Forest1997 - lubi - strona 2

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Całe szczęście, że jest wciąż w Polsce Jagiellonia. Klub z tyloma mistrzostwami Polski i sukcesami pucharowymi, że aż gabloty pękają ;DD

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Gonzalo Rodriguez XDDDDDDDDDDD O ja pier....

 • Forest1997 lubi Komentarz

  1. Pisałem o całym świecie, nie o USA.
  2. Nie, nie powinny zarabiać tyle samo, A NAWET WIĘCEJ (androfobia? Gdzie tolerancja dla mężczyzn?)
  3. Nie jestem dla ciebie "kolesiem".
  4. Kobiety =/= ludzie - to był żart, dla inteligentnych ludzi.
  5. Dyskutuję, bo póki co w moim kraju wolność słowa nie jest zakazana, a jakaś patrycja nie będzie mi jej zakazywać.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Muszę powiedzieć że oglądałem większość meczów z tych mistrzostw i trzeba przyznać, że piłka kobieca ma żenujący poziom. Zespoły okręgowki mają wyższą kulturę piłki. Nie dziwota że (już nie pamiętam jaki to był kraj) reprezentacja do lat 15 ograła dorosłą reprezentację kobiet 7-0. A potem jeszcze furczą czemu zarabiają mniej od mężczyzn.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Taa...szok !Wszystkie kluby się nie znają.Tylko hunter071 ma rację.Żenada.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  To ty, dziewczynko, nazwałaś PANA SZCZĘSNEGO (bo właśnie nim ma być dla ciebie) "leszczem". To ty plujesz na naszą reprezentację, za co szczególny ch. ci w d.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Jest bucem bo co ?
  Dba o swoj wygląd , jest mega ambitny dlatego tak emocjonalnie reaguje na boisku . A wiesz ile robi dla potrzebujących , nawet nie chodzi o kasę bo to oczywiste , ale czy wiesz że na przykład nie robi sobie tatuażu bo jest dawcą krwi a tatuaż go z tego wykluczy na kilka miesięcy . Zastanów się zanim ocenisz człowieka do któremu nie dorastasz do pięt

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Leszcz? A ty co dokonałeś w swoim życiu?...... leszcz....

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Talent ma i to niezaprzeczalny. Tyle, że w momentach trudnych dla drużyny nerwy mu puszczają i czerwona kartka prawie zawsze wisi w powietrzu po chamskich faulach.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Felieton po mistrzostwach każdy mało rozgarniety potrafi napisać i skrytykować piłkarzy i trenera. Panie redaktorze trzeba było pisać miesiąc przed. Nasi piłkarze do lat 21 grali koncertowo w porównaniu ze zbieraniną do lat 20. O ile pamiętam większość rocznika u 20 była powołana z klubów zagranicznych. I nijak to się nie ma do szkolenia w Polsce.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Nauczysz się? Myślisz, że Ci chłopcy będą grali ciągle razem? Ta kadra się rozdziela, każdy idzie w inną stronę. W tym wieku pewnych rzeczy nie da się nauczyć, mają grać i wygrywać i tak powinien być zaprogramowana ich głowa. Żeby mieć jakikolwiek styl gry to trzeba szkolić chłopaków od 7 roku życia. Przeczytaj sobie wypowiedź Bartka Pawłowskiego, który porównał szkolenie polskiej młodzieży, a hiszpańskie. U nas dba się o sylwetkę, diety i tym podobne. W Hiszpanii dba się o myślenie na boisku, kierunkowe przyjęcie piłki. A co do drugiej części wypowiedzi to chyba nie pamiętasz już meczycz Danią, dwumeczu z Portugalią, meczu z Belgią. Czy my przypadkiem ich nie wygraliśmy grając mocno defensywnym stylem? Mecze z Wyspami Owczymi, które próbowaliśmy prowadzić trochę nam nie wychodziły. W naturalnej selekcji wychodzi, że defensywa jest naszym atutem i trzeba z tego korzystać.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Same są sobie winne, że dały się nabrać na to, że Messi chodzi na podryw w Iranie mając żonę i dzieci. Koleś wykorzystał swój wygląd i to wykorzystał, żadne oszustwo, nikogo na hajs nie nabrał.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Lewy strzeli i 100 goli w sezonie strzeli to i tak niemiaszkom nie przejdzie przez gardło uznanie Go za najlepszego. Taka rasa.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Szwaby niech sobie głosują na swoich a i tak każdy wie że bez Lewego tej drużyny nie ma

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Tak było. Całe belgijskie media sportowe w ręku menadżera Bielika.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Panie piłkarzu Grabara. Zamiast kozaczyc to potrenuj wybicia na aut jak kolega ma kontuzje i kopanie "piątek" tak co by na aut na 40 m nie wychodziła bo inaczej to trochę śmiesznie jest. Gratuluję sukcesu i polecam trochę lodu na rozgrzane głowy.

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Ok Pan Hajto jest jaki jest , zawsze taki był . Nie zmienia to faktu ,że Grabara dalej mówi co mu ślina na język przyniesie. A to nie jest dobra cecha. Kariery mu to nie ułatwi. Warto spojrzeć na fakty: Hajto ponad 400 spotkań na poziomie ligowym - Grabara może kilkanaście ( w Danii) . Hajto ponad 60 spotkań w kadrze - Grabara zero 0 ! Trochę pokory młody człowieku, a "dowcipne" komentarze zostaw sobie na koniec kariery .
  Ps. Powodzenia na Euro , trzymany za was kciuki !

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Grabara bramkarz FC Liverpool? Alison i Mignolet tam grają a nie jakiś młokos z rezerw co jeszcze nic w dorosłej piłce nie pokazał. Kto to w ogóle jest, że robi się na gwiazdę

 • Forest1997 lubi Komentarz

  Rozumiem, że jak coś Ci w robocie nie pasuje to też masz tylko zapieprzać i ani mru mru? Póki żyje w demokratycznym, wolnym kraju to ma prawo swoje zdanie w danej sprawie na głos mówić, nie kłoci się to w żaden sposób z wykonywaniem przez niego jego roboty.