Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • lancet1 napisał/a komentarz do Koszykówka. Wstrząsające wyznanie Milicy Dabović. Dostała niemoralną propozycję od prezesa klubu

  @leno: warto jest czytac to co ma sie zamiar komentowac. Kariere zakonczyla 2016-stym.
  Raczej o forme nie walczy

 • lancet1 lubi Komentarz

  Straż musiała rozciąć siatkę, żeby się tam dostać, co wyklucza ingerencję osób trzecich. A motocykle się tam teleportowały ten facet we własnych kłamstwach się mota nawet

 • lancet1 lubi Komentarz

  Przepraszam za ironię, ale ten g(G)rzyb jakis halucynogenny jest! :)

 • lancet1 lubi Komentarz

  Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!
  Łubu dubu łubu dubu

 • lancet1 lubi Komentarz

  dzisiaj to zdecydowanie pan grzyb jest rajderem meczu - on nie odjechal, on po prostu odleciał !

 • lancet1 lubi Komentarz

  Jako kicic Włókniarza solidaryzuję się całkowicie z Prezesem Grzybem. Uważam, że jest ofiarą, oczywiście nieprzychylnego losu.

  Co za tym idzie to Stali Gorzów należy się walkower za ten mecz. Niech Włókniarz płaci.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Gość już nieźle obsrany jest jak codziennie daje wywiad i mówi jakie to by było niesprawiedliwe żeby tego wyniku nie utrzymali ;D. Szkoda że patrzy pan na czubek własnego nosa i niech pan powie co Czewa jest winna temu zdarzenia że zabrania im się dokończenia meczu. Czyżby miał pan pełne gacie że Stal przegra to w ostatnich biegach

 • lancet1 lubi Komentarz

  Dobre agregat na prad na wypadek braku pradu ,Bareja sie chowa.
  pol banki strat ,a ubezpieczenie?chyba ze jak ubezpieczalnia zacznie sprawdzac to wszystko to sie okaze jakie to wszystko bylo zgodne z przepisami w tej rozdzielni.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Jaki walkower!!!
  A prezes zapomniał ubespieczenie zapłacić ze mówi o startach?
  Wynik był otwarty więc mecz powinien być przełożony.
  Pomyślmy o tabeli na koniec sezonu żeby było dobrze i sprawiedliwie , wyniki powinny być rozstrzygane na torach a nie przy zielonym stoliku!!!

 • lancet1 lubi Komentarz

  ..."Gdyby ogień się rozprzestrzenił i przeszedł na kolejne pomieszczenia w ciągu gospodarczym, to mielibyśmy masakrę i straty liczone w milionach. Tak naprawdę niewiele zabrakło, żebyśmy zobaczyli sceny, które znamy z hollywoodzkich filmów. Konsekwencje mogły być naprawdę fatalne. Ten człowiek podjął ogromne ryzyko i uratował nas przed tragedią. W piątek mogło spalić się większość budynków gospodarczych, gdzie stoją motocykle, a mechanicy mają cały sprzęt."...

  Panie Grzyb, niby Pan jest biznesmen a nie zna pan kompletnie realiów panujących w biznesie. Każdy właściciel dba przede wszystkim o zabezpieczenie finansowe swojego interesu. Po to różnego rodzaju galerie handlowe, obiekty sportowe czy nawet własny dobytek się ubezpiecza. Trzeba być kompletnie nieodpowiedzialnym człowiekiem jeśli się o tym nie myśli. Co by było gdyby pożar się rozprzestrzenił? Może byłyby straty, może ktoś by ucierpiał, a za wszystko zapłaciłby klub. Jeśli miałby pieniądze... Jeśli nie to znika z mapy żużla w Polsce bo zawodnikom też trzeba przecież za sezon zapłacić... Więc niech Pan nie płacze nad własną głupotą bo gdyby Pan pomyślał to teraz kasowałby Pan pieniążki z ubezpieczenia. Powinien się Pan cieszyć że skończyło się tylko na tym...

 • lancet1 lubi Komentarz

  Skoncz Pan Panie Grzyb...rozumiem sytuacje w jakiej jest Stal Gorzow, ale jest cos takiego jak odpowiedzialnosc na ryzyko organizatora. Mam jednoczesnie pytanie: Dlaczego w rozdzielni staly motocykle? Stare dobre czasy dawno sie skonczyly...Ma Pan mozliwosc odjechania powtornie meczu idac z duchem sportu. Ma Pan racje co do Madsena - moze pojechalby gorzej, ale tak samo mozna stwierdzic wobec Panskich zawodnikow. Tez nie jestem za walkowerem, ale jak KOL postanowi aby zaliczyc wynik to bedzie to mega zaskoczenie, chociaz w tej lidze nic mnie juz nie zdziwi.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Eeee, nie. Porównywanie piątkowego pożaru rozdzielni do sytuacji z deszczem jest bezsensowne. W przypadku przerwania meczu z powodu opadów w grę wchodzi przede wszystkim bezpieczeństwo zawodników. W piątek tor nie płonął, więc nikomu na nim nic nie groziło. Poza tym w przypadku deszczowej pogody dwa zespoły przedstawiają sędziemu swoje zdanie. Jeśli oba zespoły nie chcą jechać, to mecz zostaje zakończony, a wynik zaliczony. W przypadku omawianego pożaru rozdzielni nie ma wspólnych decyzji. Jeden chce zaliczenia wyniku, drudzy oczekują powtórzenia meczu.
  Jedyne moim zdaniem rozsądne rozwiązanie to powtórzenie całego meczu w bliżej nieokreślonym terminie.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • lancet1 lubi Komentarz

  Na Astona wystarczyło a na polisę już nie?

 • lancet1 lubi Komentarz

  Panie Grzyb jak się podjąłeś prezesury tak zacnego klubu to nie zachowuj się jak dziecko co mu zabawkę zabrano bierz przykład z naszego prezesa brawo panie Świącik!!!

 • lancet1 lubi Komentarz

  Panie Prezesie, jak to powiedział jeden "czerwony" Premier: "trzeba się ubezpieczać", a po drugie, żaden pożar nie bierze się z niczego, przyczyna jakaś była, a ciekawe jest również to, że część oświetlenia działała, może była zasilana z innej rozdzielni, nie wiem, w każdym razie tłumaczenie się, że to siła wyższa, jest śmieszne, ktoś czegoś nie dopatrzył, coś nie zadziałało.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Co za kolo, takie brednie, że aż trudno się to czyta. Walkower dla Czewy a Goszuf leci z ligi. NIE dla kombinatorów w lidze.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Gdyby to Włókniarz prowadził to pan Grzyb mówiłby coś zupełnie innego, że jak to zaliczyć wynik, przecież pożar to nie deszcz, trzeba dokończyć lub pojechać od nowa.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Panie Grzyb jest Pan kłamcą. Nie paliła się, żadna główna rozdzielnia tylko mała rozdzielka jedna z wielu na stadionie. Tylko szaleniec może tak mówić, że to główna. Jakby spaliła się główna rozdzielnia to nie miałby pan światła na całym stadionie, a to było i to w 90%. Następnym świadectwem na pana kłamstwo jest to, że każdy strażak od pierwszego dnia pracy wie o tym, iż gasząc urządzenia elektryczne musi od nich odłączyć prąd. To jak to się u pana stało, że straż odłączyła od rozdzielni prąd, aby ją gasić, a światło na stadionie dalej było? Zrobiliście z małego pożaru pomieszczenia gospodarczego w klubie pożar głównej rozdzielni i za to kłamstwo powinniście zostać przez ekstraligę podwójnie ukarani za to, że kłamiecie ekstraligę, Częstochowian, i wszystkich kibiców. Powtarzam - nawet dziecko wie, że jak strażak gasi kable z prądem to odłącza od nich napięcie. Więc jak była to główna rozdzielnia i straż odłączyła od niej napięcie to dla czego na większości stadionu było dalej światło? Ano dla tego, że to nie była główna rozdzielnia. I zgodzę się z panem, że ma pan na stadionie jednego gościa od prądu i hydrauliki, bo jak widać z małego pożaru zrobił gówno i teraz musicie z tego wybrnąć.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Janku, przestań ćpać.

 • lancet1 lubi Komentarz

  Panie Janku, kupuj i pij Pan sprawdzony alkohol

 • lancet1 lubi Komentarz

  Lepszego zartu dawno nie slyszalam. Ten Pan jest taki smieszny

 • lancet1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • lancet1 lubi Komentarz

  @Marian Krawczyk: Kto Ci takich bzdur naopowiadał? W kościele na mszy? Sądzisz, że jak Trzaskowski wygrałby wybory to zabierze 500+ i sprowadzi islamskich imigrantów? Swoją drogą nieudacznik to musi być z Ciebie, że tak pazurami walczysz o 500+.

 • lancet1 lubi Komentarz

  @Marian Krawczyk: kto ci takie pranie mózgu zrobil Marian ,rozumiem w domu tylko program I i info z kurskim

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.