Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Czarcik napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE VIVE Kielce na gorącym terenie

  @Kosa98: Dokładnych terminów jeszcze nie ma, są ogólne:
  Pierwszy mecz 18.-22.03.2020; drugi 25.-29.03.2020.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Oficjalnie: rewolucyjne zmiany w PGNiG Superlidze. Dwóch Polaków na parkiecie

  Ja oceniam pozytywnie. Z dwóch powodów - po pierwsze może jednak coś wyniknie dobrego dla kadry, a po drugie może obecność wychowanków przyciągnie więcej kibiców na mecze naszej ligi u nas. A co do składów to przecież każdy klub występujący w SL musi mieć zespół w niższej klasie rozgrywkowej, czyli wystarczy zgłosić zawodników i grać nimi - bez żadnych dodatkowych kosztów.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock. Bezradność Nafciarzy. Kielczanie górą w "świętej wojnie"

  No i skończyło się płockie rumakowanie xD. Brawo dla Iskierki! Ten przechwyt podania do skrzydła w wykonaniu Arka super, podobnie jak dwie bramki rozgrywających z kontr.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Renato Sulić zawieszony. Kołowy nie zagra z PGE VIVE Kielce

  Czytam i nie bardzo wierzę w niektóre teksty. "Najlepszych" to jeszcze rozumiem - standard - źle to jak Kalemu ukraść krowę, a dobrze to jak Kali ukraść krowę. Ale teksty, że to zawodnik powinien odczuć karę a nie klub to brednia to potęgi "n"-tej, gdzie "n" zmierza do nieskończoności. To przede wszystkim klub powinien to odczuć aby dyscyplinować zawodników i eliminować takie zachowania - kara też powinna być finansowa dla klubu, a on niech sobie już z zawodnika ściągnie należność. Przypomnijcie sobie polowanie na Lijka i czym to się dla zawodnika skończyło.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Udany powrót Mateusza Jachlewskiego. Wąska kadra nie przeszkodziła VIVE

  Brawo Siwy! I w sumie cała reszta też. Co do Miłosza to rzeczywiście, ma niezłe statystyki, ale pamiętajmy, że wchodzi przeważnie na ostatnie 20-15 minut, gdy wynik jest już ustawiony. Na pewno ma to wpływ na rzucających, którzy mogą już być zmęczeni i tak trochę przegrani - nie grać już z taką koncentracją jak na początku.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Górnik przyparł Wisłę do muru. Wielkie emocje w Zabrzu

  Całkowicie zgadzam się z @tori. Kondratiuk to jest ostatnio jedno wielkie nieporozumienie. Wchodzi przy wyniku 16:15 dla Górnika i za chwilę robi się 16:19 dla Wisły i za to bezpośrednio on odpowiada. I jeszcze jedna sytuacja na którą zwróciłem uwagę: Gliński pilnuje rozgrywającego Wisły, spycha go gdy ten go mija, a Kondratiuk się odsuwa (zamiast domknąć) aby Mindegia mógł sobie ładnie rzucić bramkę.

 • Czarcik napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Górnik przyparł Wisłę do muru. Wielkie emocje w Zabrzu

  @GD-SP: Ciekawe. Trzecia kara dla Stenmalma kolego jak najbardziej się należała - na powtórce bardzo ładnie było widać za co ją dostał - ściąganie z tyłu kołowego do parkietu za koszulkę. Miał już szczęście, z drugą bo mógł spokojnie czerwoną wtedy zobaczyć - atak na zawodnika będącego w pełnym wyskoku na wyprostowane ręce i to jeszcze z tyłu bez żadnego zainteresowania piłką czy blokiem.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Marcin Górczyński: Nie ma spalonej ziemi. Jest na kim budować kadrę (felieton)

  @wieszcz: Oczywiście, że sędziowanie było gospodarskie i to bardzo mocno gospodarskie. 26 minuta wyrzut do kontry, Bondzior łapie piłkę i jest z tyłu złapany za koszulkę i ściągnięty - powinna być czerwona z niebieską i to bezdyskusyjnie - bardzo niesportowy, niebezpieczny atak z tyłu na zawodnika będacego w pełnym biegu. Nie mówiąc już o faulach na naszych kołowych, czy rozgrywających które przeszły bez reakcji.

 • Czarcik lubi Komentarz

  @lubelak_fan: Już służę odpowiedzią ws Vive:
  Moryto(PS), Kornecki(BR), Sićko (LR - obecnie na wypożyczeniu do czerwca 2020), P. Paczkowski(PR - wypożyczenie do Veszprem do czerwca 2020, kontuzja), T.Gębala(LR - kontuzja) do tego należy dodać Miłosza Wałacha (przyszłość reprezentacji), w tym sezonie w lidze bardzo fajnie pokazał się Cezary Surgiel(lat 17, LS), któremu przeszkodziła kontuzja kolana, aby rozegrać mecze w listopadzie i grudniu. Jak widzisz nie można forsować młodych, bo ich stawy nie zawsze są przygotowane a chłopak przeciążył kolano. Ponadto celem transferowym nr 1 Vive jest Piotr Jarosiewicz, niestety nie zdecydował się na ofertę kieleckiego klubu 2 lata temu po ukończeniu SMS w Gdańsku i podpisał 7 letni kontrakt z Puławami. Do tego trzeba dodać, że w grupach młodzieżowych trenują Kornel Poźniak i Filip Wawrzyniak. Drugi wygrał nawet Camp THW Kiel dla talentów, pierwszy to zdolny młody bramkarz, więc Sławek Szmal ma go na oku. Miasto Kielce wybudowało kwotą kilku milionów halę dla SMS Kielce, przypominam że SMS Gdańsk pomimo wielu lat egzystowania ww szkoły nie dorobiło się własnego obiektu.
  Oczywiście zawsze może być lepiej.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2020: Polska - Szwecja. Cel poza zasięgiem, zostało dobre wrażenie

  Panowie admini przeszliście już samych siebie - normalne posty znikają, a (sex)bot sobie żyje i ma się dobrze.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2020: Polska - Szwecja. Cel poza zasięgiem, zostało dobre wrażenie

  @Mossad: No właśnie ktoś tu pisze nie mając o niczym bladego pojęcia... Szwedzi mieli noż na gardle, bo musieli ten mecz wygrać - przegrana nawet jedną bramką wyrzucałaby ich z turnieju!

 • Czarcik napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Przemysław Krajewski czeka na diagnozę

  Zdrowia Krajek. Oby to nic poważnego.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Przemysław Krajewski czeka na diagnozę

  Zdrowia Krajek. Oby to nic poważnego.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Piłka Ręczna. Mistrzostwa Europy 2020: Słowenia - Polska. Patryk Rombel: Naszym celem jest zwycięstwo

  @marolstar: Kto to jest Łegowski? Jak już wymieniasz zawodników to nie popełniaj tak kardynalnych błędów w nazwiskach - i to nie jest twój pierwszy raz! Co do obrony to nie zgodzę się z tobą - nie jest najgorsza choć zawsze mogłoby być lepiej.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Kamil Syprzak: Stracony ten, kto nie popełnia błędów. Na mistrzostwach każdy mecz będzie finałem

  Nie zgodzę się z opiniami na tema Kamila - to jednak dalej najlepszy nasz obrotowy. Po prostu musi mieć odpowiednio dograną piłkę. Niestety ale rozgrywający nie potrafią tego zrobić. Wystarczy przypomnieć sobie MŚ w Katarze lub olimpiadę w Rio gdy na rozegraniu był Dzidziuś, Kola, Lijek czy nawet jeszcze Grzegorz Tkaczyk. Każdy z nich stanowił duże zagrożenie rzutem z drugiej linii, czy też akcji 1 na 1 i obrońcy musieli do nich wychodzić odpowiednio wcześniej co automatycznie stwarzało więcej miejsca na kole. Kamil lubi piłki wysokie, wręcz na granicy swojego zasięgu, a nasi obecni rozgrywający uparli się podawać mu na wysokości kolan. Choć na ostatnich sparingach już otrzymywał piłki górne, tylko jeszcze zgranie pozostawiało wiele do życzenia.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Zawsze byłem zwolennikiem talentu Kamila Syprzaka, ale on sam też musi zrozumieć presję. Jesteśmy dużym krajem z dość silną ligą (jakkolwiek to brzmi) i fajną historią najnowszą szczypiorniaka, zarówno reprezentacyjnego, jak i klubowego. Dlatego my kibice mamy dość duże ambicje i wygrana z Arabią Saudyjską przy wyraźnych porażkach z Białorusią, Rosją i Hiszpanią B nikogo nie zadowala.
  Sprawienie niespodzianki na ME będzie piekielnie trudne ale moim zdaniem ważniejsza niż jakaś fartowna wygrana jest dobra postawa - jakiś progres. Ja za taki uznałbym np zdecydowanie poprawienie agresji w obronie - nie mamy argumentów czysto handballowych i musimy zacząć grać wreszcie z jajami w obronie. A tego brakuje. Agresja, nawet na pograniczu brutalności - to jest jedyne, co możemy przeciwstawić znacznie lepszym technicznie graczom. Ta mocna, męska obrona to jest coś, czego ja oczekiwałbym po naszej drużynie.
  I druga kwestia - niezaleznie od tego, czy wygramy 1 mecz czy żadnego, wynik nikogo nie zadowoli. Musimy patrzeć w przyszłość, a tą przyszłością jest na dziś Kornecki, Morawski, Moryto, Olejniczak, Majdziński, być może też Jarosiewicz i Bondzior. I szczególnie ich progres powinien nas interesować w kontekście imprez, które mogą się odbyć za 3-5 lat, na których oni właśnie mogliby prowadzić kadrę do sukcesów już na miarę oczekiwań, czyli powiedzmy przynajmniej najlepszej "8" dużego turnieju.
  Reasumując - trzymam kciuki. Grajmy mocno, agresywnie, dajmy z siebie 110 % a nikt nie będzie miał żalu o 3 porażki. Progres, w drużynie narodowej i praca u podstaw na poziomie ZPRP - to jest dzisiaj najważniejsze.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Solidna reprezentacja PGNiG Superligi podczas ME 2020. PGE VIVE Kielce z największą grupą

  @Petrochemia: Kpisz czy o drogę pytasz? Ile razy pisaliście tu, że miasto dokłada z publicznych pieniędzy do klubu a ile to zawsze wiadomo. A u was co miasto nie z publicznych dokłada? I co z tego, że jest właścicielem jak i tak aby dołożyć to musi komuś zabrać - i to nie małe pieniądze, a na pewno dużo większe niż to co Vive dostaje za dużo lepsze wyniki. Żeby nie być gołosłownym - sprawozdanie 2016 - 3.3 mln, 2018 5.8mln.... takie kwoty mieliście na minusie. O czym zresztą mówiła wasza radna Kulpa. Ciekawe ile na minusie jest za zeszły rok.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Solidna reprezentacja PGNiG Superligi podczas ME 2020. PGE VIVE Kielce z największą grupą

  @kuba859: To jeszcze nic - poszukaj i zobacz ile miasto dokłada im co roku na koniec sezonu/początku następnego. Te 2 mln to przy tym pikuś.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Na facebook'u, i w wielu komentarzach tutaj przewija się narzekanie, niekiedy na niskim poziomie, bez wiedzy nt. obecnego stanu kadr polskiego handballa. Zupełnie tego nie rozumiem. Z 6 meczów przygotujących do Euro wygraliśmy raptem jeden, ale w większości pojedynków ja widziałem postęp w grze w ofensywie. Martwi defensywa, tracimy masę goli - a jednak zawsze, nawet gdy w ataku grali u nas Tkaczyk, Szeryf i Kola to defensywa była naszą ogromną siłą. Mam nadzieję, że Rombel ją szlifuje.
  Jesteśmy obecnie drugą, a może nawet trzecią europejską ligą, ale powiem szczerze, że obecna kadra podoba mi się bardziej niż ta Piotra Przybeckiego i nawet jak zbierzemy oklep od Szwedów i Słoweńców (wierzę w conajmniej wyrównany mecz ze Szwajcarami) to te doświadczenia zaprocentują. Naprawdę podoba mi się ten Michał Olejniczak, fajnie wyglądali też Dawydzik, Majdziński, momentami też Sićko. Mamy całkiem mocne koło, bardzo solidną bramkę (tu akurat poziom może nie ścisłej czołówki europejskiej, ale na pewno poziom b.wysoki), silne skrzydła. Może mistrzostwa rozwieją moje nadzieje, ale pierwszy raz od 2 lat poczułem, że z tej mąki może być chleb.
  Oby tylko nasza gra w obronie była twardsza niż na turnieju w Hiszpanii a powinno być nienajgorzej. Ja wiem, że po porażkach jakie są b. prawdopodobne wyleje się wiadro pomyj, ale ludzie opanujcie się - to jest kompletnie nowa kadra. Mam nadzieję, że mistrzostwa wypromują nam kilku graczy na tyle aby menadżerowie z Niemiec czy Francji zechcieli ich ściągnąć do siebie.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Turniej Czterech Narodów. Polska - Hiszpania B. Falstart odbił się czkawką

  @Wiślak zks: Dawydzik zagrał dobrze w ataku w drugiej połowie - ale to też zasługa Pilota, który trochę rozruszał tą grę i podania zaczęły dochodzić do koła. Ale w obronie ma jeszcze braki - bardzo dużo rzutów było przez jego strefę, szczególnie w pierwszej połowie.
  Nastawienie "starszych" widać było w drugiej połowie przy stracie Hiszpanów kiedy jeden Arek Moryto szybko wznowił i zdobył bramkę - jego gesty potem były bardzo wymowne.
  PS. Wklejam posta jeszcze raz - przynajmniej ja go już nie widzę jako odpowiedź na post Wiślaka, ale w w moim panelu dalej był.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Turniej Czterech Narodów. Polska - Hiszpania B. Falstart odbił się czkawką

  @handballek: nie wiem czy komentarze są usuwane, czy też wina to silnika forum - sprawdź w panelu użytkownika czy komentarz tam jest - usunięty przez admina znika i stamtąd. Ja tak miałem, że komentarze z forum znikały a w panelu dalej były. Generalnie silnik do bani - nie można edytować i usuwać swoich postów ani blokować użytkowników. Nie działają też ogólnie przyjęte skróty do formatowania tekstu - a raczej nie widać ich efektów na forum bo w panelu już tak.

 • Czarcik napisał/a komentarz do Turniej Czterech Narodów. Polska - Hiszpania B. Falstart odbił się czkawką

  @Wiślak zks: Dawydzik zagrał dobrze w ataku w drugiej połowie - ale to też zasługa Pilota, który trochę rozruszał tą grę i podania zaczęły dochodzić do koła. Ale w obronie ma jeszcze braki - bardzo dużo rzutów było przez jego strefę, szczególnie w pierwszej połowie.
  Nastawienie "starszych" widać było w drugiej połowie przy stracie Hiszpanów kiedy jeden Arek Moryto szybko wznowił i zdobył bramkę - jego gesty potem były bardzo wymowne.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Hej Czarcik! Byłoby fajnie gdybyś wziął udział w moim Menatyperze. Szczegóły na blogu w moim profilu SF. Termin nadsyłania swoich drużyn i typów mija w sobotę o 15.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.