Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Natalia Nosek w Perle Lublin

  Żenujące jest podpisywanie kontraktów z dziewczynami w kwietniu gdy nie wiadomo co będzie z klubem a wstyd to nie mieć odwagi powiedzieć im wcześniej że Pogoni już nie ma..

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: cenny skalp w Kobierzycach. MKS Perła Lublin umocnił się na szczycie stawki

  Graty dla dziewczyn za 3 punkty na trudnym terenie. Początek hmm bez komentarza ale potem już dużo lepiej.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Challenge Cup: Pogoń rozbiła Holenderki w dobrym stylu i pewnie zameldowała się w finale

  Graty dla Pogoni za awans!! Dziewczyny wytrzymały mecz i w końcówce pewnie sfinalizowały awans.
  Co do finału czeka w nim faworyt rozgrywek i chyba Rocasa już nie popuści aby drugie mecz grać a wyjeździe. Parkiet wszystko pokaże i trzeba za Szczecin trzymać kciuki!

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Zastanawiam się, czy jest jakiś konkretny i skuteczny system oceniania arbitrów i dlaczego nie są o tym informowani kibice?. Ogladałem na Globusie dość ciekawy mecz i starałem się patrzeć obiektywnie na pracę sędziów ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Złe sędziowanie, to za mało powiedziane - odnoszę wrażenie, że sędziowie swoimi idiotycznymi decyzjami chcieli sprowokować miejscowych kibiców. Sam mecz, zwłaszcza w drugiej połowie nie stał na jakimś oszałamiającym poziomie ale niesmak pozostał "dzięki" panom arbitrom, którzy dziś przeszli samych siebie

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Funkcji Dziadka Delegat od dawna nie rozumiem. Ostatnio na Chorzów Kościerzyna, z całym należnym szacunkiem, dali Pana, który nie dowidział do bramek i przez cały mecz pisał notatki. A no i przy karnych do zawodniczek podchodził, żeby stały równo jak na defiladzie. Nie wiem po co komu tacy delegaci, chyba tylko po to, by uspokoić sędziów, że będą mieć dobre oceny.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Brawo dziewczyny !! Jeszcze osiem zwycięstw !!
  Ekstra początek Asi i wspaniałe wejście Oli !!
  Sędziowie olaboga... szkoda palców by pisać

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: SPR Pogoń Szczecin bez szans, zwycięska seria MKS-u Perły Lublin trwa

  Wielbuond- wiesz trzeba jakoś dorobić do emerytury a że można to zrobić w sposób miły łatwy i przyjemny w gronie wzajemnej adoracji.. ;)
  Marek Jacek Nowakowski- jeśli jakiś system oceniania w sposób profesjonalny by istniał to chyba nie wiele gwizdków by go przeszło:P
  Chcemy ligi zawodowej, są stawiane wymagania dla klubów niestety z poziomem sędziowania i delegatury związku jesteś w średniowieczu..

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: SPR Pogoń Szczecin bez szans, zwycięska seria MKS-u Perły Lublin trwa

  Hmm jeśli mylisz spikera z komentatorem meczu cóż.. Tyle że Pan Michał ma wiedzę dużą większą niż nie jeden delegat lub sędzia w lidze, i jest przede wszystkim bezstronny! co do Trenera jak każdy chce uczciwego sędziowania a nie oglądania popisów ludzi którym się coś wydaje, I ma prawo wymagać od sędziów tego nawet jak było by +20 ale widocznie to za dużo dla Ciebie do pojęcia.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: SPR Pogoń Szczecin bez szans, zwycięska seria MKS-u Perły Lublin trwa

  Graty dla dziewczyn za 3 oczka!!
  Mecz z tytułu musiał się odbyć dla Szczecina bo grały do 20 minuty potem jednak sił zbrakło i dla nas korzystając z kalendarza rozgrywek. Hrupek zajeżdża dziewczyny ze Szczecina przed jednym z najważniejszych meczu w sezonie.. do tego kontuzja Zawi ( dwugłowy uda?) i podział w zespole na Bałkany i resztę ekipy.
  A u nas troszkę luzu trochę błędów i jak to się mówi jak przeciwnik pozwala tak dziewczyny zagrały;)

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Emilia Galińska wraca do Polski. Rozgrywająca wzmocni Metraco Zagłębie Lubin

  kto by nie grał na skrzydłach to było by podobnie, podań na nie jak lekarstwo a i kontr podobnie więc z czego one mają kręcić statystyki??

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Emilia Galińska wraca do Polski. Rozgrywająca wzmocni Metraco Zagłębie Lubin

  Kolejny transfer do Zagłębia czy słuszny przekonamy ciekaw jest kto oprócz Marty odejdzie z drużny bo póki co to kadra mocno się rozrasta. Sam transfer jak Montana mówi na Polską ligę znaczący ale nie na coś więcej.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: cud w Szczecinie. Pogoń zatrzymała wicemistrza Polski z Lubina

  Hmm Ewka przynajmniej wykręca lepsze statystyki w tym sezonie niż Priolli u Was:P

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Graty dla Pogoni za awans w drugiej połowie. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie Ale cała gra Szczecina z Cebka na środku wygląda dużo lepiej niż z Blazewvic.
  A Koszalin hmm ja nie wiem jak to przegrały w sumie chyba one same jeszcze nie widzą.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje dla ekipy Zagłębia za Świetny występ i zasłużony awans. A w Montexie szok niedowierzanie i tylko akceptacja kompromitacji pozostaje. Niestety raczej nic nie usprawiedliwia takiej porażki. Teraz czas na ligę i pokazanie charakteru lub ukazanie jego braku oby ten pierwszy scenariusz się sprawdził.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Frekwencja mega.Cała reszta ligi obecnie(poza Koszalinem może w porywach),wygląda obecnie jak jakieś wiejskie rozgrywki w remizie.To jest dramatyczne.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Pogoń bez litości dla Piotrcovii

  To nie jest tylko wina braku marketingu ale i coraz większy brak zaufania do Pogoni jak i zaciągu stranieri.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Pogoń bez litości dla Piotrcovii

  Podaj konkretny przykład gdzie można o tym śmianiu czy wstydzie przeczytać artykuł lub usłyszeć audycje bo na twoich bujdach sory mało wiarygodne i co jak co to można się śmiać z Ciebie i z twoich fantazji... Może przykład od Królika co sądziło o tych decyzjach sędziów??

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Jak się nie mylę, to niedługo czekają nas wybory nowego prezesa firmy. Od tego trzeba zacząć, bo tylko mocna i fachowa góra jest w stanie wprowadzić racjonalne i efektywne zmiany w całej strukturze, od dołu zaczynając. Ten dół jest bardzo ważny, bo z niego będziemy czerpać na lata. Im szersza postawa trójkąta, tym wyższy jego wierzchołek ale tym dołem musi kierować ktoś, kto jest rzeźnikiem tematu, fachowcem z krwi i kości w zarządzaniu tak poważną organizacją, jak duży państwowy związek. Tu kolejny pstryczek w nos ..., bo bardzo często piszemy o piłce nożnej tj. z jakiego bagna wyszła i o Panu Bońku, jak o prezesie fachowcu. Sto procent racji. Jednak spójrzmy też na inny przykład tj. lekkoatletykę. Cofnijmy się o kilkanaście lat i poszukajmy ich medali, chociażby na halowych ME. Słabo to wyglądało, poza pojedynczymi wyjątkami: 400 metrowcy, T. Czubak indywidualnie, T. Majewski, ŚP. Kamila, jednorazowy wystrzał M. Urbasia, wcześniej A. Patryka i kilka innych osób. Dziś jesteśmy europejską potęgą i czołówką światową m.in dlatego, że dano szansę robić coś w swojej dyscyplinie takim ludziom jak: Pan Chmara, który przez lata niemal stał w drzwiach różnych gabinetów, prosząc o wsparcie organizacji mityngów w Bydgoszczy (szacunek i ukłony da Pana), Marek Plawgo, Artur Partyka i jego mityngi w Opocznie. Ktoś tym ludziom dał szansę, uwierzył w ich pomysłu i wsparł ich organizację. Dziś są tego efekty , o czym mówią nawet w tv. Dziś mamy stadion lekkoatletyczny z prawdziwego zdarzenia tj stadion śląski, na który przez kilkanaście lat nie było pomysłu i był studnia bez dna. Niebawem będziemy się ubiegać o organizację imprezy rangi mistrzowskiej. Mamy tez halę lekkoatletyczną w Gliwicach. To wszystko pokazuje, że można. Można przeprowadzić zmiany w całej strukturze, które dadzą efekty w przyszłości, jakich wszyscy oczekujemy. Warunek jest jeden. Muszą wziąć się za to ludzie kompetentni. To słowo klucz. Niestety czytając wypowiedź Pana trenera, utwierdzam się w przekonaniu, że on takich kompetencji nie ma.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Mają rozmach.....;)

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Powiedzmy, że w porównaniu z zeszłym sezonem jest nieznaczny postęp, tylko szkoda, że nieco wcześniej nie pokazano jeszcze najważniejszego meczu bieżącej rundy, czyli starcia Lublina z Zagłębiem.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  W kolejnym sezonie będzie kolejny WIELKI PRZEŁOM jeśli chodzi o transmisję... Zobaczymy podobno aż 3 mecze rundy zasadniczej począwszy już od 20 kolejki...=:))))))))))))

 • Costaa23 lubi Komentarz

  "Ostatnio została zauważona również przez trenera Leszka Krowickiego. Otrzymała powołanie na konsultację szkoleniową (w dniach 21-24 marca w Spale)."


  Po pierwsze Paula jest na razie reprezentantką Polski tylko w plażówce, a po drugie od selekcjonera Karpińskiego dostawała powołania już wcześniej.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Kwintesencją Pogonii było granie po stracie bramki 47 sekund i nie oddanie rzutu. Mogły i powinny ugrać remis. Brawa dla Montexu. Cokolwiek by nie mówić, po tym poznaje się drużynę z Klasą.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Posłuchaj kolego o skąpej urodzie, cygańskim h**w podniebienie łechtany. Idź być gdzie indziej i nie wtrącaj się w rozmowy forumowiczów na poziomie. My się tu nie lubimy bo nie musimy. Ale mimo dzielących nas różnic zwyczajnie szanujemy. Dramat, patologia, amnestia maturalna. Ogarnij się Arkadiuszu, bo młody jesteś i masz na to czas. A od starych forumowiczów to "odpierwszegomaja".

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Serio "Twoja matka" ? Kolega to z gimnazjum, ups teraz już podstawówki ? Czy może starszy, ale szkoły nie skończył ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.