Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • OSKAR_B lubi Komentarz

  Elber nałykał się czegoś?!

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do MMA. KSW przyspiesza. Federacja chce organizować gale prawie co miesiąc

  W sumie mając tylu zawodników, a także pewnie kilkanaście nazwisk zawodników co zgłaszają akces są w stanie to robić. Ma to sens, bo KSW jest firmą sprawnie zarządzaną, która jest w stanie zrobić galę na basenie w PKiN, na Stadionie Narodowym i dla nich nie ma problemu, że obiekt jest za duży, są w stanie przekraczać kolejne granice i to się chwali. Dodatkowo szybko wypluwają zawodników co się nie sprawdzili sportowo typu Popek czy Najmana, a nawet odchodzenie od takich freaków im się udaje. Czapki z głów! Czekam na walkę Jurkowski-Kołecki, bo ,,Juras" rozmienia się na drobne i chyba czas, aby Kołecki wysłał go ponownie na zasłużoną emeryturę.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Dawid Janczyk dostał kolejną szansę. Piotr Świerczewski ostrzega: Kiedy tylko dostanie pieniądze, rusza w tango

  Ja proponuję, aby Janczyk jako były sportowiec podpisał kontrakt z FAME MMA, wypłata pewna i konkretna, a formy nie trzeba szykować. Są Bonus, Najman, jakiś Lew teraz, więc szanse są, aby Janczyk zaliczył spektakularne zwycięstwo jakby potrenował, a jednak w tej IV lidze to takich pieniędzy nie ma. Janczyk wraca dla tylko po to, aby nabrać kolejny klub na pieniądze na zabawę, a nie po to, aby się odbudować. Jakby chciał to zrobić pojechałby na odwyk, schudł z 10 kilogramów, wynajął trenera od przygotowania kondycyjnego i wróciłby, bo zmysł do strzelania bramek będzie miał zawsze, ale ja wolę jak jakiś 17-latek, któremu się chce trenować będzie sobie grał w IV lidze na ,,szpicy" niż Janczyk, ponieważ 17-latek weźmie jakieś stypendium sportowe od miasta i gra, a Janczyk pewnie mieszkanie sobie zażyczył, samochód może mu dali i jeszcze niezłą jak na IV ligę pensję za nazwisko.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Po serii odejść przyszedł czas na wzmocnienie i to nie byle jakie. MTS Żory pozyskał Klaudię Pielesz

  Przy tak ograniczonej liczebnie Superlidze 32-letnia mająca dawno swój najlepszy okres za sobą Pielesz, dodając do tego liczbę urazów, które miała trafiła tam gdzie ją chcieli. Historia jakich wiele.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Boks. Ewa Brodnicka związała się ze słynnym promotorem. W planach wielka walka!

  2 nokauty na 19 wygranych kontra zawodniczki co zdecydowanie lepiej posyłają na deski niż nasza gwiazda sportu to może być zderzenie Poloneza ze ścianą. Chociaż ja osobiście to ją bym widział na FAME MMA, obijającą się z Linkiewicz, to jej poziom. Przykre to, ale zwycięstwa z zawodniczkami chodzącymi 2 kategorie niżej czy do tej pory nierozstrzygnięty bój z Piątkowską, bo po wygranej na punkty w takim stylu ten rewanż powinien odbyć się na bardzo prostej zasadzie np. 50.000 złotych ,,na stole" i ta co wygra, bierze wszystko. Widziałem mniej więcej 6 walk Brodnickiej i 2 moim zdaniem to są porażki na punkty(Obenauf i Piątkowska), ale Hearn nie jest wujkiem Mariuszem co będzie sędziom coś szeptać przed walką, aby ,,sprawiedliwie" sędziowali, więc moim zdaniem ta przygoda to będzie jedna walka i prawdopodobnie koniec kariery jako zawodniczka walcząca w boksie, ale w FAME MMA robiłaby furorę, bo tam ładne ciało i pokazywanie jego na ważeniu jest mile widziane, a takie amatorki jak Linkiewicz czy Godlewska mogłaby ,,robić" w minutę, więc trochę jak Najman mogłaby wreszcie znaleźć swoje miejsce w świecie około sportowym.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Transfery. PKO Ekstraklasa. Michał Kucharczyk wraca do Polski. Zagra w Pogoni Szczecin

  Ostatni dobry mecz Kucharczyka był wtedy kiedy serialowa Hanka Mostowiak jeszcze żyła. Tyle lat chłopak nabiera wszystkich na to, że ma 20 lat i jest szybkim jak wiatr skrzydłowym z Nowego Dworu Mazowieckiego, któremu należy dać szansę, a tak naprawdę jego miejsce jest w III lidze, biegać przestał szybko, stać i machać rękami zaczął bardzo szybko, więc ja polecam mu akces do zespołu z Radzynia Podlaskiego czy z Chełma, bo tam może wyróżniałby się, a i gra tam Bonin z Brzyskim, wiec wcale nie byłby najbardziej znanym nazwiskiem tej ligi, a i nie ma tam galerii handlowych jak w Warszawie czy Szczecinie, więc zakupów za 5 koła jednorazowo na ładne spodnie, buty i koszulkę od Versace czy Armaniego raczej nasz niedoszły ,,Andrzej Szarmach" nie ma co liczyć, a w Radzyniu Podlaskim grał kiedyś brat Ariela Borysiuka, więc mógłby pomóc mu w negocjacji kontraktu, bo kibice w Szczecinie raczej będą się denerwować z jego stania na boisku i machania rękami, bo ostatni dobry rajd bokiem boiska to pewnie był w Moskwie ze Spartakiem, a na kadrę to pojechał kiedyś Miśkiewicz z Madejskim-dziś koledzy Peszki w Wieczystej Kraków, więc ja czekałem na debiut Daniela Sikorskiego tyle lat i żałuję, że żaden selekcjoner nie dał mu szansy, bo był w sumie podobnym przypadkiem jak Kucharczyk na 10 niezłych spotkań zagrał ze 150 słabych lub tragicznych, ale polska piłka nożna to odmienna dyscyplina niż jej odmiana znana z Anglii czy Hiszpanii, bo byle piłkarz z 3 ligi hiszpańskiej niszczy marzenia polskich obrońców o premii meczowej za zwycięstwo, bo tu ,,tunel", tu jakaś ,,rabona", a nasze gwiazdki stoją i czekają na to, że sam na sam nie trafi w bramkę III-ligowiec z Hiszpani.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do FAME MMA 7. Ostra awantura Najmana z "Don Kasjo". Ochrona zapobiegła rękoczynom

  Najman ze swoją nadwagą (1,8m./115 kg.) przegra z Kasjuszem na 100 %, ale sprytnie wygra z gościem z ulicy (1-8) niejakim ,,Lwem", aby dobrze sprzedać walkę z Kasjuszem-jak to będzie go bił i jak to ten będzie cierpiał, jak kiedyś z Wawrzykiem. W tej chwili Najman nie ma żadnych atutów, kiedyś jak ważył w okolicach 100 kilogramów był w stanie wbiec w Saletę i go przewrócić, teraz jakby próbował zrobić to samo może skończyć się to kolejną kontuzją nogi. Kasjusz w boksie zawodowym nie wygrał walki, bilans 0-2, ale jest młodszy, szybszy i naprawdę ,,stójka" jest jego atutem, a ostatni kulturysta pokazał Najmanowi totalny brak atutów. 10 lat temu walki Najmana były ciekawe, bo miał atut jakiś dziwnych ataków na chaos, dziś już tego nie jest w stanie zrobić, więc moim zdaniem Kasjusz powinien ostro przyłożyć się do treningów i zaliczyć Najmanowi wreszcie ciężki nokaut, bo ten szczęśliwie nie broniąc się w MMA jak z Trybsonem, gdzie sędzia musiał chyba przeżyć szok jak to zobaczył czy nie wstając w boksie jak z Wawrzykiem na ,,10", kiedy był w stanie się podnieść, ale w tej chwili chyba trzeba dać mu pewien sygnał-sport boli i nawet wypłaty sześciocyfrowe nie są tego warte.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do MMA. KSW 54. Izu Ugonoh poznał rywala na debiut. Gala jeszcze w sierpniu

  Ja jestem na ,,nie", bo kariera Izu w KSW może skończyć się po jednej walce. Na przetarcie wyznacza się zawodników słabych, aby nie był to jednorazowy występ przyszłej ,,gwiazdy KSW". Izu ma predyspozycje, aby wygrywać w KSW, ale zobaczcie jak Babiloński czy słynny Mirek ,,Łowca Skór" O. budował karierę Kołeckiego. Walczył z ,,bumem Lwem Darkiem" na początku. Świetny przykład w KSW to Rafał Jackiewicz co powinien dostać na przetarcie ,,Lwa Darka" i do tej pory wychodziłby do oktagonu z KSW, walcząc z dużo cięższym Burneiką i robiąc show np., bo wiem, że Jackiewicz to byłby w stanie wygrywać z kulturystami, a mało jest bardziej medialnych postaci niż on w sportach walki. Wiem, że KSW chce robić na tą chwilę walki sportowe, ale moim zdaniem bez pewnego rodzaju ,,freaków" okaże się, że Gola będzie robił bardziej medialne gale. Ja jestem za sportem, ale bez ,,freaków" nie ma w tej chwili biznesu. Nawet jak 50 % kibiców federacji KSW jest tylko za ,,sportem", to bez pozostałych 50 % co kręcą ich pojedynki Popek-,,Stachu" nie da się robić dużych gal. Izu może być zawodnikiem na lata, ale moim zdaniem jego rywal na pożarcie powinien być łatwiejszy, bo już Rafał Jackiewicz, który miał walczyć co najmniej 3 razy zawalczył ,,raz". Do tej pory w KSW jest ,,luka" po Różalu, który sportowo gwarantował niezły poziom, ale medialnie, całą otoczką robił ,,show", więc moim zdaniem KSW w tej chwili ma problem, bo ,,Kawul" reżyseruje, a Martin chyba sam nie jest w stanie ,,ciągnąć" tego wózka jak do tej pory. Choć cała federacja to olbrzymi sukces duetu Kawul-Martin i naprawdę pod względem oprawy, konferencji czy poziomu sportowego są coraz bliżej UFC, kiedyś była ,,przepaść", teraz jest ,,różnica", ale z roku na rok coraz bardziej niwelowana. Wiem, że to odważna teza, ale zobaczcie od ilu lat na rynkach światowych jest UFC, a od kilku KSW. A co do Izu-oby wygrał pierwszą walkę.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Transfery. PKO Ekstraklasa. Bartosz Kapustka wróci do Polski? Legia w grze, Lech pytał

  Kapustka powinien pomyśleć o klubie ze środka tabeli ekstraklasy typu Raków Częstochowa, odpowiednio obniżając swoje wymaganie finansowe, a nie po 4 latach bez gry, bo nie liczę wypożyczenia do Belgii, gdzie ,,upchnięto" go, bo właściciel klubu miał taką fantazję to trochę tak jak wyprowadzić z garażu auto co nie jeździło kilka lat i jechać nim z Warszawy nad morze, licząc, że dojedzie. Legia może szybko pożałować tego ruchu, bo oprócz znanego nazwiska jest bardzo dużo znaków zapytania i lepiej zaryzykować z Hiszpanem z III ligi hiszpańskiej niż z Kapustką. Szybciej ,,wypali" ten pierwszy niż ten drugi. Sam pamiętam jak Kapustka grając jeszcze w Krakowie ,,sprowokował" bójkę w klubie nocnym, więc ta Warszawa jeszcze go ,,zje" jak kilku innych przed i brylować będzie zamiast na boisku na parkietach różnych klubów nocnych, a ,,mistrzów tańca" jak Langil chyba Mioduskiemu nie potrzeba. Zobaczcie powrót Żyry do Polski. Dopiero w Mielcu się odbudował, a w Anglii przynajmniej na początku swoje szanse dostał w porównaniu do tego zawodnika, któremu dziennikarze zbudowali taką legendę jak co najmniej był drugim Paul Pogbą. Jak ,,kiepsko" wyglądał na treningach Kapustka w Anglii, że przez 4 lata nie zadebiutował w zespole przy różnych trenerach to każdy chyba może się domyślić, więc transfer do Legii na DUŻE NIE!

 • OSKAR_B lubi Komentarz

  Kapustka w Legii albo Lechu? ! przecież ten grajek nadaje się do 1 albo 2 ligi ,a nie ekstraklasy,litości!

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok szuka trenera. Iwajło Petew na wylocie

  Żeby oceniać trenera trzeba dać mu popracować. Świetny przypadek to Probierz, któremu Filipiak dał duży ,,kredyt zaufania" i ma pierwszy w historii Puchar Polski. Nawet w tym sezonie część dziennikarzy i kibiców po tym jak wyszło, że przez ,,awans" przez ligę do gry w Europie nie jest możliwy chciało zmiany trenera, bo ma taki komfort, a ten Pelle to nie gra jak Pele, Jablonksky miał problemy z korupcją w Czechach,a Wdowiak ,,mało strzela bramek". Moim zdaniem Petew jest trenerem co ma potencjał, ale pan od branży disco-polo trochę zarządza klubem jak kiedyś Gil w Hiszpanii w Atletico Madryt, co w piątek jest zadowolony z trenera, w sobotę jest 0:3, w niedzielę ,,daję cynę" dziennikarzom, że trener ma pełne poparcie, a w poniedziałek go zwalnia. Kulesza długi czas sprawiał wrażenie gościa na poziomie, co dał drugie życie Grosickiemu i Tomaszowi Frankowskiemu(zupełnie inne historie), co nie bał się dać szansę polskiemu trenerowi bez meczu w ekstraklasie jako trener-Mamrot, co ściągał polskich zawodników z potencjałem(Kupisz,Przemysław Frankowski,Makuszewski) i zarabiał na ich transferach duże pieniądze jak na polskie warunki, ale dzisiaj stawia na ,,zagranicznych" piłkarzy, którzy ,,przychodzą", bo ostatni dobry mecz rozegrali 3 lata wcześniej, a nagle Mamrot co był ceniony, zrobił się niechciany i wyleciał, więc pewnie tak samo może być z Petewem. Cierpliwość naprawdę się opłaca w piłce nożnej, ale nie każdy to rozumie.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Fortuna I Liga. Widzew Łódź. Zwrot ws. nowego trenera. Enkeleid Dobi, a nie Walter Pandiani poprowadzi zespół

  Był już Bakero co grał w FCB i okazało się, że piłkarz z taką przeszłością okazał się marnym trenerem. To samo prezes PZPN Boniek-jako piłkarz, działacz, biznesmen to człowiek sukcesu, ale trenerem był marnym, więc Dobi to zdecydowanie lepszy pomysł niż ,,znane nazwisko", które jest gwarancją ,,niczego". Jeszcze przychodzi mi do głowy mistrzowska Wisła Kraków(słynna dekada Cupiała), gdzie trenerami po odwieszeniu butów na kołku zostali Sobolewski i Stolarczyk, a Szymkowiak jest ekspertem w telewizji, Szczęsny to samo, Frankowski ,,politykuję", a takie ,,ananasy" jak Żurawski i Majdan trzymają się od piłki nożnej z daleka i bardzo słusznie, bo ja nie wyobrażam sobie tych dwóch panów na ławce trenerskiej, bo nie jest tajemnicą, że w Wiśle Kraków dużo czasu spędzali w klubach, choć grali bardzo dobrze w piłkę nożną. Żurawski był złotym dzieckiem polskiej piłki, ale swój potencjał wykorzystał może w 30 % i gdyby bardziej przykładał się do treningów byłby piłkarzem z karierą jak Lewandowski, więc pewnie dlatego nie ciągnie go do ,,trenerki".

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Transfery. Oficjalnie: gdańszczanin opuszcza Trójmiasto. Lechia sprzedała Pawła Żuka do Wisły Płock

  Sprzedać zawodnika z ,,głębokiej rezerwy" to jest sukces Lechii, a w Płocku widzą w nim potencjał lub ma bardzo obrotnego ,,menago". Polska liga jest dziwna. Do tej pory zastanawiam się jak Lechia wydawała 3 mln złotych(z tego co pamiętam) za Łukasika z Legii, czy ktoś nie pomyślał, żeby przejrzeć jego statystyki, a były po prostu ,,słabe" jak na taką cenę. Choć najlepsze były zmiany klubów Daniela Sikorskiego, po niezłym sezonie w Zabrzu były złe i fatalne w Polonii i Wiśle, które mogły zainwestować w lepszych graczy.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Oświadczenie majątkowe minister sportu. Danuta Dmowska-Andrzejuk pobiera 500+ na dwójkę dzieci

  Minister sportu i jej majątek ma tyle wspólnego co nowy wybryk syna Zenka z jego koncertami. Oddzielmy to wreszcie jakąś kreską. Jakby minister otwierała jakiś obiekt sportowy jest to news na ten portal, ale nie jej majątek, czy inne sprawy osobiste typu ,,ma przystojnego męża", ,,założyła ładną sukienkę" itd.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Transfery. Nowy bramkarz do Legii. Do Warszawy ma trafić Ibrahim Sehić

  Dante Stipica i Krzysztof Kamiński powinni być brani pod uwagę, młodsi od Bośniaka o 2 lata i moim zdaniem lepsi zawodnicy.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Transfery. Inaki Astiz nadal w Legii. Przed nim 11. sezon w Warszawie

  Jak przychodził za Urbana do Legii wyróżniał się na tle Legii i był najlepszym środkowym obrońcą w zespole, później różnie mu się wiodło, ale nigdy nie robił kardynalnych błędów i jako człowiek dał się poznać jako fajny przyjazny człowiek. Mnie ten nowy kontrakt nie dziwi.Legia może sobie pozwolić na każdego zawodnika z polskiej ekstraklasy, ale ciężko znaleźć piłkarza, co nie będzie miał problemu z siedzeniem na ławce rezerwowych. Astiz zna swoje miejsce w tej chwili i to się ceni, ma już wiek, gdzie szybkość, koordynacja, skoczność, czyli cechy nowoczesnego środkowego obrońcy są coraz gorsze, ale nadrabia doświadczeniem w grze i to się ceni.

 • OSKAR_B lubi Komentarz

  jeśli mamy "bawić się skokami", tak, my kibice mamy "bawić się skokami" a nie jak pierdzieli stary Kot zawodnicy to trzeba wypieprzyć tego bufona i wieloletniego nieudacznika oraz zakałę polskich sportów narciarskich, Tajnera

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Koronawirus u Małysza. Kadra skoczków zostanie poddana testom, Tajner na kwarantannie

  Apoloniusz Tajner-Prezes Polskiego Narciarskiego, Ojciec i Dziadek równolegle, Były Teść Wiśniewskiego, mąż pewnej ,,lokalnej piękności" to chyba trochę kariera w stylu Najmana co znany jest z Salety,a Tajner znany jest z Małysza, bo ile skoczków oprócz Małysza osiągnęło swój szczyt za Tajnera? Żaden. Jeszcze co zawody jeździł Tonio Tajner, mam już trochę lat pamiętam i zawsze było tak, że Tonio potrafił wykręcić miejsca za zawodnikami z USA czy Włoch, którzy skakanie na nartach traktowali jako hobby.Teraz ,,Prezesura" i ja zastanawiam się czemu np. takiego losu na loterii nie wygrał Piotr Fijas. Opisywana jest cudowna rola fizjologa i psychologa w sukcesie Adama Małysza, których znalazł Tajner senior, ale czemu mając do nich dostęp Tonio nie zaliczył żadnego sukcesu?Wiem każdy ma jakieś ograniczenia, ale tutaj nigdy nie było nawet jakiegoś małego sukcesu typu ,,15 miejsce".Trzeba mówić takim karierom ,,nie", bo nie zdziwię się jak wyjdą jeszcze ciekawe rzeczy o tym panu typu fakt, że nie powinien być nigdy ,,Prezesem".

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Boks. Rywala Polaka pięć razy leżał na deskach. Po walce świętował... przegraną (wideo)

  @masakrator: Śmiała teza, ale może faktycznie przez kogoś ze znajomych ,,obstawił" sam siebie, czy to jest moralne trudno powiedzieć, bo tak naprawdę walczył tak, aby się ,,nie poddać".

 • OSKAR_B lubi Komentarz

  jakbyś postawił w zakładach milion jewro ze nie zostaniesz znokautowany z takim rywalem to też byś tańczył z radości że melon wpadł

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Boks. Rywala Polaka pięć razy leżał na deskach. Po walce świętował... przegraną (wideo)

  Są bokserzy co walczą za rundy. Słyszałem o stawce 500 euro za każdą przeboksowaną rundę dla takich ,,podróżników", co po całym świecie sprzedają rekord, ale pewnie to zależne jak dobry rekord mają. Tutaj mógł być w kontrakcie jakiś ,,bonus" za walkę na całym dystansie. Trochę wtop już się zdarzyło, typu ,,słynny Laszlo F.", więc MB co dużo mówi o ,,matchmakingu" pewnie chciał, aby ,,Arab" powalczył jak najdłużej. W sumie Wach też walczył w Konarach pełen dystans, co często dla zawodnika jest lepsze niż ,,szybki nokaut" po długiej przerwie od boksowania. Pandemia ogranicza możliwości przylotu rywali z Ameryki Północnej czy Ameryki Południowej, więc trzeba po Europie szukać ,,podróżników". Ja widzę, że Różański nie zwalnia tempa i fajnie byłoby dać mu szansę w walce o Mistrzostwo Europy, taki jest jego pułap, ale to solidny zawodnik, więc fajnie, że MB dał szansę jemu czy Łaszczykowi, bo to ich kariery warto rozwijać dalej, a co do ,,Araba" totalnie gdzieś go nie widzę w walce o pas Mistrza Świata, bo takie deklaracje się pojawią, a co do Patryka S. totalnie chłopak stracił ,,kontakt z bazą" i warto po prostu nie dawać mu kolejnych szans, dla jego zdrowia, bo będzie kiedyś wdzięczny temu co mu to powie wprost, tyle co ,,oberwał" od Talarka to już było co najmniej o 3 nokauty za dużo.

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Transfery. Oficjalnie: Sławomir Peszko w Wieczystej Kraków. Czegoś takiego jeszcze nie było!

  Peszce należy pogratulować kontraktu życia w tym wieku. Trochę tak jak ,,sekundy Najmana", podobno jedna sekunda to tysiąc złotych. Peszko może nie jest człowiekiem co mógłby być członkiem MENSY, ale każdy z nas w tej sytuacji podpisałby taki kontrakt i był wdzięczny losowi. Bonin z Brzyskim nie mają problemu z grą na poziomie 4-ligi w Lubliniance(5 poziom rozgrywkowy),a ta dwójka w pewnym okresie czasu ,,jeździła na kadrę"(Bonin-1 mecz, ale powołań miał więcej, Brzyski-7 spotkań/1 gol), wiec czemu Peszko nie mógł zejść jeszcze niżej. Wszystko w życiu sportowca w pewnym wieku sprowadza się do pieniędzy, są trofea, puchary, ale jak dzwoni telefon z propozycją ,,Szejka" to ,,pół ligi" zameldowałoby się na Okęciu jak Mierzejewski. Kiedyś Jackowi Bąkowi wypominano, że nie chciał iść do Legii, a wybrał Austrię Wiedeń, a on jasno wyjaśnił-oczekiwał zarobków na poziomie Rogera i Edsona, a tyle mu nie chcieli dać, więc wybrał Austrię Wiedeń. Są wyjątki jak Błaszczykowski, ale nawet Lewandowski rozstał się z Kucharskim, bo mu się jego prowizja nie podobała, a każdy powie ,,tyle ma, to mógł się trzymać Kucharskiego, bo mu kontrakt w Dortmundzie ogarnął jak jeszcze dla Niemców był typowym no-namem z Polski". W sumie ciekawa sprawa z tym zespołem, bo nazwiska brzmią jakby to był zespół co najmniej II ligi. Miśkiewicza w reprezentacji kojarzyłem, ale Madejskiego kompletnie nie, to pokazuję, że faktycznie były czasy, gdzie na kadrę jeździło ,,pół ligi".

 • OSKAR_B napisał/a komentarz do Sławomir Peszko blisko Wieczystej Kraków. Dariusz Dziekanowski krytykuje działaczy. "To już jest patologia"

  To jest ,,wolny rynek". Właściciel płaci-właściciel wymaga. Właściciel wymyśliłby sobie taki skład: Artura Boruca na bramce, Michała Pazdana i Marcina Wasilewskiego w obronie, Rafała Wolskiego i Bartosza Kapustkę na pomocy i Freddy Adu w ataku, trochę jak w FIFIE, miałby na taki projekt pieniądze to czemu mu zabraniać? Trener Cecherz pracował z tego co pamiętam w I lidze, wiec też może powinno się skrytykować, że ,,zszedł tak nisko" itd. Ma być szybki awans, więc trzeba wyłożyć odpowiednie środki. W Lublinie w jednym sezonie grał Brzyski z Boninem w III lidze (na poziomie 4-tym w Polsce), a teraz grają jeszcze niżej w IV lidze(poziom 5-ty w Polsce) i też nie robią tego za 2600 złotych miesięcznie, tylko za razy pewnie 5, tylko ktoś chce tyle dać to tak jakby czepiać się Neymara, że zarabia tyle w Paryżu, bo też można zastanawiać się czy to fair, że mistrz olimpijski w gimnastyce artystycznej w życiu nie zarobi tyle co Neymar w pół roku, a jego trening jest dużo cięższy itd. Dariusz Dziekanowski jako ekspert wypada kiepsko, mimo jak na polskie warunki bardzo dobrej kariery zawodniczej. Do tej pory w głowie mam jak na Euro według niego Pazdan miał być lepszym piłkarzem niż Jerome Boateng. To było tak absurdalne stwierdzenie jakby napisać/powiedzieć Marcin Siwy jest lepszym ,,ciężkim" od Andy Ruiza juniora, bo Siwy na 20 walk żadnej nie przegrał, a Ruiz junior zna już ,,smak porażki" i to niejeden raz. To inaczej czy fair jest to, że pan Dziekanowski jako ekspert za jeden wieczór w studia za gadanie, że Pazdan to lepszy piłkarz od JB, bierze tyle co młody pracownik naukowy w miesiąc(znam stawki, bo mam doktoranta w rodzinie), co często pracuję cały tydzień, bo profesorowi nie chce się iść na zajęcia z zaocznymi to wysyła magistra i co z tego, że ten ,,młody" pewnie chciałby w tym czasie robić co innego? Panie Dariuszu jak się pan tak martwi o ten kontrakt to proponuję zabrać do torby dres, piłkę i gwizdek, zadzwonić we wrześniu do najbliższych pana zamieszkaniu szkół i przeprowadzić ,,za darmo" lekcję w-fu młodym chłopakom, może wyłapie pan jakąś ,,perełkę".

 • OSKAR_B lubi Komentarz

  A kto bogatemu zabroni stać ich to płacą patologią jest robienie z tego afery.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.