Mistrz z Lublina - lubi

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Jak bardzo ułomnym na umyśle trzeba być żeby płodzić takie teksty? Wszystko wskazuje na to, że takim jest niejaki Michał Mielnik.
  Odniosę się do tych jego wypocin.
  1. Tu się zgodzę. Pojemność stadionu jest dużo za mała. 15tys. miejsc też nie rozwiąże sprawy. Optymalnie 20tys.
  2.Najnudniejszy tor w Polsce. Idiotyczne. Lublin - 382m, Częstochowa - 368, Grudziądz - 379m. Wystarczy? Tamte tory nie są nudne?
  3.Zadaszenie. Może być ale nie musi. Teoretycznie tak. Deszcz-zawody można odbyć.
  4.Estadio da gruz. Ileż jest w Polsce tych wypasionych stadionów. 3-4? A ile takich jak lubelski?
  5.Gastronomia. To już jest zupełny idiotyzm. Tu przychodzi się na mecz, a nie na obżarstwo. Najeść można się w domu. Napoje i owszem. Reszta jest zbędna.
  6.Dostęp do parku maszyn. To już największy idiotyzm. Park maszyn jest widoczny tylko z jednego sektora, a i to tylko w gdy wejdzie się na koronę stadionu. W/g tego pismaka park maszyn powinien być na środku stadionu? Żeby wszyscy mogli widzieć? Człowieku - Mielnik zastanów się dziesięć razy zanim coś zamieścisz w swoich wypocinach. Skąd biorą się takie pismaki?

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  "Przerwy między biegami trwają zaledwie kilka minut" Nie wiem Zwiewka jak ty ale ja wychodzę się odlać albo zapalić nie między biegami ale na równaniu. Na ręcznej czy rugby też wychodzę w przerwie a nie w trakcie meczu. Masz problemy z pęcherzem to udaj się do specjalisty.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  " Na obecnym stadionie przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie w 2019 roku mieściło się dokładnie 9812 kibiców " błąd. Tyle było zgłoszonych żeby dostać pozwolenie na organizację imprez .Na każdym meczu było spoko ponad 10 tys.luda . Na taką liczbę kibiców klub nie dostałby pozwolenia ( zupełnie inne przepisy ) .

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  panie "redaktorze" o uszach wielkości śmigła w helikopterze, prosze sie najpierw zorientowac jakie byly szczegoly historii Mrozka z Łaguta a potem pisac. Mrozek oczekiwał dozgonnej wdziecznosci i jazdy Laguty za 250 zł za pkt, wiec nie wiem jak na takich zasadach mogl on tam jezdzic, nawet mimo wpadki dopingowej.

  Jestes pan takim znawcą medycyny wiec zajmij sie stanem zdrowia zony Hancocka, bo przeciez wiesz Kuczera wszystko o jej chorobie i uwielbiasz o tym pisac. Albo nie wiem, naucz sie wymawiac "r" poprawnie, jak cie sie nudzi

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Gdzie jest kara dla tego człowieka za skandaliczne przygotowanie toru na finał ligi? Czy redakcja nie może zająć się istotnymi tematami zamiast pierdułek o dziewczynach podprowadzających czy dzisiątkach artykułów o Curzytkach, z których nic nie wynika? Czy są równi i równiejsi? Dlaczego Wrocław znowu unika kary? Kamisarz miał tamtego dnia zastrzeżenia. Zawodnicy mieli problem z płynną jazdą. Osoby funkcyjby w Rybniku za jakieś pierdoły przykładnie ukarano i trenera Korbela zawieszono na rok. Dlaczego w przypadku cyrku z meczu finałowego konsekwencje nie są wyciągane? Gdzie są dziennikarze? To jest wasza robota, żeby dochodzić prawdy. Podejmijcie poważny temat w końcu

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Prezes Stowarzyszenia "Włókniarz matki" CKM S.A 5.500.000 zł nie SPŁACONEGO DŁUGU i WŁÓKNIARZA S.A czyli PZM pozwolił na POWIELANIE SPÓŁEK AKCYJNYCH BEZ SPŁATY DŁUGU przez "stowarzyszenie" co więcej 2016 roku połączono 2 i 1 ligę pod naciskiem pana Świącika żeby nie musiał zaczynać od 2 liga i na końcu HIT "awans przy zielonym stoliczku " kosztem Lokomotivu Daugavpils i TAKI CWANIAK "pociesza" Mrozka który przy nim jest zwyczajnie naiwnym kolesiem (Laguta ,Bewley i pozew przeciw E-lidze i PZM ) a ha ha ha leże :)

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Na to, że zawodnicy Anwilu mało się utożsamiają ze swoim obecnym klubem, Anwil sobie zapracował. Oto zwolnił cały zeszłoroczny skład informując tym samym środowisko koszykarskie, że we Włocławku można wprawdzie trochę zarobić, ale nie warto się przywiązywać. Trener i działacze Anwilu nazywają to zawodowstwem. Najwyraźniej i ono ma różne swoje oblicza.
  Jeżeli klub i kibice (pierwsi w żądaniach zwolnień po trzech nieudanych zagraniach) traktują zawodnika jak materiał boiskowy do wymiany bez mrugnięcia powieką, nawet bez względu na zapisy kontraktowe, to nie pozostaje to bez wpływu na nich samych
  Czytam teraz na brzytwa.com (przeważnie to wypociny pisane nierzadko jakąś odmianką gwarową), że dobrze by było, gdy Griszczuk objął drużynę, czy nawet klub. A przecież jego przygoda z Anwilem skończyła się w sądzie cywilnym z jego powództwa.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Żadna z niej rewelacja! Jedna z wielu na tym forum!

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  My nie chcemy kupować wyniku. My stawiamy na sport - mówił Andrzej Rusko ---------------------------- Buhahahaha lepszego kawału nie słyszałem:) Na jaki sport? Kombinacje z plandeką, przekładanie meczu,kiedy kontuzjowany był Janowski,czy rezygnacja Drabika z finału srebrnego kasku (niby sraczka) dzień przed finałem z Bykami, oraz dziwne awarie maszyny startowej przy niekorzystnym wyniku i to jest wg pana sport? Wolne żarty :)Nie rozśmieszać towarzystwa :)

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Jak widzę słowo "ekspert" na SF to już mi się chce śmiać. Dziwię się że niektórzy dla jakiejś kasy szargają swoje imię na łamach SF. Taki Krzystyniak czy Frątczak to oni nic nie tracą firmując swoim nazwiskiem hejterów, lecz np. Pani Półtorak często naprawdę sensownie pisze i hejtu nie uprawia. To jest portal wynalazków kalibru Ostafiński, Czosnyka, Hynek, Półgęsek, Kuczera czy cały szereg innych. Wybija się chyba jedynie Pani Kasia Łapczyńska. Niestety szykują się kolejne zmiany na gorsze. Redaktorem naczelnym SF został Robert Feluś. Dla niewtajemniczonych: Robert Feluś kilkanaście lat pracował w brukowcu "Fakt", był nawet jego naczelnym. Już widzę "świetlaną przyszłość" SF. Oto co powiedział Tomasz Machała - wiceprezes WP: "Zaproponowałem Robertowi to stanowisko nie dlatego, że jest najlepszym w Polsce dziennikarzem sportowym. Najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju już mamy w redakcji WP SportoweFakty. Robert Feluś umie natomiast budować świetne zespoły, motywować ludzi, przyciągać i rozwijać talenty. To jest dokładnie to, czego potrzebuje nasz serwis".
  Fajne, najlepszych dziennikarzy już mają :) Jak pomyśle o Czosnyce jako najlepszym to...

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  To co sie stało to WSTYD I HAŃBA dla zarządu klubu. Jak można było doprowadzić do takiej sytuacji szczególnie że doświadczenie z zeszłego sezonu w sprzedaży internetowej powinno nauczyć innych rozwiązań. Losowość miejsc , rozdzielnie rodzin czy znajomych chcących razem obok siebie kibicować. Sposób takiej sprzedaży ułatwia nie prawdziwym Sympatykom klubu zakup biletów a handlarzom którzy chcą na tym zarobić a z żużlem nie mają nic wspólnego!! Myślę że mnóstwo prawdziwych wieloletnich Kibiców tak samo jak ja zostało z niczym a słowa, że będzie jakaś pula biletów przed każdym meczem... - ile tysiąc , mniej? Uważam że powinno doceniać się i dbać o fanów o widzów którzy dostali wyróżnienie za ich pozytywną wyjątkowość a w nagrodę od klubu dostaliśmy coś takiego!!! Brak słów... Pozdrawiam Wszystkich normalnych Kibiców, może trzeba się dogadać i jeszcze większą liczbą jeździć i wspierać na wyjazdach skoro własny klub nie chce nas na stadionie. Bądźmy teraz wyjątkowi w tym żę jest nas tak dużo na wyjazdach!

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Bardziej jak Gorzów. nie wyrzucili was z roboty, bo inni są jeszcze słabsi.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Fajnie,kpią z Ostrovii że zatrudniła "dziadków" kilka lub kilkanaście lat młodszych od Grega,ale podniecają się 50-latkiem po rocznej przerwie,który ma powrócić i być zbawieniem dla ROW-u.
  '

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  To teraz się pośmiejmy Rowiaki jak szydziliscie na Lublin

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  patrząc realnie na te wszystkie transfery stwierdzam fakt że UL po raz czwarty zostanie DMP ,jedyny klub który posunął się do przodu to MOTOR ! wirem jestem z Leszna ale na speedway patrze realnie :)))

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Jakoś mało entuzjastyczne te komentarze. Przegraliśmy u siebie z 4 drużyną ligi rumuńskiej
  TYLKO 9 golami. A mogliśmy 16 jak w Rumunii lub 15 jak z wicemistrzem Niemiec w Lublinie rok temu. Ale wtedy robiliśmy dwie zmiany do obrony a teraz jedną, żeby weszła nasza niska centre back i mogła się poodbijać od mocnej i wysokiej obrony CSM bez możliwości zagrania do skrzydeł co przy grającej wczoraj tylko w poprzek Duńce stwarzało niesamowitą okazję do podreperowania sobie statystyk strzeleckich przez naszą left back. Majstersztyk taktyczny. Poza tym my mieliśmy w składzie tylko 6 reprezentantek (+ 2 z kadry B) co naprzeciwko takich sław jak Moisa, Omoregie, Marin, Grbić, Torstennson (36) czy Curea (37) skazywało nas na wysoka porażkę.
  Co prawda 4 lata temu w Lublinie przegraliśmy z tym samym CSM ( który na wiosnę wygrał w tym składzie LM) 3 golami ale .... to było dawno.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  @Nowy w mieście: Pierwsze o nim słyszę ale skoro go znasz to dobry wieśniak z ciebie.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Mrozek miał związane ręce. Rynek trenerski miał mocno zawężony skoro podstawowym kryterium jest "niepijący"

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  Wy ze SF, wywaliliscie komentarz w którym pokazałem że jesteście kłamcami i kreujecie rzeczywistość. Poproszę w takim razie o źródło z którego wywnioskowaliście że Motor jedzie w tym roku o PO. Jak dla mnie karmicie kibiców kłamstwami, wywołuje cię nienawiść i niezdrową atmosferę. Jeżeli chodzi o wasze informacje i wiedzę to blądzicie jak dzieci w ciemności. Wysuwacie absurdalne hipotezy i dowodzie ich prawdziwości. Wiecie dlaczego Łaguta podpisał na dwa lata, co go przekonało? O jakim wzmocnieniu Doylem mówicie? O jakich negocjacjach? Temat w klubie upadł szybciej niż się pojawił. Jaka walka o Kasprzaka? Mędziliście na ten temat ponad dwa tygodnie po odpuszczeniu przez Motor. Kasprzak nie miał innego wyjścia jak podpisać w Gorzowie bo Motor już dawno go nie chciał. Zamiast przyznać się do błędów broniliscie swoich absurdów generując nowe. Co do Motoru mogę się wypowiedzieć, bo wiem jak było. Nie wiem jak było w przypadku innych klubów więc nie zabieram głosu. Widzę że uwiera was mocno Puka, którego również nie szanuję, w tym roku miał jednak więcej informacji. Odpuścicie jednak w końcu z kłamliwymi newsami, z robieniem sensacji tam gdzie jej nie ma. Tak, wiem, znowu usunięcie mi konto.

 • Mistrz z Lublina lubi Komentarz

  @beejay: czego spodziewasz się po chłopakach z SF łapiących się za główki?? A dziś tęczowy piątek i Hynek popłynął.