Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Alibaba lubi Komentarz

  ,, Drabik zjawił się wówczas w warsztacie pana Ryszarda w towarzystwie pięściarza Marcina Najmana".
  Dore! panie Dariuszu. Dobre!

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Jak Andrzej Gołota załatwił Maksymowi Drabikowi silniki u najlepszego tunera na świecie

  @Patomorfolog: Ja tam żalu nie mam. Ale zapewne skoro się z tobą nie zgadzam, to ja już nie Polak.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Normalnie się wzruszyłem! Panie Ostafiński, zostaw pan te sf i zacznij pisać Harlequiny!

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Stal Gorzów o krok od zaskakującego transferu! Prezes Grzyb wygrał wyścig o duński diament

  To jak tam panie Galewski. Jak Iversen trafi do Gorzowa, to następny prezes do uj...nia za rozmowy przed okienkiem?

 • Alibaba napisał/a komentarz do Wybory 2019. Żużel będzie mieć swoich reprezentantów. Termiński nie uzyskał mandatu posła i może porzucić Apatora

  @Alibaba: Miało być -kasy-.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Wybory 2019. Żużel będzie mieć swoich reprezentantów. Termiński nie uzyskał mandatu posła i może porzucić Apatora

  @karol3414: Gdyby Termiński to zostawił, to marzy mi się kolejny sponsor. Bogaty, z charyzmą, potrafiący pociągnąć za sobą tłumy, mający prawie nie ograniczony dostęp do kosy państwowej.
  OJCZE DYREKTORZE - zapraszam!!!

 • Alibaba napisał/a komentarz do Wybory 2019. Żużel będzie mieć swoich reprezentantów. Termiński nie uzyskał mandatu posła i może porzucić Apatora

  @karol3414: Gdyby Termiński to zostawił, to marzy mi się kolejny sponsor. Bogaty, z charyzmą, potrafiący pociągnąć za sobą tłumy, mający prawie nie ograniczony dostęp do kosy państwowej.
  OJCZE DYREKTORZE - zapraszam!!!

 • Alibaba lubi Komentarz

  Takie mecze o dumnej nazwie POLSKA - RESZTA ŚWIATA to można robić drugi dzień po GP w Warszawie. Wtedy jest czołówka światowa i to ma jakiś sens .. Trening punktowany w październiku po zakończonym sezonie , to jest DRAMAT ! DRAMAT tym bardziej z taką obsadą reszty świata

 • Alibaba lubi Komentarz

  Człowiek z twarzą konia rozpędza się na dobre . Oj w przyszłym roku nie będzie z kim wywiadów robić

 • Alibaba lubi Komentarz

  Gdyby po każdym głupim artykule gdzieś na świecie ginęła panda, już dawno nie byłoby pand. Dlatego po przeczytaniu czegoś bzdurnego coraz częściej przechodzimy do porządku dziennego i zamiast wywijania szabelką, po prostu klikamy krzyżyk w prawym górnym rogu.

  Ale…

  Ale to?!

  Nie sądziliśmy, że żużel jest tak nośną dyscypliną, by dostarczyć nam najgłupszego tekstu w 2018 roku, a jednak rzutem na taśmę dostaliśmy bardzo mocną kandydaturę. Artykuł dotyczy żużlowca Sparty Wrocław, Maksyma Drabika, który po sezonie wrzucił na swój fanpage zwykły, nierażący, uprzejmy post.

  O, dokładnie taki.

  Zrzut ekranu 2018-12-23 o 12.19.13

  Na podstawie tego posta redaktor Sportowych Faktów zaprezentował światu emocjonalny wyrzyg, w którym dochodzi do wniosku, że Drabik powinien – cytujemy – spalić się ze wstydu, nie trzyma – dalej cytat – kontaktu z ziemią i gdyby nie ojciec to – znów powołujemy się na tekst – chodziłby z flaszkami do skupu.

  Gdzie tu autor tekstu znalazł kontrowersję, po którym zdecydował się zmieszać żużlowca z gównem? Ha, już tłumaczymy.

  Uwaga, uwaga, przygotujcie się.

  Kontrowersja leży w tym, że żużlowiec podziękował mechanikowi, a nie ojcu (który do niedawna był w jego sztabie). A powinien ojcu!!! Jemu zawdzięcza więcej!!!

  Kilka cytatów z tekstu.

  Ja problem Drabika widzę w pewnym oświadczeniu, które pojawiło się w listopadzie na jego Facebookowym profilu. Od tamtego czasu minął już ponad miesiąc, ale Maksym nie wszedł w edycję, nie naniósł korekty, a to świadczy o nim jak najgorzej.

  Zaraz, zaraz, a gdzie są podziękowania dla taty Sławomira. Gdyby nie on, to być może zbierałbyś flaszki i chodził z nimi do skupu. Wiem, ostro to skwitowałem, ale ten brak szacunku do osoby, której Maksym zawdzięcza wszystko, po prostu niezwykle mocno irytuje. Jaki Wojciech? To Sławomir Drabik powinien usłyszeć: DZIĘKUJĘ za sezon i całokształt.

  Wiem, że panowie się w tym roku rozstali, ale to nie była inicjatywa ojca. Pytałem kilku osób, wszystkie stwierdziły, że syn pozjadał wszystkie rozumy, że charakterek odziedziczył po mamie i pokazuje pazurki.

  Źle to wygląda, ale nigdy nie jest za późno na zmianę. Święta są czasem refleksji, więc mam nadzieję, że Maksym usiądzie na chwilę, pomyśli i poukłada sobie wszystko w głowie w sposób należyty.

  Nie słyszałem, żeby młody Drabik skończył jakąś szkołę, więc tata wbijający mu do głowy całe to żużlowe abecadło zrobił dla niego naprawdę bardzo wiele.

  To oczywiście minie, za chwilę świat o tym zapomni, co nie zmienia faktu, że młody Drabik za to, co zrobił, powinien się spalić ze wstydu.

  Z czasem okazało się jednak, że jest z Drabikiem realny problem. I on nie nazywa się Ostafiński, lecz… (tu każdy niech sobie wpisze to, co uważa za stosowne). Według mnie chodzi o zwykły brak kultury osobistej i takiej prawdziwej, dogłębnej refleksji.

  Ziemia do Drabika, ziemia do Drabika. Wołam w nadziei, że żużlowiec nawiąże kontakt z bazą.

  Co?!

  Czyli – że tak rozłożymy proces myślowy autora na czynniki pierwsze – logika powstawania tekstu wyglądała mniej więcej tak.

  1. Maksym Drabik wrzuca 8 listopada kurtuazyjne zdjęcie, w którym dziękuje za sezon swojemu mechanikowi.
  2. Dziennikarzowi już wtedy zapala się lampka: oho, sodówka, przecież powinien podziękować też ojcu.
  3. Dziennikarz tłumi w sobie tę złość, ona rośnie i rośnie.
  4. Złość narasta. Powoli staje się nie do zniesienia.
  5. W pewnym momencie nie daje już żyć. Dziennikarz stoi na światłach – zamiast zielonego sygnału widzi Drabika, który nie podziękował ojcu. Idzie po bułki do sklepu – na kajzerkach jawi mu się twarz żużlowca (i ojca, na grahamkach). Wypatruje za okno – zamiast płatków śniegu z nieba zlatuje wizerunek Drabika (i jego ojca).
  6. W końcu nie wytrzymuje i 19 grudnia, po półtora miesiąca, jebie zawodnika jak burą sukę za to, że nie edytował posta i nie podziękował też ojcu.

  Sami nie wiemy, co tu się do końca odżużlowało. Nawet zakładając, że Drabik rozstał się z ojcem w nieciekawych relacjach, że Ostafiński chciał po prostu błysnąć insajderską wiedzą o odlatującym żużlowcu, to wykorzystać do tego TAKI pretekst?! Przecież to jest tak żenujące, że zamiast lepić pierogi łazimy bezwiednie wokół stołu. Tak głupie, że aż nawet byśmy na to nie wpadli.

  Kurtuazyjny post dla mechanika przejawem braku wdzięczności dla ojca, legendy żużla, któremu młody Drabik zawdzięcza wiele, zwłaszcza że do niedawna ojciec pełnił ważną rolę w jego sztabie.

  No ludzie, taki pojazd po zwykłym poście na Facebooku? Czy on tam kogoś obraził? Czy on napisał cokolwiek o swoim ojcu? Czy jakikolwiek dziennikarz ma prawo rozstrzygać, komu sportowiec ma prawo dziękować bardziej, a komu mniej? Żądanie EDYCJI posta? Serio!?

  I w całym artykule NA PEWNO nie chodzi o to, że – o czym pisze autor, a jak! – żużlowiec kiedyś odmówił mu wywiadu. Jak ty chłopie zjesz coś w wigilię, skoro masz tyle piany na ustach?

 • Alibaba napisał/a komentarz do EBL. Anwil Włocławek niczym profesor, daje lekcje każdemu po kolei. PGE Spójnia Stargard zbita w domu

  @Anwil ponad wszystko: Piszesz, że Toruń się już napompował ale widzę, że sam jesteś dość mocno "napompowany" pisząc sam z sobą.
  Uważaj tylko, bo jak pompka puści, to w majtach będziesz miał kisiel.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Speed Car Motor zyska na tym, że odpuścił sobie transfer Doyle'a. Będą dwa transfery i jazda o medal

  Panie Gajewski i panie Galewski. Jeżeli faktycznie Zagar, Kasprzak lub Jamróg trafią do Lublina, to znaczy, że rozmowy z nimi są przeprowadzane przed terminem.
  Co na to ci wszyscy, co chcą ukarać Termińskiego za KONTRAKTY SPONSORSKIE!!

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. PZM musi utworzyć komórkę, która będzie weryfikowała L-4 wysyłane przez zawodników

  "- Nie mogę podważać druków L-4 wystawionych przez zawodników, bo narażę się na krytykę lekarzy - rozpoczyna Polny."
  Panie Polny, od kiedy to druki L4 wystawiają zawodnicy??
  To ja sam, swojemu pracodawcy też mogę taki wystawić?

 • Alibaba lubi Komentarz

  Czy PZM wypłaca zawodnikom pieniądze za L-4 ? Wygląda na to że chcą paru kolesi wepchnąć na stołki albo utworzyć sobie następne korytko. A czy jest przymus startowania w Złotym Kasku ? Nie ma. Więc o co ta całą farsa? Dajcie spokój. Ja wiem że zaczął się sezon ogórkowy ale już się żygać chce od tych zwolnieniowych artykułów.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Czy wyjdzie na to , że komisja będzie weryfikowała decyzje lekarzy wystawiających L-4..?

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Polska - Reszta Świata: Demolka! Kadrowicze pozdrawiają chorych kolegów pogromem (relacja)

  Jak zobaczyłem skład tej "Reszty Świata", to padłem.
  Pozbierałem się tak coś koło 9 biegu i spojrzałem na wynik - padłem ponownie.
  Do tej pory leżę na cycach i zastanawiam się, komu to kuźwa było potrzebne??

 • Alibaba lubi Komentarz

  Nawet RESZTKA świata mogłaby być mocniejsza/lepiej punktująca...

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Kolejne L-4 w PZM. Janowski dołączył do Drabika i Pawlickiego. To jest chore (aktualizacja)

  @zeeet: Ty tu nie odwracaj kota pi...ą, tylko napisz w jakich eliminacjach do ZK nie jechał Zmarzlik.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Zgodnie z regulaminem do ZK kwalifikuje się zawodników według najwyższych średnich biegopuntkowych z poszczególnych lig. Panie Ostafiński, gdzie jest Zmarzlik, najskuteczniejszy Polak e E-lidze! Nieobecny nawet bez L-4. Bumelka? Czemu go pan nie piętnujesz?

 • Alibaba lubi Komentarz

  To wcale nie jest chore ,tylko jasny sygnał że z tym trenerem ,nie mają już ochoty współpracować.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Powiem szczerz, że nie dziwię się zawodnikom, iż przesyłają L4. Sam postąpiłbym tak samo. Zauważmy, że całe zamieszanie ze Złotym Kaskiem to wina działaczy. Za pierwszym razem nie dopilnowali by Polonia Piła dokonała koniecznych prac na torze pomimo wielu zaleceń jakie dostała w procesie licencyjnym - stąd "bunt" zawodników. Drugie podejście, które zaplanowane jest na dzień terminu rezerwowego, dla rozegrania pierwszego meczu finałowego ExL. To już nie jest niekompetencja działaczy, ale wręcz dyskredytacja osoby która ten termin wymyśliła - powinna być dożywotnio odsunięta od możliwości bycia działaczem w jakichkolwiek związkach motorowych. Mecz kadry z resztą świata (poza Michelsenem, to piąty lub niższy garnitur zawodników) - to tak naprawdę sprawdzenie zawodników, którzy mogą reprezentować Rybnik (obcokrajowcy) - przepraszam kibiców Rybika za małą obcesowość - na tle zawodników ekstraligowych. Zadam pytanie: dlaczego zatem nie powołano zaplecza, głębokiego zaplecza kadry na ten mecz?! Przecież topowi zawodnicy poza tymi z GP sezon skończyli 22 września. Tak naprawdę już dawno są oni w fazie roztrenowania albo leczenia urazów bądź wybierają się na wakacje. Nie wiem na co liczyli działacze, że zawodnicy tak z marszu po wyczerpującym sezonie pobiegną i z radością będą się ścigać i narażać na kontuzję. Nikt nie zaryzykuje, nawet dla nominacji do eliminacji GP, złapania kontuzji w ostatnich zawodach sezonu. GP jest deficytowe, to liga "żywi" i ona jest priorytetem.
  Pozdrawiam

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Okrągły stół prezydentów miast w trosce o dyscyplinę. Samorządowcy połączyli siły

  @hmm: Ale za to Zarząd ile ma roboty!! Siedzą chłopy i myślą, jak z dyscypliny sportowej, zrobić CYRK.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Okrągły stół prezydentów miast w trosce o dyscyplinę. Samorządowcy połączyli siły

  @USA Apator Fan: Ty nie widzisz, ja nie widzę, a Pioter dostał już sraczki.

 • Alibaba napisał/a komentarz do Żużel. Drabik zachował się nie fair wobec trenera Cieślaka? "Zrobił mu świństwo"

  A najzabawniejsze w tym całym stękaniu jest to, że młody Maksiu ma na to wyebane.

 • Alibaba lubi Komentarz

  Wzruszajacy spot.Bylo wszystko.Emocje,historia,Prezydent Miasta,niewinne dzieci,zawodnicy i kibice.Czy trzeba było spaść do 1 ligi by powstal taki film?Czy trzeba było podjąć tyle złych,szkodliwych decyzji by prosić teraz o wsparcie?Bo niby co ten film zmienia?Trenera juniorow brak,trenera druzyny seniorow brak,mechanikiem klubowym kto jest?Co robia Holderowie w składzie?Piekny film niech trwa,chcecie by wam zaufac?Dajcie powod,film to nie wszystko,to nie rzeczywistość.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.