Typer Ligi Światowej FIVB 2016 - III tydzień !

autor: ares87 | 2016-06-29, 14:47 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Jedziemy dalej :)
LŚ jest podzielona na 3 grupy (dywizje):
I. Argentyna, Australia, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Francja, Iran, Polska, Rosja, Serbia, USA, Włochy
II. Chiny, Czechy, Egipt, Finlandia, Holandia, Japonia, Kanada, Korea Płd, Kuba, Portugalia, Słowacja, Turcja
III. Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Katar, Kazachstan, Meksyk, Niemcy, Puerto Rico, Słowenia, Tajwan, Tunezja, Wenezuela.
-------------------------------------------------------------------------------
Zasady punktacji:
1. Za trafiony wynik meczu - 3 pkt
2. Za trafionego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za trafienie fuksa dnia - 5 pkt (warunek - nikt inny nie obstawi zwycięzcy ani wyniku)
4. Obstawiamy zwycięzcę każdego turnieju (na 01.07) - za 5 pkt
5. Obstawiamy skład finału każdej dywizji (na 16.06) - 1. 20 pkt, 2.10 pkt, 3. 5 pkt
Za trafienie uczestnika finału (na 16.06) - po 3 pkt.
Typujemy tradycyjnie do godziny rozpoczęcia meczów wg czasu polskiego.

Grupa 1
G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia
02-07-2016 18:00 Francja-Polska
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja
03-07-2016 02:30 USA-Australia
03-07-2016 19:30 USA-Rosja
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna

Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada

Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja
o 3. msc
02-07-2016 14:10 ____-____
Fianł
02-07-2016 17:10 ____-____

Powodzenia.
Wyniki całości będą w środę.

Wyniki:
1.Stary kibic: 84(64+20)
2.Marco928: 78(63+15)
MM Kielce:78(63+15)
4.Stworek05: 73(58+15)
Gregbyd: 73(63+10)
Falubaz 40: 73(63+10)
7.Ares87: 67(52+15)
8.Włókniarz Forever: 63(48+15)
9.Stenol 92: 59 (49+10)
10.Unia Leszno DMP 2015: 57(57+0)
11.Nowa: 44 (39+5)

Wyniki uwzględniające awans do F4 i F6:
1.Stary kibic: 99(64+20+6+9)
2.MM Kielce: 93(63+15+3+12)
3.Stworek05: 91(58+15+6+12)
4.Marco928: 90(63+15+3+9)
5.Gregbyd: 88(63+10+3+12)
Falubaz 88: 73(63+10+3+12)
7.Ares87: 82(52+15+6+9)
8.Stenol 92: 80 (49+10+9+12)
9.Włókniarz Forever: 78(48+15+3+12)
10.Unia Leszno DMP 2015: 75(57+0+6+12)
11.Nowa: 62 (39+5+6+12)
12.Dujszebajew:44 18(6+12)
13.Claudia10: 15(6+9)

Generalka:(wynik+zwycięz+fuks)+bon za zw turniejów+F4+F6
1.Stary kibic: 305(129+101+5)+55+6+9
2.Stenol 92: 298 (126+101+0)+50+9+12
3.Falubaz 88: 273(111+97+5)+45+3+12
4.MM Kielce: 268(100+98+10)+45+3+12
5.Stworek05: 257(102+92+0)+45+6+12
6.Gregbyd: 244(96+93+0)+40+3+12
7.Ares87: 243(96+92+0)+40+6+9
8.Marco928: 238(85+91+0)++50+3+9
.Unia Leszno DMP 2015: 238(99+81+10)+30+6+12
10.Włókniarz Forever: 225(102+83+0)+25+3+12
11.Nowa: 213 (75+80+0)+40+6+12
12.Claudia10: 148(48+50+5)+30+6+9
13.Limek - 87(30+34+0)+20+0+0
14.Dujszebajew: 52 (6+13)+15+6+12

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Miasto mistrzów - Kielce

Generalka:
1.Stary kibic - 304+15=319
2.Stenol- 283+21=304
3.MM Kielce - 265+15=280
4.Falubaz40 - 263+15=278
5.Gregbyd - 263+15=278
6.Stworek05 - 242+18=260
7.Marco928 - 240+12=252
8.Ares87 - 234+15=249
9.Unia L MP - 223+18=241
10.Włókniarz Forever - 216+15=231
11.Nowa - 203+18=221
12.Claudia10 - 147+15=162
13.Dujszebajew - 78+18=96
14.Limek - 87+0=87

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 6 lipca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce


Klasyfikacja za 01.07.2016-02.07.2016:

1.Marco928: 50pkt.
2.MM Kielce: 47pkt.
3.Falubaz40: 40pkt.
4.Gregbyd: 39pkt.
5.Unia Leszno DMP 2015: 38pkt.
6.Ares87: 32pkt.
7.Stworek05: 32pkt.
8.Stary kibic: 32pkt.
9.Włókniarz Forever: 31pkt.
10.Stenol 92: 29pkt.
11.Nowa: 25pkt.

Punktacja za dzień 03.07.2016 + bonusy:
1.Gregbyd:68
2.Stary kibic:66
3.Dujszebajew:44
4.Stworek05:44
5.MM Kielce:43
6.Marco928:42
7.Ares87:41
8.Falubaz40:38
9.Włókniarz Forever:38
10.Stenol 92:36
11.Nowa:27
12.Unia Leszno DMP 2015:22
13.Claudia10:14


Punktacja ogólna:
1.Gregbyd:107
2.Stary kibic:98
3.Marco928:92
4.MM Kielce:90
5.Falubaz40:78
6.Stworek05:76
7.Ares87:73
8.Włókniarz Forever:69
9.Stenol 92:65
10.Unia Leszno DMP 2015:60
11.Nowa:52
12.Dujszebajew:44
13.Claudia10:14


Generalka:
1.Stary kibic - 304
2.Stenol- 283
3.MM Kielce - 265
4.Falubaz40 - 263
5.Gregbyd - 263
6.Stworek05 - 242
7.Marco928 - 240
8.Ares87 - 234
9.Unia L MP - 223
10.Włókniarz Forever - 216
11.Nowa - 203
12.Claudia10 - 147
13.Limek - 87
14.Dujszebajew - 78

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Punkty za awans do F6 w Krakowie: Brazylia, Francja, USA, Włochy, Serbia
1. nowa, stworek05, gregbyd, Stenol_92, Włókniarz F., Unia L.DMP, Falubaz40, MM Kielce, dujszebajew - 12 pkt
10. stary kibic, ares87, claudia10, marco928 - 9 pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Punkty za awans do F4 II dywizji: Kanada, Turcja, Holandia.
1. Stenol_92 - 9 pkt
2. Nowa, stworek05, ares87, stary kibic, claudia10, Unia L.DMP, dujszebajew - 6 pkt
9. Gregbyd, Włókniarz F., Falubaz40, MM Kielce, marco928 - 3 pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Punkty za zwyc. turniejów (G1-H1-I1)+(G2-H2-I2):
G1 - Brazylia
H1 - USA
I1 - Włochy
G2 - Korea Płd
H2 - Turcja
I2 - Kanada
1. stary kibic - 20 pkt (5-5-0)+(0-5-5)
2. swtorek05, ares87, MM Kielce - 15 pkt (0-5-0)+(0-5-5)
.- Włókniarz F. - 15 pkt (0-5-5)+(0-0-5)
.- marco928 - 15 pkt (5-5-0)+(0-0-5)
7. gregbyd, Stenol_92, Falubaz40 - 10 pkt (0-5-0)+(0-0-5)
10. nowa - 5 pkt (0-5-0)+(0-0-0)
claudia10, Unia L DMP 2015, dujszebajew - nie typowali zwyc. grup

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Podlicze dzięki..jak mozesz podaj jeszcze poszczegolnych zwyciezców turniejów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wstawię dla szybszego liczenia rozstrzygnięcia punktów za F4 gr.III: Przypomnę - 1m-20, 2m-10, 3m-5, 3 pkt za każdego uczestnika F4 1. Dujszebajew - 44 pkt (20-10-5)+9 2. Gregbyd - 34 pkt (20-0-5)+9 3....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Wstawię dla szybszego liczenia rozstrzygnięcia punktów za F4 gr.III:
Przypomnę - 1m-20, 2m-10, 3m-5, 3 pkt za każdego uczestnika F4
1. Dujszebajew - 44 pkt (20-10-5)+9
2. Gregbyd - 34 pkt (20-0-5)+9
3. claudia10, stary kibic - 14 pkt (0-0-5)+9
5. Stenol_92, Falubaz40, MM Kielce, marco928 - po 9 pkt za uczestn.
9. ares87, Włókniarz F., - po 6 pkt
11. nowa, stworek05, Unia L.DMP, - po 3 pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 3 lipca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Wyniki z dnia 02.07.2016:
1.Marco928:25 pkt
2.Unia Leszno DMP 2015:23 pkt
3.MM Kielce:23 pkt
4.Falubaz40:22 pkt
5.Gregbyd:22 pkt
6.Nowa:22 pkt
7.Ares87:19 pkt
8.Stworek05:17 pkt
9.Stary kibic:15 pkt
10.Stenol 92:15 pkt
11.Włókniarz Forever:14 pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Wyniki z dnia 01.07.2016:
1.Marco928: 25 pkt
2.MM Kielce:24 pkt
3.Falubaz40:18 pkt
4.Włókniarz forever:17 pkt
5.Stary kibic:17 pkt
6.Gregbyd:17 pkt
7.Unia Leszno DMP 2015:15 pkt
8.stworek05:15 pkt
9.Stenol 92:14 pkt
10.Ares87:13 pkt
11.Nowa:3 pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 1-3
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3-1
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3-0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 2-3
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 1-3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 1-3
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0-3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3-0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 2-3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3-1
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3-1
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3-2
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3-1
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 1-3
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3-0
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 1-3
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 2-3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 2-3
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 1-3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 1-3
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 3-1
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 1-3
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 1-3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3-0
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 1-3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 3-1
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3-0
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 3-0
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3-1
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3-2
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0-3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 1-3
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3-1
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 0-3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3-0
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3-1
02-07-2016 14:10 Tajwan-Grecja 2-3
02-07-2016 17:10 Niemcy-Słowenia 3-1
G1 Polska
H1 USA
I1 Serbia
G2 Holandia
H2 Turcja
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 3-1
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3-0
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3-0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3-0
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 3-2
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 3-2
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0-3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3-0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 0-3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3-0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3-1
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3-2
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3-1
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 1-3
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3-0
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 2-3
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 1-3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3-1
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 2-3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 1-3
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 2-3
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 2-3
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 1-3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3-2
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 3-2
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 3-1
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 1-3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 3-2
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3-1
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 3-2
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3-1
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3-1
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0-3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 3-1
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3-1
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 0-3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3-1
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3-1
02-07-2016 14:10 Tajwan-Grecja 1-3
02-07-2016 17:10 Niemcy-Słowenia 2-3
G1 Francja
H1 USA
I1 Serbia
G2 Holandia
H2 Chiny
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Grupa 1
G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 3:1
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3:0
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3:0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3:2
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 1:3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 2:3
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0:3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3:0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 2:3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3:0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3:1
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3:1
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3:1
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 3:2
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3:1
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 3:1
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 2:3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3:0
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 3:2
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 1:3
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 3:1
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 1:3
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 2:3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3:2
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 2:3
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 3:1
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 1:3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 3:2
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3:1
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 3:1
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3:1
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3:0
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0:3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 3:1
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3:1
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 2:3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3:0
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3:1
o 3. msc
02-07-2016 14:10 Niemcy-Słowenia 2:3
Fianł
02-07-2016 17:10 Grecja-Tajwan 3:1
---
GI Brazylia
HI USA
I1 Iran
G2 Holandia
H2 Chiny
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Grupa 1
G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 3:0
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3:1
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3:0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3:1
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 1:3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 3:2
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0:3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3:1
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 3:1
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3:0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 2:3
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 1:3
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3:0
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 3:2
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3:1
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 1:3
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 3:2
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3:2
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 0:3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 3:1
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 3:2
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 3:2
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 3:0
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3:0
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 0:3
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 1:3
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 1:3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 3:2
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 2:3
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 1:3
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 2:3
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3:1
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0:3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 3:2
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3:0
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 3:2
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3:0
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3:1
o 3. msc
02-07-2016 14:10 Tajwan-Grecja 3:2
Fianł
02-07-2016 17:10 Niemcy-Słowenia 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Grupa 1
G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 3:1
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3:0
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3:0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3:1
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 0:3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 3:1
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0:3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3:0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 0:3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3:0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3:1
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3:1
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 1:3
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 3:2
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3:1
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 3:1
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 0:3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3:0
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 0:3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 0:3
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 1:3
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 3:1
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 0:3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 2:3
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 3:1
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 3:0
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 1:3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 1:3
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3:0
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 3:1
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3:0
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3:0
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0:3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 3:1
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3:0
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 1:3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3:0
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3:0
o 3. msc
02-07-2016 14:10 Tajwan - Grecja 3:1
Finał
02-07-2016 17:10 Niemcy-Słowenia 1:3
G1 Francja
H1 USA
I1 Iran
G2 Egipt
H2 Turcja
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 3:2
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3:1
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3:0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3:1
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 2:3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 1:3
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0:3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3:0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 1:3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3:0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3:1
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3:2
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3:1
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 2:3
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3:0
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 3:1
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 2:3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3:0
G1 - Brazylia
H1 - USA
I1 - Serbia
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 1:3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 3:2
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 3:1
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 3:2
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 2:3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3:0
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 3:0
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 3:1
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 2:3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 1:3
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3:0
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 3:0
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3:0
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3:1
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 1:3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 3:2
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 1:3
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 0:3
G2 - Czechy
H2 - Turcja
I2 - Kanada
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3:0
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3:2
o 3. msc
02-07-2016 14:10 Grecja - Tajwan 3:2
Finał
02-07-2016 17:10 Niemcy - Słowenia 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

G1
01-07-2016 15:00 Brazylia - Polska 3-1
01-07-2016 18:00 Francja - Belgia 3-0
02-07-2016 15:00 Brazylia - Belgia 3-1
02-07-2016 18:00 Francja - Polska 3-0
03-07-2016 15:00 Belgia - Polska 1-3
03-07-2016 18:00 Francja - Brazylia 3-0
H1
02-07-2016 00:30 Australia - Rosja 0-3
02-07-2016 02:30 USA - Bułgaria 3-0
03-07-2016 00:30 Bułgaria - Rosja 1-3
03-07-2016 02:30 USA - Australia 3-0
03-07-2016 19:30 USA - Rosja 3-2
03-07-2016 22:00 Bułgaria - Australia 3-2
I1
01-07-2016 16:00 Włochy - Argentyna 3-2
01-07-2016 19:00 Iran - Serbia 1-3
02-07-2016 16:00 Serbia - Argentyna 3-0
02-07-2016 21:00 Iran - Włochy 1-3
03-07-2016 16:00 Włochy - Serbia 1-3
03-07-2016 19:00 Iran - Argentyna 3-2
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea - Czechy 1-3
02-07-2016 01:30 Egipt - Holandia 1-3
02-07-2016 21:00 Korea - Egipt 3-1
02-07-2016 23:30 Czechy - Holandia 3-1
03-07-2016 21:00 Korea - Holandia 3-2
03-07-2016 23:30 Czechy - Egipt 3-1
H2
01-07-2016 09:00 Turcja - Japonia 2-3
01-07-2016 11:00 Chiny - Słowacja 3-1
02-07-2016 09:00 Słowacja - Japonia 1-3
02-07-2016 11:00 Chiny - Turcja 3-2
03-07-2016 09:00 Turcja - Słowacja 3-0
03-07-2016 11:00 Chiny - Japonia 3-2
I2
01-07-2016 14:40 Kanada - Kuba 3-0
01-07-2016 17:40 Finlandia - Portugalia 3-0
02-07-2016 14:40 Portugalia - Kanada 0-3
02-07-2016 17:40 Finlandia - Kuba 3-1
03-07-2016 14:10 Kuba - Portugalia 3-1
03-07-2016 17:10 Finlandia - Kanada 1-3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy - Tajwan 3-0
01-07-2016 20:10 Słowenia - Grecja 3-2
o 3: Tajwan - Grecja 0-3
finał: Niemcy - Słowenia 1-3
G1 Francja
H1 USA
I1 Serbia
G2 Czechy
H2 Chiny
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 3-1
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3-0
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3-0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3-0
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 1-3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 3-2
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0-3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3-0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 0-3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3-0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3-2
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3-1
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3-2
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 2-3
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3-1
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 3-2
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 1-3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3-1
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 2-3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 1-3
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 2-3
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 2-3
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 1-3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3-1
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 2-3
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 3-1
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 2-3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 3-2
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3-1
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 3-2
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3-1
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3-1
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0-3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 3-2
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3-1
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 1-3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3-1
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3-2
02-07-2016 14:10 Tajwan-Grecja 1-3
02-07-2016 17:10 Niemcy-Słowenia 2-3
G1 Francja
H1 USA
I1 Iran
G2 Holandia
H2 Chiny
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 2:3
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3:2
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3:1
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3:1
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 0:3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 3:1
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0:3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3:0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 0:3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3:0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3:0
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3:1
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 1:3
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 0:3
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 1:3
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 3:2
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 0:3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 1:3
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 1:3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 3:1
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 1:3
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 2:3
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 1:3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3:2
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 3:2
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 1:3
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 3:2
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 3:1
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3:1
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 0:3
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 1:3
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3:1
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0:3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 1:3
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3:0
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 3:1
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3:1
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 2:3
02-07-2016 14:10 Tajwan-Grecja 3:1
02-07-2016 17:10 Niemcy-Słowenia 3:1
G1 Francja
H1 USA
I1 Argentyna
G2 Czechy
H2 Japonia
I2 Finlandia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Grupa 1
G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 3:1
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3:0
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3:0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3:0
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 1:3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 3:1
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0:3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3:0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 1:3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3:0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3:2
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3:2
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3:1
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 2:3
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3:0
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 2:3
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 3:2
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3:2
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 1:3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 2:3
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 2:3
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 3:1
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 0:3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3:1
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 2:3
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 3:2
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 2:3
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 3:1
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 2:3
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 1:3
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3:1
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3:1
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0:3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 3:2
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3:0
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 0:3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3:1
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3:0
o 3. msc
02-07-2016 14:10 Tajwan - Grecja 2:3
Fianł
02-07-2016 17:10 Niemcy - Słowenia 3:2
G1 Francja
H1 USA
I1 Włochy
G2 Czechy
H2 Japonia
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

G1
01-07-2016 15:00 Brazylia-Polska 1:3
01-07-2016 18:00 Francja-Belgia 3:1
02-07-2016 15:00 Brazylia-Belgia 3:0
02-07-2016 18:00 Francja-Polska 3:2
03-07-2016 15:00 Belgia-Polska 2:3
03-07-2016 18:00 Francja-Brazylia 2:3
H1
02-07-2016 00:30 Australia-Rosja 0:3
02-07-2016 02:30 USA-Bułgaria 3:0
03-07-2016 00:30 Bułgaria-Rosja 1:3
03-07-2016 02:30 USA-Australia 3:0
03-07-2016 19:30 USA-Rosja 3:1
03-07-2016 22:00 Bułgaria-Australia 3:1
I1
01-07-2016 16:00 Włochy-Argentyna 3:1
01-07-2016 19:00 Iran-Serbia 1:3
02-07-2016 16:00 Serbia-Argentyna 3:0
02-07-2016 21:00 Iran-Włochy 1:3
03-07-2016 16:00 Włochy-Serbia 1:3
03-07-2016 19:00 Iran-Argentyna 3:2
Grupa 2
G2
01-07-2016 23:00 Korea Płd.-Czechy 1:3
02-07-2016 01:30 Egipt-Holandia 1:3
02-07-2016 21:00 Korea Płd.-Egipt 3:2
02-07-2016 23:30 Czechy-Holandia 3:2
03-07-2016 21:00 Korea Płd.-Holandia 1:3
03-07-2016 23:30 Czechy-Egipt 3:1
H2
01-07-2016 09:00 Turcja-Japonia 3:1
01-07-2016 11:00 Chiny-Słowacja 1:3
02-07-2016 09:00 Słowacja-Japonia 3:2
02-07-2016 11:00 Chiny-Turcja 2:3
03-07-2016 09:00 Turcja-Słowacja 3:1
03-07-2016 11:00 Chiny-Japonia 0:3
I2
01-07-2016 14:40 Kanada-Kuba 3:0
01-07-2016 17:40 Finlandia-Portugalia 3:1
02-07-2016 14:40 Portugalia-Kanada 0:3
02-07-2016 17:40 Finlandia-Kuba 1:3
03-07-2016 14:10 Kuba-Portugalia 3:0
03-07-2016 17:10 Finlandia-Kanada 0:3
Grupa 3
Final Four
SF
01-07-2016 17:10 Niemcy-Tajwan 3:1
01-07-2016 20:10 Słowenia-Grecja 3:1
02-07-2016 14:10 Tajwan-Grecja 2:3
02-07-2016 17:10 Niemcy-Słowenia 3:2
G1 Francja
H1 USA
I1 Serbia
G2 Czechy
H2 Turcja
I2 Kanada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.