Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Jeszcze trochę i w PL będzie więcej trenerów i różnych sztabowców niż skoczków.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Za to rząd musi finansować ukrainców oraz wypłacać emerytury ukraińcom z ZUS ,więc brakuje dla rodaków.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Jeśli ktoś jeszcze napisze, że nasza liga się rozwija, to niestety ale nazwę taką osobą (przepraszam) ale zwykłym kretytem w dodatku ślepym.
  To jest naprawdę dramat, jaki poziom reprezentuje ta nasza ekstraklapa. Jeszcze parę lat (jeśli to wszystko dalej będzie szło w tym kierunku)
  to zostaniemy tak daleko w tyle za resztą, że...... zresztą szkoda sobe dalej strzępić ryja oglądająć popisy tych naszych niby pucharowiczów. PS. Ostatnio oglądałem film "boisko bezdomnych" i stwierdzam, że ci nasi ligowcy tylko tam się nadają, w żadnym wypadku nigdzie indziej.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Dno i dwa metry mułu, a to wszystko się niestety bierze ze złego przygotowania motorycznego. Dąbrowski kryminał przy bramce, chyba Astiz go wkrótce zluzuje. Moulin i Hlousek w najgorszej formie od kiedy przyszli do Legii. Skrzydłowi również bardzo słabi, z jedynie krótkimi przebłyskami. Mączyński tak jak się spodziewałem - na ligę przyzwoity, na puchary śmiech na sali. Słabo to wszystko wygląda i nie widać światełka w tunelu.

 • Ryszard Sak został fanem Maciej Janowski

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  My też zdecydowaliśmy wal...ć polsat

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Ostafiński każdy twój artykuł to jest niedobra wiadomość że ktoś pozwala ci jeszcze publicznie wygłaszać twoje śmieszne zdanie . W porównaniu z Jackiem jesteś nikim marnym piśmakiem który jest na tyle bezczelny by oceniać doradzać i odradzać nie mając ku temu żadnych podstaw. Mam nadzieję że nie będę musiał oglądać i słuchać więcej twoich śmiesznych analiz i wypocin w tv na temat żużla.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  wszystko proste.Ostafinski-nie czytam

 • Ryszard Sak został fanem Maciej Kot

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  dalej pompujemy balonik ....pompujemy ....

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Na mś 2002 awansowaliśmy jako pierwsi z Europy z diamentem Olisadebe, Za Benhakera przed euro 2008 rozjechaliśmy gwiazdorską Portugalie......za Janasa mieliśmy skopać Ekwador wcześniej zlany w towarzyskim a i za Smudy awans miał być pewny bo trio z Dortmundu błyszczało !! .....kocham te kadre ale nie pompujcie prosze jest ok naprawde i mówmy że jest dobra drużyna a nie że wszyscy w Europie srają w gacie

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  nie dmuchajmy balonika,jest nie najgorzej. Ale trzeba solidnie jeszcze popracować.
  Jak to wypali będziemy wtedy dumni i mogą dmuchać w balonik ile tylko się da.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Prawda jest taka ze Sady to najgorszym prezes Unii Tarnow ,caly czas klamie I mydli oczy kibicom, jak to nie on nie rozmawia z tymi"podmiotami " a tego zawsze go..o zawsze wychodzi.Sady nie potrafil nic zrobic dobrego dla tarnowskiego zuzla nic!Co rok oslabia sklad,zadnego nowego sponsora, rok w rok sezon konczymy z dlugami a Stadion to sie nie dlugo pewnie rozleci! !!Szkoda tak pieknych tradycji ,zuzel to jedyny sport w Tarnowie na wysokim poziomie a nikt tego nie potrafil wykorzystac .Pozdrawiam zdrowych na umysle.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  ŻENADA!! Obrazili się na dziennikarzy?! Piłkarze Legii zachowali się jak zwykli smarkacze i tyle.Przykład tchórzostwa i braku samokrytyki.
  Po pierwsze muszą przestać zachowywać się jak 'gwiazdy' bo do tego miana to im jeszcze oooooo daleko.Trzeba umieć przyjąć porażkę i słabe ostatnio wyniki z godnością - obrażone 'księżniczki' w spodenkach

 • Ryszard Sak został fanem Nicki Pedersen

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Po ostatnich meczach z zeszłego roku pod dowodzeniem Nawałki można było mieć nadzieję. Niestety, wrócił koszmar repry nie grającej w piłkę, lecz w kopanie pola. Zero gry kombinacyjnej, zero przytrzymania piłki, zero dokładności. Wybicia na uwolnienie (chłopaki czerpią z hokeja!), parząca w nogi piłka, niedokładne podania lub ich brak, totalny brak koncepcji - taki był mecz z Irlandią. Z Irlandią słabą i cienką jak sik pająka, ale nawet takiej nie potrafili pokonać. A wystarczyło trochę spokoju, gry piłką, kilku dokładnych podań, ze dwóch-trzech dobrych kontr w 2 połowie - byłyby 3 bramki i 3 punkty. I jeszcze te pieprzenia o podjętej walce, trudnym przeciwniku i terenie, sędziach itp. itd. - czyli jak zwykle... Z taką grą lepiej żeby nigdzie nie awansowali, bo dopiero będzie beka na całą Europę.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Przespana druga połowa, chęć utrzymania korzystnego wyniku bez żadnych składnych akcji w ofensywie - to nie mogło się udać.

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Jaka klątwa? Są słabi i tyle.Na 1:0 się nie gra,trzeba było strzelić na 2:0 i by było po meczu.A oni myśleli,że 1:0 dowiozą.Niech się cieszą,że nie przegrali bo zasłużyli na porażkę.Całą drugą połowę się bronili.Wstyd nic więcej.A już ich co niektórzy na ME widzieli.Do doopy pojadą nie na mistrzostwa.Szkocja ich zleje,Irlandia poprawi,dzieła dokończą Niemcy i tyle.

 • Ryszard Sak został fanem Unia Tarnów

 • Ryszard Sak został fanem Adam Małysz

 • Ryszard Sak został fanem Kamil Stoch

 • Ryszard Sak został fanem Justyna Kowalczyk

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  ja pytam poważnie. jest jakiś klub w Tarnowie oprócz żużlowego? bo miasto może promować się poprzez sport i większość miast z tego korzysta. nie rozumiem. czy jakiś inny klub jest w ten sposób finansowany?

 • Ryszard Sak lubi Komentarz

  Radni miasta i prezydent tylko patrzą gdzie ugrać coś dla siebie.Kręcą,kłamią,kantują,wykorzystując kruczki tworzonego przez siebie prawa do zbijania majątków.Natomiast politycy na wyższych szczeblach bez umiaru korzystają z przywilejów które przyznano im by ułatwić pracę parlamentarną.I bronią siebie nawzajem przed wymiarem sprawiedliwości – nawet w sprawach gdy wina jest oczywista.To jest kasta ludzi dla której społeczne zaufanie jest ważne tylko przy urnach wyborczych.Potem mają je w nosie.Chce się człowiekowi płakać jak widzi co władza wyprawia z Tarnowem.To miasto umiera śmiercią kliniczną dzięki ich decyzjom.Unia Tarnów to kibice damy radę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.