Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sylgda lubi Komentarz

  Dawniej siedziałem na starym stadionie przy Broniewskiego na drewnianych ławkach przykrytych gazetą, żeby mi drzazgi nie weszły w d... tyłek, i było ok i nie musiałem mieć plastikowych krzesełek. Bo liczył się żużel, a nie to, co panowie w granatowych marynarkach sobie ubzdurali. Spadniemy z honorem, jak wszyscy inni przed nami i po nas, bo sportowo nam się należy i niech Stępniewski nie szuka nam furtki ratunkowej. Lublin zostaje w EL.

 • sylgda lubi Komentarz

  A ha ha były prezes KS Toruń pan Stępniewski Prezes spółki E-liga S.A interweniuje bu ha ha ha K>>>>>> SKANDAL CAŁA POLSKA BRONI MOTORU LUBLIN miejsce KS Toruń jest w pierwszej lidze !!!!!!!!!!!!!ps Stępniewski a na jakim stadionie GKM jechał w 2016 roku ??? NIE KPIJ PAN !!!!!

 • sylgda lubi Komentarz

  tak się niedawno zastanawiałem z znajomymi co zrobi ekstraliga by uratować Toruń i wymyślili - powód i ofiarę już znaleźli. Pan Stępniewski tylko nie zauważył że swoim wizerunkiem osobistym sam psuje wizerunek ekstraklasy, że takimi wywiadami szkodzi spółce którą zarządza. Wizerunku ekstraklasy nie psuje widok w tv w 1/4 zapełniony toruński stadion, za to psuje wypełniony, kolorowy, żywo dopingujący stadion w Lublinie. W Toruniu mamy na pewno aż tyle "cywilizowanych" miejsc parkingowych dla zwykłych kibiców??? - dobrze że frekwencja jest na poziomie 4.000. Dlaczego nie ma poruszonego tematu Grudziądza - bo Zbyszek Fiałkowski tego Stepniewskiego by "psami poszczuł". Skandal, mam nadzieje że pojawi się jakaś akcja obronna kibiców choćby na FB

 • sylgda lubi Komentarz

  Czemu mnie to nie dziwi ,ze buractwo wychodzi z kibolstwa z tego miasta ... Elana i Apator nigdy nie przepadaly za sobą własnie spada do ligi niszowej klub wizytówka miasta . Barachło nie trzyma ciśnienia . Bardzo dobrze się dzieje ... trochę kubła lodowatej wody ..... przyda się .
  P.S. ale generalnie ,życzę wam szybkiego powrotu .

 • sylgda napisał/a komentarz do Kibice grożą właścicielowi klubu. Szantażują go

  Żenada, a potem dziwi się Toruń, że prawie cała Polska ich nie lubi :( To co robią Ci kibole teraz i na meczach to o pomstę do nieba woła :( Gdyby nie kasa od tego Pana, to który z tych mądrali, by ten wózek pociągnął .......... Wszystkim się wydaje, że prowadzenie klubu to takie hop-siup , niech więc spróbują cwaniacy zza ekranów , nikt Wam nie broni :( No i oczywiście wyniki mega ...............

 • sylgda

  dlaczego Lahti jedzie?

 • sylgda lubi Komentarz

  Jako gość.
  Przepisy znasz?
  Polecam regulamin to byś się nie dziwił...

 • sylgda lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sylgda lubi Komentarz

  Faktucznie Lotos mógłby pomóc Zdunkowi, który przy obiektywnych trudnościach zewnętrznych, wykonuje wielką pracę. Gdańsk zasługuje na ekstraligę, lepsze wyniki i nowoczesny stadion zuzlowy.

 • sylgda lubi Komentarz

  Niestety władze Gdańska nie wspierają klubu finansowo w wystarczający sposób. Marzyć też można o rozbudowie stadionu, bo ten obecny, to już archaik, ale przy takim "wsparciu" włodarzy miasta stanie się to za...lata świetlne. Niezrozumiała jest również postawa Grupy LOTOS, która co jak co, ale sport motorowy wspierać jak najbardziej powinna. Dlatego też Panu Zdunkowi należy się wielki szacunek za to co robi od kilku lat. Wyciągnął klub z zapaści finansowej, odbudował zaufanie kibiców i sponsorów do klubu, nie mówiąc już o tym, że wpakował sporo własnej kasy. Dlatego życzę klubowi wysokich wyników w tym sezonie.

 • sylgda

  a co z osobami funkcyjnymi, które muszą być 2 godziny przed zawodami , a chcą oglądać inne mecze? znowu w plecy ...........

 • sylgda

  Paweł nie czytaj durnych komentarzy ! Trzymaj gaz i do przodu :) Chcieć to móc ! a niedowiarkom niech opadnie szczęka :)

 • sylgda napisał/a komentarz do Tomasz Bajerski o odejściu Duńczyków z Wybrzeża: Trudno im się dziwić. Każdy ma ambicje

  Żeby tylko sobie chłopaki w kolano nie strzelili ................ Szkoda, że odchodzą......... Cóż pieniądz rządzi światem ..................

 • sylgda lubi Komentarz

  Przyznam się, że obserwując Tomka od lat, na torze, w wywiadach przed kamerami, czytając jego pomeczowe wypowiedzi- podsumowywałem to wśród kumpli słowami: " Ten znowu płacze...". Ale w kontekście tego, co się stało muszę powiedzieć, że byłem kompletnym ignorantem(żeby nie powiedzieć durniem), bo przez pryzmat kibicowskich emocji i "męskiej" otoczki wokół tego sportu nie potrafiłem zwyczajnie zobaczyć wrażliwego człowieka.Ps. Myślę, że każdy z nas czasem się w swoich ocenach zapomina i dopiero, kiedy jest za późno otwieramy oczy ze zdumienia. Chyba warto niekiedy zmienić perspektywę- w życiu. Bo nie tylko o żużlowców tutaj chodzi, ale o ludzi, którzy potrzebują wsparcia i mogą żyć niezauważenie w jakimś feralnym klinczu, tuż obok nas.

 • sylgda lubi Komentarz

  Mnie się wydaje, że najbardziej zagrożone są osoby które swe problemy nie potrafią uzewnętrznić, a duszą je w sobie. I to jest przyczyna, że trudno zauważyć wcześniej osobę, która ma zamiar targnąć się na życie. Uważam, że to zdarzenie wśród sportowców nie jest wyższe jak średnia w kraju.

 • sylgda napisał/a komentarz do Duży zastrzyk pieniędzy dla Lokomotivu. Klub może też liczyć na pomoc rządu

  musieliby mieć stadion w Polsce; to jest niestety wymóg, którego nie mogą spełnić :( szkoda ich, bo fajnie jeżdżą i walczą do końca.

 • sylgda lubi Komentarz

  Zupinski to spod jego ręki wyszedł? Ostatnio trener Szymko na łamach telewizji się chwalił,że to jego wychowanek. Więc gdzie tkwi prawda?.....

 • sylgda lubi Komentarz

  Zanim zaczniesz sapać, spróbuj się dowiedzieć za co Olszak dostał bana od klubu - i od rodziców dzieci ze szkółki, które chciał szkolić po pijaku.

 • sylgda lubi Komentarz

  Jarek jest legenda Gdańskiego żużla, ale nie tylko ze względu na osiągnięcia sportowe. Znany jest ze swoich ekscesów alkoholowych, drzemek pod lokalami. potem zaczął pojawiać się na treningach szkółki pod wpływem to dostał kopa. No i jak każdy alkoholik, wielce pokrzywdzony... Najpierw do AA, potem wywiadów udzielać

 • sylgda lubi Komentarz

  Przepraszam, ale nie rozumiem co ten artykuł ma wnieść. Że spod ręki Pana Jarka wyszedł Dominik Kossakowski, Patryk Beśko, Aureliusz Bieliński? A czego Pan Jarek ich nauczył? Nie wierzę, że są mniejszymi talentami niż ich rówieśnicy, ale nie potrafią oderwać się od jednego schematu jazdy - nie po szerokiej, krawężnik i start, jakby nic innego nie istniało. Tak to widzę, że legenda naszego Klubu nie jest tak dobrym nauczycielem na jakiego się kreuje. Kierował tą szkółką przez jakiś czas, miał rok w rok kasę z Lotosu na szkolenie, a nikogo na miarę lidera drużyny (nawet I-ligowej) nie wyszkolił.
  A jeśli klub zalega kasę, to dlaczego nie poszedł Pan Jarek do sądu i komornika?
  Lubię Pana Jarka i szanuję, ale coś mi tu nie pasuje.

 • sylgda napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ooooooto można od ipli o zwrot się starać? trza będzie - żeby nawet studia nie dać to porażka

 • sylgda napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  porażka z Polsatem Eleven mógł to transmitowac

 • sylgda napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  masakra, a Polsat w kulki leci :(

 • sylgda napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  chłopak ma za gorącą głowę :(

 • sylgda napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  można gdzieś na wizji obejrzeć?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.