Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Uważam, że od czasu śmierci ś.p. redaktora Gapińskiego ten portal zatonął i cały czas coraz głębiej osadza się na dnie. Brak słów. Wprowadza się cenzurę, zajmuje się plotkami nie faktami, eksperci są słabi i merytoryczne nie przygotowani, ogóle liczy się tylko klik, klik, klik... Itd. Dodatkowo wprowadzają wojnę wśród kibiców!!! Ostafiński out!!!

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Odwal się już od Piotra i Bartka pseudo redaktorku !!!! Dojdzie kiedyś do tragedii na torze , albo na trybunach przez to wasze podjudzanie !!!! Potem płacze w mediach że nikt nie chce z nim rozmawiać .....

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Dziwię się, że Pawlicki w taki sposób demonstruje niemoc na arenie międzynarodowej. Obiektywnie jest nieco słabszy od Zmarzlika, a w porównaniu osiągnął zdecydowanie mniej w żużlu światowym. Niezły jest na swoim podwórku, ale to nie powinno prowadzić do lekceważenia niegdyś kolegi, który po prostu legitymuje się lepszymi wynikami.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  @dalavega: Doprawdy? zapewniam Cię, że Bartek też ma kumpli...tylko nie każdy kumpel musi się nazywać Pawlicki czy Janowski

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  To, ze Pawlicki zaglosowal na Przygonskiego, to jego prawo. Niech oddaje swoj glos na kogo chce. Zmarzlikowi to zapewne powiewa jak i sam Pawlicki. Zas apel Pawlickiego na oddawanie glosow na Przygonskiego pokazuje, ze psycha jednak mu siadla i ma kompleks Zmarzlika.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  A Zmarzlik sobie siedzi, patrzy na zloty medal IMS i ma w pompie dziecinne zagrywki Pitera;)

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Jaka kase? Pancerna? Mozesz napisac pieniadze?

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Dajcie sobie na luz z tym wypatrywaniem upadku Stali. Od lat ta sama śpiewka a oni jak jechali tak jadą. Choćby i na kredyt to co nam do tego?

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Ja sobie nie przypominam ani jednej konkretnej kontrowersji wynikającej z nagannego zachowania tego żużlowca, czy to w życiu zawodowym a także prywatnym gdzie dawał by sygnał do ataku hejtów na niego. A skąd się wzięły hejty w jego kierunku??? zazdrość, zawiść, złośliwość, uporczywe wyśmiewanie się z jego głosu, fryzury itp. Takich mamy ludzi w naszym kraju wielkich sympatyków i znawców żużla :) :)... Naprawdę Ten gościu nigdy z nikogo się nie naśmiewał, nie udawał cwaniaka w negatywnym sensie słowa tego znaczenia. Został bardzo dobrze wychowany. Zasłużył na ten tytuł w 100 %. Bartek trzymaj gaz!

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Prawdę powiedziawszy to trochę nie rozumiem postawy Pana Synowca. Od czasu kiedy dał sobie spokój z raczej kiepsko przez siebie zarządzanym klubem żużlowym Stal usilnie jest w opozycji do sportu, który czy mu się podoba czy nie - jest w Gorzowie jednak religią. Jest czymś co wyróżnia nas na świecie. Przyzwoitość nakazuje aby ze względu na historię w temacie żużla głosu lepiej nie zabierał. To po pierwsze primo.... Po drugie - nagroda dla Bartka należy się jak psu kiełbasa. Niech politycy i radni, którzy w skali roku pobierają wynagrodzenia za swoje nieróbstwo i niekompetencję podejdą do swoich obowiązków tak profesjonalnie jak robi to Bartek. Żylibyśmy w innym, piękniejszym świecie. Szukamy pieniędzy ? Dużo większa kasa płynie bokami w trakcie przetargów. Może lepiej tam się pochylić Panie Mecenasie ? Jak Pana szanuję za miłość do rodzinnego Gorzowa, to niech Pan proszę nie szuka za wszelką cenę poklasku tam gdzie szukać nie należy. Tym bardziej, że o ile się orientuję to na ten żużel Pan przychodzi.... i naszego MISTRZA ogląda ? Może warto też zastanowić się czy nie lepiej by było zamiast utrzymywać za swoje pieniądze bardziej niż miernej klasy kopaczy przeznaczyć środki na dzieci i młodzież ? Ale w końcu to są Pańskie pieniądze i może Pan z nimi robić co Panu się podoba... :-)

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Pan Synowiec od lat nie jest fanem Stali, delikatnie mówiąc, natomiast dowodem na to, że przemawia przez niego czysta niechęć a nie rozsądek jest fakt, że domaga się pieniędzy dla piłkarskiego czwartoligowego Stilonu, podczas gdy nawet po cichu robiąca swoje również piłkarska Warta w tej chwili jest sportowo i finansowo lepsza od Stilonu. Od lat jedynym argumentem przeciwko finansowaniu Stali było "a co ze Stilonem?", Więc Pan Synowiec tylko powtarza znaną w regionie formułkę, zupełnie olewając Wartę, która bez awanturowania się o kasę przeskoczyła ten klub nędzy i rozpaczy Stilon.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Zmarzlik to Mistrz Świata, a Stilon to trup, którego nie ożywią żadne pieniądze

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Ciężko uwierzyć że ten facet był prezesem klubu... wiele razy zawodnicy udowadniali że są świetna promocja miasta i regionu.To się nazywa inwestycja Panie Synowiec radzę zapoznać się z tym słowem i jego znaczeniem

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  No i dlatego życzę Madsenowi, żeby został bez medalu w przyszłym roku. A przy trochę większym niefarcie, może nawet nie załapie się do pierwszej szóstki. Wcześniej gość był dla mnie obojętny, ale teraz już zaczyna działać mi na nerwy, chwaląc zmiany które ewidentnie są niesprawiedliwe i mają na celu sztuczne kreowanie emocji. Nawet jeśli facet zdobędzie mistrza świata, a ktoś inny wg starej punktacji będzie miał więcej punktów, to do końca życia będą mu wypominać, że na torze ten ktoś był skuteczniejszy od tego mistrza świata z nadania BSI.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Już widzę komentarz złodzieja startów po zakończeniu przyszłorocznego cyklu SGP że gdyby obowiązywał stary regulamin byłbym mistrzem a Dudek vice mistrzem bo ja zdobyłem najwięcej punktów tylko w finałach nie mogłem się podczolgac.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Nie podoba mi się ta nowa punktacja, nie dlatego że jestem z Polski (bo Zmarzlik może wygrać 9 rund GP na 10 i zamknąć wszystkim z BSI gęby) tylko dlatego że nie jest uczciwa. Promuje w jakiejś mierze przypadek, szczęście, niewyobrażalne zbiegi okoliczności, lub pech, potknięcie, nerwy innych.
  Do tej pory było uczciwie - co wywalczyłeś na torze było twoje, ciułałeś punkty ale jaka praca taka płaca. Teraz niespodzianka, "suprajsy", wepchniesz się do półfinałów z 7 punktami, fuksem wyjdzie ci start, a przeciwnicy się powywożą pod płot (na ciebie nawet nie zwrócą uwagi - bo przecież ledwo ciągniesz całe zawody), doturlasz się drugi i jesteś w finale. A tu wstrzelisz się w taśmę, polecisz do przodu, sędzia akurat będzie sięgał po okulary i tego nie zauważy, dokulasz się jako pierwszy i stoisz na podium z 25 punktami. A po pięciu biegach miałeś ich 7... i jesteś kim? Zwycięzcą, jesteś najlepszy, jesteś idolem? wielbi cię tłum? Czy fuksiarzem jakich mało...
  Pozdrawiam Wszystkich.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Niech Madsen wrzuci jeszcze grafikę, ile miał czystych startów na liczbę wszystkich startów

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Brawo Darcy ktoś im w końcu ładnie to powiedział. Sonda 97-3%

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  A jakie ma teraz znaczenie ile kto oferował? KK został w Stali na dwa lata i na tym powinien się temat zakończyć.

 • Άρτεμις napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Panie Frojd, proszę się nie wtrącać w nasze sprawy (felieton)

  " nie zaknebluje pan nam ust, panie Frojd."...serio ? Nam ? ...To ilu jest tych " redaktorów " Ostafińskich , że jest używana liczba mnoga ? To już jest schiza...

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  ... to może tak: "dwa oblicza polskiego dziennikarstwa. Pierwszy kocha speedway, emocje i porywa fanów komentarzami. Drugi zrobi wszystko dla podbicia zasięgu bo ma plan narzucony przez korporacje, nie lubi ludzi i jest zacietrzewionym w swych poglądach arogantem". I sonda: czy Pan Redaktor Dariusz Ostafiński, przy obecnym podejściu, ma szansę stać się Pierwszym ?

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Redaktorze Ostafiński, jest takie powiedzenie, "co za dużo to nie zdrowo". Te pana wypisy o Bartku i Maksymie stają się nudne. Tymi wpisami nie pomaga im pan, a szkodzi. Czytając te kolejne artykuły, o tym samym, tym samym językiem, jest chore.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Panie Ostafiński, Zmarzlik nie potrzebuje takich pochlebców jak pan. Takimi artykułami stawiającymi postawę Bartka w opozycji do innych żużlowców robi pan mu krzywdę. Neymar już ma potężny kompleks Zmarzlika. Nie chciałbym żeby Bartek, nie ze swojej winy, był uważany w środowisku żużlowym za pupilka establishmentu i dziennikarzy i by z tego powodu narażał go pan za ostracyzm w środowisku polskich zawodników.

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  Lubię Bartka . Fajny skromny chłopak , który wie w którą stronę chcę iść , a jeszcze fajniej że ma takie wartości rodzinne . I nie porównywać go z Gollobem bo to zupełnie inny typ człowieka . Gratulacje jeszcze raz Bartek za mistrzostwo i powodzenia w kolejnych sezonach .

 • Άρτεμις lubi Komentarz

  O Zmarzliku z roku na rok było coraz głośniej. Wiedziałem że jest dobry w te klocki ale tytuł w tym roku to kto by pomyślał. Ot ci niespodzianka. Żadnych defektów, kontuzji ciułał punkty i wygrał. Myślę co do L4 to chlopaki zbyt impulsywnie podeszli do sprawy, frakersko a nie w 4 oczy. Pawlicki to ogólnie jest chamem ale po Drabiku i Janowskim się nie spodziewałem no i po Przemku bo wydawało mi się że Przemo ma więcej oleju w głowie niż jego brat. No cóż widocznie muszą dorosnąć do tego sportu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!Życzy Marti;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy!życzy Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hi Asiu wielkie dzięki za życzenia na mojej tablicy! Tobie też Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Dzięki Asiu za życzenia noworoczne. Ja również życzę Tobie spełnienia marzeń. Sorki ze dopiero dzisiaj ale to wyjątkowo tak wyszło . Wszystkiego dobrego. Stercel.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Hej hej! Na Nowy Rok życzę samych wspaniałości, czyli: odwzajemnionej miłości, domu pełnego gości, ukochanych swoich bliskości i mnóstwo na co dzień czułości! Dodatkowo życzę spełnienia marzeń i wielu sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niech się szczęści, niech się darzy! Do siego roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek z Bamy

Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski, by 2019 rok był boski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Wesołych świąt Bożego Narodzenia, To do Ciebie ślę życzenia, Bo narodził się Jezusek, To błogi moment i niech się nie kończy Boże narodzenie, piękne chwile, Bo o ile Ci wiadomo, Trzeba dziś radować się wesoło, Więc dla Ciebie zdrowia, szczęścia, Sukcesów i wolnego czasu, to rzecz najważniejsza, Byś odpoczął przed sylwestrem, I się bawił przynajmniej do pierwszej;) życzy zsmarti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha
w nadchodzące święta życzy …Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Pewnie przecierałaś oczy ze zdumienia, bo strzeliłem "świerzego" byka :D :D
Wesołych Świąt i Serdeczne Pozdrowienia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Tom..aż oczy przecieram ze zdumienia :) :D Przykro mi , ale tenis to nie moja bajka...:D Nie będę świeżą krwią , a raczej sarenką rzuconą lwom na pożarcie :D Mimo wszystko dziękuję za poświęconą uwagę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

Tom..aż oczy przecieram ze zdumienia :) :D Przykro mi , ale tenis to nie moja bajka...:D Nie będę świeżą krwią , a raczej sarenką rzuconą lwom na pożarcie :D Mimo wszystko dziękuję za poświęconą uwagę :) Miłego :) :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Hej A. Kupa lat! ;) A Ty właściwie dlaczego nie grasz w naszym tenisowym typerku? Zero zainteresowania tenisem? :) Zapraszam na Australian Open z Prowadzącym ten etap Szakim! :) P. S. Potrzebujemy "świerzej...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hej A. Kupa lat! ;) A Ty właściwie dlaczego nie grasz w naszym tenisowym typerku? Zero zainteresowania tenisem? :) Zapraszam na Australian Open z Prowadzącym ten etap Szakim! :)
P. S. Potrzebujemy "świerzej krwi" po tym jak nasze nieodżałowane koleżanki Tamara i Margit wzięły przykład z Czarnej Wdowy i chyba zrejterowały na dobre z SF, a z typerka na pewno ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Dziękuję..:) :D Normalnie brak mi słów..:) :*

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja. Życzy Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu,
dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!
Wesołych świąt Wielkanocnych :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Doskonałości w każdym calu Byś nigdy nie czuła smutku i żalu Uśmiechu na twarzy przez cały rok Byś do marzeń miała tylko krok Aby na Twe zakupy pieniądze rosły nisko na drzewie A książę z bajki zbierał je dla Ciebie W tym szczególnym dniu życzę Ci wszystkiego co pragnie Twoje serce I żeby to nie był tylko zwykły list w szklanej butelce…

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 2 stycznia 2019 [6 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blue Wars

Hej :) Dzisiaj zaczyna się 26 kolejka w La Liga, a Fan Sparty znowu nieobecny. Zestaw spotkań w blogu :)
I bez linku, bo mogą usunąć z linkiem. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Szampańskiego sylwestra,
Niech do rana gra orkiestra,
Spełnienia wszystkich marzeń,
I wielu sportowych wrażeń.
------------------------------
DO SIEGO ROKU 2018!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99

Płoną sztuczne ognie,
Płynie już muzyka,
Idzie Nowy Rok,
Stary już umyka Więc wznieśmy puchary,
Tańczmy do rana,
Niech los nam nie szczędzi Kawioru i szampana.
Happy New Year, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, by był lepszy od tego poprzedniego ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Z Nowym rokiem Tobie życzę:))
Sto lat życia i dobrego wypicia:))
No i skromnie, nie zapomnij o mnie.
Szczęśliwego Nowego Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Marzeń spełnienia,
Od trosk wytchnienia,
Smacznego karpia bez ości,
Tej i innych przyjemności
------------------------------
życzy Artur i koledzy z tablicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Choinki świecącej, gwiazdki błyszczącej, pysznej kolacji, sylwestrowej libacji, gwiazdora grubego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń od Stercela.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

:D :D :D Oczywiście Młodzież przyjmuje wyzwanie..:D Wyniki poda troszkę później,oczywiście z mojego konta..:) PS.Uwielbiam być ,sorki...Młody uwielbia być nie zapraszany.Czuje się wtedy bardzo swojsko..:D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witam i nie zapraszam (bo nie zapraszam ludzi z którymi przegrałem) do typowania nowego sezonu najlepszej ligi świata https://sportowefakty....er-serie-a

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Mozna z cała pewnością stwierdzić, że pablusiowi się nie chce ;))
Jakiś rok temu coś przebakiwał, że będzie rzadziej, ale kto tam facetów zrozumie ;)
Niestety nie ma już takich blogów :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [34 komentarze tej dyskusji]

U Pawełka wiem...nawet ostatnio robiła przegląd..:) Bardziej chodziło mi o jakieś nowe cudeńka,no ale nie śmiem wywoływać Pawełka do tablicy,skoro sama z niej zniknełam..:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

U Pawełka wiem...nawet ostatnio robiła przegląd..:) Bardziej chodziło mi o jakieś nowe cudeńka,no ale nie śmiem wywoływać Pawełka do tablicy,skoro sama z niej zniknełam..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [34 komentarze tej dyskusji]

Są WSZYSTKIE :)) U pablusia w kupie :)) Gorzej u pluszaka bo trza szukać ;)) Milusiego i słonecznego :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Bosze, jak ja bym chciała żeby wszyscy TUTAJ wrócili :)))))))
Po nocach siedziałam i czytałam ;)
Pikne to było :*****************))))
Milusiego, słonecznego i niebieskiego dla wszystkich :))
PS. Muszę coś innego wymyslić bo to już oklepane :((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

czytam i czytam, szczena mi opadła .... już tak dawno czegoś takiego nie czytałam :))))
No dobra, idę pozbierać zęby ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha
Milusiego i słonecznego :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Aż trudno oczom uwierzyć ! Śmietanka "Dinozaurów" urządziła sobie zlot na tablicy Pierwszej Damy SyFów :) Pozdrawiam Was wszystkich bez wyjątku, bardzo serdecznie :* Asiu- uściskaj ode mnie swoich baciarów...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Άρτεμις

Pierwsza dama...:D:D:D:D Padłam i nie mogę się podnieść..:) :D Dzieki i bardzo wzajemnie..:) :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Aż trudno oczom uwierzyć ! Śmietanka "Dinozaurów" urządziła sobie zlot na tablicy Pierwszej Damy SyFów :) Pozdrawiam Was wszystkich bez wyjątku, bardzo serdecznie :* Asiu- uściskaj ode mnie swoich baciarów...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.