Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Czarnecki

  Brawo Piotrek!

 • Jan Czarnecki napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy. Coś niesamowitego. Zobacz trzy asy z rzędu Wilfredo Leona w meczu Polska - Rosja

  Ciekawe gdzie był ten palant,który krytykował polaków w mistrzostwach europy?Niby reprezentant rosji i co uczynił??????

 • Jan Czarnecki

  W końcu rosjanie przestana się wyśmiewać z polakow.Co chcieli to dostali i koniec.

 • Jan Czarnecki

  Ludzie,czemu zwracacie uwagę na wypowiedzi debila(wśród dobrych sportowców zdarzają się debile)i biorący doping(ROSJANIE przodują).Olejcie komentarze debila,nie zniżajcie się do jego poziomu.

 • Jan Czarnecki napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020: Słowenia - Polska. Słabość Bereszyńskiego. Borek: To do mnie nie dociera!

  Przestańmy atakować zawodników,trener po prostu niema pomysłu na wykorzystanie świetnych zawodników.W lidze jest dobry,ale reprezentacja to co innego.Jeżeli zależy mu na osiągnięciach reprezentacji to powinien zrezygnować z jej prowadzenia.Potrzeba nam trenera,który wykorzysta takich zawodników z którymi można dobyć nawet mistrzostwo świata.

 • Jan Czarnecki

  Ten pan nie powinien wypowiadać się na temat gry piłkarzy.kiedy był trenerem różnych drużyn nic nie osiągnął.W teorii ten pan trener jest dobry,ale swoimi wywodami nic dobrego nie robi.I dziś ma wejścia,bo myślący nie brałby go do programów w TVP.Człowieku jeżeli masz honor to nie pchaj się na wizję.

 • Jan Czarnecki napisał/a komentarz do Mocne słowa Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. "Łatwo się szydzi z niepowodzenia sportowca"

  Juras masz rację,ale jeżeli ktoś z siebie robi małpę to wybacz.

 • Jan Czarnecki

  Przecież to jest debil i dziwi mnie,że federacja siatkówki tym się nie zajmuje.Naszym kapitanem się zajęła,choć jego zachowanie było uzasadnione.Kibice i zawodnicy Iranu prowokują i co na to federacja?

 • Jan Czarnecki

  Aby coś od kogoś żądać,trzeba być samemu w porządku.Nauczcie swoich zawodników i kibiców szacunku dla innych.Przestańcie żądać czegoś,czego sami nie robicie.Jesteście dziczą.

 • Jan Czarnecki

  Nie od dziś wiadomo,że za równo władze polityczne,sportowe i pod propagandą rządową,ich kibice nie dorastają do tego ,by uczestniczyć w takich imprezach.Dziwią się,gdy jakiś sportowiec sprowokowany takim zachowaniem tak reaguje.Zacznijcie szukać leku na swoją agresję na inne nacje.Kibicowanie polega na czym innym niż nienawiść do innego wyznania.A pro po nie nazywajcie nikogo z poza islamu niewiernym,bo jesteście majmłodszą wiarą wywodzącą się od Izraelitow.Szacunek dla innych.

 • Jan Czarnecki

  Ronaldo jest bardzo dobry,ale na swojej pozycji nie dorasta Messiemu i jest nadęty jak balon.Żeby zrobić tyle dla Juventusu co zrobił Szczęsny to Ronaldo w tym wieku już nie zrobi,Dlaczego odszedł z Realu-bo w Hiszpanii miał większego rywala i stracił pozycję lidera-koleś starzejesz się,a lubisz mącić-więc nie jesteś wielki.

 • Jan Czarnecki

  Brawo Kuba,brawo Artur i brawo Dawid.A muzułmanie niech przestaną podkładać bomby-zamaskowani tchórze.

 • Jan Czarnecki

  Czemu nie pokazujecie to co macie w tytule artykułu?????????????

 • Jan Czarnecki

  Na spokojnie-jest najlepszą 9-tką,to wiadomo,ale czasami ma takie mniemanie,że inni muszą na niego pracować.Kiedyś tak nie było,sam ciągnął do przodu i podrywał zespół.Coś się z nim zmieniło,a powinien dawać przykład walki o piłkę.Na mundialu tego nie było i wiadomo jak się skończyło.Robert nie obrażaj się,ale kapitan i lider postępuje inaczej.Myślę,że zajmiesz się tym co kochasz"piłka nożna",a nie biznesy-na to przyjdzie czas.

 • Jan Czarnecki

  Artur nie przejmuj się debilami-wszędzie są.

 • Jan Czarnecki napisał/a komentarz do Sparingowo: Ruch wygrał w pierwszym sparingu i pozyskał nowego zawodnika

  Powodzenia chłopaki i szybki powrót do ekstraklasy-i wyrzućcie kiboli z trybun-to bandyci.

 • Jan Czarnecki napisał/a komentarz do Barszcz, uszka, choinka. Wilfredo Leon celebruje z rodziną święta Bożego Narodzenia

  Wesołych Świąt

 • Jan Czarnecki napisał/a komentarz do Piotr Żyła wyrzucił z głowy problemy. "Ma najlepsze odbicie na świecie!"

  Piotrek nie słuchaj palantów i zazdrośników,bo sami nic nie osiągnęli.Piotrek Ty po prostu skacz,a robisz to dobrze.

 • Jan Czarnecki lubi Komentarz

  Żyła ,rzeczywiście nie ma zbyt mądrej miny , ale ważne jest to , że ostatnio , bardzo dobrze skacze . Po rozstaniu z Żyłą Justyną nawet pozycja najazdowa się mu poprawiła i nie rzuca go na boki . Bardzo śmieszne było stwierdzenie Żyły Justyny , iż w czasie sesji , chciała pokazać co Piotr stracił . Otóż ze smutkiem muszę poinformować Żyłę Justynę , że to co stracił Piotr , posiada minimum 99% kobiet .

 • Jan Czarnecki

  Adam masz zimną głowę nie tylko w skokach,ale i odpowiedziach-ważysz słowa.Tak trzymaj i nic Ci nie radzę-to jest twoje życie.Nie przejmuj się głupkami i zazdrośnikami oni zawsze będą.

 • Jan Czarnecki

  Co się dzieje z Ruchem Chorzów,gdy tam mieszkałem,był inny klimat.Jest tak jak nie dajesz to nie dostajesz.Niby działacze i niby właściciele-zastanówcie się na czyją szkodę podejmujecie decyzje.W latach 70 tych chodziłem na mecze niebieskich i czułem się bezpieczny-jak większość "Kibiców".Ludzie co się z wami dzieje.

 • Jan Czarnecki napisał/a komentarz do Andrzej Strejlau podziękował Agnieszce Radwańskiej. "Kończy swój długi piękny sen-jawę"

  Panie Strejlau,Pan w ogóle nie winien wypowiadać się na temat sportu i zawodników,w szczególności piłki nożnej.Jest pan teoretycznym specjalistą od wszystkiego,tylko niczego pan nie osiągnął,choć miał pan do tego wszelkie instrumenty.Wiem,że ma pan kontakty i może haki na pewnych ludzi,ale ja panu udowodnię,że na sporcie się nie zna w praktyce.Szkoda,że pani Agnieszka odchodzi z czynnego sportu,ale pan nie powinien zabierać głosu.Ma pan gadane i nie którzy się nabierają,że z pana fachura-idż pan na emeryturę i nie zabieraj pan głosu na forum.

 • Jan Czarnecki

  Po co pojechał prezydent na te zawody z funkcji czy z zaproszenia.Przynosi hańbę RP i obywatelom za swoje postępowanie.Niech sprawdzi swoją wiarygodność.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.