Czarcik - lubi - strona 2

 • Czarcik lubi Komentarz

  Zachowanie Klimkowa to było prostactwo, łapanie za rękę rzucającą w momencie rzutu to narażanie zawodnika na poważną kontuzję. Jeśli jakiś zawodnik z Kielc w taki sposób zaatakowałby Daszka, to też powinien dostać czerwoną, bo służyłoby to do wyeliminowania przeciwnika. Grajmy twardo, ale nie z premedytacją narażajmy się na kontuzję. Ponadto Jachlewski za swoje zachowanie otrzymał 2 minuty czyli maksymalną karę za dyskusję.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Gratulacje z Płocka. Bardzo dobre meczysko. Już to napisałem gdzie indziej ale powtórzę się - Hansen i cała reszta to dzisiaj jedynie co mogli to u was szatnię posprzątać. Brawo.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Panie Górczyński, liczę na odpowiedź. Czemu mój komentarz (kolejny raz) został usunięty? Napisałem chyba jako jedyny na temat, bez brzydkich słów, bez aluzji do osób trzecich. Brawy Wy. A Maxi czy jakiś John spamują swoimi bezsensownymi przepychankami...

 • Czarcik lubi Komentarz

  Przestań zamieszczać te śmieszne,polityczne manifesty, to jest strona sportowa.
  Byłeś dziś w pracy? ja byłem, wiec pozwól innym pracować i tak gwoli ścisłości to nie telewizja wybrała ten termin, telewizja tylko ten mecz transmituje.
  Będę na hali i nie oczekuję " po kilogramie kiełbasy'' tylko dobrych zawodów, więc z łaski swojej pozwól innym spędzać wolny czas tak jak im odpowiada, jeżeli wolisz iść do swojej świątyni, wolna droga ale nie musisz tego ogłaszać całemu światu robiąc z innych miłośników kiełbasy i PO.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Uważam, że P.Rombel to akurat jedna z najskromniejszych osób jakie można spotkać w piłce ręcznej. Twój komentarz całkowicie bez sensu, ponieważ nie ma fragmentu gdzie Patryk pisze,ze jest niesamowitym trenerem. Pisze tylko ile lat ma stycznośc z trenowaniem zarowno młodzieży jak i seniorów.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Czarcik lubi Komentarz

  Najpierw naucz się pisać w języku ojczystym a później dopiero komentuj. Co do bredni merytorycznych zawartych w tym bełkocie, to pominę je milczeniem.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Ja zacznę trochę inaczej. Prawdziwą kompromitacją było samo zatrudnienie Przybeckiego, który okazał się człowiekiem bez jakiejkolwiek wizji budowania kadry i w tak ważnym oraz ciężkim okresie dla kadry mieliśmy gościa bez jakichkolwiek kompetencji na te stanowisko i wybranego tylko i wyłącznie dlatego, że na poprzednika była wielka nagonka medialna (pozdrowienia, dla pana Panasa, który Dujszebajewa sam zwalniał, a teraz się dziwi, że Przybeckiego jakaś rada usunęła). Dobrze się stało, że Przybecki wyleciał z kadry, źle natomiast w jaki sposób to zrobiono teraz każdy szanujący się trener zastanowi się trzy razy czy warto taką pracę podejmować. Zresztą nie możemy liczyć na topowych trenerów skoro związek i tak zaoferuje jakieś grosze następcy. Przybecki w kadrze to był wielki błąd.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Powiedzieć, że nie jestem fanem Przybeckiego, to określenie łagodne, bo w mojej opinii, trenerem jest miernym i kompletnie nie nadaje się do pracy w reprezentacji, nawet mimo materiału ludzkiego jaki ma. Jednak to co zrobił związek od razu przywodzi na myśl zmianę prezesa Wisły. Cyk, myk, nikt nic nie wie a trener zmieniony. A gdzie rozmowa z zainteresowanym? Gdzie konferencja prasowa wyjaśniające powody zwolnienia? Kpina to słowo nieoddające rzeczywistości. Ja bym tak nie potraktował najgorszego wroga, a co dopiero zasłużonego reprezentanta Polski. Kraśnicki powinien wylecieć na zbity ryj w końcu.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Nie rozumiem dlaczego autor napisał, że Simonet zagrał dopiero w ostatnim spotkaniu ligowym, skoro grał już w sobotę z Mieszkowem? Wyszedł w pierwszym składzie, rzucił bramkę, miał dwa kluczowe podania, ale potem za dużo nie grał. Generalnie wypadł tak sobie. A, że nie było w składzie Villeminota to jak to zwykle bywa w Montpellier, na środku była improwizacja. Trochę pograł Porte, trochę Guigou i trochę Richardson. Rankingi po ostatniej kolejce już dostępne na blogu SF https://sportowefakty....11-kolejka
  Ludzie, dajcie spokój Zormanowi. Z Kristianstad od początku na środku wyszedł nie Alex tylko Jurkiewicz i zapewne tak samo będzie z Montpellier. Tym bardziej, że Kaczka wypadł całkiem przyzwoicie i moim zdaniem był trzecim, cichym bohaterem drużyny.
  @warjato - Ty to się chociaż zawsze napłaczesz. Może tak trochę więcej wiary. Rozpaczał będziesz jak rzeczywiście przegrają.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Red. Wojs powołuje się na argument, że jeden zawodnik w piłce ręcznej nie robi aż tak wielkiej różnicy. Ale jak można oceniać podział płci sportowców przez pryzmat wyników sportowych? Czy gdyby M. Tyson u szczytu kariery postanowił być kobietą to też należałoby go dopuścić do ringu kobiet? Nonsens. A jeśli nie, to czym różniłby się Tyson od Mouncey'a...?!
  Zresztą podano za argument, że ten Mouncey nie sprawi, że Australia zdobędzie medal dużej imprezy. Ale już na przykład może sprawić, że inna reprezentacja na mundial czy IO nie pojedzie. Czy to jest uczciwe? Czy o to chodzi w sporcie...?!
  Wariactwo, żeby nie użyć mocniejszych słów. Niech ta osoba będzie sobie kobieta czy kim chce, ale jak powiedział kolega Marecki - są pewne granice tolerancji, za którą jest kretynizm.

 • Czarcik lubi Komentarz

  z obroną nie jest aż tak źle, wiadomo szału nie ma, ale wydaje mi się że tutaj większym problemem jest wielka rotacja w zespole. Ciągłe kontuzję nie pomagają zespołowi, od początku sezonu tak na prawdę tylko Karalek broni cały czas, reszta non stop się wymienia i to nie pomaga stworzyć monolitu w obronie, brakuje zgrania. Na chwilę obecną jedynie Alex i Cindric w zespole Kieleckim są słabymi obrońcami. Chociaż Alex na początku się świetnie spisywał na wysuniętym obrońcy, tylko że Talant odszedł od obrony 5-1. Vujovic potrafi grać na 2 w obronie, może Lijewski to nie jest ale nie ma tragedii. Julen już niedługo odchodzi i w jego miejsce przyjdzie Tournat, który jest centralnym obrońcą w Nantes i nieźle sobie tam radzi.
  Jeśli chodzi o Kulesza to nie można go oceniać jako obrońce, on jeszcze nie potrafi się poruszać w ataku a co dopiero w obronie. Daj mu czas

 • Czarcik lubi Komentarz

  Dodam od siebie, że pod niektórymi nickami znajdują się tacy użytkownicy nafciarzy jak m.in wojowniczy Marek. On wie o kim mowa. Próbuje być merytoryczny i "obiektywny", natomiast na klubowym forum pozwala sobie na "ostrzejsze" komentarze. W sieci nic się nie gubi...

 • Czarcik lubi Komentarz

  Na forum jest osoba, która broni trolla i pojawia się, kiedy on znika. Na forum zagląda, ale nie zamieszcza wpisów pod swoim nickiem. Niejednokrotnie hejtował i obrażał innych użytkowników. Nie pojawia się, bo wstyd mu, że jego klub zbiera baty, kompromituje sie na każdej płaszczyznie (nawet kibicowskiej). Pytanie, czy był w Lublinie w 2017 r.? Czarcikowi, to co niektorzy mogą buty czyscic. Jak już wspomniano - jest akcja, to pojawia się reakcja.

 • Czarcik lubi Komentarz

  To co tu wypisujesz jest już nudne i żałosne. Ochłoń, wyjdź na spacer, może spędź czas z rodziną i przestań męczyć ludzi swoją głupotą.

 • Czarcik lubi Komentarz

  I dopuszczali.Wystarczy popatrzeć.Ale ważne jest to że w Płocku mają winnych tragicznego występu swoich gwiazdek.To duży sukces miasta i drużyny.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Największym problemem Wisły jest Sulić-pan i władca na swoich włościach,wspomagany przez Żabića,tolerujący Mlakara.Cała reszta nic nie znaczący,bez osiągnięć pomagacze stanowiący jedynie tło dla jaśnie wielkości mega gwiazdy.Drużyny tam nie ma , bo każdy ma swój honor i zna swoją wartość.Dziwne.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Tak samo pałował ludzi, jak piłkarze Śląska , Zawiszy czy Legii, zamiast codziennie trenować i grać w meczach, to siedzieli w czołgach albo amfibjach?. No co za bzdety. Albo czy piłkarze GKS Katowice czy Górnika wydobywali węgiel na dole, zamiast grać i trenować? No, a przecież tak odrabiali służbę wojskową. Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągajcie wnioski, a nie dajecie się zaganiać do rogu wątpliwej jakości tekstom! Zapytajcie lepiej kogoś, kto te czasy pamięta i wie jak było. Temat jest prosty, Wybrzeże to był klub milicyjny ze stolicy dawnego województwa gdańskiego. B. Wenta jako prze zdolny junior wywodzący się ze Szpęgawska pod Starogardem Gdańskim, został zauważony przez śp. Profesora Leona Walleranda i jak znakomita większość najlepszych z tego regionu juniorów trafił do szkoły średniej w Gdańsku - ZSBO tzw. Conraddinum! Taka była kolej rzeczy i bardzo dobrze, bo w ten sposób ściągano najzdolniejszych z województwa, którzy potem tworzyli drużynę i grali w ligach juniorów. Co więcej najlepsi z nich, powtarzam najlepsi, mieli szansę trafić do Wybrzeża Gdańsk i tam "odrobić" służbę wojskową aby bez sensu nie siedzieć 2 lata na kompanii albo w okopach. Jedyne co musieli przejść to okres unitarny, a po nim już służby nie widzieli ani o niej nie słyszeli, bo nie było na to czasu. Mieli trenować i grać. Napiszcie lepiej, jak B. Wenta oblał "nieobiektywnych" sędziów wodą po łbach po jednym meczu. Skończyło się tym, że osobiście na reprymendę ustną przyjechał na mecz Wybrzeża sam Kiszczak. Tego nikt nie pamięta. Wenta jako młody zawodnik, był tak samo charakterny i niepokorny, jak późniejszy trener. Nie przepadam za nim ale trzeba być obiektywnym a nie być podatnym na prymitywną socjotechnikę.

 • Czarcik lubi Komentarz

  Panie Górczyński pytanie mam. Jak to jest że kolejny mój komentarz został usunięty? Komentarz rzeczowy, na temat meczu, bez przekleństw a komentarze użytkownika Maxi które nic nie wznoszą do dyskusji, są nie na temat i od dwóch lat takie same widnieją wciąż ma tym forum?

 • Czarcik lubi Komentarz

  Mmm, z Wacker Thun. Chapeau bas:)