Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mythe lubi Komentarz

  Olać ten cały Puchar Świata. Po co komu ta impreza?? Niech Japonia z Iranem walczą tam o zwycięstwo...

 • mythe napisał/a komentarz do Jastrzębski Węgiel wydał oświadczenie w sprawie trenera Ferdinando De Giorgiego

  Zapewne na tym, żeby Klub miał trenera, który nie zwieje, jak tylko nadarzy się okazja. Skoro, jak wspominasz, De Giorgi nie ma szacunku do swoich siatkarzy, to po co komu ktoś taki w zespole? Niech sobie idzie.

 • mythe lubi Komentarz

  Swoją drogą dobrą bajerę musi mieć prezes i dyrektor klubu, że takie tuzy siatkarskie dały się nabrać na ten projekt. Przede wszystkim Rado. Niewiarygodne.

 • mythe lubi Komentarz

  Jaką my jesteśmy "potęgą" siatkarską pokazują później mecze naszych tuzów w lidze mistrzów. Do tego korupcja w związku przy organizacji każdej wielkiej imprezy gdzie można coś kasy od sponsorów "zgubić" i zadłużone kluby przechodzące proces licencyjny w niby profesjonalnej lidze.

 • mythe lubi Komentarz

  To że nie mamy zapewnionej kwalifikacji było chyba pewne, ale dla mnie to wciąż dziwne. MŚ to druga najważniejsza impreza, a tytuł znaczy bardzo dużo, stąd też uważam, że mistrzowie świata powinni mieć zapewniony występ na IO i nie twierdzę tak dlatego, że obroniliśmy tytuł.
  Druga sprawa to IO powinny być dla najlepszych dlatego jestem przeciwna podziałów na kontynenty. Dlaczego taki Egipt ma uzyskać kwalifikacje, skoro np. reprezentacja Niemiec jest zdecydowanie lepsza?
  Warto też w końcu ustabilizować zasady kwalifikacji w siatkówce. Duże imprezy są od tego by miały wysoką rangę i były stabilne a nie że jednego roku jest tak a drugiego inaczej. Po to są turnieje, które mniej znaczą by coś testować, ale nie zmieniajmy i nie dodawajmy niepotrzebnych kolejnych imprez. Podobno w Pucharze Świata będzie wyższa nagroda i ma ona zachęcić drużyny do walki, ale która ekipa potraktuje takie mecze poważnie na 100%?
  Zamiast wymyślać głupoty powinni zająć się poprawianiem błędów. Śmieszne jest, że ma jechać 12 uczestników. Ktoś powie, że żadna nowość -odpowiem ok, ale musimy zwrócić uwagę, że zawodnicy mają coraz mniej wolnego, czyli ryzyko kontuzji wzrasta. Jeśli tylko libero będzie z jakiegoś powodu wykluczony z gry, to taka drużyna od razu może pakować walizki.

 • mythe lubi Komentarz

  "Jedyne kryterium doboru drużyn do zawodów jest ekonomiczne" jeżeli to prawda to mają rację. Nie dość, ze swoją marką będą reklamować KMŚ i podnosić ich rangę ,to jeszcze mają za to płacić agencji reklamowej. Jeśli ma to być w duchu sportu i uczestnicy mają kupować dziką kartę, to niech pieniądze idą na szkolenie młodzieży, a nie na biznes. Połączyć biznes z rywalizacją sportową trzeba umieć.

 • mythe lubi Komentarz

  Olsztyn i Jastrzębie wyciągnęli do nas rękę oddając punkty rywalom w tej kolejce. A Resovia co? Resovia robiła wszystko w 2 pierwszych setach, aby tą niesamowitą szansę, czyli niezasłużony awans do "szóstki" zniweczyć. Jestem kibicem Resovi i nie jestem obiektywny, ale moja opinia jest tym bardziej wartościowa - zespół nie zasłużył na grę w play-off !!! I smieszno i straszno :(

 • mythe lubi Komentarz

  Jak widać nie każdy zawodnik jest sportowcem. Sportowiec ma godność, szacunek dla rywali i dla własnej drużyny.

 • mythe lubi Komentarz

  Obecnie każdy piłkarz z europejskiej ekstraklasy jest milionerem. Nic dziwnego, że wokół krążą pasożyty nazywające siebie WAG-inami. Słabsze osobniki poddają się pasożytom i zamieniają salę treningową na ścianki, salony mody, instagram i okładki damskich czasopism. Jest to doskonała metoda na przejście do 2 ligi i jednoczesne pozbycie się pasożyta, który w po obniżeniu stanu konta atakuje kolejną ofiarę.

 • mythe lubi Komentarz

  Ślub, kontuzje, brak motywacji...
  Lotos powinien wspierać rozwijające się młode zawodniczki a nie Radwańską, która i tak sobie dobrze radzi z finansami. Dla mnie to skandal, że państwowy koncern tak robi.
  Stworzyć fundusz rozwoju polskiego tenisa i pomagać młodym!

 • mythe lubi Komentarz

  Upublicznić nazwiska klubów,prezesów,którzy zalegają z wypłatami,to jest skandal, niech NIK wreszcie zajmie się upokarzaniem zawodniczek przez PZPS i prezesów. Walne zebranie związku,klubów w Polsce nie sprzyja praworządności w polskiej siatkówce.Jak to jest,że pracownik,zawodniczka nie może dostać wypłaty w terminie-nie po 3 miesiącach albo wcale? Czyżby mafia zastrasza kluby i skarbników,przecież miała być dobra zmiana.

 • mythe lubi Komentarz

  Cześć Jego pamięci{*]

 • mythe napisał/a komentarz do Mecz siatkarski bez publiczności. Zabrakło porozumienia

  O ile mnie pamięć nie myli, Muszyna nie pierwszy już raz robi taki problem.
  Chemik też chciał kiedyś przesunąć mecz o jeden dzień...

 • mythe lubi Komentarz

  Pani ładna Urszula słabo teraz już hula.
  Jej powolna kariera chyba zmierza do zera.

 • mythe lubi Komentarz

  A jakie są kryteria oceny takich "ocen potencjału" dokonanych przez kandydatów? Jak kandydat napisze "uważam, że będziemy mistrzami świata" to zalicza a jak napisze "uważam, że nie mamy potencjału" to oblewa?
  Taki "egzamin" to ja bym też zdał: Celem zasadniczym jest zdobycie MŚ, celami pośrednimi wygrana w LŚ (czy jak się tam teraz nazywa) i Memoriale Huberta Wagnera. Aktualny potencjał jest duży a w przyszłości będzie jeszcze większy, bo mamy zdolną młodzież!
  I co? Zdałem? Nadaję się na trenera reprezentacji?

 • mythe napisał/a komentarz do Znamy grupy eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2019 siatkarzy i siatkarek. Jeden z turniejów odbędzie się w Polsce

  To sobie pozwiedzają Europę... może się wydarzyć tak, że w ciągu 10 dni drużyna będzie grała w 4 różnych krajach. Tak, to świetny pomysł.

 • mythe lubi Komentarz

  Miro Przedpełski wracaj. Już wolę łapówki i prężnie działający związek niż Kasprzyka.

 • mythe napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy tylko mnie dziwi obecność Wiesława Popika wśród zawodników rezerwowych? :)

 • mythe lubi Komentarz

  Jezeli juz to wywalić pseudo-gwiazdy ( czytaj panów K oraz pana D) postawic na młodych i niech trenerem zostanie Bednaruk!!!

 • mythe lubi Komentarz

  Przecież nie ma polskiego trenera na tym poziomie. Moment, w który paszport decyduje o wyborze trenera, jest tym momentem, w którym logika i merytoryka odchodzi na dalszy plan.

 • mythe lubi Komentarz

  To w Europie grają 24 kraje w siatkówkę ?

 • mythe lubi Komentarz

  na memoriale Wagnera podczas meczu Rosja-Francja dało się czasem usłyszeć gwizdy.. wierze jednak, że to się nie powtórzy

 • mythe lubi Komentarz

  Tylko buraki gwiżdżą, ale nie prawdziwi kibice. Widać brak elementarnej kultury i sport schodzi na dalszy plan.Wiem że niektórzy prowokują jak Spiridonow, ale to margines.Szanujmy przeciwników to i oni będą nas szanować.

 • mythe lubi Komentarz

  W sporcie zawodowym seniorskim nie ma podziałów; młode,stare, liczy się przydatność do zespołu, pasja, umiejętności a patrzenie co robią inne kraje i kopiowanie tego to głupota. Każdy kraj ma swoje uwarunkowania i musi wypracować
  sobie własny system budowy reprezentacji.

 • mythe lubi Komentarz

  Mateusz Masłowski jest na najlepszej drodze aby pójść w ślady Igły.Obserwując jego grę miałem wrażenie że wszędzie było go pełno !!! Był jak żywe srebro.Sądzę że powinien dostać szansę w dorosłej reprezentacji i jestem przekonany że tę szansę wykorzysta.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.