Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Bardzo fajnie wygląda gra młodych Impelek w tym sezonie, zdecydowanie lepiej ogląda się drużynę złożona z młodych, zdolnych przyszłych kadrowiczek niż "gwiazdeczki" z tamtego sezonu. Odejście głównego sponsora wyszło na plus.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Dużo zdrowia !

 • Stanisław Gądełski napisał/a komentarz do Impel - ŁKS Commercecon: beniaminek ponownie urwie punkty wrocławiankom?

  Mecz jest w Jelczu-Laskowicach, a nie we Wrocławiu.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Żaden pis, żadne po to ludzie mające mózg nie będący pod żadnym pantoflem liderow,prezesow czy żydokomuny! Legia pokazała co myślacy ludzie sądzą o tych śmiesznych demonstracjach.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  A jeszcze tydzień temu ci sami co byli wymienieni na transparencie z Olejnik i Lisem na czele, sikali z radosci, że wspaniali zjednoczeni kibice Lecha i Legii wygwizdali Dudę. Oczywiscie była to manipulacja mainstreamu , bo gwizdali Janusze, pikniki i lemingi których sporo było na Narodowym. Ten transparent to była odpowiedz - może w za ostrym stylu - kibiców Legii na tą manipulację. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Brawo kibice Legii. Chodź ich nie lubię to za to mają szacun. Niech swetru i ci poszkodowani przez demokrację wiedzą co normalni ludzie o nich sądzą. A nowoczesna PO już leci z płaczem do prokuratury

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Ludzie czy wy nie widzicie że te Kod-Po-Nowoczesna to jedno i to samo GÓWNO ? Jak przymierzają się do przewrotu? Te Lemingi z GW Tvn'u zakłamują rzeczywistosć ( vide 250k ludzi na przemarszu ) Tak jak jestem za Wisłą tak gratuluję Legii za transparent ! Tak trzymać, a Lemingi WON do Brukseli !

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Szacun dla kibicow Legii! Gnac to KODowskie badziewie z tym alimenciarzem na czele!

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Pan Niemczyk miał 100% racji.PZS.to następna sitwa.

 • Stanisław Gądełski napisał/a komentarz do Siatkarki Budowlanych Łódź stać na niespodziankę z Impelem Wrocław?

  "Budowlani Łódź legitymują się bilansem sześciu zwycięstw i dziewięciu porażek" - Brawo! Dziennikarstwo na najwyższym poziomie.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Za to, że piłka nożna jest sportem kontaktowym i pech chciał, ze akurat ten kontakt skończył się tak jak się skończył?

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Panie Nawrocki-wydrukuj Pan sobie a potem powieś na ścianie w mieszkaniu wywiad z G.Guidettim.Wyjąwszy te fragmenty w których Guidetti z czystej tylko kurtuazji i stając wręcz na głowie próbuje znależć jakieś pozytywy w Pana pracy-cała reszta może Panu służyć jako wzorzec profesjonalnego podejścia do sportu,mentalności zwycięzcy i psychologii sportu.
  Kończ Pan-wstydu oszczędż....

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Inteligentny trener,ładne zawodniczki, tylko gra marna. To jest filozofia naszej drużyny.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Powiem wam szczerze.
  Bardzo dobrze się stało.
  Szkoda Pepe, ale teraz bez niego tracimy pewny punkt zespołu.
  AJ swoje pojechał, chociaż do optymalnej formy to on już u nas nie wróci (potrzebna zmiana otoczenia, innymi słowy kopniak w dupę, aby się obudził.
  Ward to druga linia i tyle.
  Walasek?
  Hmm czyżby tor był za ciężki na nie zaleczona kontuzje czy przestali płacić bo na Warda trzeba było mieć?
  Pieszczek i Zgardzinski to młodzieżowcy, ale nie najwyższych lotów (kłania się rozwalenie szkółki i przejście na system zakupów przez "Dowhan team").

  Szczerze życzę Falubazowi Nie wejścia do PO a Dowhanowi braku angażu w senacie. Wtedy do Rożwego cwaniaka dobierze się prokuratura i policja a jak go w Falubazie zabraknie to i jego system w klubie poleci. Może wtedy coś się zmieni na lepsze bo to co się dzieje to totalna porażka.
  Żeby u siebie, na Własnym torze po opadach przegrywać bieg za biegiem z drużyną preferująca twarde tory? Gdzie te treningi startów? Chyba tylko w programach treningów.
  Mam serdecznie dość cwaniaków w klubie. Serce boli, ale czasem metoda szokowa jest jedyna aby uzdrowić sytuacje.

  Kibole ultrasy i inne dziwolągi.
  Ten koment to nie tylko moje zdanie.
  Jakbyscie nie byli tak ślepo zapatrzeni w klub i widzieli, że jesteście marionetkami to byście mieli podobne zdanie. Ale wy tylko potraficie drzeć mordy, bić innych nie zawsze równych sobie i uskuteczniać wojenki kibolowskie.
  Za incydent z flaga w meczy z Wrocławiem i pobicie małolata z Gorzowa przez fanatyków na trasie do Wrocka powinni wam zamknąć trybunę K na kilka spotkań a osobom zasiadającym cały czas na tej trybunie wlepić zakaz stadionowy. Może wtedy by coś do waszych pustych makówek dotarło.

 • Stanisław Gądełski napisał/a komentarz do Jacek Nawrocki ma do 2016 roku spokój - rozmowa z Pawłem Papke, prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej

  Pan pseudoprezesina bezczelnie łże w żywe oczy na temat Kaśki w Impelu!!! We Wrocławiu KSD będzie grała na ataku - jest nawet potwierdzenie na stronie internetowej Impelu, gdzie Kaśka przedstawiona jest jako atakująca. Ale oczywiście Papke nie ma jaj przyznać, że tylko dzięki jej chęci pomocy reprezentacji godzi się na takie majtanie pozycjami. Teraz na przyjęciu, potem pół roku w klubie na ataku i jeśli awansujemy - na turnieju eliminacyjnym do IO - znów na przyjęciu. Tylko dobra wola Kaśki ratuje tyłek temu PZPS-wskiemu betonowi kochającemu inaczej, tylko chłopców.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Piszę o faktach,a jak chcesz pajacować to twoja sprawa

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  A czy to nie sam trener opowiadał, że IE w Baku to jedna z dwóch docelowych imprez w tym roku i przyjechaliśmy tu zdobywać punkty. Sam też przyznawał się do tego, że liczy na miejsce w pierwszej czwórce.
  Zresztą, jeżeli nie uda nam się awansować do czwórki tu w Baku, gdzie pierwszym składem grają. Azerki, Turczynki, Bułgarki, Holenderki i Polki, to na jakie miejsce możemy liczyć podczas ME gdzie wszystkie reprezentacje będą grały w najlepszych zestawieniach. Na dziesiąte. Czy to będziemy uznawać za postęp i świetną pracę trenera?

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Dlatego napisałam dzisiaj,a nie w ogóle.Nie wiem dlaczego trener/wg włodarzy PZPS wybitny fachowiec/nie widzi tego co widzą chyba wszyscy nawet będąc daleko od tej kadry.Przestawienie Kąski na przyjęcie,to sabotaż,bo od tego przewracają się następne klocki domina.Nerwowa libero,która chce pomóc Kaśce,a zawala i to i swoją strefę,nerwowa rozgrywająca,która myśli jak dobiec do piłki zamiast jak zgubić blok,bezradna i sfrustrowana Kaśka,która w efekcie nawet piłki nie przebija.Geniusz nie trener,a naprawdę był moment,że miałam jakieś nadzieje.Jak tak dalej pójdzie to zanotujemy kolejny exodus z kadry zawodniczek,które dały się namówić do powrotu.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Mamy jeden z najsilniejszych składów na tych IE, więc jeszcze wszystko przed nami...Trzeba "tylko" postawić na tego Skowronka w ataku, i w meczu z Rumunkami odbudować morale zespołu...może jeszcze coś ruszy.
  Póki co, Nawrocki zamiast kontynuować to końcowe ustawienie z poprzedniego meczu, to dzisiaj próbował schować Skowronka na przyjęciu, jednocześnie pogrążająć Durajczyk...nie wiem co on jeszcze wykombinuje, może da Zaroślińską na przyjęcie ;)

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Największym nieporozumieniem i błędem tego meczu było to, że praktycznie w żadnym momencie meczu dziewczyny nie zagrały swojej gry, nie zagrały tego, co umieją.
  W ten sposób nie da się wygrywać.
  Eksperyment ze Skry z Wlazłym na przyjęciu, powtarzany w damskiej wersji, nie sprawdził się w pierwszym meczu i przewrócił drugi mecz.
  Moim zdaniem brak solidnego przyjęcia powoduje niepotrzebnie dodatkową nerwowość i niedokładność rozegrania przez Aśkę, stres libero i zupełnie bezsensowne oddawanie gry przeciwniczkom. To nie jest ta sama "włoska" Aśka, grająca z lekkością i pewnością w ciemno, gubiąc blok.
  Dziś nakręcone bezradnością Polek Azerki dały pokaz "rosyjskiej" siły, bo nasze dziewczyny robiły wszystko, żeby je utwierdzić w tej pewności.
  Szkoda mi dziewczyn, bo widziałem po ich minach, że miały zupełnie inne oczekiwania, były złe, a to nie służy budowaniu gry i zespołu.
  Dobrze w komentarzu ujął to Wojtek Drzyzga, oczekując grzecznie w drugim secie kompetentnej reakcji trenera.
  Nie porównywałbym dziś gry żadnej z dziewczyn.
  Z KSD od początku na ataku inaczej wyglądałoby przyjęcie, a co za tym idzie i rozegranie. Nie zgodzę się, że Zaroślińska była lepsza od KSD, bo KSD nie grała na swojej pozycji. Właśnie obecność Zaroślińskiej burzy zespołowość, jej pojedyncze punkty nie ratują wyniku, a zespół nie istnieje w takiej konstrukcji.
  Końcówka trzeciego seta pokazała, że można było znowu mecz uratować.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Panie Nawrocki miał rację trener Niemczyk że pomysł z panem jako trenerem kadry to niewypał.Po co panu 14 zawodniczek w drużynie skoro boi się pan coś zmienić w drugim secie jest wynik 19:9 a pan stoi i patrzy podpierając się pod boki.Taka reakcja jest dobra ale w szachach.Żal mi tych zawodniczek bo liczyły że coś się zmieni w kadrze a to jest katastrofa.Ciekawe co powie pan prezes Papke który był pana wielkim orędownikiem.Wielkie gratulacje za pogrążenie polskiej żeńskiej siatkówki.

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Żal było patrzeć na poczynania naszych siatkarek w meczu z siatkarkami Azerbejdżanu; wiedziałem, że to może być w miarę trudny mecz, wszak to gospodynie grające u siebie, ale nie wiedziałem, że Polki przegrają z nimi, aż tak wysoko i to w tak nędznym stylu.
  Azerbejdżan nie ma typowej ligi siatkówki kobiet, bo w najlepszych zespołach Azerskich kobiecej siatkówki, które mieszczą się w Baku grają, same zagraniczne zawodniczki – no, może tam gra jedna azerska zawodniczka od czasu do czasu!
  Polki mają Orlen Ligę i mówi się, że jest ligą jedną z najlepszych w Europie, i co mamy z tego?, ano 3:0 z Azerkami; wstyd, jak diabli.
  Każda drużyna może przegrać i to jest w sporcie czymś normalnym, ale nie w takim stylu! Dla mnie gra Polek z Azerkami, była szokiem, bo taką siatkówkę prezentują u nas drużyny spoza ligi – podwórkowe!
  Ci nowi trenerzy Reprezentacji Polskiej Siatkówki Kobiet, mogą trenować na pastwisku kozy tak, by więcej mleka dawały, ale nie Reprezentację Polski Siatkówki Kobiet, która ma coś do zdobycia i osiągnięcia!
  Jak Polki nie zakwalifikują się do Mistrzostw Olimpijskich, czy Mistrzostw Europy, to Paweł Papke za dobór trenera dla naszych pań, winien ponieść surowe konsekwencje – dość już w Polskich Związkach Sportowych; pozoranctwa, lawiranctwa i traktowanie reprezentantek Polski, jako coś mniej ważnego, albo i gorzej!

 • Stanisław Gądełski został fanem Philippe Blain

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  Tak Hadacz i Kacik teraz na usługach Komora :D Pozwoliłem sobie skopiować tekst pewnego obywatela:

  "Otóż sztab Bronisława Komorowskiego jakiś czas temu zatrudnił Jowitę Kacik. Prowadzi ona kursy "manipulacja wizerunkiem przeciwnika". Swoją drogą słowo "manipulacja" kojarzy mi się z metodami rodem z Północnej Korei czy ZSRR, ale mniejsza z tym. Bystra p. Jowitka wpadła na pomysł, aby "zmanipulować" wizerunek przeciwnika (PIS) i pod krzyż wysłać Hadacza oraz inną "oszołomkę" Joannę Burzyńską. Mieli oni odegrać tam swoje role mega oszołomów, ultra katoli i schizofreników. Wszystko było prawdopodobnie ugadane z mainstreamowymi mediami, gdyż to głównie fotki modlącej się Joanny, która nomenomen rzeczywiście wyglądała jakby była nawiedzona, oraz filmiki z agresywnym, atakującym Hadaczem długo nie schodziły z peirwszych stron gazet. W społeczeństwie utrwaliła się negatywna opinia o pisie, jako o partii ultra katolickich, agresywnych i nawiedzonych oszołomów. Jak dla mnie sprawa jest oczywista. W/w osoby, pointruowane przez manipulatorkę Jowitę były środkiem do celu jakim było zdyskredytowanie partii która stanowiła największe zagrożenie dla PO. Niedawno również dowiadujemy się, że p. Sienkiewicz prawdopodobnie zlecił podpalenie budki pod ambasadą rosyjską, co miało ponownie uderzyć w PIS i środowiska narodowe. Jeśli uciekają się oni do tak obrzydliwych zagrań, to jak my mamy wiedzieć co jest prawdą a co nie? Bardzo daleko mi do PISU, ale nie zdziwię się jak za kilka lat się dowiemy, że w smoleńsku to rzeczywiście był zamach. Piękne metody Panowie z PO. Sam wujaszek stalin byłby pod wrażeniem. Brzydzę się platformą, przepraszam wszystkich, że przez ostatnie 8 lat głosowałem na nich w każdych możliwych wyborach. dałem się zmanipulować w niesamowicie prosty sposób. Panie bronisławie.. gardze panem. Głosuję na Dudę. "

 • Stanisław Gądełski lubi Komentarz

  jureczek to znany powszechnie de*il nie raz juz pieprzył głupoty po roznych portalach, ktore potem się nie sprawdziły

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.