• Typer Ligi Światowej FIVB 2016 - III tydzień !

  Jedziemy dalej :) LŚ jest podzielona na 3 grupy (dywizje): I. Argentyna, Australia, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Francja, Iran, Polska, Rosja, Serbia, USA, Włochy II. Chiny, Czechy, Egipt, Finlandia, Holandia, Japonia, Kanada, Korea Płd, Kuba, Portugalia, Słowacja, Turcja III. Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, (…)

  Więcej

 • Typujemy V kolejkę PlusLigi sezonu 2015/2016

  THIS IS VOLLEYBALLObowiązująca punktacja: 1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt 2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt 3. Za wytypowanie kompletu wyników kolejki - 10 pkt 4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców kolejki - 5 pkt ----------------------------------------------------- 5. Bonus za wytypowanie (…)

  Więcej

 • Typujemy Plus Liga 2014/15 XVII kolejka sezon zasadniczy

  Jako, że czas świąteczny chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, ciepłych świąt w gronie tych najbliższych oraz żebyśmy wszyscy mogli cieszyć się w nowym roku co najmniej tak jak w tym z sukcesów naszych sportowców. Jak najwięcej takich chwil jak te z 21.09 nie tylko z powodów (…)

  Więcej

 • Typujemy Plus Liga 2014/15 IV kolejka sezon zasadniczy

  Witam w Filii Typera Starego Kibica. Dzięki nominacji od nowa typowanie czwartej kolejki spotkań przenosi się do mnie. Zapraszam do typowanie.Punktacja: 1. Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt 2. Prawidłowo wytypowany zwycięzca - 2 pkt 3. Prawidłowo wytypowany wynik ostatniego seta - 2 pkt 4. Tradycyjnie (…)

  Więcej