mckazik - lubi

 • mckazik lubi Komentarz

  Serena nie wyglada za dobrze.

 • mckazik lubi Komentarz

  A Kvita następną trzysetówkę tłucze ,.To raczej w ćwierćfinale Isia spacerek i świeżutka jak polny kwiatuszek na smoka z workiem siarki wyruszy i zadusi bestię.

 • mckazik lubi Komentarz

  Zagrania Agnieszki w spotkaniu z Robertą Vinci pokazały jej ekwilibrystyczny kunszt, z niewiarygodnych pozycji potrafiła odegrać piłeczkę tam gdzie Włoszka się tego najmniej spodziewała, do tego z milimetrową precyzją tuż przy linii, czy nawet w samą linię... trudno będzie Agnieszce o jeszcze więcej finezji w grze, liczę jednak dzisiaj na powtórkę w meczu z Carlą Suarez i jutro z Andreą Petković(?)... Aga po finał i tytuł w Doha! :)

 • mckazik lubi Komentarz

  Mam nadzieję,że w tym sezonie zachwytów nie będzie końca;)

 • mckazik lubi Komentarz

  O Uli Radwańskiej można było powiedzieć: ty... farbowana blondynko, albo, ty... niemrawa młodsza siostro. Ale ty nie znalazłeś żadnych właściwych polskich słów, tylko wolałeś posłużyć się kuchenną łaciną i powiedzieć o Uli, ty k..o!
  Wątpię żebyś od tamtego czasu nauczył się używać polskich słów i ich znaczenia.
  :P

 • mckazik lubi Komentarz

  SharPOW to zwykły troll , taki koń z klapkami na oczach po meczu z Vinci nawet nie wychylił nosa z nory. Radwa zagrała słabo Carla perfekcyjnie narzuciła swój styl gry i zasłużenie wygrała a Maryśka grała już w tym roku.

 • mckazik lubi Komentarz

  Kolejny użytkownik, który czuje się w obowiązku, żeby zaatakować zawodniczkę po słabym meczu. To niedopuszczalne. Nie należy krytykować sportowca w taki sposób. Porażki są nieodłącznym elementem kariery. Nie należy tracić cierpliwości i być wyrozumiałym.

 • mckazik lubi Komentarz

  Czy jest Pan pewien swoich słów? Chyba nie ma powodu obrażać zawodniczki, która zagrała słaby mecz? Ubliżanie zawodniczce jest nie na miejscu.

 • mckazik lubi Komentarz

  Nie wiem czy ktokolwiek tutaj pokusił się o choćby powierzchowną analizę przyczyn dzisiejszej porażki naszej najlepszej tenisistki. Na szczęście większość jest tych, którzy rozumiejąc przyczyny pospieszyli z pociechą, dodali otuchy, otarli łzy, niż tych którzy nic nie rozumiejąc, z radością pospieszyli kopać i gryźć. Wśród owieczek są i wilki a nawet hieny, niestety. A przecież po wczorajszym meczu można było przewidywać kryzys, tym bardziej pewny, że mecz rozpoczął się z dużym opóźnieniem a zakończył w nocy. Agnieszka nie poszła od razu spać bo czekało ją jeszcze parę pomeczowych obowiązków, zapewne konferencja prasowa, przyjmowanie gratulacji od szejków, dziennikarzy, od ekip i koleżanek po fachu, odnowa biologiczna, potem jeszcze coś na ruszt i dopiero do łóżka. Czyli o jakiejś piątej rano. To nie mógł być normalny i zdrowy wypoczynek, Agnieszka zapewne nawet porządnie się nie wyspała. Do tego doszła duża presja oczekiwań. Zaiste, nie przyjmowaliśmy do siebie innej wersji niż tej że Agnieszka musi znów wygrać, rozegrać piękny mecz i awansować do finału. Niestety, za cenę naszego i własnego smutku, podjęła się zadania nieoczekiwanego, czyli sprowadzania nas wszystkich na ziemię i przypomnienia, że nie jest robotem, uniwersalnym żołnierzem do wygrywania dla nas i za nas, siedzących wygodnie przed telewizorami z piwkiem w ręku (to ja).

 • mckazik lubi Komentarz

  Dokładnie :) Mistrzowie treningów i kwalifikacji :) Może by ich odizolować od świata , internetu itp i wciskać kit w dniu zawodów że to są kwalifikacje :)

 • mckazik lubi Komentarz

  Wtedy pisałeś też o Agnieszce, która nie wróci do czołowej dziesiątki rankingu. Cieszę się, że przejrzałeś na oczy, choć potrzebowałeś do tego empirycznej analizy zestawienia zamieszczonego na stronie WTA. ;)

 • mckazik lubi Komentarz

  Uderzył mnie komentarz na stronie WTA, który świetnie ilustruje, to o czym piszesz.
  "Radwanska hopes to pick up where she left off: Up to No.3 on Monday, Radwanska took some time off after the Australian Open, where she did well to make the semifinals before losing to Serena Williams. That 6-0, 6-4 loss was a tough one to take, but it doesn't change the fact that no one has been on a hotter streak over the last six months than Radwanska. Since the US Open she's won four titles - including the BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global - and has just one loss so far this season.

  Last week's withdrawal from Dubai due to a lower leg injury was surprising, but it's also encouraging to see Radwanska manage her schedule to protect her body. After an opening round bye she'll face either Annika Beck or a qualifier." (analiza drabinki w Ad Daucha, WTA)

 • mckazik lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • mckazik lubi Komentarz

  Trzeba przyznać, że ten sezon jednak jest inny od wszystkich poprzednich Agnieszki, mamy koniec lutego a Radwańska zagra dopiero 3 turniej. Tego wcześniej nie było. I co ważniejsze wyniki ale i koniunktura faktycznie sprawiają, że jest całkiem realna szansa na wyprzedzenie Sereny przed Wimbledonem i zajęcie pozycji liderki. Bij się dziewczyno bo jest o co. :)
  P.S. Z zaraz wypad z T100 :(

 • mckazik lubi Komentarz

  Robert Lewandowski jest chlubą polskiego sportowca ''piłkarza''.!!!!

 • mckazik lubi Komentarz

  Oby tak było na ME, bo znakomici piłkarze, jak np. Messi, grają fantastycznie w swoich klubach, ale w meczach międzynarodowych już nie, może dlatego, że są dobrze pilnowani. No, ale Lewy potrafi się uwolnić od "plastrów" i umie się znaleźć w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, więc bądźmy dobrej myśli

 • mckazik lubi Zdjęcie

   

 • mckazik lubi Lewy jak Superman, Robben "nurek". Oto najlepsze memy po wygranej Bayernu

 • mckazik lubi Komentarz

  To że Znawcy futbolu chwalą Lewandowskiego za Jego umiejętności i grę, to wspaniałe. Piękne jest też i to , że Robert jest i czuje się Polakiem. Obrzydliwe jest to, że ''wirtuozi pióra i długopisu '', stają na lini z księgowymi Kucharskiego i bez żadnej żenady wyliczają Jego dochody. Czy nie można napisać artykułu, tylko z wydarzeniami z boiska ? Skoro sam '' Lewy'' zgadza się na pomniejszanie Swoich wynagrodzeń, na sztab Menadżerski, to jego i wyłącznie Jego wybór.

 • mckazik lubi Komentarz

  Widać w tym intrygę Wiktorowskiego i Celta, bo co dwie głowy, to intryga niejedna. ;)