo wyrównany mecz,
    -od początku 2 połowy myślałem, że zejdę na zawał :)
    -od 33 minuty na tablicy pojawił się remis
    -później Nielbiści wyszli na prowadzenie czasem Polska doprowadzała do remisu
    - praktycznie Nielba od 40 minuty nie oddała już prowadzenia czasami kadra zbliżała się na 2 bramki
    -od 50 minuty mecz praktycznie pod dyktando Nielby nawet przy wykluczeniach potrafili nie dość że obronić to jeszcze trafić między nogi Malchera!
    -Kadra była bezradna momentami przeciwko Nielbie.
    -Mina trenera WLEKLAKA od 40 minuty i co najważniejsze po zakończeniu spotkania bezcenna! :)
    !!!BRAWO NIELBA!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.