Rejwen - lubi

 • Rejwen lubi Komentarz

  Włączcie myślenie drodzy kibice. Nie chodzi czy ta czy inna władza dała, chodzi że naruszono dobre imię klubu wykorzystując je w reklamie kampanijnej i skłamano że klub korzysta z dotacji, a nie korzysta. Czy to takie trudne do zrozumienia że zaraz jad wylewacie. Jakbyś się czół jakby po znajomych twoich puściłbym hejt że bierzesz kasę z państwa która należała się również im. Przecież ościenne kluby już są w blokach startowych aby gmina więcej nie dawała temu klubowi bo dostaje z państwa, a rodzice przestaną płacić bo przecież ich oszukują. Jeden bezmyślny ruch wykorzystujący logo klubu a smród za tym klubem poleci.

 • Rejwen lubi Komentarz

  Pechowcami można nazwać tych któzy stracili życie na skutek pandemii... kuba głodny chodzić nie będzie... to dość haniebne nadużycie dziennikarskie...

 • Rejwen lubi Komentarz

  Błaszczykowski to zmora polskiej reprezentacji. Kiedy jego nie było potrafiliśmy wygrać z Niemcami a cała Europa miała pietra przed Polską. Jak tylko wrócił "Kuba" od razu przegraliśmy wszystko co było do przegrania w dodatku w żenującym stylu.

 • Rejwen lubi Komentarz

  Wyłącznie Jóźwiak, albo Świderski. Rozważanie Błaszczykowskiego, to jakieś nieporozumienie, za zasługi na Euro się nie jedzie.

 • Rejwen lubi Komentarz

  I znów temat Błaszczykowskiego litości ten człowiek ma lata świetności za sobą i czas się z tym pogodzić. Ten człowiek średnio co trzy cztery mecze łapie jakąś kontuzję poziom gry który teraz prezentuje wystarcz tylko na ekstraklasę więc wypada zamknąć temat reprezentacji. Z całym szacunkiem dla zawodnika i jego dokonań nie chodzi tu o więzy krwi jak autor pisze ale o dyspozycję piłkarza. Brzęczek robi krzywdę Błaszczykowskiemu tymi powołaniami za zasługi. Nie długo przez to całe zamieszanie ludzie zapomną o tym co zrobił Kuba grając w reprezentacji kiedy był w szczytowej formie, a będą pamiętać tylko powiązania rodzinne z wujem selekcjonerem i powołaniami na kredyt. Panie Kmita pan też jest po część winnym wylewania hejtu na piłkarza pisząc ten prowokacyjny artykuł. Może warto trzymać się rzetelnego dziennikarstwa zamiast dolewać oliwy do ognia i narzekać na komentujących. Ja rozumiem że jest pan rozliczany za ilość wejść na pański artykuł ale są pewne granice przyzwoitości których nie powinno się przekraczać.

 • Rejwen lubi Komentarz

  Najważniejsze, że miejsce na Euro będzie miał "młody" zawodnik krakowskiej Wisły, Kuba.B a reszta niech spada :)

 • Rejwen lubi Komentarz

  Skoro nie chce być na okładkach to po co się zgadza na wywiad? Myślę, że brak udzielania się w mediach byłby wystarczającą wiadomością.

 • Rejwen lubi Komentarz

  jak to nie bedzie jak juz jest

 • Rejwen lubi Komentarz

  Znowu robi pijar wawrzynkiewicz (legijny pismak) Majeckiemu. Co prawda Grabara ma niewyparzoną buzię ale Majeckiego zjada na śniadanie i tyle. Ciekawe gdzie zacznie prawdziwą piłkę Majecki, bo w lidze niczym nie imponuje oprócz laurek warszawskich pismaków.

 • Rejwen lubi Komentarz

  Jako główny stadion powinien być od teraz brany pod uwagę Stadion Śląski w Chorzowie. Od czasu do czasu można rozgrywać mecze reprezentacji również w Poznaniu, Wrocławiu lub Gdańsku. Na Narodowym tylko jeśli organizator podejdzie do organizacji meczów międzypaństwowych poważnie i przygotuje odpowiednio wcześniej murawę, a nie na 5 minut przed meczem.

 • Rejwen lubi Komentarz

  Od początku wybudowania tego pseudo Narodowego wiadomo było, ŻE JEST TO TAKIE BETONOWE KLEPISKO na różne imprezy. Wzór stadionu jako Narodowy to jest STADION ŚLĄSKI który jest dostosowany dla wszystkich dyscyplin sportowych rozgrywanych na stadionach . Tak jest w Berlinie w Londynie czy Moskwie.

 • Rejwen lubi Komentarz

  a gdzie jest napisane, że wszystkie mecze reprezentacji muszą być rozgrywane w Warszawie? Po co wybudowano stadiony we Wrocławiu, Chorzowie czy też Gdańsku, kto za tym stoi?

 • Rejwen lubi Komentarz

  Wnioski się nasuwają same: do przetargu stanął tylko jeden wykonawca bo tylko on spełniał warunki tzw. SIWZ które zapewne były robione pod niego. Umoczony jest też PZPN bo uczestniczył w określaniu tych warunków. Czyli krótko mówiąc: parę osób wzięło kasę żeby jakiś partacz zarobił kilka baniek. I tak dociągnęli umowę do końca a problem dziwnym trafem dostrzeżono na tydzień przed jej końcem....... Śmierdzi na kilometr

 • Rejwen lubi Komentarz

  Dobry pomysł ma Szczęsny - następny mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
  Na pewno świetna atmosfera, znacznie mniej chamstwa niż w stolycy no i najważniejsze: świetna murawa!

 • Rejwen lubi Komentarz

  A gdzie jest napisane, źe mecze Narodowej Reprezentacji muszą być rozgrywane na Narodowym? Na betonie kwiaty nie rosną i trawą teź nie

 • Rejwen lubi Komentarz

  a kto jest winny chyba nie On ! To niewykorzystany talent w wojnie zidana z piłkarzami których nie widział w składzie, publicznie go obrażał więc nie pozostaje dłużny ! Nie problemem jest budować drużynę wydając 1 mln euro na transfery, choć w przypadku zidana i to jest problemem bo on nigdy nie był dobrym trenerem, miał szczęście że akurat za jego kadencji w zespole był Ronaldo w życiowej formie i kilku innych łącznie z Balem. Sztuką jest budować zespół z tego co się mam, niech bierze przykład z Kloopa ! Przy okazji tak jak w Bayern Monachium i tak jak i w Realu główną przyczyną słabej formy jest zarząd klubu i system wynagrodzeń piłkarzy, czy się stoi czy się leży pensja się należy :) Klub to firma a niekiedy i niezła firma zatrudniająca setki osób zarabia netto mniej niż dobrze opłacany piłkarz ! Śmieszne to się robi bo oni nie mają pojęcia o zarządzaniu i całą winę upatrują wszędzie tylko nie u siebie !

 • Rejwen lubi Komentarz

  Jak tam super gwiazda Niezgoda . Strzelił bramki beniaminkom zapanował szał wśród dziennikarzy fanów L a tu kolejny mecz i 0 .

 • Rejwen lubi Komentarz

  Kuba nie zrezygnuje z gry do puki Lewandowski gra -chodzi przecież o to zeby miec więcej występów od Lewego , i nawet jesliby to miało byc kosztem upadku kadry , albo takich smiesznych sytuacji jak na mundialu kiedy czekał na wejscie w ostatnich sekundach zeby tylko statystyki odnotowały występ.

 • Rejwen lubi Komentarz

  Żałosny koniec niezłej kariery. Dla swoich interesików poświęciłby bez wahania drużynę .

 • Rejwen lubi Komentarz

  Czyli kontrowersyjny karny dla ległej i nieuznana prawidłowa bramka dla Jagi