Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • -GO- lubi Komentarz

  Przeczytałem sobie jeszcze raz listę zarzutów jakie mają dziewczyny.
  I generalnie są to dość "słabe" zarzuty.
  Zanim mnie tu zlinczują spróbuję powiedzieć o co mi chodzi.
  1Brak rozmów z zawodniczkami w trakcie sezonu reprezentacyjnego na temat bieżących problemów - hmm no próbuję sobie wyobrazić jak by to mogło wyglądać i czy to jest śmiertelny powód do buntu.
  2Kontakt z zawodniczkami w trakcie sezonu ligowego , czy trener jest na meczach? Podobno nieobecny co miało powodować kompletny brak dialogu.- hmm zawodnik jedzie na mecz ligowy , przygotowuje się do meczu z drużyną i trenerem klubowym , czy aby na pewno w tym czasie interesuje go czy trener kadry jest na meczu?
  3Bagatelizowanie stanu zdrowia -powiedzmy że ten pkt na chwilę opuszczę
  4Obniżanie poczucia wartości zespołu. Brak wsparcia psychologicznego.- no tu raczej nie chodzi o brak psychologa a raczej o umiejętność trenera który poniekąd "psychologiem" być powinien. Tylko wiecie to kwestia charakteru ale przedewszystkim trochę poznania siebie nawzajem. Czasem jednej osobie może wydawać się że np. dla niej dobry sposób motywowania to "pogłaskanie" ale trener może o tym nie wiedzieć i postępuje według swojego wyczucia sytuacji. Żeby coś takiego ocenić jednoznacznie dobrze lub źle to trzeba dogłębnej znajomości wszystkich zainteresowanych. A jeśli tego nie ma czy może to stać się "śmiertelnym" zarzutem dla kogokolwiek? Wątpię
  5Brak szczerości i złe wypowiedzi na temat zawodniczek . -hmm brak szczerości? Złe wypowiedzi? Rozumiem że trener w swoich rozmowach komentując jakieś sytuacje boiskowe używa słów krytyki. Pytanie czy zasłużenie? No też trochę naciągane jak na "śmiertelny" zarzut który ma spowodować wywalenie trenera .
  6Błędy w prowadzeniu meczu. No z tym bym uważał bo wiecie Czasem to kwestia ryzyk-fizyk. Czasem się uda czasem nie. A czy czasem nie jest tak drogie Panie bo jest takie powiedzenie że trener nie gra tylko Wy . Jak coś się uda to Wy super a jak nie uda to wina trenera? A czasem trafi się że wchodzi dziewczyna i zagra pierwszą akcję dobrze i już z lekkością mówimy że trener miał nosa a jak zagra źle to że trener popełnił błąd? No dość mocno przesadzone. Tu poda również zarzut o furii i obraźliwe wypowiedzi. Tego się nie obroni i to musicie razem ocenić czy tu przegiął czy nie i czy to jest rzecz do naprawienia .
  Można zrozumieć nerwy również emocje trenera który też jest sportowcem ale to kwestia poznania siebie i nie przegięcia.
  7Nieszczęsne związki damsko/męskie. No ja bym to widział w taki sposób. Trener nie wtrąca się w prywatne sprawy innych osób. Mógłby? Czy ktokolwiek chciałby że mi się wtrącał? Nie sądzę. Jeśli relacja pary umownie mówiąc jest "poprawna" i każde z nich zależycie wykonuje swoje obowiązki to kwestie ich uczuć chyba nie powinny być problemem. Gdyby jednak ich zachowanie było nietaktowne a jeszcze do tego stanowiło przeszkodę w należytym wykonywaniu ich obowiązków wtedy trener mógłby a może nawet powinien odwołać współpracownika zastępując go kimś innym na tym stanowisku. Ale znowu czy to "grzech śmiertelny" trenera?
  8Brak profesjonalnego sztabu. No nie wyobrażam sobie by każdy współpracownik kadry nie miał za sobą odpowiedniej przeszłości która była podstawą do zatrudnienia go w kadrze. Myślę że to jest łatwe do sprawdzenia i zweryfikowania czy dziewczyny mają w tej materii rację czy nie .Tylko wiecie jeśli to Wy się mylicie to jak to będzie wyglądało? Więc lepiej nie blefujcie.
  9Oczernianie jednego członka sztabu przy wszystkich. No napewno to nie jest właściwe postępowanie.

  To odnośnie zarzutów. A teraz.
  Nawrocki nie jest moim ulubieńcem. Mało tego. To nie jest typ człowieka na pierwszy rzut oka który da się lubić. Od początku nie jest ulubieńcem większości. Ale wyciągnął kadrę z nędzy. Zaryzykuję twierdzenie że Kąkolewska i Smarzek zawdzięczają mu dużo ,oczywiście one sobie też to zawdzięczają ale jednak to dzięki reprezentacji przez niego prowadzonej one wypłynęły.
  Rozumiem że gdyby faktycznie tak było że trenera traktuje nieładnie dziewczyny od dłuższego czasu to w końcu ta niechęć może się pojawić. Ale czy widząc że efekty wspólnej pracy są pozytywne co przecież wszystkim daje radość i satysfakcję nagle przychodzimy i mówimy "wywalmy go" Czy po zwycięstwach macie w sobie chęć wywalenia go? Szczerze mówiąc dla mnie to podejrzana sprawa. I mówię właśnie mimo tego że trener nie jest moim ulubieńcem. I to właśnie teraz w sezonie z jakimś sukcesami. To się nie trzyma kupy.
  Nie chcę już pisać o moich podejrzeniach bo i tak już się rozpisałem. Zresztą obawiam się że dziewczyny zapędziły się już tak daleko a np. prezes Kasprzyk dołożył do tego oliwy , choć rozumiem jego zdenerwowanie, że z tego nie wyjdzie szybko coś dobrego. Nie bronie ani trenera , ani prezesa ale czy nie dziwi was że taka bomba wyskoczyła akurat teraz mimo dobrych wyników kiedy jakiś przysłowiowy "zbawca" z Włoch jest lub może być za chwilę wolny???
  I jeszcze jedno zdanie. Przecież na treningach jest więcej osób które dobrze wiedzą jak one wyglądają. Może jakaś konfrontacja, co? Bo za chwilę dojdziemy do tego że trener będzie nagrywał wszystkie treningi jako dowód. A może i dziewczyny to będą robić , bo wiecie teraz mamy słowo przeciw słowu albo ludzie trenera "go bronią" . Ktoś to wszystko musi widzieć i co wtedy?
  To takie moje rozmyślania. A póki co jesteśmy w szambie.Pozdro

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Im dłużej trwa konflikt, tym bardziej rozmywa się o co komu chodzi i dlaczego. Nie jestem fanem p.Nawrockiego, ale wyniki jakoś go bronią. Więc albo panie mają coś poważnego na niego, albo niech przeproszą i trenuja dalej. Oczywiście to jest tylko moje zdanie. Jeszcze chwila i nie będzie co zbierać...

 • -GO- lubi Komentarz

  Jaki jest sens wystawiania w awizowanym juniorów, którzy nie nadają się do ligowego ścigania. Automatycznie blokujemy ewentualne zmiany w składzie seniorskim bo spodziewam się ,ze za tych młodzików będą dwie zmiany. Bjarne w tym meczu to zbędny luksus i generowanie kosztów. Śmiało za niego mógłby pojechać Polis lub Czałov. Moim zdaniem Pedersen dotychczasową jazda nie zasłużył na takie łatwe pieniądze.

 • -GO- lubi Komentarz

  Szkoda dla Gwardii, ale to chyba naturalna kolej rzeczy i nie ma co się Skórskiemu dziwić, że przyjął ofertę bycia pierwszym trenerem i to w tak zasłużonym klubie jak Azoty. Gratulacje tym bardziej, że to pierwsza tak poważna i odpowiedzialna posada tego trenera w handballu klubowym. Gwardia niejako odkryła tego szkoleniowca dla szerszej publiczności i wiadomo było, że przecież wiecznie drugim trenerem w Opolu nie będzie. Bardzo jestem ciekaw jak to będzie teraz wyglądało - nie jest przecież tajemnicą, że Skórski to wybitny specjalista od rozpracowywania przeciwników - i teraz, jak poradzi sobie Skórski bez Kuptela i Kuptel bez Skórskiego. Wszyscy znajdą się w nowej rzeczywistości, bo Skórski będzie musiał zmierzyć się z presją i odpowiednio zmotywować zespół i potrafić wpłynąć na zawodników. Kuptel z kolei będzie musiał przejąć w większym stopniu analizę przeciwnika, no chyba, że znajdzie kolejnego specjalistę w tym zakresie. Jednak mimo wszystko, wymuszone okolicznościami przejście od Cadenasa do Skórskiego, to spory zjazd prezesa Witaszka. Niemniej życzę Michałowi powodzenia i wszystkiego najlepszego przed tym nowym wyzwaniem.

 • -GO- lubi Komentarz

  Moim zdaniem Daszek nie zasłużył na tytuł zawodnika sezonu. Wykręcił fenomenalne statystyki, ale miały na to wpływ dwa fakty:
  1. Daszek grał w tym sezonie bez zmiennika, zasuwał cały sezon do deski do deski, i w tym momencie dużo łatwiej mu wyciągnąć niesamowite statystyki, niż Jancowi czy Morycie, którzy mieli mocnego zmiennika.
  2. Znakiem rozpoznawczym Wisły w tym sezonie była obrona, Daszek zdobył mniej goli ze skrzydła niż z karnych, a same rzuty ze skrzydła stanowiły 28% wszystkich goli, czyli około 50% zdobytych bramek to kontry. Tutaj spora zasługa całego zespołu zasuwającego w obronie, Daszek tylko kończy.
  To prawda, że Daszek zagrał fenomenalny sezon, ale Wisła już nie. Dawno tyle punktów jako zespól nie zgubiliście, spadek do niższej ligi w LM i kilka fur szczęścia przy awansie (cud z Morawskim np). Moim zdaniem zawodnik sezonu powinien pomóc zespołowi osiągnąć coś ponad stan, jak np przerwać niesamowitą serię zwycięstw Vive czy zdobyć historyczny medal. Dobra dyspozycja Daszka przyczyniła się do uratowania sezonu Wiśle, ale gdyby nie Daszek to Mihic by kończył kontry.

 • -GO- lubi Komentarz

  Gratulacje dla Vive! Dziś ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Przykro że sezon się kończy, za tydzień prawdziwa uczta i turniej finałowy LM. Będę trzymał kciuki za Kielczan! Nieustająco
  Niespodzianki w postaci Gwardii i MMTS cieszą. Brawo dla Wisły za drugą część sezonu, o pierwszej lepiej zapomnieć. Vive życzę powodzenia za tydzień a Wiśle by w strukturach klubu zmieniło się na lepsze. Przykro że polityka niszczy klub od środka. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców szczypiorniaka, udanych wakacji :)

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Okrąglak odleciał!! Dziękujemy bardzo za wielkie poświęcenie i walkę do końca. W przekroju sezonu byliście wielcy!!
  Wielkie brawa też dla MMTSu i kibiców z Kwidzynia. Mozecie byc dumni z chłopaków no i z siebie - super doping, ale nas było więcej ;)))

 • -GO- napisał/a komentarz do Adam Skrabania porozumiał się z Azotami Puławy w sprawie rozwiązania kontraktu

  "nie zasypiał gruszek w popiele", ot taka "truskawka na torcie" :)

 • -GO- napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: brąz na horyzoncie. Bitwa w Kwidzynie dla MMTS-u

  Było już -6! Dobrze, że się pozbierali. Wynik lepszy od gry. Oby w piątek zagrali swoje. Brawa dla obu drużyn za ambicje.

 • -GO- lubi Komentarz

  Mecz niesamowitej walki. Tak jak pisałem przed meczem, dyspozycja obydwu drużyn w półfinałach, a teraz, to zupełnie inna bajka. Szacunek dla Gwardii, bo drugą połową uratowali sobie skórę i dali szanse przed rewanżem. Widać, że to nie był ich dzień, a mimo tego wyszli z -5. Szkoda, że nie był to dzień Jogiego, oby był w piątek. To co gra Tolek Łangowski w końcówce sezonu, to jest kosmos. Dużo błędów pary sędziowskiej. Wszystkie siły na piątek, bo medal jest do zgarnięcia, ale konieczna jest finałowa mobilizacja. Na zakończenie muszę napisać, że takie pierdoły jakie opowiadali dzisiaj komentatorzy - pan Bugajny i pani Niedźwiedź - to ręce opadają. Nie mówiąc już o pytaniach zadawanych przez tego chłopca przed i w przerwie meczu.

 • -GO- lubi Komentarz

  Przeglądam media społecznościowe i jestem w szoku. Chamstwo i brak kultury aż razi. Szczerze mówiąc nie byłbym zdziwiony gdyby pisali to młodzi ludzie. Dojrzałe osoby odrzucają się publicznie błotem. A narzeka się na młodzież. Oczywiście ludzie z Płocka i Kielc w natarciu. Wstyd!

 • -GO- lubi Komentarz

  Co do meczu to wielkie gratulacje dla Gwardii. Zasłużone zwycięstwo, nie będę wymieniał poszczególnych zawodników bo każdy zasłużył na ogromne gratulacje. You did it!

  Porażka Kielczan nie powinna aż tak bardzo śmieszyć, bo zawsze może przydarzyć się ten słabszy mecz w lidze, tylko komentarze a raczej reakcje wiadomych person. Zachowujecie się tak jakbyście to Wy, wygrali ten mecz a nie Gwardia. Rozumiałbym gdyby to było na odwrót. Szkoda że komentarzy kibiców Opolan ze świecą szukać, ale cóż... :/
  A co do przepłaconych gwiazdeczek, przepłacać to może PSG czy Barcelona. Tacy gracze jak Janc czy Alex dostają adekwatną kwotę, zależną od prezentowanego poziomu sportowego.

 • -GO- lubi Komentarz

  Jeszcze raz, tym razem na chłodno, ogromne brawa dla Gwardii! Dla takiej drużyny aż chce się przychodzić, cała drużyna dała z siebie wszystko, a duet trenerski wyrabia sobie ogromną markę w Polsce. Dzisiaj nie ma co mówić o poszczególnych nazwiskach, bo zespół był monolitem, a każdy widział, kto wybijał się nawet ponad kieleckie gwiazdy. Niezależnie od tego co się stanie w Kielcach, chłopaki zapisali się na kartach Superligi i chyba na dobre rozwiali wątpliwości niedowiarków co do tego, że są w czołówce polskiej ligi. Drugi rok z rzędu pokonać w półfinale etatowego uczestnika Ligi Mistrzów, a w tym dodatkowo czołową drużynę Europy, to wydarzenie wielkie dla tej ekipy i całego miasta. Chylę czoła.

 • -GO- napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: szok! KPR Gwardia Opole lepsza od PGE VIVE Kielce

  Dziękujemy za gratulacje. Co tu komentować, po prostu ciężko ochłonąć po takim wydarzeniu ;)
  po zeszłorocznej wygranej z Płockiem, a w tym wyeliminowaniu Puław myślałem, że to już sufit... a tu taka pomyłka. Obojętne co się wydarzy dalej, sezon już jest bardzo udany - jeśli będzie brąz to odlecimy!! (wiem, jest jeszcze drugi półfinał, a tam...).
  Dziękujemy naszym chłopcom, byli niesamowici.

 • -GO- lubi Komentarz

  Dzisiaj mieliśmy odpowiedź, dlaczego Jogi odmówił Vive. W Opolu jest zawodnikiem numer 1, wielbiony, jest kimś. Czuje się tam, jak ryba w wodzie. Po co mu rezygnować z tego? Po co martwić się o przyszłość, skoro tutaj jest ona pewna, wręcz zagwarantowana.
  Gratulacje dla Gwardii i Kufla. Widać kolektyw, dobrą atmosferę. Do tego wszystkiego fajna hala i atmosfera. Patrząc na ten ćwierćfinał, wygrał kolektyw, któremu bardziej się chciało.

 • -GO- napisał/a komentarz do Klęska zamiast pogoni za srebrem. Najsłabszy sezon Azotów od siedmiu lat

  Tak, a jak wszedl Grzelak to wiedziałem, że będzie dobrze :) Tylko, że to nie nasze problemy. Naszym jest kto zastąpi Tolka. Oglądając jego rzuty można zawołać hej, hej tu NBA ;)

 • -GO- lubi Komentarz

  Brawo Gwardia! Piękne dwa mecze, fantastyczna historia! Ukłony dla sztabu i zawodników, wszyscy dali z siebie 200%. W pełni zasłużony awans, Gwardia była zespołem lepszym przez 120 minut, potwierdziło się, że Azoty to zlepek indywidualności, a wygrała drużyna. Hala dała z siebie wszystko i najlepsza czwórka w kraju drugi rok pod rząd stała się faktem. Jeszcze raz gratulacje! PS Czerwona ze złości twarz prezesa Witaszka bezcenna.

 • -GO- napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Adam Malcher bohaterem wieczoru. Gwardia wygrała z Azotami

  Psychologicznie, to lepiej byłoby przegrać dwoma i trochę uśpić Azoty, a tak przyjadą naładowani... ;)

 • -GO- lubi Komentarz

  Mecz z innej bajki porównując do inauguracji z Psż...Jeden THJ i były lew Lyager to wszystko co można było zobaczyć dziś na wietrznej wschodniej.Zawody pod kontrolą a brak dziur w składzie cieszy.Brawo dla gościa z Wrocka, wreszcie zakumał że jedziemy w lewo i na pełnym gazie:)... Osobne brawa dla Łegiego(latał świetnie)...Za dwa tygodnie mamy trudny teren u Wilków i warto przemyśleć opcję z Kozą i Czałowem którzy doskonale znają każdy kąt przy ul.Legionów.

 • -GO- napisał/a komentarz do Kolejarz - PSŻ: starcie faworytów dla opolan. Mocne trio dało wygraną Kolejarzowi (relacja)

  A ja pozdrawiam sympatyczne rodziny z Rybnika, ubrane w swoje "mundurki" i dopingujące naszą drużynę. Co do meczu, to ten żużlowy składa się z XV biegów :)

 • -GO- napisał/a komentarz do QUIZ: "Szampon", "Kiełbasa" czy "Colgate". Znasz pseudonimy polskich sportowców?

  Panie Redaktorze, jak przejść cały quiz, jeśli już w pierwszym pytaniu jest błąd ?? Chyba, że poza Ułamkiem któryś z podanych panów to też Colgate ;)

 • -GO- napisał/a komentarz do Po skompletowaniu składu Stal Nysa ogłosiła nazwisko nowego szkoleniowca

  Stal Nysa i jej kibice zasługują na PlusLigę!! Derby z Mostostalem to były piękne mecze. Pamiętam jeden z nich w KK, kiedy gospodarze prowadzili 2:0, żeby przegrać 3:2. Ponadto życzę trenerowi Stelmachowi osobistego sukcesu, jakim byłby awans i utrzymanie Stali w PL.

 • -GO- napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Redaktorze, dorżnij się sam... Brakuje słownictwa?? SF czytają też młodsi fani.
  Wisła tym razem nie do ugryzienia, a szkoda bo w przypadku wyrównanej gry, o co było trudno, końcówka byłaby wyśmienita. Wiśle życzę, aby wysoko zawiesiła poprzeczkę w finale, a Gwardii brązu...

 • -GO- lubi Komentarz

  Przeciwnie - Zabrze, Kalisz, Opole czy nawet Puławy są jeszcze lata świetlne za Wisłą jako kluby. Obecnie Wisła od kilku lat jest stopniowo sportowo osłabiana, ale jednak jako 2-ga siła w Polsce trzyma się bardzo mocno i nie zmieni tego nawet mało realne, ale możliwe odpadnięcie z Opolem.
  Ciągle Wisła ma wielkie tradycje, potężnego sponsora i kibiców, którzy nawet jeśli się chwilowo od klubu odwrócili, to po pierwszej namiastce sukcesu wrócą. Ciągle Wisła ma rozbudowane szkolenie, zainteresowanie w płockim środowisku i infrastrukturę, której inne ośrodki mogą pozazdrościć.
  Kielca odjechały Nafciarzom i nieprędko tutaj się coś zmieni. Ale żeby Puławy, Kalisz, Zabrze czy Opole trawale zbliżyły się do Wisły potrzeba czasu, bo chwilowo mocny skład pozwalający raz na kilka lat ograć słabą, kontuzjowaną Wisłę to trochę za mało. Swego czasu Kwidzyn wyglądał nieźle, ale trudno tamten srebrny medal czy sukces w pucharach uznać za "zbliżenie się" do Wisły. Spore zapowiedzi były w Szczecinie, potem w Zabrzu, a jak to się skończyło wszyscy widzimy. Potęgi nie buduje się w rok czy dwa, chyba że przyjdzie do klubu jakiś szejk.
  Osobiście życzyłbym sobie, aby wymienione ekipy wzniosły sie poziom wyżej, ale do tego jeszcze daleka droga. Przede wszytkim potrzebny jest duży sponsor (lub grupa sponsorów) którzy pozwolą stworzyć bardzo silną drużynę, a wokół niej całą otoczkę, która od lat jest w Płocku i poza Kielcami nie ma jej nigdzie indziej w Polsce.

 • -GO- lubi Komentarz

  Dla wszystkich kibiców piłki ręcznej w Polsce lepiej, żeby ten Orlen jednak pozostał z Wisłą.
  A co do coraz słabszej Wisły - to fakt, ale zwróć uwagę, że wszyscy mierzymy Wisłę i resztę (Gwardię, Zabrze czy Puławy) inną miarą, a potem zestawiamy razem i porównujemy.
  Gdyby dzisiaj Gónik Zabrze albo Azoty ogłosiły transfery Sulicia, Mlakara i Zdrahali to cała handballowa Polska mówiłaby o powstaniu jakiejś potęgi handballowej w Polsce. A że robi to Wisła, od której więcej się oczekuje, to się z takich transferów ludzie śmieją mówiąc, że to osłabianie Wisły.
  Prawda zawsze leży gdzieś pośrodku. Ja trzymam kciuki za Gwardię, bo wierzę że Wisła potrzebuje rewolucji, nowego sposobu myslenia. Niech do myslenia da to, że wczoraj Wisłę ograli w sporej mierze gracze i trener, którzy są w Opolu,bo w Płocku nie było dla nich miejsca. Tacy, którzy zarabiają znacznie mniej i w zasadzie wszyscy jak jeden w każdej chwili z radością przeszliby do Płocka. Jednocześnie Wisła ściąga kolejnych Iviciów, Żabiciów, Borbelych i Tarabocchiów, zamiast postawić na 8-12 swoich chłopaków (co roku dostarcza lidze kolejnych) a resztę kasy wpompować w 4-5 liderów za grubą kasę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.