Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • speed01 napisał/a komentarz do Burza w sieci. "Od stycznia zajmowali się wyborami, a nie zagrożeniem". Justyna Kowalczyk atakuje polityków

  Miałem ją za mądrzejszą...

 • speed01 lubi Komentarz

  Pani Justyno , to trzeba było alarmować , używać swoich wpływów i social mediów w nagłośnieniu zagrożenia !!! Oczywiście nie muszę Pani przypominać krytyki oPOzycji we spół z UE na temat wprowadzonych ograniczeń jednych z pierwszych w Europie , az boje sie pomysleć co by sie działo gdyby to zrobiono w styczniu !!! Mniemam ze jest pani wiarygodnie i najlepiej poinformowana o działaniach MZ w styczniu w kontekście rozwijającego sie zagrożenia !!! Gratuluje obiektywizmu i łączenia Polaków w chwili zagrożenia ! Nigdy nie zapomnę chwil wzruszeń łez i radości których Pani dostarczała łącząc nasze Polskie serca , proszę wiec o większa rozwagę i analizę sytuacji przed zabraniem głosu , a moze akcje , działanie , pomysły w urządzeniu pospolitego ruszenia w celu naszego wspólnego przetrwania chwili próby ! Zawsze wierny kibic , szczególnie po zakończeniu kariery !

 • speed01 lubi Komentarz

  Świr

 • speed01 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • speed01 lubi Komentarz

  Pani Kowalczyk siedz Pani w domu puki mamy to jeszcze pod kontrolą. A jeśli te zakazy wstępu do lasu tak cię śmieszą, to bierz te swoje cztery litery i jedz do włoskich lub hiszpańskich szpitali popatrzeć czy jest im tam do smiechu! Naprawdę jakiś czas temu szanowałem Panią, ale od jakiegoś czasu wypisuje Pani takie bzdury, że brak słow. Z drugiej strony ciekawe dlaczego największe problemy z koronawirusem są w tych krajach, gdzie przebywa też najwięcej migrantów, których tak ochoczo UE ściągała do Europy. Może to Panią zastanowi?

 • speed01 lubi Komentarz

  W pierwszym momencie przyznałem poniżej piszącym absolutną rację,ale po krótkim przemyśleniu : ......jakimś wytłumaczeniem ,dlaczego lasy maja być zamknięte może być przypuszczenie,że będą tam zbierały się grupy zbuntowanych , niekoniecznie tylko młodych ludzi ,którzy uważają większość zakazów za zbędne ,czy absurdalne......Śledzenie takich miejsc jest praktycznie niemożliwe. Uderza to,niestety w tych wszystkich zdyscyplinowanych pasjonatów aktywnego ruchu - których reprezentuje niewątpliwie m.in. pani Justyna ........Co sadzicie o tym?

 • speed01 lubi Komentarz

  "Ja podziękuję tym, którzy wiedząc o zagrożeniu od stycznia, zamiast edukować i się przygotować, to bagatelizowali i byli zajęci wyborami. Dziękuję tym, którzy lekarzy wysyłali za granicę, gdy ci mówili, że służba zdrowia jest w zapaści..." - podsumowała.
  czyli wszystkim.kto doprowadzil,do tego,ze skladniki do lekarstw,maski,wszelkiego rodzaju urzadzenia medyczne produkuje sie za granica?juz widze,jak w grudniu jakis rzad powiedzial by ,ze zamyka granice...to by sie dzialo.jesli by powiedziano,ze podwyzszamy skladki na sluzbe zdrowia,to byl by raban,pewno wszyscy by plakali,ze nie ma kasy,a tu podwyzka,ale kasa na tv kablowa,pakiety sportowe i inne takie... jakos sie znajduje.pretensje jak zwykle do wszystkich,ale nie do siebie...

 • speed01 lubi Komentarz

  Czy wchodzenie do łóżka żonatego mężczyzny jest normalne czy atrapa
  szanowna miszczczyni ???

 • speed01 lubi Komentarz

  "Pojawiające się w mediach informacje, że wprowadzony zakaz wstępu do lasów nie obejmuje myśliwych - to nieprawda. Od 3 do 11 kwietnia myśliwi nie mogą organizować w lesie polowań ani – tak jak każdy inny obywatel – nawet przebywać w lasach" - informuje Ministerstwo Środowiska w specjalnym komunikacie.

 • speed01 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • speed01 lubi Komentarz

  APEL DO SPORTOWYCH FAKTÓW WP.

  ZAMIAST PISAC O BZDETACH W TYCH CIĘŻKICH CZASACH PANDEMII WIRUSA..MOŻE BY TAK WŁAŚCICIELE ZAKUPILI MASECZKI,CZYSTOŚCI DLA POGOTOWIA..itp....INACZEJ MÓWIĄC:ZARABIAJĄ OGROMNĄ KASE..CZAS PODZIELIĆ SIĘ ZE SPOŁECZENSTWEM!!!

 • speed01 lubi Komentarz

  Ho ho, strasznie się naczekałem na tę informacje w Sportowych "Faktach". Na obiektywnych i bardziej zorientowanych portalach wisi to już wiele godzin. Zastanawia mnie jednak ton wypowiedzi kuczery uszatego, taki stonowany, bez hejtu, wręcz ... ostrożny. Rureczka zmiękła?

 • speed01 lubi Komentarz

  Czarne chmury nad Drabikiem? Hmm?....czyli tak samo jak nad tym portalem.

 • speed01 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • speed01 lubi Komentarz

  A ten co drugi dzień o planach kiedy rusza ekstraliga . W dodatku bez kibiców .

 • speed01 lubi Komentarz

  Skąd takie przekonanie , że wszyscy nagle ruszą po dekodery ? Jestem daleki od paniki jednak patrząc na to co się dzieje to myślę , że w 99 % każdy z nas ma większe zmartwienia na głowie aniżeli kupno dekodera aby oglądać żużel.

 • speed01 lubi Komentarz

  Jechać oszczędnie, choćby i na rowerach. No ew. klasa do 50 cm. Bez trzech mechaników i dwóch menadżerów, pięciu żon, matek i kochanek w parkingu przy każdym żużlowcu. Będzie magazyn, będą wywiady, będzie się działo. My płacimy abo, telewizja klubom, a gdzie rozrywka?

 • speed01 lubi Komentarz

  Cenzorze pisze do Ciebie powoli bo nie wiem czy czy szybko czytasz.

 • speed01 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty.....moderatorze #nieoszukujmedyka

 • speed01 lubi Komentarz

  Komentarz usuniety

 • speed01 napisał/a komentarz do Żużel. Woffinden o Sparcie zapomniał, ale pisze bzdury o swoich startach we Włókniarzu

  @Lucy_Fair: Chyba w TVNowskiej szczujni, tam mówią prawdę tylko jak się pomylą.

 • speed01 napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus a wolność słowa. Niektórzy się nie opamiętali

  @Tommy DeVito: W Polsce nie ma wolności słowa? Nie żartuj. Chyba, że masz na myśli polskojęzyczne portale jak WP, czy Onet - tu się zgodzę.

 • speed01 napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Szwedzi jeszcze się nie poddają. Wirus zbiera żniwo, a oni trenują

  @Cyfergaleria: A te dane to pewnie z kuluarów? Szwedzi mają 5 000 przypadków, a u nas właśnie padł rekord przeprowadzonych testów - prawie 6 000 na dobę. Oni po prostu są nieodpowiedzialni, ale to się zmieni...

 • speed01 lubi Komentarz

  Zachowują się jak osły, czyli jak Włosi miesiąc temu. Szwedzi, których jest cztery razy mniej niż Polaków, już mają 5,5 tys. oficjalnych zarażonych oraz 260 zmarłych, a szczyt dopiero przed nimi i tykające bomby w postaci gett imigrantów. Za chwilę posypią się zachorowania wśród zawodników i Szwedzi zobaczą w tym roku żużel, jak świnia gwiazdy.

 • speed01 lubi Komentarz

  @Cyfergaleria: Popatrz ile już zmarło w Szwecji Temat zakażonych skąd ty masz takie wiadomości jak na złość ja mam inne.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.