Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • stentom0 napisał/a komentarz do Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  Ja pi..le żal oglądać co to ma być?

 • stentom0 napisał/a komentarz do Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  To jest ku...wa żenada

 • stentom0 napisał/a komentarz do 1. Półfinał DPŚ w Gnieźnie

  Jestem ciekawy co to zje..y co tworzą regulamin sportu żużlowego "jarają" bo tak spierdo... nego przepisu nie widziałem. Podstawa to rozpiperzenie sportu żużlowego chyba na tym im zależy

 • stentom0 napisał/a komentarz do Challenge SEC: Zawodnicy zadowoleni z przenosin do Torunia

  Jak zwykle w tym pojeb....m kraju pewnie nie ma transmisji w TV. Pewnie, bo najważniejszy w naszej TV jest "penis ziemny" i "skoki koniów". Żenada.

 • stentom0 lubi Komentarz

  Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz tekst, potem wypowiadaj opinie. Nikt nie wypowiada się, że Mroczka jest grabarzem Wybrzeża. Jeśli coś ustalili jako zawodnicy, to obecna jego postawa jest nie tylko nie fair wobec klubu, ale przede wszystkim wobec Miśkowiaka i Stachyry. Próbuje przechytrzyć wszystkich, a to nie jest ok. Najbardziej może przecież zaszkodzić kolegom z toru - My w tej chwili nic nie tracimy, bo i tak nie mamy licencji - możemy zyskać.
  Z kolei, jeśli masz lepsze pomysły na zarządzanie - wstąp do Stowarzyszenia, spróbuj je przedstawić.

 • stentom0 lubi Komentarz

  Postaw się w sytuacji pracodawcy pana Dawida powinien dostać karę za tą żenadę co prezentował w tamtym sezonie i zwracać za przygotowanie do sezonu chyba nie pamiętasz jego sezonu za który chce odzyskać kasę.
  Mało tego dostawał cały czas szansę na odbudowę na którą nie zasługiwał i powinien być odsunięty do końca sezonu i ukarany za brak wyników

 • stentom0 lubi Komentarz

  Jednym słowem zamiast walczyć o jak najwięcej ośerodków to PZM niszczy żużel.Tym sposobem PZM nic nie wskóra zawodnik pieniędzy swych nie odzyska, szkoda.

 • stentom0 lubi Komentarz

  Niestety już żadnego żużla w Gdańsku nie będzie lotos sie wycofa ze sponsorowania młodzieży ,miasto zburzy stadion i będzie tam nowa biedronka albo jakieś biurowce na 90% możecie mi wierzyć , deweloperzy już się cieszą z nowego terenu nikt nie pozwoli żeby taki teren stał pusty przez rok .Podziękować tylko panu P który zaczął zadłużać klub i polecał na posadkę do PZM po pana T co dołożył swoje a PZM dobił ten żużel do końca gratulacje dla całego PZM ze kolejne miasta znikają z żużlowej mapy .cdn za rok kolejni

 • stentom0 lubi Komentarz

  Ale "kiciarz". Powinien powiedzieć "poszedłem za głosem pieniądza". Będę miał satysfakcję jak mu sezon nie wypali a Tarnów za tą licytację przeliczy się z finansami i będzie zalegał mu z wypłatami.

 • stentom0 napisał/a komentarz do MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia ukarana! Ostrowianie muszą łącznie zapłacić 70 tys. złotych!

  GKSŻ skończyła się kasa, więc trzeba coś wymyśliĆ. Najlepiej uje...ć jakich klub i kaska jest. Czy ktoś w końcu wyje...ie tych darmozjadów co rozpieprzają ten sport.

 • stentom0 lubi Komentarz

  Nie ma większych hipokrytów w Polskim żużlu od prezesów klubów ekstraligi. Tych prezesów, którzy lata temu zaczęli zawierać kontrakty za milionowe kwoty za nieswoje zresztą pieniądze. Każdego prezesa, który do tego się przyczynił - za wysokie kontrakty, za zadłużanie klubów, fikcyjne pieniądze, za kredyty w komercyjnych bankach powodujące spore deficyty w klubowej kasie - każdego prezesa, bez wyjątku, postawiłbym przed Sądem za działania na szkodę klubów oraz Polskiego żużla. Nie tłumaczy ich nawet to, że ulegali presjom zawodników żądających gigantycznych kwot za podpis, nieadekwatnych do osiągnięć i poziomu danego zawodnika. A teraz to gadanie, że zmierzamy do ligi zamkniętej. Ja mam inne pytanie - po co w ogóle podział na ligi? Zróbmy 1 ligę, gdzie każdy spotyka się z każdym, mecze odbywają się co weekend, ilość spotkań i wyścigów się zwiększa a koszty takiej ligi wcale nie będą wyższe od obecnych, choćby dlatego, że budżety klubów nie są do siebie w żaden sposób zbliżone. Nawet w ekstralidze - co pokazała Częstochowa czy Gdańsk - można zbudować drużynę za 8 milionów złotych i ogłosić upadłość, bo zawodnikom nie płacono. Nie bez winy są również w tym wszystkim PZM, GKSŻ oraz Ekstraliga S.A - po co licencje warunkowe? Wiadomo było, że to pic na wodę fotomontaż. Zamknięta liga to nic innego, jak droga to kolejnych przekrętów, naciągnięć finansowych i szybsza droga to upadku innych klubów. Lidze zamkniętej mówię NIE - Lidze otwartej, mówię TAK.

 • stentom0 został fanem Strzelectwo

 • stentom0 został fanem Premier League

 • stentom0 otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

 • stentom0 został fanem tagów: Manchester United, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Belle Vue Aces, Reprezentacja Holandii, Mundial 2014, Żużel

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.