amatorkosza - lubi - strona 2

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Jestem fanatycznie oddany Turowowi, ale przede wszstkim lubie sport i pomimo, że miasto małe i jak twierdzicie najwięcej u nas złodziei i narkomanów. Są też ludzie, którym zależy na fajnych rzeczach. Dziś na przykład mieliśmy fajne rajdy rowerowe dla maluchów. Bylem ze swoim malcem kibicować innym malcom. Przednia zabawa i rywalizacja. Zapraszam kiedyś do Zgorzelca, a chętnie pokarze wam jasna strone miasta.

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Fajnie, że taki kibić w Turowie się zdarzył.....

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Do kibica ze Zgorzelca:" Wojti pierwszy" !!!.Zgodnie z naszą umową zawartą na forum,wypowiadam wszem i wobec,że "Turów jest wielki ". Pozdrawiam i gratuluję zwycięstwa Twojej drużynie.Smutno mi,ale cóż nie zabiję się.Zapraszam do Zielonej Góry:).

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Nikt nie plul na zawodników. Zlapalismy dwoch szczeniaków którzy przez świetlik za trybunami rzucali gumy i papierki i przekazaliśmy ich ochronie. Ja ze swojej strony przepraszam, że doszło do takiego incydentu.

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stelmetu za walke i za piękne widowisko. Możemy walczyć na.forach, na trybunach, ale jak zawodnicy po meczu potrafią przybić 5 i pogratulować sobie za walkę tak my zróbmy to samo. Dziś i jedni i drudzy kibice na hali nie byli najswietsi. Mam szacunek do kibiców Stelmetu, że jeżdżą za swoją drużyna i wspierają ja do końca. Mam nadzieję,że w Zielonej będzie równie dobre widowisko, a na trybunach będzie kulturalniej.

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Zawsze witam zawodników przeciwnej drużyny brawami......, Turów musi sie tego nauczyć !!!

 • amatorkosza lubi Komentarz

  BRAWO

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Koszar to klasa

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Nie wszyscy ze Zgorzeleca sie cieszą ja jestes za powtórką finalu z poprzedniego sezonu gdyż wtedy zwyciestwo bedzie smakować lepiej porażka boleć mocniej taka rywalizacje wolę więc Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje w finale

 • amatorkosza lubi Komentarz

  WLADO DZIS POKAZAL ILE INTERESUJE GO ZIELONA GÓRA TEJ KLASY ZAWODNIK W POŁFINAŁACH NIE POWINIEN TAK GRAC

 • amatorkosza lubi Komentarz

  No to teraz już na spokojnie. Pięknie zaczęli,ale nerwy miałam, jak trener zaczął zmiany robić i gra siadła.Niestety Mantasowi nie idzie/choć trójeczkę tafił/.Koszar to MISTRZ. Brackins dzisiaj pięknie,Adaś rozkręcił się na dobre,Aaron też nie śpi Ależ się cieszę.BRAWO PANOWIE

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Już po pierwszej wtopie? Przecież Stelmet w pierwszej rundzie zwykle gra 5 meczy. O co taki hałas? Stała się klasyka. Po rewelacyjnym meczu chłopaki zawsze zaliczają mega wtopę bo nie potrafią się zmobilizować. Do tego "coach" też nie potrafi im wbić do głowy, że trzeba szanować rywala i podchodzić profesjonalnie do każdego meczu bo jak nie to nawet ostatnia drużyna z tabeli potrafi Ci skórę wygarbować. Stelmet musi czuć presję. Tylko wtedy gra to co potrafi.

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Dajcie spokój. Przegrali 1 mecz a niektórzy już widzą Asseco w półfinale. Szanse Gdyni wprawdzie wzrosły, ale to Zielona jest w dalszym ciągu faworytem w tej parze. Skończy się pewnie na 3:1 albo 3:2. Mimo to życzę powodzenia drużynie Asseco. Mają fajny, dobrze poukładany i przede wszystkim waleczny team, z niezłym trenerem.

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Zobaczymy dalej, jaki będzie ten postęp. Oby nie taki jak dziś. I nie złośliwie ale sztuką jest utrzymać się na poziomie a nie wyskoczyć na 1-2 sezony.

 • amatorkosza lubi Noc złamanych serc i Byczej walki

 • amatorkosza lubi Odrodzenie Bestii?

 • amatorkosza lubi Siedmiu (nie) wspaniałych Stelmetu ?

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Pozwolę sobie ocenić graczy ZG, w końcu rzadko mam przyjemność oglądać go na żywo. Koszarek fenomenalny, dla mnie to jest najlepszy gracz naszej ligi, mózg potrafi wszystko, myślałem że spuchnie, dał radę. W Sopocie jest prowadzony taki plebiscyt na dekadę klubu( jego sukcesów). Głosuję się na pierwszą piątkę i MVP dekady. Dzisiaj głosowało się na rozgrywajków i przyznam, że po dzisiejszym meczu zagłosowałem na Łuksza, mimo, że grał tylko jeden sezon, ale wprowadził Trefl do finału i prawie zdetronizował Asseco, mimo, że grał bez zmienników. No i wracając do ZG to jest wasz problem nie ma ławki, nie ma zmienników. Koszarek musi grać schodzi to jest tragedia. Chanas dzisiaj masakra. Dużo dzisiaj osób w komentarzach jedzie na Eyenge. Trzeba zobaczy mecz. Gość wykonał tytaniczną pracę w obronie. Pomysł Uvalina, żeby krył Sarunasa był strzałem w 10. Wprowadzenie piłki przez Trefl było wielkim problemem. Hrycaniuk....masakra jak sobie pomyślę, że on gra w reprezentacji.. Sroka, Chanas, Cesnauskis, Cel to myślę, że to nie klub dla nich...nie te aspiracje. Brackins dzisiaj zagrał naprawdę dobry mecz i nie mówię tylko o tych trójkach.

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • amatorkosza lubi Komentarz

  Ze stoickim spokojem,godnym normalnego człowieka,zapoznałem się z Twoją oceną,którą wyrażałeś /jak sądzę/w sposób emocjonalny.Przecież nasz Zastal/p.m.ZAWODNICY/wygrali bardzo ważny mecz.Więc dlaczego nie masz humoru i denerwuje Cię jakiś tam nieznajomy "hen",który ma prawo mieć inne zdanie,odmienną opinię,czy też stawiać inną diagnozę/zresztą,może to nie przekona Ciebie,ale uwierz wiele osób znających się na koszykówce podziela w mniejszym lub większym zakresie moje opinie/.Co , więcej,nie mam zamiaru komentować Twoich złośliwości skierowanych do mnie.Bo co to da.Gdybyś coś więcej wiedział na mój temat,to byłbyś mile zaskoczony,oraz najprawdopodobniej zmieniłbyś zdanie.Nie minusuję Cię,nie blokuję - ale pozdrawiam , proponuję "wyciszenie",nauczenie się empatii oraz umiejętności kulturalnego godzenia się z odmienną opinią,zdaniem itp.wobec Twojej własnej.Zawsze będę trzymał kciuki za nasz Zastal i nie ma tu żadnego znaczenia jaki jest poziom mojego IQ :):):):):):):):):).A tak na marginesie,to moje zdanie dotej pory plusowało 7 osób,a minusowało 6 osób.Czy te 7 osób również ma niskie IQ i że tego się nie leczy/jak napisał niejaki "ko2":):):):):):):).