Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wito66 lubi Komentarz

  To może w ogóle jedźmy 8 biegów w każdym meczu a potem rzućmy monetą i na kogo wypadnie to ten będzie zwycięzcą. A gdzie tu duch sportu?

 • wito66 lubi Komentarz

  Taki ekspert powinien mieć przynajmniej ważne psychotesty przed opublikowaniem jego opinii .(wypocin ) Ale jaki portal taki ekspert .

 • wito66 lubi Komentarz

  Oj nie jedna rozdzielnia się spali w przyszłości.

 • wito66 lubi Komentarz

  Janek żeś teraz zaimponował..Grzybowi.Chyba liczysz na posadkę za Chomskiego.Co to za tłumaczenie , że Częstochowa niech nie drży bo i tak awansuje do PO.To tak samo jak okradną bogatego to przecież pikuś bo i tak ma hajs ? Masakryczny tok myślenia.

 • wito66 lubi Komentarz

  No jak pan Krzystyniak mówi żeby zaliczyć wynik to wiadomo żeby tego nie robić ;)

 • wito66 lubi Komentarz

  Rozumiem argument o losowości, deszcz i pożar nie są do przewidzenia. Tylko problem polega na tym, że deszcz jest obiektywny dla obu drużyn, a pożar jest po stronie gospodarza (abstrahuję od tego czy zawiniony przez niego, czy nie).

  Mam dwa zastrzeżenia do zdania Krzystyniaka:

  1. może stworzyć to niebezpieczny precedens na przyszłość. O ile w Gorzowie nie było mowy o celowości pożaru żeby zwycięstwo utrzymać, to już przykład finału, gdzie Toruń odwalił manianę w Zielonej Górze w 2013 roku i próbował wymóc pozasportowo korzystny wynik dla siebie, to daje do myślenia. Nie można robić takich precedensów, że nie tylko pogoda będzie powodowała zaliczenie wyniku po regulaminowej liczbie biegów.

  2. Koronawirus, bezpieczeństwo, trzeba przez to przymknąć oko na ten mecz i iść dalej, bo i tak Czewa znajdzie się w playoffach (i pewnie tak będzie). ALE NIE, absolutnie nie można godzić się na przymykanie oka na naginanie regulaminu bo komuś tak pasuje. WSZYSTKO POWINNO ROZSTRZYGNĄĆ SIĘ W SPORTOWEJ WALCE. Nie można godzić się na zielony stolik. Regulamin to regulamin, sport to sport, nawet jeśli nie jest idealnie, to wszyscy muszą trzymać się reguł gry.

 • wito66 lubi Komentarz

  Krzystyniak jak dla ciebie nic nie robi różnicy to zacznij ciągnąć denaturat to też alkohol tobie i tak nie zrobi różnicy głupszy nie będziesz

 • wito66 lubi Komentarz

  Zaliczmy wynik i udawajmy, że artykuł 419 nie przewidywał takiej sytuacji.

  Gdyby Sparta w 10-tym biegu wygrała 5:1 też by "nastąpiła awaria prądu" oczywiście z przyczyn losowych.

  Przecież nie jest ważny przepis - ważne jest, że interpretator stwierdzi, że werdykt jest zgodny z przepisami - nawet gdy wystarczy dokładnie przeczytać jedno proste zdanie z 419 artykułu regulaminu.

 • wito66 lubi Komentarz

  Wydaje mi się że najwięcej do powiedzenia mają wszyscy poza Częstochowianami bo oni dadzą radę i strach Stal dawała rade ale czy my damy?żeby was zlali na swoich torach i niech prowadzą choćby 2 pkt i po 8 ulewa i wynik zaliczony

 • wito66 lubi Komentarz

  W sumie do tej pory Leszno pokazało, że jest najsilniejsze, to można dać im mistrza już teraz??

 • wito66 lubi Komentarz

  Krzystyniak ty już zamilcz !!!!

 • wito66 lubi Komentarz

  I cóż tu odpowiedzieć na taki tok myślenia? Brak słów. Napiszę tylko, że dobrze byłoby pamiętać, iż bez względu na to kto prowadziłby w tym meczu to organizator jest odpowiedzialny za sprawnie działającą infrastrukturę i bezpieczne doprowadzenie zawodów do końca! Można, a w zasadzie trzeba się zgodzić na zaliczenie wyniku ze względu na działanie żywiołu sił natury, ale nie ze względu na ludzką nonszalancję! Z tego co wiem zawinił człowiek. Człowiek, który wpakował niewłaściwy bezpiecznik. Dodatkowo czytałem, że to nie była główna rozdzielnia stadionu, a skoro tak to agregaty prądotwórcze powinno się dać jednak gdzieś podpiąć. Klub po prostu nie był na to przygotowany. Dodatkowo - dlaczego w tym pomieszczeniu były trzymane w boksach motocykle, zapewne z paliwem i różne niezbędne środki chemiczne? (TVP3) Jeśli imć Krzystyniak uważa wszystkie te okoliczności za normalne i akceptowalne, a co zatem idzie godne naśladownictwa to Jego prawo. Osobiście nie godzę się na pozbawianie punktów drużyny - jakiejkolwiek drużyny - z powodu czyjegoś niedbalstwa!

 • wito66 lubi Komentarz

  Jednak skoro mamy w regulaminie zapis itd itd to walkower,

 • wito66 lubi Komentarz

  haha zalicozny ? lepsi ? lepsi do 10 biegu a po 15 mogloby byc inaczej, co wlokniarza obchodzi problem Gorzowa z pradem, nie zapewnili go i tyle mogli miec agregaty....niech sie ciesza jak ni ebedzie wlakowera a tlyko powtórka. Ale wymyslili....zaliczyc haahah

 • wito66 lubi Komentarz

  Czy byli lepsi to by było wiadomo po 15 biegu. Gada jakby prowadzili 20-toma punktami. Następny Mrozek czy Terminski nam wyrasta.

 • wito66 lubi Komentarz

  Haha no wariat. Przecież to nie jest żadna siła wyższa. Z kontekstu jasno wskazuje, iż rzeczona rozdzielnia jest częścią infrastruktury stadionu. A więc jej awaria jest czymś analogicznym do awarii oświetlenia, czy np. niewłaściwego stanu band pneumatycznych. Na awarie maszyny startowej są różne procedury. Natomiast bez oświetlenia, które jest wymagane przez ekstraligę, czy sprawnych band. Nie ma możliwości odjechać zawodów. Tak naprawdę by nie tworzyć precedensów powinien być orzeczony walkower. Czysto sportowo patrząc mecz można by powtórzyć. Jednak w profesjonalnym świecie reguły są jasne i powinny być przestrzegane. Dziś mówimy powtórzmy, bo Stal prowadziła. Ale co gdy inny zespół w kluczowym dla sezonu meczu będzie przegrywał i spłonie nagle rozdzielnia? Na bazie precedensu nie powinno mieć znaczenia, że zespół ten przegrywał.

  Natomiast logika prezesa Grzyba to jakaś bajka i abstrakcja. Speedrower na podwórku.

 • wito66 lubi Komentarz

  Patrząc na to obiektywnie. Lepszy to był wczoraj Motor od Rowu.A tu wynik na styku a wszyscy widzieli, że Czewa się przekłada i jest coraz mocniejsza tak więc o czym mowa. Przedpełski komplecik by przywiózł jak nic.

 • wito66 lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla.Pana prezesa Stali Gorzów ale na osobę tak wykształconą nie przystoi pisać takich głupot o zaliczeniu meczu ponieważ na dany moment wynik meczu jest dla.niego korzystny ....Regulamin mówi jasno !!!! to nie z winy Częstochowy taka sytuacja zaistniała tylko błąd jest po stronie organizatorów z Gorzowa . Jesli tak by to.miało wyglądać że kiedy druzyna wygrywa i boi sie dojechać mecz do.końca może np doprowadzić do sytuacji w ktorej sędzia bedzie zmuszony przerwać mecz to proszę sobie wyobrazić co sie moze dziać w przyszłości.!!!! Częstochowie należy sie zgodnie z regulaminem walkower ale proszę zwrócić uwage na podejscie Pana Świącika !!!! Nie chce walkowera chce uczciwej sportowej walki na torze !!!! Niech wygra lepszy a inni panowie niech biorą przykład z czlowieka który może dostać 45:0 na tacy a mimo wszystko woli walczyć w duchu sportowej uczciwej walki. Panie Michale wielki szacunek.

 • wito66 lubi Komentarz

  Panie Grzyb, sedzia nie mial jaj zeby zastosowac Art 57, pkt 5 i wynik 0:40 dla Czewy. Zrzucil odpowiedzialnosc i decyzje na SE. Modl sie pan zeby SE tej mozliwosci za ta zenade organizacynja nie zastosowala. Po pana wypowiedzi w duchu sportu i wzajemnego szacunku chcialbym aby wladza ligi sprowadzila pana na ziemie bo wyraznie pan odlecial. Tyle.

 • wito66 lubi Komentarz

  Sezon dopiero się zaczął a chłop już tak wysoko zawiesił poprzeczkę ,że będzie go ciężko przebić !!

 • wito66 lubi Komentarz

  Dokończyć mecz, a nie słuchać goszofskiego grzyba. Niech się frustrat cieszy jak nie dostanie walkowera.

 • wito66 lubi Komentarz

  po tej wypowiedzi facet powinien podac się do dymisji

 • wito66 lubi Komentarz

  Pan prezes Grzyb wie, że w przypadku powtórki Madsen w dwóch pierwszych biegach nie zdobędzie wyłącznie 1 punktu a około sześciu i wynik po dziesięciu biegach będzie w drugą stronę.

 • wito66 lubi Komentarz

  Czemu wszyscy piszą że to gorzów zrobił Wałek. A jeśli ktoś od Cieślaka poszedł i rzucił Kipa w najgorszym wypadku Cieślak zgodzi się na rozegranie powtórnie meczu.

 • wito66 lubi Komentarz

  Ale zawód...kluby ściągają napastników za dziesiątki milionów euro i efekt jest mizerny A tu Fortuna kupila rezerwowego Sampdorii która też nic nie gra za 7,5 mln i myślała, że w cieniutkim zespole Dawid podbije Bundesligę....Ciekawe...A swoją szosą jest bardzo przeciętny.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.