speed_koleina - lubi

 • speed_koleina lubi Komentarz

  ale się pewnie zesrałeś na ostatnim gp we wrocku jak zmarzlik wygrał hehe

 • speed_koleina lubi Komentarz

  dobrze że ty jesteś gruby

 • speed_koleina lubi Komentarz

  A zauważyłeś łaskawie że ROW jechał w tym samym czasie mecz ligowy w Tarnowie

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Piski,i jęki na trybunach jakby Ksysio rewolwerowiec jechał ulubieniec kibiców oczywiście normalnie:)

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Bo np. ty masz to odczucie wstydu jak palniesz głupotę. Dariusz pier#oli to bo jak on może wiedzieć, że coś głupiego powiedział? Gdyby mówił coś mądrze to by głupotę rozpoznał. Klepiąc bzdury nie ma punktu odniesienia. Gollob gasi go jak peta w popiałce a ten dalej swoje. Typ bez grama samokrytyki.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Ciekawe co będą pisać po SGP jak Bartek, Emil, Leon i Martin przepadną po półfinałach. Nie może tak być? Oczywiście, że może także nie róbmy z nikogo zdecydowanego faworyta czy faworyta. Jest tylu zawodników którzy mogą walczyć o tytuł a Zmarzlik jest jednym z nich. Jest w formie, ale czy rok, dwa czy trzy lata temu nie był? Tytułu nie zdobył także nie pompujcie balonika. Jutro nie zdziwi mnie wygrana Woffindena lub Dudka. Swoją drogą to może Michelsen namiesza. Kibic Stali a nie ślepy fanatyk.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Spokojnie..Bartek da radę.To gość z charyzmą.Kwestia czasu, a napięty "czosnykowy" łańcuch nie będzie chłopaka w żaden sposób poganiał..

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Na moje...z tym co prezentuje Bartek w tym wieku, powinien nie raz sięgnąć po tytuł IMŚ, ale zobaczymy jak to będzie. Dla mnie wkurzające jest porównywanie Bartka też do Golloba, bo jak dla mnie to Bartek ma zupełnie inny charakter (nie jest arogancki etc. z całym szacunkiem dla Golloba) i jest na dobrej drodze osiągnięcia dużo więcej od niego...To moje subiektywne zdanie oczywiście :)

 • speed_koleina lubi Komentarz

  A z innych ciekawostek przyrodniczych to min taka, ze będac niedawno w Koszalinie, gdzie też nie ma żużla i raczej nie będzie dwie rodziny, z którymi miałem przyjemność się zaprzyjażnić bez wyjątku kibicują właśnie Zmarzlikowi. Kibicują właśnie jemu za (jak to powiedzieli) widowiskową jazdę. Tak to wygląda np. w Koszalinie.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Polacy szybcy. To jutro zupełnie inny tor będzie.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  To że ktoś mu kibicuje nie znaczy że mistrzem zostanie , ale ja mu tego życzę bo chłopak jest największym profesjonalistą wśród Polaków i mega walczakiem

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Dajcie spokój Zmarzlikowi!...Zdajecie sobie sprawę z presji jaką na nim wywieracie?...Pompowanie balonu przez dziennikarzy, może uczynić wielką krzywdę temu młodemu człowiekowi, bo co będzie jak nie wygra!?...czy zdajecie sobie sprawę, Wy komentujący, że to jest młody chłopak, który kocha jazdę na żużlu, i robi to świetnie, czy ubliżanie, poniżanie, sprawia, że czujecie się lepiej, bo sami nic w życiu nie osiągnęliście?
  Tak jestem z Gorzowa i wiecie co bardzo lubię Patryka Dutka, jego jazdę, jego wypowiedzi przed kamerami, ogólnie fajny, bardzo sympatyczny chłopak i nigdy nie życzę mu niepowodzenia, zawsze wygra lepszy...Sportowa rywalizacja Fair Play powinna obowiązywać również w komentarzach. Pozdrawiam

 • speed_koleina lubi Komentarz

  oni nie pompują balonika, tylko żerują na sukcesach Bartka... w przypadku MŚ to obstawienie jak u buka... Bartel 3 sezony najlepiej punktujący w EL, vice miś... więc wydaje się mu być najbliżej do misia z Polaków... więc wieszczą jego jeszcze niezdobyty tytuł... by w razie sukcesu piać z zachwytu nad swoimi typami... Bartek to marka, a ci pseudo dziennikarze to zwykłe hieny z Ostafą na czele....

 • speed_koleina lubi Komentarz

  zauważ tylko, że to nie wina Bartka, wygląda na to, że on robi swoje i tyle... SF np dodaje zdjęcia Barka do artykułów, które Bartka mało dotyczą... nawet do artykułu o Stali Rzeszów się zdarzyło...

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Tobie zas zycia zabraknie, aby zmadrzec....

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Chciałbym, ale ten sport potrafi być okrutny. Sam Gollob przez tyle lat kariery na topie zdobył tylko jeden tytuł IMŚ, za to miał kolekcję złotych medali IMP. W przypadku Bartka wolałbym by było odwrotnie. Bartek ma przechlapane bo wszyscy patrzą mu na ręce - dziennikarze i kibice. Dla nich ma wygrywać wszystko i wszędzie. Głowa w tak młodym wieku musi się do tych oczekiwań przyzwyczaić, parę porażek musi znieść zanim zrozumie że to i tak nie ma dla niej wielkiego znaczenia. Kołaczą się myśli co będzie jak nawali - wypłynie na niego fala hejtu. Jak Bartek zrozumie że walczy w głównej mierze nie dla kibiców, tyko przede wszystkim dla siebie, dla własnej satysfakcji to rozbije nie jeden bank. I tak już sporo zrobił na dużym ciśnieniu jaki na niego wywierali kibice.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Cześć Marku!
  Unikam wojenek ale widzę , że niektórym kolegom awans uderzył do głowy :/

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Mam zamiar obronić mistrzowski tytuł. To się stanie w tym roku. Inni zawodnicy? Oni nie są mną. Kiedy wdrożę w życie plan „A”, nikt mnie nie powstrzyma – mówił niedawno Woffinden w rozmowie ze Speedway Starem. – Reszta stawki może przygotować się tak mocno, jak tylko potrafi, ale żaden z nich nigdy nie będzie Tai’em Woffinden’em. Jeśli ludzie stwierdzą, że jestem arogancki, to ok. Niech tak będzie. Mogą mnie nazywać jak chcą. Jestem w lepszej formie fizycznej i mentalnej niż kiedykolwiek. Kiedy jestem w tego rodzaju kondycji, czuję się nie do zatrzymania
  A JEDNAK .....

 • speed_koleina lubi Komentarz

  Kiedy myślę, że nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć na SF, zawsze objawia się jakiś cymbał z miodem w uszach. Chorujesz na 'polactwo', co oznacza nieuleczalną głupotę połączoną z zacietrzewieniem.

 • speed_koleina lubi Komentarz

  i Błażej Wypiór, co dopiero zdal licencje ale podobno talent.