Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kacperek lubi Komentarz

  Przecież on jest kiepskim mechanikiem samochodowym, a nie trenerem.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Lechu nie idź tą drogą nie podpisuje w Rybniku bo rozstanie będzie boleć a Mrozek i tak Cię wyp..


 • Kacperek lubi Komentarz

  Idealne miejsce dla Kędziory , ma tylko wypełniać sobie program i tyle. Podobnie miał w Łodzi, więc za wiele mu się nie zmieni ,jedynie to może większą kasę wynegocjował

 • Kacperek lubi Komentarz

  Pozbycie się Kędziory to najlepszy ruch kadrowy Orła w tym sezonie.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Idealne miejsce dla figuranta, zobaczy mecz za darmochę, pouśmiecha się w TV i do domu.

 • Kacperek lubi Komentarz

  No i bardzo dobrze, powodzenia Sqra w Łodzi i wprowadź Orła do ekstraligi .

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz wyłożył karty na stół. Polonia Bydgoszcz ma nowego sponsora tytularnego!

  O kurcze to kumpel rekina i dorsza będzie sponsorem " szprotek " od dzisiaj pełny bojkot wyrobów f-y Abramczyk .

 • Kacperek lubi Komentarz

  Dobrze wiedzieć jakiej firmy produktów nie kupować

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Mrozek nie szuka alibi. Raczej klona Grabowskiego (felieton)

  Mrozek to mitoman i człek z tak ogromnym " ego " że każdy normalny człowiek powinien omijać go wielkim łukiem i nawet jakby poszedł z nim na wódkę to kończyć spotkanie tuż po 20 -ej gdyż potem może dostać małpiego rozumu i wtedy wszyscy będą winni tylko nie on .

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Marcin Rempała był talentem czystej wody. Miał być lepszy od Janusza Kołodzieja, a skończył w II lidze

  Brak komentarzy pod tym wpisem jest zarazem wykładnikiem klasy zawodnika , zero wpisów , zero zainteresowania zawodnikiem .

 • Kacperek lubi Komentarz

  Brakuje jedynie czujnika, który wyłapie próbę pojechania w prawo, albo ucieczki ze stadionu przed finałem EL. Żużel się kończy...

 • Kacperek lubi Komentarz

  Co zrobi Madsen ? A no panie darku on się zesra ! Tak zesra się panie darku. Daj pan sobie spokój i wymyśl coś innego.....

 • Kacperek lubi Komentarz

  Normalnie rozpacz co Madsen zrobi pierd...olłem z krzesła

 • Kacperek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kacperek lubi Komentarz

  Jeszcze się sezon nie zaczął, a Pan Ostafiński już rozpływa się nad startami. Zostawcie idioci pismaki ten piękny sport w spokoju. Nie długo to założycie zawodnikom kagańce.

 • Kacperek lubi Komentarz

  pierdu...pierdu ...a kolejnosc na mecie i tak bedzie na oko...zalosne

 • Kacperek lubi Komentarz

  "stwierdza zuzlowy ekspert Sławomir Kryjom"
  wy sobie jawne jaja z kibiców robicie. Po cholere takie zakłamania? Jaki to ekspert? Psychicznie chory człowiek, kombinator i kanciarz. Jak najmniej takich ludzi w tym sporcie.

 • Kacperek lubi Komentarz

  W takim razie Madsen ma male szanse na jakilolwiek sukces w SGP. Desperacka walka o utrzymanie sie w cyklu (...)

 • Kacperek lubi Komentarz

  Madsen i Hampel w opałach :)

 • Kacperek lubi Komentarz

  Sprawa Drabika? Jaka sprawa Drabika? To sprawa Betardu Sparty Wroclaw,Reprezentacji Polski i Drabika.Jak Drabik zdobywa pkt to Sparta się cieszy,jak Drabik zdobywa IMS Juniorow to trener się cieszy.A teraz jak dorwali Drabika na dopingu to Drabik sam.Sam ma odpowiadać.Bo Sparta jest cacy,Sparta o sprawie nic nie wiedziała.Reprezentacja Polski tez.Tylko ten Drabik,jakos dal się zlapac.Pewnie go porwali i cos do niego wstrzyknęli,a on nic nie pamięta.

 • Kacperek lubi Komentarz

  @banita: zapomniałem,że Janek starej daty i trzeba czytać między wierszami ☺

 • Kacperek lubi Komentarz

  Martin Vaculik dla Stali zrobił trochę dobrego i trochę złego. Zostanie zapamiętany jako jeden z filarów drużyny, jako ten na którego Stal czekała i wspierała go w czasie kontuzji, ale też pamiętać będziemy o kwasach związanych z jego odejściem ze Stali. Myślę, że aby wrócił do Gorzowa to musi nauczyć się innej wypowiadanej formułki niż ta którą karmi kibiców od początku kariery czy to jak szedł do Tarnowa, Torunia, Gorzowa czy Zielonej Góry. Wszędzie było mu jak w domu, wszędzie był super tor który mu pasował, rewelacyjnie kibice i wszędzie był właściwie całym sobą z tym klubie i od pampersa marzył aby tu jeździć. Chyba chce przebić Ryśka Holtańskiego który wszędzie jest 100% (tutaj wpisać każdy klub w którym był). Nuda.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Ja liczę że Nowak będzie filarem Orła, i dzięki niemu pozycja drużyny będzie bardziej spektakularna niż w ubiegłym roku .

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Sprawa Huckenbecka w Trybunale PZM. Co z Musielakiem? Apator może mieć duży problem

  Coś z tym Orłem musi być " nie tak " skoro trafiają do niego dobrzy zawodnicy a jakoś tak po roku od razu wieją " gdzie pieprz rośnie " . Parę sezonów temu jak powszechną praktyką w żużlu było zwlekanie z wypłatami lub też rozliczenia za jazdę dopiero po sezonie to pan Skrzydlewski wyróżnił się na tle innych prezesów tym że płacił od ręki , tuż po meczu i zawodnikom to się podobało oraz śmiem twierdzić było czymś normalnym w relacjach pracownik-pracodawca , dlatego też do Orła przychodzili ci którzy albo zostali wystawieni do wiatru przez dotychczasowych pracodawców albo mieli dość amatorki i dziadowania . Teraz zaś jak każdy uczciwy prezes płaci zawodnikom to pan Skrzydlewski już się nie wyróżnia in plus ale za to poszedł był w drugą stronę i albo nakłada jakieś dziwne kary na tych którzy sobie gdzieś poszli albo się totalnie obraża na takich i wymyśla jakieś dziwne sankcje w odwecie za co ? za to że zdobywali punkty dla Orła ? przecież czy Musielak czy Hagenbeck jakby nie pojechali w jednym tylko meczu tym z PSŻ-tem w rewanżu to dzisiaj Orzeł byłby w drugiej lidze i co by im zrobił co ? Gówno ! ! ! W/w zawodnicy i tak by odeszli tam gdzie chcieli iść i idąc dalej tym tokiem rozumowania panowie Kanclerz i Termiński może by zapłacili za nich te kwoty a wtedy pan Skrzydlewski zostałby z armią leśnych dziadków i odpadków a Orzeł " brylowałby" na torach Rawicza , Krosna , Opola , itd ........ a jego sytuacja byłaby taka jak obecnie Apatora ,mocny skład na drugą ligę , piękny stadion i puste trybuny w Łodzi . Panie Witku , ogarnij się pan i zacznij myśleć jak prawdziwy menago żużlowy a nie " prymitywny tłuczek " biznesowy z prowincji , odpuść pan trochę z tymi zakazami na stadionie , przestań pan toczyć sezonowe wojenki z byłymi zawodnikami i zacznij pan szkolić młodych z Łodzi i okolic aby Orzeł miał swoich wychowanków a nie co roku zbieranina z całego świata a wyniki idą się je.....ć . Miałeś pan szansę stać się " kimś " a pomału spadasz do poziomu Sadzikowskiego i tych wesołków z Piły . Nie tędy droga .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.