Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 54321 napisał/a komentarz do Zarzuty MKS-u Selgrosu Lublin w stosunku do Iwony Niedźwiedź

  Niektóre komentarze są mało obiektywne... Iwona to profesjonalistka z długim stażem. Wiem jak te dziewczyny poświęcają się na boisku ale jeśli grozi komuś amputacja kciuka to wybaczcie...Nie wierzę by ktokolwiek z piszących tutaj wolał aby Iwona trenowała i grała kosztem utraty palca. A skoro jej L-4 trwało kilka miesięcy to miała siedzieć i płakać?? żadna ambitna osoba tak nie zrobi. Chcieli ją do komentowania w tv, miała na to zgodę i wykorzystała to. Chyba nic dziwnego. A o jakiej tu konkurencji mowa to zupełnie nie wiem bo to przecież dwie różne działki - trenowanie i granie a komentowanie w tv. Jedno drugiemu nie wchodzi w drogę.
  Sprawa ma pewnie inne ukryte dno. Ale zostawmy to stronom zainteresowanym. I nie bluzgajmy bo komentarze, że Ivo zna się na piłce męskiej jak jeden z komentujących na marsjanach naraża tego piszącego na śmieszność. Sprawa jest mega dziwna ale nie odzierajmy z godności tych, których w innych sytuacjach nosimy na rękach.

 • 54321 napisał/a komentarz do ZPRP planuje reformę rozgrywek I ligi - więcej klubów, dwie grupy w zmaganiach kobiet

  Największa obawa to finanse.. Mimo planu podziału I ligi kobiet, finanse i tak zdecydują jak ta liga będzie wyglądała. Niestety, podział na dwie grupy wcale nie równa się mniejszy budżet. Kontrakty dla zawodniczek pozostaną przecież na tym samym poziomie bez względu na to czy będzie jedna grupa czy dwie. A w jaki sposób ma się rozwijać młody zawodnik, który zagra 12-14 meczy ligowych w sezonie... no nie będzie się rozwijał. I liga musi służyć ogrywaniu. Doskonale widać jak to wygląda na podstawie sezonu, który za nami. Kielce i Chorzów awansowały bo miały składy zbudowane ze "starych" zawodniczek, doświadczonych i ogranych. Olkusz, który zdecydowanie odmłodził swój zespół wciągając w pierwszy skład utalentowane juniorki i juniorki młodsze nie mógł awansować ale za to doczekał się powłania do kadry jedenj z dziewczyn. Dobrą robotę w tym kierunku robi też Kwidzyn. I tak powinno być z pozotałymi klubami I ligi. Tu musi być "wylęgarnia" talentów. Te kluby powinny być mocno wspierane przez ZPRP w swojej polityce bo z tego potem będą przyszłe reprezentantki. Ale takiego ciężaru nie udźwigną niektóre II ligowe kluby, które "złapią" się na teoretycznie tańszą pierwszą ligę

 • 54321 napisał/a komentarz do Rewolucja! PGNiG Superliga kobiet ligą zawodową? Kluby mówią: Tak!

  Zaproszenie dostały 3 zespoły I ligowe, a reszta nawet nie wiedziała o takim spotkaniu. Redaktor pisze, że zmiana miałaby ruszyć od września tego roku. Mówi się o zmianach w połowie kwietnia ( projekt), a wykonanie miałoby być od września. Szkoda, że w taki sposób przeprowadza się kolejną zmianę. Na szybkiego i bez opinii z dołu.

 • 54321 napisał/a komentarz do MTS Kwidzyn - KPR Ruch. Kwidzynianki nowym liderem tabeli

  a 16.11 i 20.11 to ta sama kolejka. I grała w dwóch meczach tej samej kolejki co jest niezgodne z regulaminem. Awans na siłę? Za wszelką cenę?
  Bez sensu...

 • 54321 napisał/a komentarz do Sośnica - MTS: kwidzynianki nowym liderem

  Przynajmniej prawdziwa relacja z meczu, a nie to co można było tydzień temu przeczytać na fb Sośnicy po meczu z Olkuszem.

 • 54321 napisał/a komentarz do Grzegorz Tkaczyk zaczyna ostatni sezon w LM. "Nie wstydzimy się naszych ambicji"

  Niestety ryzyko zmian.. czasem wychodzą one na lepsze a czasem wręcz odwrotnie. Strona jest mało czytelna i czasami wręcz odstrasza.. Może powinniśmy się jakoś spiąć i zawalczyć o powrót do lepszego. Jak widać wielu z nas wyniosło się stąd, a to przecież nie o to chodzi. Strona zprp też nie napawa optymizmem ale jeszcze jakoś można się po niej poruszać. Sportowe wyglądają jakby stworzył je student, który dopiero stawia pierwsze kroki w tym temacie. Szkoda... portal stracił przez to na popularności

 • 54321 napisał/a komentarz do Stoor Cup: Kolejny pogrom w Jeleniej Górze. KPR na drugim miejscu

  Jeśli spojrzeć na skład Olkusza to oprócz Przytuły i Zacharskiej grała ubiegłoroczna II liga. Bardzo cieszy relacja o dobrej grze Kantor i wcześniej Wójcickiej. A gdzie są zawodniczki z pierwszej siódemki Olkusza Nowak i Wcześniak? Nie dojechały na turniej? Olkusz 14 sierpnia zakończył ciężki obóz i to był dopiero początek ich przygotowań do sezonu. Superliga ma za sobą znacznie więcej treningów i są na innym etapie przygotowań. Może zespoły będą miały okazję zagrać jakiś sparing w sezonie to wtedy zobaczymy na wynik, który dzisiaj jest zupełnie niemiarodajny.

 • 54321 napisał/a komentarz do Poważne zmiany u spadkowicza Superligi

  Panie redaktorze, katastrofalny to jest artykuł, który pan napisał. Trenerka Niewiadomska przyszła ratować zespół prowadzony przez trenera Wąsa. Wąs pracował z zespołem 1,5 roku, Niewiadomska tylko 4 miesiące. A kto osiągnął lepsze wyniki to chyba każdy kibic umie liczyć punkty. Prosimy o rzetelne informacje.

 • 54321 napisał/a komentarz do Srebrne Lwice nadal bez zwycięstwa - relacja z mecz SPR Olkusz - Piotrcovia Piotrków Trybunalski

  Nie wydaje mi się, że jesteście kibicami Olkusza. Bo inaczej wiedzielibyście, że Kobzar nie jest już zawodniczką tej drużyny.

 • 54321 napisał/a komentarz do Udany rewanż Góralek - relacja z meczu SPR Olkusz - Olimpia-Beskid Nowy Sącz

  Myślicie, że dziewczyny z Olkusza wolą grać w I lidze i dlatego tak zagrały wczoraj?

 • 54321 napisał/a komentarz do Udany rewanż Góralek - relacja z meczu SPR Olkusz - Olimpia-Beskid Nowy Sącz

  Skład osobowy Olkusza na pewno nie jest słabszy od Olimpii, Tczewa czy Piotrkowa. Olkusz miał też trenera z tzw "dobrej półki", który zawiódł na całej linii. Cóż można było zrobić przy najmniejszym budżecie w Superlidze? Jedni zawsze będą ganić, inni pochwalą, że ten klub w ogóle zdecydował się grać w Superlidze. A jaki jest stosunek władz Olkusza do tego wszystkiego to każdy zainteresowany wie doskonale. Reasumując- tylko dzięki dwóm pasjonatom Olkusz dotrwał do tego miejsca. Wielu po drodze wysiadło. Zadaniem reszty jest ich wsparcie bo to co tutaj mamy to jest ewenement na skalę krajową patrząc na warunki, w których to istnieje.

 • 54321 napisał/a komentarz do Szczypiornistki rozpoczną drugą fazę rozgrywek - zapowiedź meczów fazy play-off i play-out PGNiG Superligi Kobiet

  Jak to Lublin gra bez ważnej licencji od 1.03? Przecież licencja przyznawana jest na cały sezon a nie na kilka miesięcy. O co tu chodzi?

 • 54321 napisał/a komentarz do Podrażnione mistrzynie ograły outsidera - relacja z meczu SPR Olkusz - MKS Selgros Lublin

  Olkusz zadziwia. Pozytywnie. Ta drużyna ma ogromny potencjał, dobrze, że jest wreszcie z niej wydobywany. Knapik to dziecko Olkusza, klasowa już wychowanka tego młodego klubu:) Bez kompleksów broniła rzuty mistrzyń nie ustępując w niczym Monice Wąż. Już chyba od dawna jest drugą bramkarką, tylko niektórzy tego nie chcieli widzieć, czyż nie tak? Marszałek jest klasą samą dla siebie ale i Wicik pokazuje swoją profesurę w wielu akcjach. Kasia Nowak daje Powera niektórym akcjom, coraz bardziej podoba mi się ta młoda dziewczyna. Olkusz do boju!

 • 54321 napisał/a komentarz do Męczarnie jeleniogórzanek - relacja z meczu KPR Jelenia Góra - SPR Olkusz

  A może to jednak dobra obrona Olkusza i świetna bramka doprowadziły do słabej skuteczności KPR-u? Jeszcze raz przypomnę, że w Olkuszu było 5 do przodu dla KPR-u, ta ocena, że mogłoby być +10 dla mnie na wyrost. Tak czy inaczej- KPR wygrał ale musiał się sporo namęczyć, a mecz mógł skończyć się całkiem inaczej i gdyby wygrał Olkusz to nikt nie powiedziałby, że niezasłużenie bo te dwa zespoły szły wczoraj łeb w łeb.

 • 54321 napisał/a komentarz do Męczarnie jeleniogórzanek - relacja z meczu KPR Jelenia Góra - SPR Olkusz

  Bardzo słaby mecz obydwu zespołów... żarty jakieś chyba. Zacięty mecz dwóch równorzędnych drużyn, dlatego też grało się ciężko. Tym razem znowu zabrakło szczęścia Olkuszowi ale widać zmiany w grze tego zespołu, które wprowadziła Anna Niewiadomska. W Olkuszu KPR wygrał 5 bramkami w poprzedniej rundzie, u siebie ledwo zgarnął pełną pulę. To chyba mówi samo za siebie.
  Kary Olkusza świadczą o tym, że zespół wreszcie broni agresywnie na co wszyscy czekaliśmy. Miejsce Olkusza jest w Superlidze!

 • 54321 napisał/a komentarz do Vistal zdeklasował bezradne olkuszanki - relacja z meczu SPR Olkusz - Vistal Gdynia

  Artykuł pod jedno dykatando. Vistal grał i wygrał, SPR tylko tłem do treści, w której nic o jego grze nie napisano. No ale cóż, pisze się pod lepszych tak samo jak sędziuje się pod lepszych. Dzisiaj 2:0 :)

 • 54321 napisał/a komentarz do Szansa beniaminka, ostatni występ Akademiczek - zapowiedź sobotnich meczów 10. kolejki PGNiG Superligi Kobiet

  Może warto poczytać regulamin rozgrywek zanim napisze się o kolejności zajmowanych miejsc ( nie ma czegoś takiego w tych rozgrywkach jak miejsce ex aequo ;)). Regulamin mówi wyraźnie (paragraf 5, pkt. 2), że o kolejności w tabeli decyduje:
  1. większa liczba zdobytych punktów
  2. jeśli dwie drużyny mają tą samą ilość punktów to:
  a). wieksza liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami
  b). wieksza dodatnia roznica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami
  itd... Widać więc wyraźnie kto jest na miejscu 12, a kto na 11.
  No i poczekajmy z osądami... jeszcze dużo przed nami. Pisanie kto gdzie zmierza w sytuacji kiedy 4 ostatnie zespoły są w prawie identycznej sytuacji jest co najmniej nonszalanckie.

 • 54321 napisał/a komentarz do Podróż odbiła się na występie SPR-u Olkusz w Gdyni

  A gdyby był taki sam wynik ale przyjechałyby dzień wcześniej to też powstałby ten artykuł? Podobny wynik był chyba w Szczecinie ale nikt o tym nie napisał ekstra artykułu. Pierwsza połowa meczu z Elblągiem (mecz w Olkuszu) była bliźniaczo podobna do tej w Gdyni, a przecież dziewczyny przyszły na halę prosto z domu.
  I to jest tak, że albo pierwszą połowe grają jak nakręcone albo gra pozostawia wiele do życzenia. I to jest na różnych halach, po podróży lub bez niej. A to już nie jest kwestia busa czy noclegu.

 • 54321 napisał/a komentarz do Lublinianki zaliczyły ostatni test przed LM - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - SPR Olkusz

  Brawo Olkusz!!!

 • 54321 napisał/a komentarz do Zabójcza druga połowa Miedziowych - relacja z meczu SPR Olkusz - KGHM Metraco Zagłębie Lubin

  Nie było Pana widocznie na tym meczu bo artykuł zupełnie nie oddaje tego co działo się na parkiecie. Olkuszanki postawiły się mocno i większość pierwszej połowy prowadziły- miedziowe wyszły z niej zwycięsko ale to wcale nie było łatwe zadanie. W 48 min było tylko 23:19 dla Zagłębia, nie może tu być mowy o żadnym koncercie. Zaczęło się dopiero od niefortunnej zmiany bramkarki w Olkuszu i braku reakcji na fantastyczną postawę Obrusiewicz, która ustanowiła ten wynik. Wynik, który zupełnie nie oddaje przebiegu meczu.
  A kiedy zobaczymy ilość bramek zdobytych przez Olkuszanki?

 • 54321 napisał/a komentarz do Piotrcovia wytrzymała presję - relacja z meczu SPR Olkusz - MKS Piotrcovia

  Podsumujmy i zamknijmy temat bo nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Olkusz jest znany z super atmosfery na trybunach, gdzie przychodzi zawsze ponad 400 kibiców ( miejsc jest trochę ponad 500)I to właśnie Ci ludzie wypełniają tą halę, klaszczą, cieszą się, czasem pomagają nawet na stojąco.. To są ludzie w różnym wieku ze swoimi dziećmi, wnukami. To są prawdziwi kibice, którzy zawsze rezerwują sobie sobotnie popołudnie dla naszych dziewczyn i to oni wczoraj spisali się na medal. Jeśli grupka z bębnami i flagami dostosuje się do tego poziomu to na pewno podtrzymamy dobre imię klubu kibica, który stworzyli kiedyś Pan Tomek i Pan Paweł jeśli dobrze pamiętam. To przecież nie ilość decybeli ale jakość kibicowania daje efekt końcowy, a nasze Lwice liczą na jakość bo to babki na poziomie. A kibicowanie bez promili i łacińskich epitetów na pewno nie świadczy o szkółce niedzielnej :)Panowie umówmy się, oprócz grupki "zorganizowanej" jest jeszcze 400 innych ludzi, którzy serce oddadzą za ten zespół. Tak samo na pewno myśli klub kibica, pasuje tylko zmienić parę zachowań i będzie wspaniała zabawa. Nie obrażajcie się tylko wyciągajcie wnioski bo takie jest życie! Pozdrawiam

 • 54321 napisał/a komentarz do Ruch wygrał z SPR-em i grypą jelitową - relacja z meczu Ruch Chorzów - SPR Olkusz

  To raczej zachowanie ochrony mogło być prowokujące. Postawa tych pracowników wyniesiona ze stadionu piłki nożnej, gdzie każdy widz to potencjalny kibol, było szokiem dla tych co oglądają piłkę ręczną również na innych halach w Polsce. Lubin i Lublin przyjeżdżają do Chorzowa zrobić sobie trening, Olkusz przyjechał walczyć jak równy z równym. Co poniektórym ciężko przełknąć ten fakt i stąd takie a nie inne traktowanie kibiców Olkusza. A cyrk? Jaki cyrk.. chyba, że masz na myśli to, że ochrona nie chciała wypuścić z sektora nawet zarządu Olkusza. Bo najpierw mieli wyjść kibice Chorzowa. Dobrze, ze poseł z Olkusza usiadł trochę dalej, więc mógł wyjść kiedy chciał. Tak, to faktycznie był cyrk..

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.