Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • robsson30 lubi Komentarz

  Niestety, ale trzeba szczerze przyznać że Lopacinski to jeden z większych indolentow, w dodatku z potężnymi inklinacjami w kierunku autoerotyzmu. Jak już wjedzie na te nutę pseudo luzu, swoistego zargonu no i ogólnie bycia bardzo cool, to słychać jak się sam nakręca ta swoją gadka i osiąga przy tym takie wyżyny że aż chce się wyłączyć fonie. O stronniczość i ewidentnym braku obiektywizmu nie wspomnę. Buty czyścić panu Dryle !!!

 • robsson30 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dokładnie to uważam ze Ci ”znafcy” sportu żużlowego z NC+ to tendencyjni szowiniści. Raz zatrudniają do komentowania zamiataczy torów co to nigdy trójki nie przywieźli a wypowiadają się jakby byli co najmniej mistrzami Polski, dwa sami znają się na tej robocie jak chirurg na tkaniu dywanów, a trzy budzą ogólna niechęć do zrobienia głośno telewizora. Szkoda ze nie można wyselekcjonować obrazu żeby ich oprócz tego nie oglądać. Pozdrawiam wszystkich kibiców tego sportu.

 • robsson30 został fanem Daniel Kaczmarek

 • robsson30 lubi Komentarz

  Przypominam sobie okres gdy wbito "pierwsze łopaty" na terenie dzisiejszego obiektu i gdzie w panoramie widać było bardziej sterczące kominy stojącej do dziś kotłowni,ogrzewającej zachodnią część miasta niż sam obiekt.
  W tamtym okresie w dyskusji przy "chmielowym trunku" rozważaliśmy nawet pomysł z ...podgrzewanym torem co jak wiemy dało by szansę na treningi omal przez cały rok. Powracająca woda a w zasadzie jej temperatura w zupełności by wystarczyła do podgrzania toru,wcześniej naturalnie trzeba by ułożyć stosowną instalację pod nim co przy dzisiejszej technologii, wielkich problemów by nie spowodowało.
  Cieszy i owszem informacja o wyjeździe bo to co wiele klubów wydaje na wyjazdy w poszukiwaniu "pogodnych torów" lepiej aby pozostało w klubie czy u zawodników szczególnie że nie może tu być mowy o turystyce ale o swoistym "oswojeniu się" z motocyklem po zimowej przerwie co pozwoli wszystkim od pierwszych pojedynków na pewną i bezpieczną jazdę czego wszystkim należy życzyć.
  Obawy "życzliwych" dotyczące miękkiej czy twardej ręki Gajewskiego czy też utrzymywanie w klubie "świętej krowy" [wszak to team aniołów] lepiej pominąć milczeniem. Już dziś wypada jedynie zapamiętać kto o tym pisze i poczekać na początek rozgrywek. Będzie tragedia jaką przeżywało się tu kiedyś dzięki kilku ...trollom a których wielu z nas pamięta.
  Pogody,wielu treningów i do zobaczenia na trybunach.

 • robsson30 został fanem Norbert Krakowiak

 • robsson30 lubi Komentarz

  Pewnie liczył na pracę :) a tu kupa :) wodniczaka i wranda :)

 • robsson30 napisał/a komentarz do Tomasz Gapiński: W grę wchodzą dwa kluby

  Z całym szacunkiem Panie Tomku, ale Panu to tylko dwa klubu grożą jednym jest ZUS, a drugim Urząd Pracy.... Takie jest przeznaczenie.

 • robsson30 lubi Komentarz

  To nie będzie Greg.Wydaje mi się,że zarząd,jak w artykule napisano,ma na myśli nowa twarz drużyny i nie chodzi w tym momencie o zawodnika,a o trenera-Mam wrażenie,że będzie to Marek Cieślak.Pozdrawiam

 • robsson30 został fanem Adam Krużyński

 • robsson30 lubi Komentarz

  Jason, Ty gościu zacznij znów coś dla Torunia jeździć, a nie się pierwszą ósemką interesujesz.
  Bo widzę, że sodówka odbijać zaczyna.

 • robsson30 lubi Komentarz

  A mi się podoba!!!

 • robsson30 został fanem Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza

 • robsson30 został fanem Kamil Grosicki

 • robsson30 lubi Komentarz

  Jak widzę postawę juniorów GKM przypomina mi się taka anegdota związana z juniorami Polonii Bydgoszcz, którzy też swojego czasu byli "tragiczni". Na meczu z jeszcze Apatorem siedział na naszym sektorze kibic z Bydgoszczy. Przed biegiem młodzieżowym wpisał do programu wynik 5:1 dla nas. Po biegu musiał niestety ten wpis skorygować bowiem... żaden z juniorów Polonii nie dojechał do mety. Pan podsumował ten bieg następująco: cóż przeceniłem ich:)

 • robsson30 został fanem Rory Schlein

 • robsson30 napisał/a komentarz do KS Toruń - Orzeł Łódź 53:37 (wynik)

  Drogie koleżanki i koledzy ja bardzo przepraszam, a powiem więcej wstydzę się, że taki gość pod pseudonimem "noc" wypowiada się między innymi w moim imieniu i obraża innych ludzi sam będąc jedynie teoretykiem. Wsiądź koleś na motocykl i pokaż nam jak się powinno jeździć. Jeśli nie wsiądziesz to znaczy, że nie powinieneś już więcej się tutaj uzewnętrzniać. Bo masz wiedzę na poziomie sześciolatka grającego na platformie w "motorki". Pozdrawiam wszystkich kibiców. Zawsze Apator.

 • robsson30 lubi Komentarz

  Dobrze, że kolejny trening odjechany cało i zdrowo.
  Holder, Gomólski i Przedpełski w normie. Myślałem, że Krzyżanowski lepiej pojedzie bo bardzo na niego liczę i u kibicuję. Nie rozumiem tylko czemu Kułakow jechał aż tyle razy jak diamencik Kościelski ładne dwa oczka zrobił. Tym NASZYM młodym chłopakom trzeba dawać szansę. To jest nasza przyszłość!
  Występ Kamil Pulczyńskiego również cieszy, ja kibicuję każdym naszym wychowankom.
  INFO:
  http://www.sportowefak...wraca-mlyn

 • robsson30 lubi Komentarz

  No to KS TORUN DO BOJU ,W LEWO I GAZU...)))
  POWODZENIA...))))

 • robsson30 został fanem Michael Biegler

 • robsson30 został fanem tagów: Sławomir Szmal, Bartosz Jurecki, Reprezentacja Polski

 • robsson30 został fanem Michał Jurecki

 • robsson30 napisał/a komentarz do Artur Czaja mistrzem Torunia (relacja)

  Szkoda na Ciebie czasu marnować. CKM nic więcej.

 • robsson30 napisał/a komentarz do Artur Czaja mistrzem Torunia (relacja)

  Podpowiem Ci! Tam gdzie wspomniałeś o nawie własnej. Popatrz na swoją ortografię panie rzadki przez według Ciebie "z" z kropką, a nie "rz".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.