Maciula87 - lubi

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Fajnie, że ktoś przypomina o Dadim, ale chyba jeździł on nie tylko w Grudziądzu? Kilka lat spędził w Sparcie, jeździł w GP, finalnie miał wrócić do Lublina. Mało jest artykułów nieplotkarskich na tym portalu więc fajnie byłoby trochę szerzej opisać karierę Roberta

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Boże co się stało z tym portalem?jeszcze parę dni temu SF krzyczało że Polonia ma 2 co do wielkości budżet A teraz okazuje się że tak ale od końca...jak nisko jeszcze upadniecie?

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Przemku fajny artykuł . I jak Cię lubię trochę przesadziłeś.Jednak miejsce dla Andreasa się w sercach kibiców Polonii należy.
  Sam jestem ciekaw jakby potoczyły się jego losy gdyby nie przegrał pamiętnego biegu z Holtą.
  Ź tym przesadziłeś.
  Ówcześni działacze uznali, że słynni bracia są zbyt drogą opcją dla bydgoskiego klubu i postanowiono zakończyć z nimi współpracę. Niestety, negocjacje z klanem zajęły tak wiele czasu, że na rynku próżno było już szukać godnego następcy dla Tomasza. Kiedy Gollobowie odrzucili ostateczną ofertę klubu.
  Działacze uznali ? Kto Ci tak powiedział?
  Byliśmy zwodzeni za nos,gdzie bracia dawno byli po słowie z Panem Ślakiem .Rozmowy to była farsa .Mimo wielu prób .Bracia poszli w pakiecie za grubą kasą. Ich prawo.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Towarzyszu Kurski , zamiast sportu , od rana do nocy modlitwa , robimy " Zenka 2 " , i " Smoleńsk 2 " , w końcu rocznica. No i przede wszystkim , na " Wiadomości " dajemy ...tam posłuchać towarzyszki , toż to serce rośnie.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Vegas: no to oglądaj sobie SANATORIUM MIŁOŚCI.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Pewnie jakby w przerwach między biegami występowali Zenek, Bayer ful czy Boys to oglądalność skoczylaby do 8 mln. A telewidzowie nie pytali by kto jedzie w 10 biegu tylko kto śpiewa po 10 biegu.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Każdy ma prawo do własnej oceny trzyletniej prezesury Papy Golloba. Mam wrażenie, że w środowisku bydgoskim przeważają opinie negatywne i w zasadzie mnie to specjalnie nie dziwi. Kontrowersji było sporo, bo i główny bohater to osoba bardzo kontrowersyjna. Szkoda tylko, że wiele osób zapomina o jednym i dość ważnym aspekcie tej prezesury. Gdyby nie Papa, nie było by dziś w klubie "naszego bydgoskiego KGB", czyli Kanclerz/Gollob/Boniek. Jestem w stanie zapomnieć o wszelkich minusach minionej kadencji, bo to co dzieje się dziś jest dla mnie wystarczającą rekompensatą za te trzy, a w zasadzie dwa lata "czarnego humoru". Wszak pierwszy sezon nie był taki tragiczny. Warto było wierzyć i czekać, że z tej mąki będzie chleb. Ja wierzyłem, czekałem i dziś ten "chleb" mi smakuje, bo jak kiedyś ktoś powiedział: "Jak Tomek się za to zabierze, to musi wypalić..." (że o Kanclerzu i Zibim nie wspomnę). Teraz mamy nowe rozdanie i w zasadzie czas przeszły uważam za zamknięty.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Polonia wraca na salony to i zleciało się stado wron, które kraczą. Najgorsze, że to są lokalne, bydgoskie wrony, które nie mogą pogodzić się z pewnymi faktami. Władek jaki był, taki był ale tylko dzięki Jego kontrowersyjnym metodom klub obronną ręką wyszedł z największego zakrętu w jego historii. Nie lubię Go za konfliktowosc ale mam ogromny szacunek za to, że wziął całe to szambo na siebie i posprzatal. A wrony zamiast krakac niech wezmą się za konsolidację bydgoskiego środowiska bo jesteśmy na najlepszej drodze do powrotu do lat świetności Polonii Bydgoszcz.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Sam klub nie dał by rady. Pomógł i to bardzo mocno Ratusz. Paradoksalnie ten, który pozwolił na kradzież klubu, potem dla ratowania swojego wizerunku pomógł w oddłużeniu. Trochę to dziwne, ale prawdziwe. Szczęśliwym trafem spełniło się powiedzenie, że: "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". I tego się trzymajmy. Pzdr!

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Ja świetnie zacząłem (pierwszy weekend czołówka gry)
  Potem jeden zły transfer i nie wyszła mi runda, od tego czasu ciężko cokolwiek nadrobić. Oczywiście czasem źle wybierałem.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Maciula87: masz rację, Screen to byl kozak. Podobnie jak Loram. Dzisiaj juz nie ma takich zawodników. To co wtedy wypracowali to dziś taki Janowski czy Pawlicki na samą myśl dostali by sraczki.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Hancock 100% profesjonalista? To jakiś żart??? Profesjonalizm to nie tylko dbanie o zdrowie i sprzęt oraz jak najlepsze przygotowanie się do zawodów.To również szacunek do pracodawców ( czyt. klubów ) i innych zawodników.A z tym już było gorzej... Tarnów to nie jedyny klub na którego mecz się spóźnił lub nie przyjechał z innych powodów.O jego postawie podczas GP Australii już wspomnieliście.A co do jego uśmiechu.Tak fałszywy jak on sam...

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Nadszedl ten dzien gdy Hancock zegna sie z zuzlem , niedowiary

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Smolinski mi jeździecko nie pasuje do SGP, ale zasłużył na to po tym co mu się przytrafiło w GPCH. Poza tym to człowiek na poziomie, da się go lubić. Egonem nie jest i nie będzie, ale to profesjonalista i dobry ambasador niemieckiego żużla.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Man Citi wyrzucony z ligi mistrzow na 2 sezony ;) grubo

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Datherd1403: Zwłaszcza za niedoloty.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @gryfik: ten znowu o tym władku.Nudny już jesteś.Sam Kanclerz w rozmowach prywatnych mówi,że o zasługach Władzia lepiej milczeć a ty dalej bredzisz swoje

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Maciula87: Żarty są wskazane:}}}}}}}}}}