Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • uły uły napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Kibice rzucili się na pomoc PGE Kielce. Bertus Servaas zadowolony z efektów zbiórki

  @hbll: wez pod uwagę ze duzo, nawet bardzo dużo ludzi w Kielcach zarabia obecnie duzo mniej, jeśli w ogóle pracuje. Także sytuacja jest, jaka jest.

 • uły uły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I to jest smutna wiadomość dla kibiców z powiatowego miasta na Mazowszu..

 • uły uły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Płocczaki, wasz ból jest większy niż nasz :)

 • uły uły napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Trwa zbiórka na PGE Kielce. Wpłacono już ponad 400 tys. złotych

  Jak płocczaki dziś zbiórka? Zawiodłem się, wchodzę a tu nie ma jeszcze relacji o postępach oraz wszelkich nieprawidłowościach. :)

 • uły uły lubi Komentarz

  @belmo a płockie u was na hali śpiewały tak: "Iskra robi kupę, a Kwidzyn liże jej d.....". Pamiętasz? :)

 • uły uły lubi Komentarz

  A orlen fiselki nie bylo nawet w czworce ? Pewnie ten zły zwiazek znowu ich oszukal ;D gral 'trzon' Kielc i znowu zdeklasowal nafciarki ktore sie do finalow nawet nie dostali... I oni smia sie nazywac stolyca buahahaha ;D

 • uły uły lubi Komentarz

  A ktoś wie może dlaczego nie grali juniorzy ze słynnej "stołecznej" szkoły handballa? Czy to znowu jakiś wałek poszedł i związek przyznał miejsca w finale przy zielonym stoliku?

 • uły uły lubi Komentarz

  Kibice Orlenu robią sobie tutaj podśmiechu.ki z Mistrza Polski.Pompujcie dalej balonik a będzie bardziej bolało a my jeszcze głośniej będziemy śpiewać "NA KOLANA". :) Czytając te ich komentarze( ich treść) aż nadto widać w nich obawę,strach przed kolejnymi latami bez żadnego trofeum
  Jest bardzo duża szansa granicząca z pewnością ,że tak jak przez ostatnie lata znów tylko Kielce będą zdobywały ogrom punktów do rankingów.Pozdrowienia od najlepszej polskiej drużyny :)

 • uły uły lubi Komentarz

  Płocczaki uczcie się :)

  Marek Gabriel Wojciechowski
  Mimo iż jesteście odwiecznym rywalem, to trzymam za Was kciuki i coś dorzucę. Mam nadzieję, że Iskra przetrwa! Brawo dla Was kibice za walkę o Klub! Brawo !!!

  Piotr Grabarczyk
  Widać że jesteś prawdziwym kibicem i grasz FAIR PLAY. Wielki Szacunek dla Ciebie i Pozdrawiam
  Robert Swierkowski
  Robert Swierkowski Marek Gabriel Wojciechowski szacun


  Marek Gabriel Wojciechowski
  Marek Gabriel Wojciechowski Wielu Płocku tak myśli wbrew ogólnej opini.

  PGE VIVE Kielce
  PGE VIVE Kielce Marek Gabriel Wojciechowski szacunek dla Ciebie i ogromne dzięki!
  Tomasz Kapral
  Tomasz Kapral Wielki szacunek i życzę twojej Wiśle wygrania LE

 • uły uły lubi Komentarz

  Poza zrzutką, są jeszcze firmy (mniejsze i większe), które bezpośrednio przekazują jednorazowe darowizny na rzecz klubu, więc ogólna zebrana kwota na pewno jest większa niż to co widnieje na serwisie. Sam tak właśnie wsparłem klub, a jeszcze muszę kupić karnety. Niestety ta cała epidemiologiczna sytuacja dokopała wszystkim (w mniejszym lub większym stopniu), ale wierzę, że uda się utrzymać klub w dobrej kondycji. Najważniejsze, żeby zawodnicy mieli płacone wynagrodzenie, opóźnienia są nie do przyjęcia i jeśli tak by miało być to trzeba pozwolić komuś odejść (byle nie Alexowi). Niech każdy kibic zrobi ile jest w jego mocy, żeby pomóc razem na pewno się uda.

 • uły uły lubi Komentarz

  Jak to jest... biedne Vive ma większy budżet od bogatego Orlen Plock :)

 • uły uły lubi Komentarz

  @ck a potem się dziwią, że Vivunia jest najbardziej medialnym handballowym klubem w Europie. Jak my mamy kibiców nawet w powiecie płockim i to jakich oddanych :)

 • uły uły lubi Komentarz

  @Wisła1947
  Ale ty człowieku jesteś yebnięty to brak słów. Ale to nic, będzie większa polewka jak już sezon się zacznie, i dojdzie do meczu Kielce-Plock. Mam nadzieję, że nie znikniesz wtedy z tego forum?

 • uły uły lubi Komentarz

  Szanowna redakcjo SF, w zwiazku z zaistniala sytuacja w kieleckim klubie nastapil wysyp trolli (przede wszystkim plockich) na tym forum a co za tym idzie zwiekszona ogladalnosc strony. Proponuje zatem wstawiac dziennie przynajmniej 5 artykulow na temat Kielc (artykuly o Wisle nie interesuja plockich kibicow - patrz na ilosc komentarzy) a od kazdego komentarza przekazac zlotowke na zrzutke (chyba, ze juz tak robicie), bo trolle generuja wam "klikniecia"

 • uły uły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Płocczaki a u was jak sytuacja? Zawarliście ugodę z klubem odn ekwiwalentu za niezrealizowane karnety? Czy jednak sprawa znajdzie swój finał w sądzie?

 • uły uły lubi Komentarz

  A ja inauguruję akcję #rzuckaloszem. Nominowane osoby mają się napiąć jak gumka w majtkach i napisać hejterski komentarz dotyczący swojego życiowego koszmaru, jakim jest zespół Vivuni z Kielc. Do akcji nominuję merytorycznego @krzysztofa_wp, muzykalnego @wismara oraz elokwentnego jak poseł Suski @z tumskiego wzgórza :)

 • uły uły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widzę płocczaki że wasz ból jest większy niż nasz. :) Podzieliliście już skórę na niedziwiedziu i to was będzie ostatecznie najbardziej bolało. :)

 • uły uły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Kielcach los piłki ręcznej, kibicom nie jest obojętny. A w jednym z powiatów na Mazowszu, kibice chcą procesować się z klubem o niewykorzystane karnety. Taka różnica miedzy Kielcami a Plockiem

 • uły uły napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tymczasem na "nafciarkach" płocczaki żądają podniesienie wartości marketingowej "Orlen Wisełki" i podkupienia kogoś z Kielc. A nie tak dawno czytałem tam że żaden "sortownik" nie ma prawa kalać tych świętych barw. ;)

 • uły uły napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Nowe zasady gry. Od przyszłego sezonu bez play-offów

  Mimo że od 2009 roku zawsze rundę zasadniczą kończyliśmy na pierwszym miejscu to raz nie zdobyliśmy mistrza. Wcześniej też bywały takie sezony, że mistrza przegrywaliśmy w play-off. Teraz będzie ciekawiej i sprawiedliwiej.

 • uły uły lubi Komentarz

  No i znowu związek ustawia wszystko pod Kielce. Najpierw przyznali im mistrzostwo przy zielonym stoliku, a teraz to. Przecież wszyscy wiedzą, że strategia Orlenu Wisełki polega na odpuszczeniu fazy zasadniczej i szlifowaniu formy na maj. Jedyny plus to ocena pracy sędziów przez kluby, prezes Czwartek nie będzie już musiał pisać łzawych protestów :)

 • uły uły napisał/a komentarz do Zbiórka pieniędzy i wycofanie VIVE Group. Ważne decyzje w PGE VIVE Kielce

  @Arkady 241: A w Płocku chca wynająć prawnika aby odzyskać kasę za niewykorzystane karnety. :)

 • uły uły lubi Komentarz

  @RNL: Wydaje mi się, że jednak wszyscy nie dorośliśmy kulturą kibicowania jak to jest np. na zachodzie. Wspomniany przeze mnie choćby przypadek Flensburga

 • uły uły lubi Komentarz

  @Arkady 241: Nie tylko Flensburg, obecnie wiele innych klubow z 1. i 2. Bundsligi zbiorkami szuka dodatkowych pieniedzy do budzetow (od Kiel po Krefeld) - w Niemczech kluby bardziej odczuly skutki przedwczesnego zakonczenia sezonu, ze wzgledu na braki ze sprzedazy biletow. W ubieglym sezonie Pfadi Winterthur ze szwajcarskiej NLA dzieki zbiorce kibicow skompletowal budzet klubu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Miasto mistrzów - Kielce

Tobie także wszystkiego naj,spełnienia marzeń (maraton) daj znać jak znajdziesz morze sródziemnomorskie:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Dziękuję chłopaku :) Aż tak się nie przejmuje po prostu czytając posty owych ludzików,nasuwa się mnóstwo pytań czy różnych nieścisłości z innymi ich postami. Niestety poglądy mają dostosowane do odpowiedniej...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

Dziękuję chłopaku :)
Aż tak się nie przejmuje po prostu czytając posty owych ludzików,nasuwa się mnóstwo pytań czy różnych nieścisłości z innymi ich postami. Niestety poglądy mają dostosowane do odpowiedniej sytuacji,co powoduje że są to opinie zmienne..
Najlepszego,zdrowa,szczęścia itp..odpoczywaj i nie objadaj się. Ja muszę zacząć przygotowywać się do półmaratonu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Uły uły wszystkiego najlepszego z okazji świąt,mniej rozmów,a olewania pana geografa. Bo nie warto ja o zablokowałem i sobie dał siana,ale niektórzy są idiotami,co nie świadczy o nich dobrze,ale to ich...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Uły uły wszystkiego najlepszego z okazji świąt,mniej rozmów,a olewania pana geografa. Bo nie warto ja o zablokowałem i sobie dał siana,ale niektórzy są idiotami,co nie świadczy o nich dobrze,ale to ich sprawa.
Wszystkiego najlepszego:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Cupić miał iść do Vardaru i temat znowu wraca,teraz Julen.Wiesz dlaczego ja nie wierzę w te zarobki 120000 euro? Ponieważ jak konkurowaliśmy z Barceloną to dawała ona zapewne sporo wyższą propozycję niż te 120000 euro,żeby ich przebić Bert musiał zaproponować dużo więcej,zeby go przekonać. On też wartuje jest Mś,najlepszym kołowym na świecie.
Lijek zarabia 1650000 zł co daje ładną sumkę w euro,a ktoś gdzieś napisał,ze Julen obok Lijka jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem ViveMoim zdaniem on faktycznie moze zarabiać ponad 300000 euro za sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

To jest kwota przesadzona tak uważam. Wg Echa Dnia zarabia ok 17 tys euro. Do tego dochodzą suweniry jak Lexus z nielimitowaną kartą paliwową,telefony,umowy sponsorskie itp.. Echo podaje też kwoty szacunkowe...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

To jest kwota przesadzona tak uważam. Wg Echa Dnia zarabia ok 17 tys euro. Do tego dochodzą suweniry jak Lexus z nielimitowaną kartą paliwową,telefony,umowy sponsorskie itp..
Echo podaje też kwoty szacunkowe gdyż zarobki objęte są klauzulą poufności.Kiedyś w jakimś wywiadzie czytałem o zarobkach w bundeslidze. Normalna pensja przeciętnego grajka waha się w granicach 10 tys euro,wyróżniający się już zarabiają 15-20 tys euro,zawodnicy posiadający status gwiazdy ok 30 tys euro do tego oczywiście kontrakty sponsorskie itp.
Skoro Julen przychodząc do Kielc odrzucił ofertę Barcelony czy Vardaru więc dlaczego akurat teraz ją miałby przyjąć?
Możliwe że ma zamiar renegocjować umowę celem uzyskania podwyżki i jego "menago" puszcza różne plotki tu i ówdzie..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

wklejał tu kiedyś linka z jakiegoś portalu podróżniczego i tam była informacja o umiejscowieniu...Widocznie ktoś tam z Płocka już był przed nim i polecił mu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Też się tam mam zamiar wybrać to odkrycie mnie ciekawi.Wezmę GPSa ze sobą może namierzy to miejsce:)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
minotaurus

Siemano,jestem z Płocka,ten uzytkownik Maxi co bryluje na stronach to mój kolega z klasy ma 14 lat 2 gimnazjum.Jest to osoba nieszczesliwa i pomiatana w szkole,ma kompleksy tak zebyś wiedział,elo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tulla

Dziś już zdecydowanie lepiej i humor był dobry do momentu przeczytania postów porypanego Masia.Szlag jasny mnie trafia jak widzę jego kapturek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tulla

Jeszcze nie wiem gdzie.Na pewno jakiś pub,kwestia dogadania z paczką.Nie mam nic przeciw wspólnemu piwku.:)Podejrzewam że gdzies bliżej centrum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tulla

Witaj witaj!:)
Już od tygodnia pełna mobilizacja.Koszulka przygotowana,gardło odpowiednio nasmarowane do dopingu.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Ok,dajmy już spokój "nie kopmy leżącego" piękny bilans w LM obecnie ma Vive: 12/13(jedyna porażka z Montpellier) chyba nikt wcześniej takiego bilansu nie miał i jest to 1 porażka w całym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Właśnie to piękno mnie ujęło xD Kwintesencja wszystkiego co reprezentują sobą :) A teraz spróbuj wyobrazić sobie,co byłoby gdyby role były odwrócone..wyobraź sobie przygłupów typu maxiu,tuman ze wzgórza...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

Właśnie to piękno mnie ujęło xD
Kwintesencja wszystkiego co reprezentują sobą :)
A teraz spróbuj wyobrazić sobie,co byłoby gdyby role były odwrócone..wyobraź sobie przygłupów typu maxiu,tuman ze wzgórza itp..Noc dla tego gościa i jemu podobnym była bardzo ciężka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

off top: J.K xd xd xd. Pięknie to napisane :D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.