Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sonko lubi Komentarz

  [b]Nίghtmare[/] czyżby znowu ksionc cie nie dopieścił, że na słowa Apator i Toruń w majty popuszczasz?

 • sonko lubi Komentarz

  "Gdyby o awansie do PGE Ekstraligi miały decydować tylko pieniądze, to zdecydowanym zwycięzcą pierwszej ligi w sezonie 2020 byłby Apator."Gdybyś Galewski był mądry toten artykuł by nie powstał!Z jeszcze większymi pieniędzmi ten klub spadł do nice!

 • sonko napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Hity i kity. Apator Toruń skuteczny na rynku. Odzywają się za to grzechy dotyczące juniorów

  O Panie Redaktorze Kochany! ilez to dobrych rad dla tego znienawidzonego klubu!SKąd ta łaska?!!!A teraz powaznie ,skoro Klub z Torunia nie szkolił młodzieży to to samo można powiedzieć o każdym innym klubie .Oprócz Leszna,reszta w mniejszym lub większym stopniu jest w takiej samej czarnej doopie jak chodzi o szkolenie.Owszem trafaiją się rodzynki takie jak Zmarzlik ,Dudek Janowski ,Drabik czy Woryna...a teraz kończ pan redaktorzyno i nie wciskaj Curzytków Toruniowi bo wylądują pewnie w innym miejscu ,któy za chwilę będziesz wychwalał....

 • sonko lubi Komentarz

  Teraz napinka z Torunia, a po sezonie bedzie gadka,,z takim skladem kazdy glupi by wszedl'';))) awans lezy na torze,nikt sie przed nami nie polozy,tylko faktycznie bedzie chcial nam dokopać:))

 • sonko lubi Komentarz

  Ja yebie! Ta napinka jak nawet się liga nie zaczęła! Jeśli wygra Gniezno lige to brawo. Jeśli Ostrów też brawo! Jeśli Toruń też brawo! Tylko naczelni z SPORTOWE NIE FAKTY może poczekamy z tym kto wygra ligę aż się sezon skończy? Za tydzień będzie artykuł że Ostrów faworytem. Eh miernoty plują coś na papier

 • sonko lubi Komentarz

  Już się zaczyna "nakręcanie" wojenek przeciw Toruniowi.

 • sonko lubi Komentarz

  Gniezno nadrabia swoim betonowym torem i tam ciężko się przyjezdnym połapać. Tym bardziej, że zawodnicy Apatora w większości dawno tam nie jeździli.
  Nie skreślałbym też Tarnowa. Skład solidny, ze zdecydowanym liderem, bardzo dobrym juniorem i specyficznym torem.
  Mimo wszystko Apator musi być po zasadniczej na miejscach 1-3 i ulokować się przed Orłem. Wtedy niezależnie od wyniku i tak awansują, bo poza Łodzią, nikt inny nie ma kasy albo infrastruktury na awans.

 • sonko napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Paweł Hlib podpisał kontrakt z Apatorem Toruń

  @Chen Che: a gdzie Stefek Tietz?

 • sonko lubi Komentarz

  Można różne rzeczy gadać, fakt jest taki, że na początku sezonu pokazał drzemiące w nim nadal spore możliwości. Potem pewnie posypał się sprzęt i nie było za co poskładać nowego.

 • sonko lubi Komentarz

  Prawda jest taka że w takim klubie jak Krosno czy Piła trudno się odbudować
  Hlib do póki miał na czym to robił wyniki a serwis u dobrego tunera kosztują nie mało podobnie było z Boberem w Pile zaliczył bankruta nie miał na czym jeździć bo najzwyczajniej nie płacili więc trzeba być bardziej wyrozumiały dla tych którzy próbują wytrwać w drugiej lidze i życzyć im mnóstwo szczęścia...
  Pozdrawiam fanów Pawła Hliba

 • sonko napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka. Jesteśmy jak Unia Leszno. Oni rozpracowali po mistrzowsku ligę, a my rynek transferowy

  @Papcio: jeśli chodzi o ilość tytułow IMP to pewnie nie maja szans ale jak chodzi o przygotowanie toru... to juz prawie porównywalne :P

 • sonko lubi Komentarz

  Jo, prawdziwy brukowiec.

 • sonko lubi Komentarz

  porownywanie sie do klubu /ludzi , ktorzy robia cos na poziomie mistrzowskim jest tak biedne jak wasze artykuly ...jestescie mistrzami zenady i mitomanami!

 • sonko lubi Komentarz

  Ale bufonada,aż ciężko to się czyta.Trochę pokory.Sajfutdinow wam się czkawką nie odbija.

 • sonko lubi Komentarz

  o ja pier.... XD

 • sonko lubi Komentarz

  To ja, Narcyz się nazywam
  przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam
  jestem piękny i uroczy - popatrzcie w moje oczy
  jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy

 • sonko lubi Komentarz

  Hynek chwalą nas :) A kto ? Wy mnie a ja Was :))))

 • sonko napisał/a komentarz do Żużel. Fiasko negocjacji Apatora z braćmi Curzytkami. W Toruniu mają nowy plan na juniorów

  @Corlleon: przecież to taki "pudelek TVP" prowokują ,zmienaja fakty a wszystko dla rozgłosu i chwały swojego inetersu ;)

 • sonko lubi Komentarz

  Nie, no specjalnie dla nich pójdę na mecz z ROW -em, oby tylko trafili do Rybnika! Muszę te gwiazdy zobaczyć na własne oczy bo do tej pory jakoś nie było okazji. Specjalnie dla nich usiądę na drugim łuku, oby tylko nie brali go na trzy razy :-)))

 • sonko lubi Komentarz

  Kto to są ci cali...Curztkowie? To jacyś przyszli "Zmarlikowie"??? O co tyle hałasu??? To jakieś gwiazdy z jakiegoś Tańca z Gwiazdami czy Mam Talent?

 • sonko lubi Komentarz

  Apator "bedzie musiał obejść sie smakiem" boshee ten wasz tabloidowy styl pisania. Moze by tak zakończyć ta telenowele z braćmi C? Ktoś, kto nie zna tematu mógłby pomyśleć ze walka toczy się o 2 zawodników swiatowej klasy.No ale wiadomo, coś się Apatorowi "nie udalo" wiec temat jest wart wałkowania.

 • sonko lubi Komentarz

  Póki co bracia nic swoją postawą nie przedstawiają. Wolałbym młodych zawodników z okolic Torunia więc jeśli cokolwiek trzeba za nich płacić to lepiej przeznaczyć te kwoty na swoich. W końcu czas szkolić na poważnie.

 • sonko lubi Komentarz

  Bracia Curzytkowie na razie wydają się być znani z tego, że są znani. Nie rozumiem tego ciśnienia. Może ktoś mi wytłumaczy ten fenomen? Pytam jak najbardziej serio.

 • sonko lubi Komentarz

  Tytuł na głównej" bracia Curzytkowie nie dla Apatora!" a w artykule na samym końcu"Nie jest też powiedziane, że braci Curzytków nie zobaczymy w przyszłym sezonie w barwach ''Aniołów''. Ja pier... Tytuł mówi jakby definitywnie miało ich nie być i wiekszośc tekstu sugeruje że moga byc w Rybniku, a na końcu że jest możliwsc ze jednak w Apatorze wylądują:D tak wygląda te przepowiadanie przyznależności klubowej przez SF. A potem taki Hynek napisze ze są jak Unia Leszno :D Swoją drogą mam nadzieje ze ich w Toruniu nie bedzie. Szkolic swoich i basta. Wrócic do tego kiedy Apator stał mocnymi wychowankami juniorami itd.

 • sonko lubi Komentarz

  Bracia
  Pulczyńscy też się dobrze zapowiadali a zakończyli kariery

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.