Robert Znajomiwiedza - lubi

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Pięknie powiedział Briggs . W dzisiejszych czasach decyduje szybki sprzęt a gdzieś dalej umiejętności . Tory to dywany i w niczym nie przypominają torów żużlowych jakie byłe kiedyś , przyczepne i wymagające .

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  PPV to jakiś żart ???????????

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Od tego jest monitoring na stadionie by teraz tych kiboli oskarżyć o rozbój i kradzież oraz dowalić im kilka lat bezwzględnego więzienia. Kupując bilet na mecz zostajemy automatycznie ubezpieczeni. Organizator ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo kibiców. Teraz kibic ten ma prawo wnieść sprawę przeciwko Lechowi do sądu o odszkodowanie. Jeśli zaś klub nie wywiąże się z surowego ukarania winnych oraz nie pomoże w ujęciu przestępców, to automatycznie naraża się na ogromne odszkodowanie. Jesteśmy 100 lat za Europą jeśli chodzi o poziom kultury na stadionach oraz szacunku dla kibiców. Jak mają przychodzić rodziny z dziećmi na stadiony skoro dochodzi na nich do grabieży i rozbojów.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Zawsze na werdykt w dużej mierze stanowi postawa w rundzie trzeciej.Mańkowski pierwszą wygrał,drugą remisował ,a trzecią przegrał. Przegrał walkę taktycznie. Werdykt słuszny.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Panie Ostafinski i Panie Lorek.
  Powinniście sobie w kółko puszczać Tomasza Dryłe zeby pojąć o co chodzi w zawodzie dziennikarza. Wszyscy wiedzą komu kibicuje Pan Tomasz, a jednak jego wypowiedzi dotyczące klubu któremu prywatnie kibicuje nie robią krzywdy nikomu i nawet pogawędki z "Jabolem" nie powodują ze kibice Startu i Motoru skaczą sobie do gardeł. Wręcz przeciwnie, pokazują dystans do sportu. Czy się wygrywa czy też przegrywa życie toczy się dalej, a najważniejsze są wartości, którymi powinniśmy się kierować. Bardzo podobał mi się list Pana Tomasza w którym opisywał sytuację Pana Mirosława Jabłońskiego kiedy świat walił mu się na głowę w żadnej relacji z meczów nie dalo się tego odczuć. I tu się właśnie poznaje klasę człowieka.
  Ogólnie rzecz biorąc portal "Sportowe Fakty" ma u mnie (chyba nie tylko u mnie) bardzo niskie notowania skupiając się na wałkowaniu ciągle kontrowersyjnych tematach. Nic by nie było w dziwnego bo przecież portal musi przynosić zyski, ale przy tym skłucajac wszystkich kibiców ze sobą. To juz nie jest dziennikarstwo. To jest niszowy portal. Uczcie się w/w Panowie dziennikarstwa od Pana Dryły. Teraz to wszyscy potrafią czytać i pisać, ale nie oznacza to że wszyscy są dziennikarzami.
  Trochę się rozpisałem ale ciężko wyrazić coś naprawdę istotnego w kilku słowach.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Jaki Salford United??? to juz nawet nazwy klubu nie chce sie wam sprawdzic!!

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Tego prdl na temat Lublina już się nie da czytać. Mam nadzieję, że nawet jeśli nie będzie gwiazd w Lublinie to utrą nosa tym wszystkim pseudo dziennikarzom. Już nie mówiąc o tym, że nawet nie ma oficjalnych składów.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  No ale co zrobisz? Czekali wystarczajaco długo od ubiegłego wieku, a Huszcza wciąż żyje i żyje... Przecież nie moga być gorsi niż Gorzów.
  (p. Andrzejowi życzę 100 lat!)

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  No to po meczu dzis Rybnik baty

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Tak czytam od wczoraj co niektóre komentarze w tym temacie, i tu i na innych stronach, i ciężko mi uwierzyć, jakimi głąbami są co poniektórzy komentujący. O ile fala hejtu pod adresem GKSŻ-u czy władz Ekstraligi jest zrozumiała, o tyle wielu kibiców zdaje się nie rozumieć, jak są rozłożone priorytety. Przeczytałem już dziesiątki opinii, jak to nasza liga jest najlepsza na świecie, jak to nie powinna się podporządkowywać jakiejś śmiesznej młodzieżówce, że przecież mogli te zawody odjechać wcześniej, że żużlowcy powinni wracać na ligę...
  Ludzie!! Ekstraliga NIE JEST pępkiem żużlowego świata, nawet mimo tego, że jest najlepsza. Dlaczego tak wielu z was nie rozumie, że zawody międzynarodowe spod znaku FIM ZAWSZE będą stały wyżej niż jakakolwiek liga, nawet najlepsza na świecie? Ktoś napisał, że przecież mogli odjechać te eliminacje tydzień temu, kiedy była przerwa w lidze... Dlaczego uważacie, że FIM powinien się podporządkować GKSŻ-owi czy Ekstralidze? To FIM w pierwszej kolejności ustala terminy zawodów międzynarodowych rangi mistrzowskiej, więc niech GKSŻ i Ekstraliga się do nich dostosują. Skoro jest w kalendarzu, że zawody międzynarodowe odbywają się dzień przed ligą, i to daleko od Polski, to nasi włodarze powinni wziąć to pod uwagę przy ustalaniu terminów ligowych.
  Wielu pisze, że to jakieś śmieszne, mało ważne zawody młodzieżowe... no nie wierzę. I co z tego, że młodzieżówka? To są eliminacje do IMŚJ, które już od kilku lat sukcesywnie urastają do rangi jednej z najważniejszych imprez FIM, może nawet najważniejszej po GP i SEC. Zwłaszcza, że młodzi żużlowcy stają się coraz lepsi i coraz częściej rywalizują z weteranami jak równi z równymi.
  Ktoś tam jeszcze pisał, że młodzi powinni od razu się pakować i wracać na ligę... jaaasne, i co taki, dla przykładu, Woryna czy Fricke miałby wywalczyć w meczu po przejechaniu w krótkim odstępie czasu 2x900 km? Po takiej podróży nie zrobiliby na torze nic, więc równie dobrze mogłoby ich na tym meczu po prostu nie być - i właściwie nie ma tu znaczenia, czy wczorajsze zawody odwołano, czy odbyły by się zgodnie z planem. I czy w takiej sytuacji jest sens, żeby odjechać te mecze, kiedy drużyny są osłabione brakiem ważnych juniorów? Bez nich mecze tak czy siak straciłyby na widowiskowości i jakości.

  Też jestem wkurzony całą sytuacją, bo powinna zostać inaczej rozwiązana czy nawet w ogóle nie powinna zaistnieć - ale tu już dupy dały władze Ekstraligi i GKSŻ i na ten moment nic nie poradzimy. I wydaje mi się, że w takiej sytuacji odwołanie tych meczów jest jednak najlepszym rozwiązaniem, ot, wybranie mniejszego zła z braku lepszych możliwości.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Internet dla takich ludzi powinien byc zakazany ..

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  ten trzecioligowiec więcej krwi napsuje królewskim niż nasz Legia z Warszawy

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  A po co mają się wysilać w tej LM? Wiadomo, że najważniejsza jest polska liga i bardziej są myślami przy rewanżu z Niecieczą niż Dortmundem. Poza tym to tylko Liga Mistrzów, czyli drużyn, które wygrały jakąś tam ligę danego kraju. Natomiast polska liga to EKSTRA KLASA, coś znacznie bardziej elitarnego, jak sama nazwa wskazuje, ekstra czyli super, premium. No bo ileż drużyn może się pochwalić, że grało z takim Juventusem czy Barceloną? Mnóstwo. A z Legią? Na razie tylko Borussia.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Myślę, że robi to w idealnym momencie.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  A ty dalej tocz to swoje nudne życie. Twoja pasja to pewnie klawiatura się nazywa.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Ponieważ kolega Magiczny Piknik odwołał się do mojego komentarza, więc pozwolę sobie zareagować na Twoje słowa. Piszesz o uszanowaniu poglądów. A jakim uszanowaniem jest stworzenie artykułu pod tytułem „Całe środowisko żużlowe modli się za Krystiana Rempałę”, w którym zamieszczono kilkanaście tweetów i tylko JEDEN z nich (autorstwa Lindbeacka) mówi o modlitwie? A więc treść artykułu nie potwierdza jego zawartości – na podstawie tej treści w ogóle nie można wnioskować o tym, że całe środowisko się modli, ani że, jak piszesz, znakomita większość żużlowców nie kryje swojej religijności. Być może faktycznie w większości są oni wierzący, ale są również na tyle kulturalni i taktowni, że wiedzą, iż nie jest to odpowiednia chwila, aby demonstrować swoją religijność. Parafrazując Twoje słowa, chodzi o to, aby Krystian szczęśliwie wyszedł z opresji, a nie o zaprezentowanie swojego religijnego światopoglądu.
  Ale można odnieść wrażenie, że to właśnie ten światopogląd jest w tej sprawie czymś ważniejszym dla autora artykułu, dla wielu komentujących i również dla Ciebie
  Zareagowałeś bardzo emocjonalnie, z wykrzyknikami, na krótki i spokojny komentarz, którego autor nikogo nie atakuje ani nie potępia, nie wywołuje żadnej religijnej wojny. Ty zaś zachowałeś się tak, jakbyś oddawał cios, który ktoś Ci zadał. Nie ma powodów do takiej reakcji.
  Ja z kolei w moim komentarzu pisałem o zjednoczeniu się w obliczu dramatu Krystiana i porzuceniu podziałów, również religijnych. Sądząc po treści tweetów zaprezentowanych w artykule, na szczęście większość środowiska żużlowego myśli podobnie.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Panowie spokojnie. Podpalacie się a ni ma czym. Róbmy swoje po cichu jak do tej pory. PozdROWienia.

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Tak jak piszesz- nie ma sukcesu, nie ma kibiców. Nie zawsze się wygrywa, nie zawsze jest tak jak by się chciało. Wy jako kibice ROWu powinniście być z klubem na dobre i na złe. Powinniście pokazać, że klub to też WY, a zawodnicy dla WAS zostawią serce na torze. Łatwo się to pisze, trudniej zrobić. Trzymam za kciuki

 • Robert Znajomiwiedza lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że z tych wszystkich wymienianych zawodników którymi zainteresowany jest Rybnik tylko Łaguta jest zawodnikiem na ELigę. Nawet Jonsson już się nie nadaje. Z zawodników którzy mogliby zasilić ROW jest jeszcze Doyle. Pawlicki pewnie pójdzie do ZG, bo zależy mu na play-offach. Przede wszystkim życzę Rybnikowi rozwagi w budowaniu składu, żeby nie skończyli sezonu z ogromnymi długami, bo będzie ciężko później z tego się podnieść. ELiga to już dużo większe koszty i trzeba będzie zderzyć się z rzeczywistością. Oby kibice szczelnie wypełniali stadion, a zawodnicy stworzyli wspaniałe widowisko.