Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jak udowodnią to tyle co wszyscy. Łaguta, Łoktajew dostali odpowiednie wyroki. Dlaczego Drabik ma mieć przywilej ? Doping to doping i wszyscy jadą na tym samym wózku.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  A CO TO DRABIK MA JAKIES INNE PRZYWILEJE
  SKORO POLADA UWAZA ZE TO DOPING JEST
  I JEST TO ZABRONIONE
  TO KARA I TYLE
  JEDZIEMY NA TYM SAMYM WOZKU NIEZALEZNIE OD TEGO
  CZY TO DRABIK KUBERA CZY WOJTYLO NP
  DWA LATA KARY PLUS PRACA DARMOWA NA RZECZ SZKOLKI ZUZLOWEJ
  OBOWIAZKOWO

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Musi być poważnie umoczony ten cwaniaczek Maxiu , skoro zatrudnia papugę od cudów . Może ten pan o miesiąc złagodzi karę , ale napewno zrujnuje Drabika tak że zabraknie mu na karmę  dla psa - synka pupilka .

 • Wawa61 napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Drabik jak zwykły dopingowicz. Należy mu się maksymalna kara! (felieton)

  @KACPER.UL.: Jednak małomiasteczkowość w każdym calu. I tego eksperta i Kacpra. No trudno jesteś z Leszna a nie np, z Poznania i musisz się z tym pogodzić.

 • Wawa61 napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Drabik jak zwykły dopingowicz. Należy mu się maksymalna kara! (felieton)

  @KACPER.UL.: Jesteś prosty człowieczek z wioski. I piszę to człowiek nie z Torunia.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Redaktor ma rację. Jak policja kogoś złapie, kto jest po spożyciu i ma przekroczona normę, to nie ważne, czy pil alkohol przed jazda autem, czy dzień wcześniej wieczorem.
  Kara jest taka sama.
  Skoro złamał przepisy antydopingowe, to powinien ponieść konsekwencje.
  Tłumaczenie, że w domu musiała przyjąć a nie w szpitalu bo są rotawirusy jest śmieszne.
  Gdzie są sterylne warunki.
  Tylko w szpitalu.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Czy można przegrać wygrany mecz? Niestety tak. Jak można nie kończyć tylu piłek? To był poprostu dramat. Niestety Nawrocki powinien sam podać się do dymisji. Już w czwartym secie prosiło się o zmiany !!!

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Turniej przegrała Malwina.
  Ale dlaczego trener nie zdjął jej najpóżniej po 3 secie??

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Duet Nawrocki - Smarzek przegrali nam ten mecz. Zal było patrzeć co wyprawia Malwina. Aż prosiło się o zmianę.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Niestety nasz środek praktycznie nie istniał. Pani kapitan ma zagrywkę na poziomie szkoły podstawowej i nie istnieje w ataku.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Nie mam pretensji do Smarzek(masakra). Mam pretensję do Nawrockiego o brak decyzji o zmianie na pozycji. Łukasik przynajmniej jedną z siedmiu poiłek meczowych w górze skończyłaby na pewno.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Umowę już przedłużono to czas na podwyżkę. Ciekawe ile siatkarek nieoficjalnie powie że to koniec reprezentacji póki trenera nie wywalą

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Miałem rację co do kiepskiej formy Smarzek. Po drugie, Mędrzyk powinna być zmieniona lub przynajmniej zmieniana. Wójcik grała super w dwu ostatnich meczach, to za karę nawet na minutę nie weszła. Niestety, Nawrocki nie wytrzymał ciśnienia.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Niestety jest to porażka trenera a nie zawodniczek.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że to ostatni mecz Nawrockiego!

 • Wawa61 lubi Komentarz

  niestety wuefista wyczucia meczowego ZERO!!!!tak jak kiedyś w Skrze jak koń klapki na oczy i gramy zero zmian a godek grała dno i 2 metry mułu Mędrzyk od końcówki trzeciego seta oddychała rękawami ale rudy liczył na "przełamanie" albo "zmartwywstanie" sam nie wiem!!!! każdy TRENER by zareagował ale to niestety tylko marny wuefista..........

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Trener porażka , pani Kąkolewska poza wzrostem nie reprezentuje kompletnie nic. Zero skoczności ,wszystko jak w zwolnionym tempie. Wszyscy narzekają na Malwine ale na kogo rozgrywająca miała zagrywać jak nie na nią skoro Ona to taka Żyłka i Zadzior a pani Kąkolewska ani wyskoku ani szybkości. Nie chce obrażać bo nie o to chodzi ale taka troche zaspana wieża . Stysiak też bez szału a trener widząc co sie dzieje spał .Wystarczy zobaczyc i porównać trenera Turczynek. Trener i pani Kąkolewska według mnie zawalili to spotkanie. Wystarczy porównać trenerów meskiej naszej siatki i żeńskiej. Przepaść!!!

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Porażka na własne życzenie. Smarzek matką porażki !!! Miała 5 meczboli w 4 secie . Żadnego nie skończyła . Nawrocki wynocha z trenera kadry .

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Pytanie dlaczego Nawrocki zadecydował, żeby wszystkie piłki meczowe posyłać na Malwinę Smarzek-Godek?
  I to w sytuacji gdy nie kończy po kolei kolejnych piłek.
  Gdybym był trenerem, to po nieskończeniu 2-3 piłek zdjąłbym ją z boiska i na jej miejsce wstawiłbym zmienniczkę.
  A jeżeli ktoś mi powie, że nie ma w zespole lepszej siatkarki od Malwiny Smarzek, to znaczy, że ten zespół nie nadaje się do tego aby jechać na Igrzyska Olimpijskie.
  Podzielam zdanie większości: Nawrocki do zwolnienia.
  Zresztą która siatkarka zechce jeszcze z nim pracować? Chyba tylko Smarzek, bo niezależnie ile błędów popełni ma zapewnione miejsce u Nawrockiego.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Należy podziękować trenerowi który nie potrafił zmienić medrzyk która nie dość ze beznadziejnie przyjmowała to w ogóle jej nie było w ataku. Nie miała dnia a Wójcik która super grała wczoraj nawet na sekundę nie weszła.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Drużyna dwóch siatkarek środkowe nie dojechał dziś Mędrzyk nie wiem czemu nie dostała zmiany. A turczynki w ciemno blok ustawiłały albo na Stysiak albo na Malwinę w zależności od tego która była w pierwszej linii. Apropo Stysiak ( że względu na warunki przypomina Glinkę) ma dziewczyna potencjał szkoda że żadna z tych piłek meczowych nie poszła do niej

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Szkoda niewykorzystanej szansy, bo na samych igrzyskach naszym byłoby łatwiej wyjść z grupy niż ich starszym koleżankom 12 lat temu w Pekinie. Niewiele brakowało, aby sam blok i zagrywka przechyliły szalę na naszą korzyść, ale zabrakło równego przyjęcia przez cały mecz i dłuższych zmian dla Malwiny i Natalii w dwóch ostatnich setach.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  To śmieszne, ile akcji nie wykorzystały polskie siatkarki, nawet Nawrocki nie dał chwili wytchnienia Malwinie, która kończy ledwie 30% akcji, a to chyba ona ma być filarem tej drużyny. Chyba oficjalnie można powiedzieć: Nawrocki OUT!

 • Wawa61 lubi Komentarz

  W całym kraju trwa smarzenie (nomen omen) Smarzek, a przypominam, że bez niej bylibyśmy dosłownie nigdzie na mapie siatkarskiej. Dziewczyna ewidentnie jest zajechana fizycznie, gra wszystko i bez przerwy. Nasz fachura w sezonie reprezentacyjnym orał nią różne dziwne turnieiki, był udany rekord pobicia ilości wykonanych ataków w Lide Rezerw. Ona musiała pęknąć, pierwsze oznaki były już w Serie A.
  Do tego oczywiście brak jakichkolwiek zmian, wynikający z braku umiejętności trenerskich i niepowołania Zaroślińskiej. Brak szukania alternatyw dla fatalnej w każdym elemencie od pewnego momentu Mędrzyk to kompromitacja naszego trenera, Kasprzyk już szykuje dożywotni kontrakt...

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Dno i kupa mułu. Niestety trener do zmiany. to on przegrał. Szkoda bo dużo zrobił.
  Błędy jak Antiga czy Anastazi w męskiej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.