Typer XXVI kolejki PlusLigi.

autor: Miasto mistrzów - Kielce | 2017-03-06, 21:10 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zasady punktacji:

1. Za trafienie wyniku meczu - 3pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca)
Bez bonusów.
07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 3:1
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 2:3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 2:3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3:1

Powodzenia!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Miasto mistrzów - Kielce

Klasyfikacja generalna:
1.Gregbyd - 387 (234-153)
2.Claudia10 - 386 (219-155-0-6-3)+3
3.Stenol_92 - 383 (219-159-0-3)+2
4.Miasto Mistrzów Kielce - 382 (219-160-0-0-3)
5.Dastin - 364 (213-146)+5
6.Falubaz40 - 360 (207-147-5-0)+1
7.Stary Kibic - 359 (205-145-0-0-5)+5
8.BKSIK - 348 (192-153-0-3)
9.Włókniarz Forever - 347 (201-136)+10
10.Bydziaj - 328 (180-139-0-3)+6
11.Mon_cheri - 316 (168-140-0-0-3)+5
12.Unia Leszno DMP 2015 - 300 (168-132)
13.Conte98 - 270 (144-123-0-3)
14.KRC - 202 (105-97)
15.Marco928 – 139 (75-64)
16.Pretty F. - 116 (57-59)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Wyniki kolejki:
1.Gregbyd:21 pkt(15-6)
2.BKSIK:21 pkt(15-6)
3.Włókniarz Forever:21 pkt(15-6)
4.Falubaz40:19 pkt(12-7)
5.Miasto mistrzów Kielce:18 pkt(12-6)
6.Stenol92:15 pkt(9-6)
7.Moncheri:15 pkt(9-6)
8.Claudia10:14 pkt(9-5)
9.Dastin:14 pkt(9-5)
10.UNIA LESZNO DMP 2015:14 pkt(9-5)
11.Stary kibic:13 pkt(9-4)
12.Bydziaj:9 pkt(6-3)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Bydziaj:
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 3-2
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz ---
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 1-3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3-0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3-0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 2-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 1:3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 3:2
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:1
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 1:3
PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 1:3
Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:0
MKS Będzin-Effector Kielce 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2-3
Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
Espadon Szczecin - AZS Olsztyn 0-3
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3-0
Zaksa Kędzierzyn - BBTS Bielsko Biała 3-0
MKS Będzin - Effector Kielce 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 1-3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 0-3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3-0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3-0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 1:3
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 3:2
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 0:3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 1:3
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 2:3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 0:3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 3-1
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 2-3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 0-3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3-0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3-0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 2-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 1-3
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 1-3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 1-3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3-0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3-0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 2:3
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 3:2
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 3:2
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 3:2
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 2:3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 1:3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

07.03.2017,19:00 AZS Politechnika Warszawska-Cerrad Czarni Radom 0:3
08.03.2017,18:00 Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 1:3
08.03.2017,17:00 PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
08.03.2017,18:00 Espadon Szczecin-Indykpol AZS Olsztyn 1:3
08.03.2017,18:00 Asseco Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa 3:0
08.03.2017,18:00 Zaksa Kędzierzyn-Kożle-BBTS Bielsko-Biała 3:0
08.03.2017,20:30 MKS Będzin-Effector Kielce 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.