KANAP - lubi

 • KANAP lubi Komentarz

  Ale smalec z gęsi na pewno żre bo jego wszechstronnie uzdolniona żona mówiła że jest nieocenionym żródłem białka !

 • KANAP lubi Komentarz

  To co myślę o kolejnym wyczynie Drewniaka nie nadaje się do publikacji. A szkoda.

 • KANAP lubi Komentarz

  Z takim obciążeniem jak długo da radę organizm zdrowy, a po zabiegu...

 • KANAP lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KANAP lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KANAP lubi Komentarz

  Nie wiem co to za nowa moda, że zawodnicy czy tez zawodniczki wybierają sobie trenera wg swojego widzimisię ? Nie podoba się gra w kadrze ? Proszę bardzo, zawsze mozna zrezygnować. Moim zdaniem zawodnicy są od grania i słuchania, bo pozniej w razie jakiś niepowodzeń, to oni pierwsi chowają glowy w piasek, a to wlasnie trener jest ostrzeliwany z roznych stron.

 • KANAP lubi Komentarz

  @darek pe: na pewno to nie ułatwia współpracy, ale też nie przesadzajmy, zawodniczki potrafią na boisku rzucać k....wami więc i wulgarne słownictwo wypowiedziane przez trenera nie powinno ich szokować, nie twórzmy jakiegoś nienaturalnego środowiska dla tych dziewczyn, bo kiedyś po zakończeniu kariery sportowej pójdą do "normalnej" pracy i niejednokrotnie usłyszą pod swoim adresem coś niemiłego, wtedy też będą żądać zmiany szefa?

 • KANAP lubi Komentarz

  Rzucił na trenigu ku*&ą i już robią z niego potwora. W swoim życiu miałem okazję jeździć na mecze i przebywać na treningach siatkarzy, siatkarek i... żużlowców. Rzucanie mięsem jest na porządku dziennym, podniesienie głosu również. Jeśli nikt na nikogo ręki nie podnosi i personalnie nie obraża a jest wynik to trzeba się dostosować, zaraz będą zwalniać trenera bo się krzywo spojrzy. Serbskie siatkarki chciały jakiś czas temu odwołać Terzica i co? Facet widać, że wredny i stanowczy, ale przemawiają za nim wyniki. Nie chcą grać? Odebrać licencje.

 • KANAP lubi Komentarz

  Może i te wszystkie zarzuty nie są wyssane z palca, ale gdyby bezmyślność i brak wyobraźni unosiły się w powietrzu, to cała trzynastka powinna teraz lecieć na Marsa. Podobny apel mógłby być skuteczny ze dwa lata temu po przegraniu z kretesem preeliminacji MŚ i nienajlepszym występie na ME, ale w sytuacji, gdy reprezentacja ponownie bez problemów utrzymała się w Lidze Narodów i dodatkowo awansowała do Final Six, a na ME uzyskała najlepszy wynik od dekady i wciąż ma szansę pojechać na igrzyska, Nawrocki ma w związku na tyle mocną pozycję, że można by go zwolnić co najwyżej wtedy, gdyby w grę wchodziły sprawy pozasportowe typu molestowanie. Tak więc, robiąc szum w tym konkretnym momencie, dziewczyny same strzeliły sobie w stopę i rozegrały sprawę dyplomatycznie na jedynkę z wykrzyknikiem.

 • KANAP lubi Komentarz

  Do kamieniołomu je albo na wykopki to od razu zmądrzeją.

 • KANAP lubi Komentarz

  Baleron@ Dlaczego Nawrocki ma ustąpić? Przecież to on stworzył te drużynę. To on sprawił że powoli żeńska siatkówka zaczyna wychodzić z dołka. Sezon miał naprawde dobry, nie widze powodu do zwolnienia. Panie nie mogą się obrażać na cały świat. Granie w reprezentacji to powinien być zaszczyt .

 • KANAP lubi Komentarz

  O popatrz, lekkie sukcesy, jakieś osiągnięcia i już głosu podnieść nie można... W tym momencie one lekceważą kibica, zaraz turniej a tu okres się zaczął u wszystkich .

 • KANAP lubi Komentarz

  Jeśli panny i panie siatkarki tak napisały, to trzeba im bardzo ciepło podziękować i życzyć szczęścia na nowej drodze życia. Nie wyobrażam sobie, aby te panie i panny w dalszym ciągu reprezentowały nasz kraj.

 • KANAP lubi Komentarz

  No proszę - jakie primadonny się z nich zrobiły ,kiedy coś wygrały !!!! Urodziły się wczoraj, a dzień później zaczęły grać ???!!!! Trener ma konsultować z nimi kazdą decyzję i głaskać po główkach ????? Powtórka z rozrywki - sukcesów brak a fochy jak u "złotek"...w schyłkowym okresie kiedy już dla kadry nie chciały grać.
  Obejrzałam kilka meczów ,ale po tym już nie mam ochoty na oglądanie damskiej reprezentacji.

 • KANAP lubi Komentarz

  Wow! Po nagłówku myślałem, że się załapał do piętnastki, a tu nic nowego. Ostatni, bo dwóch nie dojechało. A reaktor się podjarał manewrem kapusty i będzie o tym pewnie z sześć artykułów, okraszonych opiniami ,,znanych" ekspertów.

 • KANAP lubi Komentarz

  Nie interesuję się F1 i stąd moje pytanie: w klasyfikacji ostatnich miejsc Kubicy, dzisiejsze ostatnie miejsce wygrało ?

 • KANAP lubi Komentarz

  Niezły tytuł artykułu to jedno :D I oznaczenie artykułu jako "PILNE" dodaje pikanterii. No w sumie ważna wiadomość, wreszcie Kubica nie był ostatni !!!!!!!!!!!!!! Bo dwóch z powodów technicznych odpadli. Gratulation Kubica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • KANAP lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • KANAP lubi Komentarz

  Rzeczywiście wspaniały występ.18 miejsce,czyli ostatnie.2 kółka za zwycięzcą.Bardzo udany występ.

 • KANAP lubi Komentarz

  Nie wiem czy chwalić za cokolwiek choć jeden punkt jest zdobyty. Przede wszystkim to jest zimny prysznic dla tych co gadali, że jak Polska dobrze gra to nie ma sobie równych...
  to są bzdury dla pompujących niezdrowo swoje ego:) i moc zespołu Polski:)
  dzisiaj zespołem lepszym była Brazylia choć gdyby Sliwka zdobył punkt w końcówce 2 seta to mogło być nieco inaczej przy 2:0 dla Polski:) Reasumując przestańcie biadolić, że złoto IO jest już prawie zdobyte przez Polaków. Tytuły nie grają i nic nie gwarantują i to było widać dzisiaj i w meczu z USA:)