Typujemy XVIII kolejkę Plus Ligi sezonu 2015/16 :)

autor: Miasto mistrzów - Kielce | 2016-02-15, 21:33 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam wszystkich typerów i zapraszam do typowania naszej wspaniałej Plus ligi siatkarzy;)


[b]Obowiązująca punktacja:

1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt
2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za wytypowanie kompletu wyników kolejki - 10 pkt
4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców kolejki - 5 pkt
-----------------------------------------------------
5. Bonus za wytypowanie ZWYCIĘZCY fuksa kolejki - 5 pkt

(warunek - nikt inny nie wskaże wyniku ani zwycięzcy trafionego meczu)

18 kolejka Plus ligi:
20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów                 2:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel          1:3
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin                         3:2
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin  [/b]  2:3
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom   3:2

Klasyfikacja generalna:

1.Gregbyd- 251(138-93-0-20)*
2.KRC - 251 (144-92-0-15)*
3.MM Kielce - 241 (126-95-0-20)
4.Ares- 229 (123-91-0-15)*
5.Stenol- 224 ( 117-92-0-15)*
6.Śliweczka- 222 (114-93-0-15)*
7.Stworek- 221 ( 114- 92-0-15)*
8.Dastin- 220 ( 120- 85-0-15)*
9.Wars - 219 (129- 85-0- 5)
10.Stary kibic- 214 ( 117- 87-0- 10)
11.Nowa- 213( 105- 88-0-20)*
12.Penhal - 213 ( 108- 90-0-15)
13.Bareth- 210 (126- 74-0- 10)
14.Marco- 209 (120- 84-0- 5)
15.Dragon- 205 ( 117-83-0- 5)
16.Claudia - 203 ( 99- 89-0-10) [5 za PP]
17.Szakaluch- 203 ( 111- 87-0- 5)
18.Włókniarz - 200 ( 120- 80-0- 0)
19.Falubaz - 195 ( 102- 83-0- 5) [5 za PP]
20.77nvea77- 194( 102-82-0-10)*
21.Radoslav - 194 ( 114- 80-0- 0)
22.Bydziaj- 190 ( 99- 86-0- 5)
23.Limek- 189( 102- 77-0-10)*
24.Pablo - 176 ( 93- 78-0- 5)
25.JanuszDremlik- 136 ( 72- 64-0- 0)
26.Marulek - 132 ( 78- 54-0- 0)
27.Borysek ROW- 131 ( 60-66-0- 5)
28.BrudnyHarry- 124 ( 75- 49-0- 0)
29.Dujszebajew - 97 ( 54- 43 -0- 0)
30.Margotka - 93 ( 36- 47 -0-10)
31.Jerzy Szajewski - 40 ( 27- 13 -0- 0)
32.Iza Gaweł - 32 ( 15- 12 -0- 5)
33.Jankes - 30 (15- 15 -0- 0)
34. Zsmarti - 26 (15-11-0-0)
35.Simple20 - 25 (15- 10 -0- 0)
36.Kymeth - 22 (12- 10-0- 0)
37.Maro-rzów - 21 ( 12- 9-0- 0)
38.Bydgoski fan - 20 ( 9- 11-0- 0)
39.Sławek Machowski 20 (9-11-0-0)
40.Mateusz Wicher - 18 ( 12- 6-0- 0)
41.Xhaka - 11 ( 6- 5-0- 0)
42.Paweł Kurkiewicz - 10 ( 6- 4-0- 0)
43 .Dawid Piotrowski - 10 ( 6- 4-0- 0)
44.Grzegorz Bajdak - 8 ( 3- 5-0- 0)
45.Marian Figura - 6 (3-3-0-0)
46.Pretty Flacko - 6 (3-3-0-0)
Klasyfikacja:
1.Miasto Mistrzów Kielce :9-5-0-0(14 pkt)
2.Włókniarz Forever:9-4-0-0(13 pkt)
3.KRC:9-4-0-0(13 pkt)
4.Stary kibic:9-3-0-0(12 pkt)
5.Śliweczka:6-4-0-0(10 pkt)
6.Bareth:6-4-0-0(10 pkt)
7.Penhal:6-4-0-0(10 pkt)
8.Gregbyd:6-4-0-0(10 pkt)
9.Stenol_92:6-4-0-0(10 pkt)
10.Szakaluch:6-4-0-0(10 pkt)
11.Janusz Dremlik:6-4-0-0(10 pkt)
12.Wars123:6-4-0-0(10 pkt)
13.Radoslav:6-3-0-0(9 pkt)
14.Marco:6-3-0-0(9 pkt)
15.Nowa:6-3-0-0(9 pkt)
16.Dastin:6-3-0-0(9 pkt)
17.Ares87:6-3-0-0(9 pkt)
18.Stworek:6-3-0-0(9 pkt)
19.Falubaz40:6-3-0-0(9 pkt)
20.Zsmarti:3-5-0-0(8 pkt)
21.Bydziaj:3-5-0-0(8 pkt)
22.Dragon:6-2-0-0(8 pkt)
23.Pablo80: 6-2-0-0(8 pkt)
24.77nvea77:3-4-0-0(7 pkt)
25.Claudia10:3-4-0-0(7 pkt)
26.Pretty Flacko:3-3-0-0(6 pkt)
27.Borysek:0-4-0-0(4 pkt)
28.Limek: 3-1-0-0 ( 4 pkt)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Pretty Flacko

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

77nvea77
20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 20 lutego 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
77nvea77

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 1:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 3:2
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3:0 jak niżej
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 3:1
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 2:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin XXXXXXXX
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 0:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin ---
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Typy Pablo80
20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 3:1
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3:0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 0-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3-1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1-3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3-0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bareth

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3:0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 0-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3-0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1-3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3-0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

18 kolejka Plus ligi:
20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów - 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel - 3:0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz - 3:1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle - 1:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin - 1:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawa - MKS Będzin - 3:1
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 2-3
Lotos Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3-1
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
BBTS Bielsko Biała - Zaksa Kędzierzyn 0-3
Effector Kielce - Cuprum Lubin 0-3
Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-1
AZS Olsztyn - Czarni Radom 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 1:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 3:2
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3:0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslav

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 0:3
Lotos Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:0
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
BBTS Bielsko Biała - Zaksa Kędzierzyn 0:3
Effector Kielce - Cuprum Lubin 1:3
Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3:1
AZS Olsztyn - Czarni Radom 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sliweczka

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 0-3
Lotos Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3-1
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
BBTS Bielsko Biała - Zaksa Kędzierzyn 0-3
Effector Kielce - Cuprum Lubin 0-3
Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-2
AZS Olsztyn - Czarni Radom 3-2

dzięki Grzesiu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 0-3
Lotos Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3-0
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
BBTS Bielsko Biała - Zaksa Kędzierzyn 0-3
Effector Kielce - Cuprum Lubin 1-3
Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-0
AZS Olsztyn - Czarni Radom 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janusz Dremlik

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów-0:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel-3:1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz-3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle-1:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin-3:2
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin-3:1
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom-0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

AZS Częstochowa - Bełchatów 0:3
Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:1
Rzeszów - Bydgoszcz 3:0
Bielsko-Biała - Kędzierzyn-Koźle 0:3
Kielce - Lubin 3:1
AZS Warszawa - Będzin 3:0
AZS Olsztyn - Radom 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 0-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3-1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 3-0
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3-0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 2-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 1-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3-0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 3-1
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3-2
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

20.02.2016, 17:00 Częstochowa - Skra Bełchatów 1-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3-0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce - Cuprum Lubin 2-3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin 3-1
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 0:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 3:1
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3:0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

20.02.2016, 17:00 AZS Częstochowa- Skra Bełchatów 0:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3:0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 0-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3-0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 3-2
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3-1
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 0-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3-0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3-0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1-3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3-1
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 1:3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3:0
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0:3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1:3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3:0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

18 kolejka Plus ligi:
20.02.2016, 17:00 Częstochowa- Skra Bełchatów 1-3
20.02.2016, 14:45 Lotos Trefl Gdańsk- Jastrzębski Węgiel 3-1
20.02.2016, 20:00 Asseco Resovia Rzeszów- Łuczniczka Bydgoszcz 3-1
20.02.2016, 14:00 BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Kożle 0-3
20.02.2016, 15:00 Effector Kielce- Cuprum Lubin 1-3
17.02.2016, 19:00 AZS Politechnika Warszawska-MKS Będzin 3-0
19.02.2016, 18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.