Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Mistrz świata z Rosji stara się o polskie obywatelstwo. Artiom Łaguta będzie drugim Rune Holtą?

  A swoją drogą do dzisiaj bardzo lubiłem Artioma ale jako Rosjanina natomiast teraz trochę się wkurzyłem na niego że Polskę i polskie obywatelstwo traktuje jak zwykłą klamkę do drzwi do Unii Europejskiej i świata . Co my mu takiego złego zrobiliśmy że tak nas obraża i postponuje co ? Przyjechał do Polski bidny jak mysz kościelna , umożliwiono mu podjęcie pracy czyli jazdy na żużlu , dorobił się na tymże żużlu , kupił mieszkanie czy też dom ma tu swoją rodzinę i żyje sobie jak król a dobrze jeżdżąc na żużlu jest docenianym zawodnikiem i dobrze płatnym , więc za bardzo nie rozumiem czy to jego staranie się o " polskie obywatelstwo " wyszło od niego i jest chęcią pozbycia się swojego - rosyjskiego czy zwykłe cyniczne wyrachowanie mające ułatwić mu podróże po świecie za pomocą polskiego paszportu . Jedno jest pewne jeżeli robią to jego dotychczasowi pracodawcy czyli GKM - Grudziądz to powinno się im wytłumaczyć że polski paszport to nie jest nalepka na butelce wódki ani papier toaletowy do wycierania sobie nim itd......

 • Kacperek lubi Komentarz

  To miły, fajny czlowiek. Myśle jednak, że plastron z orlem nie będzie go w ogóle interesował. W końcu ma prawo do wyboru!

 • Kacperek lubi Komentarz

  @sajok: Masz na myśli Szydło, która zaraz po zostaniu premierem wyrzuciła flagi unijne do schowka? A może Dudę gdy plótł o żarówkach, których zabrania ta niedobra Unia? (widziałeś to? Polecam, wygoogluj ten filmik, zobacz minę prezydenta Niemiec). Masz na myśli Morawieckiego, który zaprzeczył istnieniu autostrad (zbudowanych za pieniądze Unii) ? Masz na myśli pisowskich europosłów, które biorą ogromne europensje i usilnie starają się Unię oszkalować? Masz na myśli czołową twarz PiS, posłankę która o fladze unijnej mówi "ta szmata ! SZ-M-A-T-A ".
  PS. wyszedł ci trochę bełkot , nie uważasz?

 • Kacperek lubi Komentarz

  Artiom bardziej Polski niż Holta...

 • Kacperek lubi Komentarz

  Nie

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  O kurde Mareczek wytrzeźwiał i robi porządki w kadrze , jak nie wiedział czy będzie trenejro kadry to trzymał japę na kłódkę ale jak już został na przyszły rok jako hm? - trener to zaczyna swoją trenerkę o zamiatania tych którzy mieli odwagę mić własne zdanie co mocno nie spodobało się wierchuszce i ta rękoma Cieślaksena robi czystkę w kadrze aby " ukarać niepokornych i ich zwolenników . A swoją drogą Marunia to jednak dużego formatu " samobójca " czy on nie wie że jak jego PAPUGA dowie się o tych roszadach w żużlu to go znów nie zwyzywa od ostatnich jak pozna sład kadry na anno domini 2020 .

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Drabik stracił talon na 8 tysięcy litrów benzyny. A może być jeszcze gorzej

  Nie wiem co kierowało tymi zawodnikami ale jak próbowali zrobić komuś " na złość " to widać że sami sobie zrobili koło pióra a jak faktycznie byli chorzy czy w niedyspozycji to mogli zadzwonić i powiedzieć otwarcie " o co biega " i takie matołki jak " ten ostafiński " czy inni pismacy nie mieliby paliwa dla swojego żeru a tak to " ten ostaf " będąc na żołdzie Orlenu robi wszystko byleby tylko jemu zgadzała się kasiora za wierszówkę , ot taka sobie hiena opisów żużlowych .

 • Kacperek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kasprzak jedzie tak " dobrze " bo podbija cenę transferu do ?????????

 • Kacperek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i fajnie na koniec ligi obejrzeć taki sparring ekstraligowca z drużyną " pretendującą " aczkolwiek nie mającą szans na jakikolwiek awans .

 • Kacperek lubi Komentarz

  głvpavy ostaffo. janoś jeździł, autem, gdyż tam ma podgrzewane fotele, co dobrze robi na jego dolegliwości. w pudelku grunt to siać ferment

 • Kacperek lubi Komentarz

  Cyrk pod tytulem, oskiali cieslaka, trwa w nalepsze ;)j

 • Kacperek lubi Komentarz

  Panie redaktorze z całym szacunkiem, ale casting dla zawodników zagranicznych, którzy w sezonie 2020 mogą startować w Rybniku nigdy nie powinien być nazwany meczem Polska reszta świata. Jeśli już PZM na to pozwolił to do kadry powinni być powołani zawodnicy z podobnym potencjałem żużlowym jak zawodnicy reszty świata! Pierwsza zaś wersja powołań do kadry była taka, że mówiąc obrazowo Kadra wybierała się armatą 155mm na polowanie na wróble. Jeśli pan Mrozek chciał przetestować kandydatów w walce z zawodnikami ExL-mi z najwyższej półki to powinien sięgnąć głęboko do mieszka i odpowiednio im zapłacić za mecz. A tak mamy gównoburzę o to czy ..... no właśnie tak naprawdę o co?! O urażoną dumę pana Cieślaka, czy może promotora Złotego Kasku pana Polnego, który za szopki jakie wyczyniał z organizacją tych zawodów - niebezpieczny tor w Pile, drugi termin w dniu zapasowym rozegrania pierwszego meczu finału ExL - powinien dostać karę i siedzieć cicho jak mysz pod miotłą. Bo na pewno nie powinno być bicia piany o to, że zawodnicy nie chcieli reprezentować Polski. Myślę, że gdyby w reszcie świata pojechali Madsen, Sajfutdinow, Vaculik, Łaguta, Doyle czy Woffinden lub Czugunow, to żaden zawodnik by nie odmówił. A tak nie dziwię się, że topowi zawodnicy przysłali L4 - nikt nie zaryzykuje kontuzji w CASTINGU dla obcokrajowców.
  Pozdrawiam.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Na miejscu Janowskiego podgrzał bym jeszcze kilka dni temat, aż to zero dziennikarskie osiągnie orgazm. Następnie wydał bym oświadczenie, że w środę byłem w domu a zdjęcia są sprzed roku. Natomiast wrzucił teraz bo leżąc w łóżku ma dużo czasu na porządki w pamięci telefonu.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Ostaf odp...się od Maćka, Maksa oraz innych!

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Czy te zdjęcia zaszkodzą Janowskiemu? Czy szalał BMW, będąc na zwolnieniu lekarskim?

  Co najmniej do Bożego Narodzenia ! ! !

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Szymański zabrał głos ws. zwolnień lekarskich w kadrze. Cieślak zapowiada rozmowę z Janowskim

  Cieślaksen nie ważne lubisz go czy nie lubisz ale jak on to powie to będzie znaczyło że tak jest natomiast ty to sobie możesz " opierniczać " ale swoją papugę która zawsze jak wchodzisz do domu to zwyzywa cię od najgorszych a potem jeszcze każe ci spier.... lać . Przypomnij sobie parę lat wstecz jak przyszedł do ciebie jeden z dziennikarzy i czekał na ciebie w salonie gdzie była też papuga w wolierze i jak wszedłeś to cię tak zjebutała że nawet on , obcy stanął na baczność a ty zamiast jej przypier....ić zacząłeś się usprawiedliwiać że ona tak żartuje , ładne żarty i dlatego uważam że teraz to ty sobie żartujesz mówiąc że Janosiu dostanie opiernicz - co tak grzecznie do mikrofonu , mów jak zawsze mówisz do zawodników i dlaczego cię już nie trawią .

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Polska - Reszta Świata: Demolka! Kadrowicze pozdrawiają chorych kolegów pogromem (relacja)

  coś mały ten " świat " jak jadą same niemoty i zapchajdziury albo zdeklasowani obcokrajowcy którzy w swoich krajach mogli co najwyżej dostać za teki turniej " na loda " ale w Polsce to oni są " reszta świata " i chyba prawdziwa reszta bo coś tych wielkich światowców jakoś nie widać a nasze ligi dalej płacą smętnym matołkom horrendalne pieniądze za to tylko że jadąc " jako-tako " mają obce paszporty i my nazywamy ich " cudzoziemcami " a oni są już prawie Polakami tyle że bez paszportu bo niektórzy z nich to prawie całe rok siedzą w Polsce . parodia do potęgi entej i żałosny spektakl na zakończenie sezonu .

 • Kacperek lubi Komentarz

  Piękny artykuł o tym jak Smektała razem z Przedpelskim przywieźli 5:1 jak to Zmarzlik zanotował defekt a Kołodziej mijał rywali. A w całym artykule ani słowa o Kuberze który nie dość że najmłodszy w ekipie to przywiózł najwięcej punktów. Brawo Panie redaktorze!!!

 • Kacperek lubi Komentarz

  Szczególne brawa należą się Kuberze.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Sorry, ale jak się organizuje zawody z kelnerami z "Reszty Świata" to co tu oceniać? Ta ich "paka" miałaby problemy w I lidze. Nie lepeij wystawić naszą ekipę z I ligi właśnie? Niech chłopaki sobie pojeżdżą.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Nawet skasowaliscie to co napisałem że obsada była słaba ze strony reszty świata a co ku..rwa nie była

 • Kacperek lubi Komentarz

  Kasujecie

 • Kacperek lubi Komentarz

  Bez Janowskiego, Pawlickich i Drabila to parodia kadry Polski! A reszta swiata to parodia do kwadratu! Po co takie mecze! Kabaret!

 • Kacperek lubi Komentarz

  To nawet nie była Raszta Świata B ale D. Sami kelnerzy !!!

 • Kacperek lubi Komentarz

  Ostafiński przestań kasować niewygodne dla ciebie komentarze. Prawda boli?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.