iwona2405 - lubi

 • iwona2405 lubi Komentarz

  No cóż... Nie wiadomo co powiedzieć po takim meczu... I już pal licho wynik, który powinien być za przeproszenie w dupę... Pal licho tego bezpłciowego Davidssona, który zamyka gaz, pal licho tego Wawrzyniaka, który nie wie jak jechać, ale ludzie... Te trybuny, te pustki... Żużel już niżej u nas pod względem atmosfery nie mógł upaść. Jak wznawialiśmy działalność kiedyś jako TŻ i byłem młodym chłopaczkiem to na meczach z Ukrainą Równe, Olympem Praga było więcej ludzi, a tutaj szaro, buro i ponuro... Pustki na obiekcie, który przypomina mi wiele wspaniałych momentów i fajnie spędzonych chwil, no serducho kibicowskie boli po prostu... Oczywiście chcę pogratulować zawodnikom Orła Łódź wspaniałej postawy. Powinniście to wygrać, bo byliście drużyną zdecydowanie lepszą, ale żużel ma to do siebie, że nie jest niestety zawsze sprawiedliwy i wasze nieszczęście tylko i wyłącznie sprawiło, że mamy pierwszy punkt, który ja traktuje tak, że go wgl być nie powinno, bo nie zasłużyliśmy na niego. Życzę zdrówka Jakubowi i Borysowi i żeby sportowe szczęście uśmiechnęło się do Łodzian, bo naprawdę przy tym ogromie pecha jaki macie to wasza postawa zasługuje na wielkie słowa szacunku i uznania. A co u nas? Szopka, kłamstwo na kłamstwie i niezmiennie ten sam syf... Myślę, że nie tylko trener powinien się zmienić, ale cały sposób zarządzania klubem. Nie mam po prostu słów na ten moment by opisać to co się dzieje w klubie. Zaryzykuję stwierdzenie, że jest to najgorszy okres w dziejach klubu, bez dwóch zdań. Orzeł Łódź mi zaimponował, gratuluję i powodzenia.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Żeby tylko zakazu stadionowego nie dostała:) Ale jaja, nie ma wstydu, jest walka i to bez "lidera" :)

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Komentarz z Forum RYbnika
  "Mnie osobiscie dzisiaj najbardziej irytowala kobita z Bydgoszczy. Stanie na naszym sektorze i wykrzykuje Oolonia piskliwym glosem.... wrrr. Normalnie... potem sie rozbeczala i do domu ;-D komentuje ona tez na SyFy. Pani Iwonka :-D co do meczu meeega!!! "

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Jaki ty pustak jesteś.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Masz widzę problem z czytaniem?Żonka jest ze mną w pracy nad morzem.Córka ze swoim facetem i dziećmi była w Rybniku bo jest wielkim fanem Polonii Była w tym roku[bo stać ją na to ]na wszystkich wyjazdach nawet na Łotwie[z dziećmi]. Ja ze względu na rodzaj pracy mogę jeździć w kwietniu ,maju i od września.Dałeś radę? A żonkę mam też fajną ale się nie szlaja.Tak na marginesie z karetkami lipa z hotelami też nie za bardzo? bo musieli nocować w Katowicach.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Siedziała tam gdzie Damian upadł. Dawała czadu swą radością ze nie którym nie pasowało.Kiedy dzwoniła mówiła że chyba zaraz ją wyniosą.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Na stadionie czekają na karetkę:P!

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Dzięki. Tak jak mówię i będę powtarzał jak mantrę... To nic nie oznacza póki co, bo nikt nie wie dokładnie jaka jest sytuacja na dzień dzisiejszy w klubie. Mam nadzieję, że dowiem się prawdy w piątek. Damy radę, bardzo w to wierzę. Tutaj ludzie za bardzo kochają żużel, a żużel za bardzo kocha to miasto. Pozdrawiam.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Coś Ci się pokręciło? Iwona jest w Rybniku i telefon ma taki o którym Ty możesz pomarzyć.A jakbyś miał to byłby problem z obsługą.A faceta jej nie wybieraj bo jakbyś go zobaczył to pampersa musiałbyś zmienić.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  teraz mam zone, córke i kota.


  wyrazy wspolczucia dla nich.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Zadowolona? To szczęśliwej drogi do domu.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Mendy tędy, a my tedy!

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Szczególnie "łobuz jeden" :D W końcu p. Matuszak to swój człowiek, a wiadomo, że taki komentator-kibic zawsze będzie komentował z całym serduchem. Szkoda, że w meczu archiwalnym wycieli tą wypowiedź. Dla zainteresowanych jest cały mecz Polonia - Unia 88':

  P.S. Wszystkiego najlepszego i 100 lat Panie Ryszardzie!!!

 • iwona2405 lubi Komentarz

  A tu jeszcze do poduszki o finansowaniu z budżetu ,ktorego niby nie ma Amonie ,kolejny cytat...Kolejną sprawą są finanse klubu i tu mimo ogromnej propagandy sukcesu klub spłaca stare zobowiązania pieniędzmi Urzędu Miasta i pożyczonymi po raz kolejny od Pan Roberta Łukasika. Cieszy fakt że spłaca i na dzień dzisiejszy ta spłata wynikająca z wyroku Sądu Okręgowego w Poznaniu na rok 2014 wynosi około 85% .
  Inna sprawą jest spłata zawodników za sezon 2014 i tu zaczynają się schody. Do dziś wynagrodzenia nie otrzymali Adrian Gała, Dawid Wawrzyniak, te zobowiązanie wynoszą około 130 tysięcy złotych. Co do pozostałych zawodników to te zobowiązania kształtują się różnie i podsumowując wynoszą w granicach około 250 tysięcy złotych. Jest publiczne zapewnienie Pana Sochackiego że klub ureguluje wszystkie należności wobec zawodników za sezon 2014 – trzeba temu zapewnieniu dać szansę i trzymać kciuki, aby obietnica złożona publicznie w audycji radiowej została zrealizowana. Osobiście uważamy że obietnice łatwo się sprzedaje natomiast z realizacja bywa różnie o czym dość często można było się przekonać w ostatnim okresie czasu.

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Spadam spac Amonku ,dowcipnisiu Ty moj....a jakbys miał jakies pytania odnosnie drużyny ktorej kibicujesz, to pytaj ,nie wstydz się,postaram sie podzielic z Tobą wiedzą jaką posiadam

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Kolego to są cytaty z pewnego portalu ludzi ktorzy są naprawde blisko klubu i nie są fantastami jak Wy, tylko działaczami ktorym na sercu leży dobro gniezniejskiego żużla ..pozdrawiam i życze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Życze z całego serca żeby Start Gniezno nie awansował do extraligii .

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Paweł Artymowicz (ur. 24 czerwca 1961 w Warszawie[2]; ps. You-Know-Who, używany w blogach) – polski astrofizyk, doktor habilitowany nauk fizycznych w zakresie astronomii ze specjalnością astrofizyka[7], profesor i wykładowca University of Toronto[1].
  __________________________________________________________________


  W październiku 2013 Artymowicz opublikował list otwarty do prof. Biniendy[37], w którym ponowił prośbę o opublikowanie pełnego zbioru danych wejściowych do symulacji Biniendy, bez których są one niemożliwe do powtórzenia ani zweryfikowania (Binienda w oparciu o symulacje twierdzi, że TU-154M "nie miał prawa" stracić części lewego skrzydła na brzozie). Podkreślił, że nie ma przeszkód prawnych, aby dane zostały opublikowane. Za­rzu­cił Bi­nien­dzie, że przy wspar­ciu "ma­chi­ny pro­pa­gan­do­wej klubu sej­mo­we­go Ma­cie­re­wi­cza" wpro­wa­dził wielu Po­la­ków w błąd, "nie zna się na ae­ro­dy­na­mi­ce", pomijał dane eksperymentalne FAA/NASA niesprzyjające jego opiniom, a jego wyniki są sprzeczne z fizyką lotu i stanem faktycznym na miejscu katastrofy. Pełen tekst listu opublikował na swoim blogu (zob. Linki zewnętrzne). W wywiadzie dla Faktów i Mitów[38] skrytykował prace prof. Cieszewskiego i oświadczył, że "zebrani przez Macierewicza dyletanci lotniczy nie potrafili przez 3 lata działalności wnieść do sprawy nic ważnego". Zasiada w komitecie naukowym konferencji PTMTS "Mechanics in Aviation XVI" (26-29 maja 2014)[39]. Współpracuje z zespołem Laska (Zespołem ds. wyjaśniania opinii publicznej treści informacji i materiałów dotyczących przyczyn i okoliczności katastrofy pod Smoleńskiem, organem pomocniczym Prezesa Rady Ministrów), na stronach sieciowych którego zaprezentował w listopadzie 2014 r. wyniki obliczeń fizycznych procesu uderzenia skrzydła samolotu Tu-154M w brzozę i jego skutków oraz symulacji półobrotu samolotu wyjaśniającej przycięcia drzew, trójwymiarową trajektorię i ułożenie samolotu w ciągu ostatnich sekund lotu[40].

 • iwona2405 lubi Komentarz

  Wiesz ile jest kłamstw w internecie? Lepiej trzymaj się wersji że jednak był to nieszczęśliwy wypadek które w lotnictwie mogą się zdarzyć.Bo ja Ci powiem ze katastrofa Kopernika w lasach Kabackich to tez był zamach na reprezentacje USA w boksie.Fama głosiła ze Anna Jantar nie zginęła tylko poszła do Haremu bogatego szejka w Emiratach[i wcale nie leciała tym samolotem]
  Możesz sobie snuć teorie o zamachu Twoje Prawo ale daruj sobie forum sportowe.Pozdrawiam

 • iwona2405 lubi Komentarz

  To opowiedz bo ja się k.. pogubiłem był zamach?