Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jarosław Siwek został fanem Energa Basket Liga Kobiet

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Może i najciekawsze że mógłby jeździć jako młodzieżowiec:)

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Facet ma cały okres przygotowawczy przed sobą, więc o wymówkach poprzednika nie możne być mowy. Niestety program ,,rodzina przy korycie'' w Lublinie wciąż aktualny, a więc hitów transferowych raczej nie oczekujmy. Co tam słychać u naszego nowego dyrektora, pensja na konto już przelana...?

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Jak dla mnie zupełnie bez znaczenia fakt czy mielibyśmy ten brąz czy nie, podsumowanie byłoby takie samo. Choć Elblągowi oczywiście gratuluję, bo na to zasłużyli.
  Dlaczego? Dlatego, że sezon przegrany nie na parkiecie, a w głowach i za kulisami przez różne dziwne gierki, układy i układziki. Ale jak się niektóre osoby za rządzenie i "politykowanie" biorą zamiast za to, za co powinny, to tak się kończy. Ja rozumiem, że trenera można nie lubić. Ale trener to szef i jak szef każe, to trzeba zapier*ć.
  Gdzieś przeczytałem, że wynik najgorszy od 23 lat, odkąd gramy w ekstraklasie. Nie zgadzam się z ta opinią. Wynik najgorszy w całej historii naszych występów w ekstraklasie. Bo tamto czwarte miejsce było zdobyte jako beniaminek, po walce. W tym sezonie na to czwarte miejsce niestety sobie zasłużyliśmy, ale nie tyle jakością drużyny, a wspomnianymi wyżej dziwnymi gierkami.
  Najbardziej boli brak tego mistrzowskiego charakteru w tej ekipie, charakteru, który pozwalał cieszyć się ze srebra czy nawet brązu jak ze złota. Bo wiadomo było, że na tamten czas drużyna dawała z siebie maksimum możliwości albo nawet więcej. I to w czasie gdy klub tonął w długach, a zawodniczki grały pół sezonu albo i więcej za darmo. Hasło "Mistrzem się jest, a nie bywa" jest odzwierciedleniem tego charakteru, jaki posiadał lubelski Montex. Do mniej więcej 2/3 tego sezonu.
  Teraz wydawało się, że będzie już tylko lepiej. Spłacono wreszcie długi, finansowo zaczynało to wyglądać naprawdę dobrze. Ale chyba komuś było za dobrze i się w dupach poprzewracało.
  Podziękowania dla dziewczyn, które mimo tego całego smrodu grały swoje dając z siebie 100%. Niestety jak ktoś wcześniej wspomniał, było ich za mało. I nie usprawiedliwia tego to, co dzieje się we władzach klubu. Bo powtarzam, zawodniczki są od grania, a nie politykowania.
  Co w przyszłym sezonie moim zdaniem?
  Jak dla mnie do dymisji powinien podać się zarząd, a na ich miejsce należy przyjąć osoby mające o zarządzaniu i o piłce ręcznej pojęcie. Taki choćby Michał Pomorski, który o ręcznej wie więcej niż połowa ludzi zebranych na hali razem wziętych z łaski dostaje konferansjerkę. Ale żeby z jego wiedzy skorzystać nikt nie pomyślał. Lepiej na stołki wciskać po znajomości zamiast "po merytoryce".
  Trener? Do wymiany. Zbyt wiele baboli w tak krótkim czasie. I nowy, który będzie wiedział jak towarzystwo ogarnąć i jak należycie wprowadzać młodość.
  Ale gdyby nawet Chrupek miał zostać, to przede wszystkim zawodniczki - albo się podporządkują i będą należycie wykonywać swoją pracę, albo do widzenia. I to niezależnie od tego jak długo w naszym klubie są. To nie jest kółko dyskusyjne. Lepiej budować wokół Kingi Achruk nowy team z charakterem i sercem, z młodymi, głodnymi sukcesu dziewczynami jak Rosiak czy Nocuń, z zacięciem do gry jak Marta Gęga. Jeśli uda się przywrócić odpowiedni charakter tej drużynie, to sukcesy na jakie Montex zasługuje prędzej czy później przyjdą.
  I dwa słowa na koniec do panien, które odstawiały te wszystkie szopki. Takim podejściem przynosicie wstyd i hańbę NASZEMU klubowi. Niektórzy z nas są z Montexem tyle, ile trwa całe życie części z zawodniczek. Biało-zielone barwy i MKS Montex Lublin do tej pory były synonimem walki wbrew wszystkiemu, prawdziwego charakteru i dążenia do jednego, jak najwyższego celu niezależnie od okoliczności. Nie chcemy tu panienek z muchami w nosie, choćby w CV miały mistrzostwo świata. Ktoś taki nie zasługuje, aby grać w Lublinie. Bo gra dla Montexu to nobilitacja. Jeśli tego nie rozumiecie to sobie stąd po prostu idźcie. Nie ma zgody na rozmienianie naszego klubu i naszych barw na drobne.

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Jak tak patrzę na te nasze zespoły i co one grają, to w tym roku powinno się grać o Vicemistrzostwo Polski.

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Wiesz a może klub chce zbudować silną drużynę, która będzie w stanie powalczyć w LM - podobnie zrobił Bertus w Kielcach - ściągnął Polaków z zagranicy i uzupełnił skład starszymi, solidnymi zawodnikami. Potem w miarę wzrastania budżetu i marki co wynikało z coraz lepszych występów w LM, wymieniał zawodników na coraz lepszych. Metoda sprawdzona i skuteczna - jedna wada - wymaga czasu, potrzeba paru lat i konsekwencji. Kinga do zawodniczka ograna w LM i na pewno kontrakt opiewa na konkretną kwotę, myślę, że na polską ligę by jej nie ściągali.

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  A ty Frątczak będziesz sponsorował wtedy cały ten cyrk. Dla produkcji narybku dla ekstraligi drugoligowe ośrodki mają walczyć o pietruszkę a kibice pasjonować się tym czy zawodnikowi uda się ''złamać'' motocykl. Myślałem,ze jesteś człowieku ciut mądrzejszy.

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Porażka na własne życzenie! Kilkanaście sytuacji sam na sam nie wykorzystanych w całym meczu. Dwie spektakularne na zakończenie meczu, jakby podsumowujące niezdarność polskich zawodniczek na minutę przed końcem przy prowadzeniu Niemek 23 : 22 z prawego skrzydła nie rzuca Janiszewska (w meczu zmarnowała 4 sytuacja sam na sam), odbieramy Niemkom piłkę, trener bierze czas na 15 sekund przed końcem i na do widzenia w sytuacji sam na sam nie rzuca z lewego skrzydła Kowalska... Nie ma co komentować, bo ręce opadają! Galińska? Porażka totalna! Ta dziewczyna od przejścia do Neckarsulmer SU cofnęła się w rozwoju. Nie gra nic! Kobylińska bez formy, Alina Wojtas bez formy, Gęga boi się rzucać. Nawet dobrze grającej Drabik trafiła się nie wykorzystana sytuacja sam na sam. Kinga Grzyb szybki atak i w 100% sytuacji rzut w bramkarkę...
  Zmiana władz ZPRP potrzebna natychmiast! Dziewczęta grające w superlidze popełniają szkolne błędy w chwycie piłki!!! Może zabrakło kleju na ławce? Nie wiem. Najlepszy mecz Polek, bo naprawdę walczyły, położyła skuteczność i niefrasobliwość. Szkoda!

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Dzięki za walkę! Może szczęście zamiast dzisiaj uśmiechnie się w losowaniu, wróci Kudi i walczymy o MŚ. Co nas nie zabije to nas wzmocni
  Trochę szkoda że u dziewczyn nie jest jak u facetów że od razu po IO są MŚ, a nie ME. Kadra Bieglera też w debiucie na MŚ nie wypadła za dobrze.
  Na plus w całym turnieju na pewno obrona. Szkoda że z przodu praktycznie cały turniej graliśmy bez lewej połówki, z Kudi byśmy dzisiaj wygrali ale nie ma co.
  Ta drużyna ma przyszłość, trener ma pomysł. Dajmy im czas. Już dzisiaj można było poczuć te emocje :)
  I nie spodziewajmy się że w styczniu będzie lepiej. We Francji też mamy trudną grupę

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Jestem wściekły, ale wcale nie na wynik. Przykre, że nawet Szara w studio, która myślałem jest ogarnięta, wciąż jeszcze wspomina z nostalgią Kima, któremu jakoś aż tak nie odwzajemniał tej miłości skoro nie chciał zostać za wszelką cenę. Poza tym na palcach jednej ręki można policzyć dobre występy starej kadry na mistrzowskich imprezach. Czy 2 lata temu na euro było lepiej? Fuksem wydarta wygrana Rosjankom, poza tym lanie od Węgierek, Norweżek, Dunek, Rumunek... No sorry, ale dziwnie wygląda krytykowanie człowieka, który nie przez przypadek pracuje od 30 lat w Bundeslidze, o grze w której nie jedna mogłaby tylko pomarzyć. Jeśli już na siłę trzeba szukać winnych to mówmy o Związku, o prezesie który trzyma dwie fuchy w rękach i innych Eliaszach, którzy są odpowiedzialni za program szkolenia w tym kraju. Jaka jest promocja żeńskiej ligi? Profil na fejsie?? To wszystko?? Że nie wspomnę o transmisjach...
  Szkoda dziewczyn, bo są ambitne, ale to za mało. Przykro widzieć płaczącą Kobi, ale ona MUSI wyjechać z Gdyni, to samo dotyczy Asi Drabik i innych. Przez poziom szkolenia i polskiej ligi to młodzież będzie wskakiwać na poziom reprezentacyjny przed trzydziestką. Każdy rok spędzony w Polsce to rok w plecy jeśli chodzi o reprezentację. Nie wierzę, że Moniką, po debiucie na MŚ i poprzednim sezonie w lidze nikt się nie interesował. Wyjazd to trudna decyzja, ale trzeba ją podjąć jeśli się marzy o większej karierze. A poza tym nie zwalajmy wszystkiego na młodzież, bo znacznie więcej można było oczekiwać (ale nie wymagać!!) od Aliny i Gęsi, bo pod nieobecność Kudi od nich (za) dużo zależy, a grają z przodu jak na razie fatalnie.
  Nawet jak nie uda się awansować ani zdobyć rozstawienia - nic się nie stanie. Przegramy dwumecz o MŚ - najwyżej grudzień będzie wolny. Potem będą eliminacje do ME, wtedy trzeba będzie się spiąć. A doświadczenia nie zbierze się w kilku meczach z Kuba czy z Chinami na mistrzostwach świata, tylko w lidze, SILNEJ lidze.
  Z jednej strony mówi się o przebudowie, o tym jak działa związek, szkolenie itd, jak grają młodzieżowe reprezentacje, a z drugiej ciągle jest jakaś chora presja na wynik. Ludzie bądźmy konsekwentni i miejmy DYSTANS. Po prostu jesteśmy gorsi na ten moment i stać nas na dobrą grę przez kilkanaście, kilkadziesiąt minut z czołówką. Z czołówką olimpijską. Wszyscy mówili przed turniejem, że to jest trudna grupa, coś się zmieniło? Tu nie gra ani Słowacja, ani Japonia.
  ALE NIE, NAJLEPIEJ JECHAĆ PO TRENERZE, JAK ZAWSZE K"WA, JAK ZAWSZE. OBOJĘTNIE CO BY NIE ZROBIŁ TO BĘDZIE ŹLE. MOŻE TRZEBA GO ZWOLNIĆ, CO?
  Panie Leszku, wytrwałości i twardej d*py w tym pełnym ekspertów od wszystkiego kraju. Nie czas jest największym wrogiem tylko "życzliwi". ŁAPY PRECZ OD TRENERA!!!

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Grudniowi sezonowcy wypierd.... z forum.
  Nie macie pojęcia o tej dyscyplinie w wydaniu kobiecym i realiach ligowych więc na jakiej podstawie coś wymagacie od tych dziewczyn i całej drużyny.
  Swoje żale i hejty wyślijcie na Pulawska do Krasnickiego i reszty kliki ze Związku Piłki Ręcznej Mężczyzn.
  Dzięki nim mamy szkolenie i kluby ligowe jakie mamy a przez to wyniki reprezentacji kobiet.

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Hm, coś szybko przeszliśmy od planów jazdy wychowankami szkółki do kontraktowania niezłych (świetnych jak na PLŻ2) nazwisk. Budżet taki mocny czy umiejętności negocjacyjne Więckowskiego takie dobre?

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Nie będę kopał leżącej, ale jest problem z norweskimi biegaczkami. Wie coś na ten temat nasza Justyna, ale sama z wiatrakami, działaczami norweskimi nie wygra. Teraz już będzie łatwiej wyleczyć dziewczyny z astmy i innych schorzeń.

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Nie cierpiałam jej i wietrzyłam oszustwo od dawna a od poprzedniego sezonu to na bank. Tylko naiwni wierzyli że nie koksuje. Wszak można wygrywać wszystko ale nie z taką przewagą!! przecież nie biegała z amatorkami tylko z wytrenowanymi, dobrymi zawodniczkami!! Dowalała wszystkim, osiągała kosmiczne czasy, i nawet bidulka się nie zasapała!! Przecież to było oczywiste. W ciągu roku z bardzo dobrej zawodniczki zrobiła się kosmitką której nikt nie mógł dorównać!! i Jeszcze robią z ludzi wała że od kremu miała doping w organizmie!!

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  A ja myślę że to wygląda TAK :: bierzemy sterydy anaboliczne na treningach poza sezonem itd. co widać ( np Bjórgen) i w momencie kiedy wiemy że może być Z tego wpadka ( bo wpadnie np kontrola na zgrupowanie latem) to dla picu używamy przykrywki czyli ZWYKŁEGO KREMU na pryszcze !! i potem udajemy głupka !! tak to wygląda bo nie wierzę że po posmarowaniu nawet kilka razy np ust ilość tego środka w moczu jest tak duża że przekracza niedozwolone ilości !!

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  "Nie używała sterydu świadomie" i "lekarz narciarki i ona sama popisali się sporą niefrasobliwością". Ludzie!!! Co wy piszecie??? Przecież to są tłumaczenia na poziomie gościa, który wydmuchał ponad 2 promile na alkomacie i bełkocze, że tylko syrop na kaszel zażywał...

 • Jarosław Siwek otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Brawo Asia Szarawaga, SUPER MECZ, w obronie nie do przejścia, groźna w ataku :)
  Dziewczyna chyba chciała komuś coś udowodnić, jeśli tak to UDAŁO SIĘ ZNAKOMICIE!!!
  Dziś Szarawaga nakryła czapką Drabik!!!
  ///
  Kasia Kozimiur weszła w 56 minucie gdy było już po meczu.
  Kasia uważana była za najzdolniejszą ze swojego rocznika, dużo zdolniejszą niż rok młodsza Monika Kobylińska.
  Dziś między nimi jest przepaść Monika to doświadczona, pewna siebie liderka drużyna która bierze na siebie ciężar gry, a Kasia ma....... złote medale i pełno odcisków na tyłku od grzania ławy

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Ciekaw jestem czy prezes Lipiec czuję się winny za porażkę? Zostawiam temat trenerek, obie to legendy klubu, ale niestety nie sprawdzają się w roli trenerek. Jednak to temat-rzeka, skupię się jednak na zarządzie. Wzmocnienia na ilość, a nie jakość dały odpowiedni efekt. Super zdolna młodzież oblała egzamin, jak to była przedstawiana. Skupię się na ruchach kadrowych, które po prostu były dziwne:
  1-Wzmocnienie sprzed roku, Iwona Niedźwiedź, rocznik 1979 za kończącą karierę Dorotę Małek, rocznik 1981. Niby transfer z tych kiedy do zespołu trafia reprezentantka kraju, zawodniczka z dużą renomą, ale jak mówi cytat ze znanego filmu: życia się nie oszuka. PESEL zrobił swoje, Iwona się posypała i moim zdaniem dobrze będzie jak jeszcze w tym roku uda się jej wrócić na parkiet. Wiem, że poważne kontuzje zdarzają się i 18-latkom, ale rekonwalescencja młodej zawodniczki przebiega jednak szybciej niż zawodniczki po 30tce, której zdrowie nadszarpnęło kilkanaście lat seniorskiej gry w piłkę ręczną. To nie golf, tylko sport kontaktowy.
  2-Aleksandra Uzar za naszą brazylijską perłę-na prawe skrzydło przychodzi zawodniczka, która nie była nawet wyróżniającą się zawodniczką w polskiej Superlidze. Myślę, że pan Lipiec powinien nam wytłumaczyć kto mu podpowiedział taki transfer. Duet trenerski?
  3-Bramkarka z I ligi za Kati-specjalnie nie piszę jej personaliów, może za 5 lat będzie klasową zawodniczką, reprezentantką Polski i wtedy godnie zapracuję na swoje nazwisko. Jeśli ktoś widział mecz z Włoszkami, wie jak się zaprezentowała ex-zawodniczka Korony Handball. Co ma powiedzieć jednak Ola Baranowska, gdy przez powrót do zdrowia Weroniki Gawlik musiała odejść z Lublina, bo byłaby dopiero 3 wyborem? A dziś przychodzi dziewczyna z I ligi i od razu zostaję zmienniczką Weroniki i następczynią Kati. Jakby była bramkarką numer 3, to byłoby racjonalne, ale moim zdaniem zrobiono tej dziewczynie wielką krzywdę i tyle.
  4-Kasia Kozimur-jak przychodziła, miała opinię dużego talentu. Nie sprawdziła się, bywa i tak, ale zarząd przedłużając z nią kontrakt na sezon 16/17 zakpił z kibiców. Kasia przez cały pobyt w Lublinie nie zagrała 10 dobrych meczy. Często rozkojarzona, a to zrobi błąd kroków, a to piłkę poda przeciwniczce. Talent ma i tego jej nie odbieram, ale ta dziewczyna powinna tak jak Honorata zmienić klub, bo niestety ale przykro mi to mówić, ale po prostu do gry w Lublinie nie dorosła mentalnie i wątpię, że w sezonie 16/17 się zmieni.
  Za prezesa Jastrzębskiego zdarzały się wysokie porażki w Lidze Mistrzyń, jednak zespół trzymał pewnego rodzaju poziom, były dobre transfery: Marta Gęga, Asia Drabik, Kati, Jessica. Od sezonu 15/16 mamy coś co przypomina jeden wielki kataklizm. W Lidze Mistrzyń baty od młodziutkich Szwedek, porażka w Nowym Sączu w zasadniczej 15/16(to tak jak piłkarski Bayern Monachium przegrałby z zespołem z Albanii z całym szacunkiem do zespołu Olimpii), udało się zdobyć mistrza i kibice trzymali kciuki, aby nie wylosować mocnych przeciwników w turnieju kwalifikacyjnym do Ligi Mistrzyń. Udało się, losowanie marzenie, półamatorki z Włoch i miał być finał z Krimem, nawet jak przegrany to każdy by machnął ręką, bo zespół w przebudowie, bo młodzież zdolna przyszła, ale nie ograna. Zdarzyła się jedna wielka klęska. Nawet porażkę w zasadniczej dało się usprawiedliwić, bo dziewczyny zmęczone sezonem, bo daleka podróż, bo Daga Nocuń miała ,,dzień konia". Ale tej porażki-nie da się racjonalnie usprawiedliwić.
  Zostawiam już temat zarządu i trener. Apeluję do dziewczyn, zepnijcie się, skończcie z tymi facebookami i innymi wygłupami PR zarządu klubu, tylko zacznijcie grać, dajcie nam kibicom tą satysfakcję, że jednak jak głosi pewna maksyma: mistrzem się, jest, a nie bywa. Walczyć, trenować!!!

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Ma tupet , wprost się przyznaje , że jest koksiarą

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  Skoro takie leki nie mają żadnego wpływu na wydolność zdrowego organizmu to po co je brać??? Na problemy dróg oddechowych nie będących astmą są inne - nie zakazane specyfiki. Zresztą na każdym leku jest ostrzeżenie odnośnie niewłaściwego stosowania a o takim mówimy w przypadku tej głupiej pipy która nie widzi w tym nic złego.

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  No jak już to wina jeszcze poprzednich władz, bo prawa na pokazywanie ligi mistrzów były rozdawane w sierpniu tamtego roku...

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  stwierdzam, że zarząd Puławskiego klubu to idioci. za to co Skutnik zrobił z tym klubem powinni go na rękach nosić. no ale cóż ...

 • Jarosław Siwek lubi Komentarz

  No i co?Po co tyle krzyku?MISTRZ JEST JEDEN BO MISTRZEM SIE JEST A NIE BYWA!!!Szacunek dla zawodniczek Pogoni za walkę,bo to im słusznie trzeba oddać!Wielki szacunek za walkę!A co do grupy ludzi (czy innych stworzeń ze Szczecina-pieknego miasta)-wy nie jesteście drukarze,nie jesteście paprykarze,nie jesteście śledzie...wy jesteście po prostu leszcze....zwykłe śmierdzące mułem ościste leszcze... A do bulla dupy,malutkiej i innych trolli -PSY SZCZEKAJA KARAWANA JEDZIE DALEJ!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.