XVII kolejka Plusligi :)

autor: Miasto mistrzów - Kielce | 2016-12-31, 01:32 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam i zapraszam do typowania nastepnej kolejki Plusligi.
Bonusów nie przewiduję.
06.01.2017, 20:15 Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3
08.01.2017, 14:45GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 0:3
07.01.2017, 15:00Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3:0
07.01.2017, 15:00BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 3:1
07.01.2017, 17:00Cuprum Lubin-Effector Kielce 3:0
08.01.2017, 16:00LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3:0
07.01.2017, 14:45PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
07.01.2017, 17:00Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3:0


Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
gregbyd

Sprawdź proszę:
"8.UNIA L.DMP - 225 pkt (117-93)
9.BKSIK - 223 pkt (111-96)
10.Bydziaj - 215 pkt (114-87-0-3)"
Z tego co widzę na szybko suma u UL się zgadza. jednak coś w nawiasie brakuje (jedna kolejka?).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Generalka:
1.Miasto M.Kielce - 257 pkt (150-104-0-3)
2.Gregbyd - 253 pkt (153-100)
3.Stenol_92 - 253 pkt (150-103)
4.Claudia10 - 253 pkt (147-103-0-3)
5.Dastin - 252 pkt (150-102)
6.Stary kibic - 246 pkt (144-97-0-0-5)
7.Falubaz40 - 233 pkt (138-95)
8.UNIA L.DMP - 225 pkt (117-93)
9.BKSIK - 223 pkt (111-96)
10.Bydziaj - 215 pkt (114-87-0-3)
11.Włókniarz F. - 212 pkt (123-89)
12.Mon cheri - 210 pkt (114-96)
13.KRC - 181 pkt (96-85)
14.Conte98 - 167 pkt (90-77)
15.Marco328 - 139 pkt (75-64)
16.Pretty F. - 116 (57-59)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Klasyfikacja generalna:
1.UNIA LESZNO DMP 2015:18 pkt (12-6)
2.Miasto M. Kielce:18 pkt (12-6)
3.BKSIK:16 pkt (9-7)
4.Conte98: 16 pkt (9-7)
5.Claudia10:16 pkt (9-7)
6.Dastin:16 pkt (9-7)
7.Bydziaj:16 pkt (12-4)
8.Stenol92:15 pkt (9-6)
9.Włókniarz Forever:14 pkt (9-5)
10.Gregbyd:14 pkt (9-5)
11.Mon Cheri:12 pkt (6-6)
12.Stary kibic:11 pkt (6-5)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska, 2-3
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 1-3
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3-0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 0-3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3-1
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3-0
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-1
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

06.01.2017, 20:15 Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2
08.01.2017, 14:45GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 3:2
07.01.2017, 15:00Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3:0
07.01.2017, 15:00BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 0:3
07.01.2017, 17:00Cuprum Lubin-Effector Kielce 3:1
08.01.2017, 16:00LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3:2
07.01.2017, 14:45PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
07.01.2017, 17:00Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Łuczniczka Bydgoszcz - ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa 3:0
BBTS Bielsko - Biała - Cerrad Czarni Radom 0:3
Cuprum Lubin - Effector Kielce 3:1
LOTOS Trefl Gdańsk - MKS Będzin 3:1
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3
Asseco Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 2-3
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 3-2
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3-0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 0-3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3-1
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3-2
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 3-2
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3:0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 0:3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3:0
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3:0
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1-3
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Jeszcze raz przepraszam za poprzednią kolejkę:
Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 1:3
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3:0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 2:3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3:0
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3:1
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Łuczniczka Bydgoszcz - Politechnika Warszawska 3-1
GKS Katowice - AZS Olsztyn 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa 3-0
BBTS Bielsko Biała - Czarni Radom 0-3
Cuprum Lubin - Effector Kielce 3-0
Lotos Gdańsk - MKS Będzin 3-1
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn 1-3
Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

uczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 1:3
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3:0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 0:3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3:0
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3:1
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 2:3
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 3:2
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3:0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 1:3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3:0
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3:0
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Conte98

Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 1-3
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 1-3
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3-0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 1-3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3-1
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3-1
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-2
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

Łuczniczka Bydgoszcz-ONICO AZS Politechnika Warszawska 1-3
GKS Katowice-Indykpol AZS Olsztyn 1-3
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa 3-0
BBTS Bielsko-Biała-Cerrad Czarni Radom 0-3
Cuprum Lubin-Effector Kielce 3-0
LOTOS Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3-1
PGE Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2-3
Asseco Resovia Rzeszów-Espadon Szczecin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Łuczniczka Bydgoszcz - ONICO AZS Politechnika Warszawska 1-3
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa 3-0
BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni Radom 2-3
Cuprum Lubin - Effector Kielce 3-0
LOTOS Trefl Gdańsk - MKS Będzin 3-1
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-1
Asseco Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin 3-0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Generalka po 16 kolejkach, jeśli zgodna jest punktacja w 16 kol. :
1-2. gregbyd - 239 pkt (144-95)
1-2. Miasto M.Kielce - 239 pkt (138-98-0-3)
3. Stenol_92 - 238 pkt (141-97)
4. claudia10 - 237 pkt (138-96-0-3)
5. dastin - 236 pkt (141-95)
6. stary kibic - 235 pkt (138-92-0-0-5)
7. Falubaz40 - 233 pkt (138-95)
8-9. UNIA L.DMP - 207 pkt (105-87)
8-9. BKSIK - 207 pkt (102-89)
10. Bydziaj - 199 pkt (102-83-0-3)
11-12. mon cheri - 198 pkt (108-90)
11-12. Włókniarz F. - 198 pkt (114-84)
13. KRC - 181 pkt (96-85)
14. conte98 - 151 pkt (81-70)
15. marco328 - 139 pkt (75-64)
16. Pretty F. - 116 (57-59)
Zrobiło się w czubie bardzo gęsto..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.