Ksawery Darnowski - lubi

• Ksawery Darnowski lubi Komentarz

„Emocje już opadły jak po krwawej bitwie kurz”. Dziewczyny sobie zrobiły większa krzywdę niż nam kibicom tu wymądrzający się. Szkoda ze w tak frajerski sposób. Miłe Panie co Cię nie zabije to Cię wzmocni a po wczorajszym dniu jest nowy kolejny dzień. Eliminacje do Io to już historia.

Nie ma co zwalać winy na Malwinę, każdemu może się przydarzyć słabszy mecz. Błędem zaś był brak reakcji trenera na słabą dyspozycję Malwiny, gdzie była druga atakująca. Naprawdę nie wiem jaki Nawrocki miał pomysł na ten turniej, zabrał Łukasik, ale jak widać nie ufa jej za grosz skoro nie wpuścił jej na boisko przy totalnej niemocy Smarzek, która nie kończyła nic.. Na ten turniej powinna była jechać Zaroślińska, może z nią by coś wyszło.

A cóż ona takiego może po takim meczu powiedzieć? Że jako atakująca nie potrafi skończyć piłki w górze na wagę finału? Taka atakująca, po tym poznasz jej wartość. Podbijali ją jak chcieli, ta się męczyła, a treneiro nie reagował, gdzie powinna była już dużo wcześniej być zmieniona niż druga część 4 seta. 5 set to kontynuacja dalszego braku skuteczności i w dalszym ciągu brak reakcji ze sztabu szkoleniowego.
    Porażka na własne życzenie.

wszyscy kibice widzieli ,ze pani Godek "nie idzie" i nikt nie ma o to do niej pretensji tylko dlaczego "trener" nie reagował??? po co ławka rezerwowych??? przecież ten mecz był do wygrania jakbyśmy mieli TRENER a nie wuefistę!!!!!!!!