Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Abaloo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Znakomity występ Miłosza Wałacha. Torus Wybrzeże Gdańsk bez szans w Kielcach

  @hbll: Mimo wszystko Miłosz to jeszcze nie ten poziom nie mówiąc o doświadczeniu. Mówienie o skróceniu pobytu w Kielcach jest przed wczesne. Ale jak mawiają zdrowa konkurencja potrafi czynić cuda. Obaj mają o co walczyć.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Może warto byłoby się zastanowić czy nie zacząć stawiać na Wałacha w większym wymiarze już teraz. Ja wiem, że nasza liga i LM to dwa różne światy, ale może chłopak powinien nabierać doświadczenia na najwyższym poziomie już teraz. Tym bardziej, że tradycyjnie i tak gramy w niepełnym składzie, więc miejsce dla niego jest.

 • Abaloo napisał/a komentarz do Bertus Servaas: Nerwy po porażkach? Za długo jestem prezesem

  @Kosa98: Jak pisałem a ty nie zrozumiałeś, jedynie Prezes VIVE zna odpowiedż na Twoje pytanie. Na tym forum nikt nie wie czy coś się złego dzieje. Nikt na tym forum tego nie wie. Jedynie możesz usłyszeć ploty a nie fakty. I tu jest pytanie czy Twoja troska jest szczera czy szukasz tematów na głupią dyskusję o kolejnym upadku VIVE.

 • Abaloo napisał/a komentarz do Bertus Servaas: Nerwy po porażkach? Za długo jestem prezesem

  @Kosa98: A kto Twoim zdaniem wie najlepiej jak jest? a informacje to zasięga się u żródeł to już chyba wiesz prawda? na tym forum nikt Ci nic na tema sytuacji w klubie sensownego nie powie. To jako inteligentny człowiek powinieneś wiedzieć. Ja się martwię ale inaczej... zachowuję spokój i czekam na info z klubu a nie oczekuję na ploty.

 • Abaloo napisał/a komentarz do Bertus Servaas: Nerwy po porażkach? Za długo jestem prezesem

  @Kosa98: Jesli tak bardzo niepokoją Ciebie losy klubu i jego finanse, to jedyną osobą która może zaspokoić Twą ciekawość jest prezes klubu i jego należałoby spytać.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Akurat Bertus jest ostatnią osobą, którą powinny jakoś istotnie niepokoić wyniki - prezes musi mysleć długofalowo, a że VIVE ma chwilowy kryzys - taki jest sport, tutaj nikt nie ma patentu na zwyciężanie. Zresztą VIVE jeszcze niczego nie przegrało - owszem, 3 mecze z rzędu, ale mecze bez większej stawki.
  Ja myślę, że problemem jest też trochę skład personalny. VIVE mierzy, żeby być klubem na jednym poziomie z najlepszymi, ale całe lewe skrzydło, może koło i na pewno lewa połówka jednak odstają od tych samych pozycji w Veszprem, Kiel, Barcelonie czy PSG. Ponadto na środku dla Karacicia też nie ma realnej alternatywy, a 2 graczy na równym, wysokim poziomie to jest chyba tylko na mniej istotnym, prawym skrzydle. Kluczowe pozycje, czy 3 rozegrania są w tym sezonie bardzo słabe (jak na oczekiwania), biorąc pod uwagę formę Alexa.
  Sezon można jeszcze spokojnie uratować, ale do tego potrzeba jednak wsparcia ławki i trochę lepszej formy liderów.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Kiedy doczekamy u Wisły takiej serii zwycięstw dopiero mają jedno.

 • Abaloo lubi Komentarz

  @Wiślak zks: gdyby Fernandez trafil w Plocku na 2 minuty przed koncem to bylaby kolejna rozpacz.

 • Abaloo lubi Komentarz

  @Maxi-102: Panowie, proponuję obejrzeć jeszcze raz materiał filmowy, w momencie oddawania rzutu Igropulo miał kontakt z obrońcą grającym na jedynce, ten na dwójce rzeczywiście przekraczał linię 6 metra ale ani nie miał kontaktu z Igropulo ani nie skakał do bloku. Niestety wasz as zagrał jak junior młodszy, chciał zostać bohaterem zamiast po ściągnięciu pierwszego obrońcy odegrać do skrzydłowego, dodatkowo postanowił sobie utrudnić sytuację odbijając się z lewej nogi.

 • Abaloo lubi Komentarz

  @Maxi-102: pochwal się z jakimi miszczami gra Wisła???

 • Abaloo lubi Komentarz

  Z czego się tu cieszyć obydwa polskie zespoły w LM piłkarzy ręcznych przegrały i Vive w grupie "elyty" i Wisła w "grupie refleksji LM.
  Płacz i zgrzytanie zębów!

 • Abaloo lubi Komentarz

  Ja zapytam tak szczerze i bez uszczypliwości, czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi z Piechowskim? On ma jakąś kontuzję? Zawodnik kolejny raz jest zatrzymywany w klubie w ostatniej chwili w klubie a jego statystyki po 11 meczach (7 meczów SL i 4 LM) to 2 rzuty oddane i 0 bramek zdobytych. W SL zaliczył jeszcze 3 kary dwuminutowe. Już przed sezonem pisałem, że granie z 4 kołowymi to dziwny pomysł bo ktoś nie będzie dostawał minut i tym kimś jest kolejny sezon piechowski. Czy on jest nieślubnym dzieckiem prezydenta Płocka albo nie wiem, chodzi z córką prezesa czy o co chodzi? Bo dla mnie decyzja o zatrzymaniu go na kolejny sezon była dziwna i moje obawy się w pełni sprawdziły. facet po prostu nie gra.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Jest moc...

 • Abaloo lubi Komentarz

  ......... a miało być tak pięknie ........
  Można było się śmiać wczoraj z PGE VIVE??
  Orlen Wisła przegrała po dobrym meczu................

 • Abaloo lubi Komentarz

  Sraka jest moc masz coś do Turka , to może kilka słów na temat Igropulo najlepszego transfer w historii klubu:-))))))))))))))))))))))))))
  A tak na marginesie , fajny meczyk :-)))))))))))

 • Abaloo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Abaloo lubi Komentarz

  No i GO(n) G... Buahaha, szacun dla gwiazdy, luxtorpedy, grzmota Igropulo :)))))))))))))))

 • Abaloo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Abaloo lubi Komentarz

  CIEKAWE CZY TERAZ KIBICE WISŁY BĘDĄ SIĘ TAK ROZPISYWAĆ JAK WCZORAJ???

 • Abaloo lubi Komentarz

  fakt mindegia mi zaimponowal...czy utrzyma poziom zobaczymy dzis.nie sadze....co do szity to na 100 procent za rok go nie bedzie w plocku

 • Abaloo lubi Komentarz

  sraka jeżeli chodzi o kompleksy, to akurat ty powinien odzywać się ostatni :-))))))))))

 • Abaloo lubi Komentarz

  i co tam miszcze...GOG zlal was w 2 lidze

 • Abaloo napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Montpellier HB wciąż z patentem na PGE VIVE. Kielczanie z drugą porażką z rzędu

  W Płocku powstanie pomnik chwały z datami porażek VIVE... to największy sukces Orlen Wisły Płock od lat.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Idealny przeciwnik na odbudowanie się po 2 porażkach. Gdyby Montpellier przyjechało w pełnym składzie to pewnie mogli byśmy liczyć na dreszczowiec, a tak VIVE musi ten mecz wygrać wyraźnie - w innym wypadku trzeba będzie chyba powoli weryfikować cele na ten sezon.
  Niemniej jestem spokojny o wynik - w obliczu braku liderów stawiam na minimum + 5 dla VIVE i emocje tylko w pierwszej połowie. Zresztą po 2 porażkach kielczanie powinni być podwójnie zmotywowani.

 • Abaloo lubi Komentarz

  Nie jestem z Kielc ale trudno im nie kibicowac bo to najlepszy klub na świecie a plocka nie szanuje bo maja prostackich kibiców, buźka

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.