Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • robsson30 napisał/a komentarz do Żużel. Chris Holder zostaje w PGE Ekstralidze. Betard Sparta bierze Australijczyka na gościa!

  Jeśli już przed rozpoczęciem ligi wiadomo kto wygra staje się to nudne jak oglądanie naszpikowanych gwiazdami Realu i Barcy. Co to za przyjemność jak się ciagle wygrywa 20 i więcej punktów różnicy ? Pamietam kiedyś mecz z kolejarzem Opole 68:22. W połowie zacząłem ziewać. Gratuluje tytułów jednak stoję murem za wygraną na styku. Taką niewiadomą do ostatnich sekund jak to było przed laty! Pozdrawiam wszystkich kibiców.

 • robsson30 napisał/a komentarz do Żużel. Chris Holder zostaje w PGE Ekstralidze. Betard Sparta bierze Australijczyka na gościa!

  @AveMotor: A co Tobie do zarobków żużlowców? Może sam wsiądziesz i zbierzesz złotówki z toru? Na wiejskiej rąbią Cię cały czas i co z tym zrobiłeś oprócz gadania?

 • robsson30 lubi Komentarz

  Jak Holder się nie sprawdzi to wezmą młodszego a jak i to nie pomoże ,to jest jeszcze Kułagow.
  "Dobrodziejstwo" jest takie ,że można pożyczyć nawet pięciu i żonglować do woli.
  Ale tylko KIBOLE mogą płakać na pociągnięcie zgodne z regulaminem.

 • robsson30 lubi Komentarz

  @simon: Hampel też miał zdaniem kiboli jeździć do tyłu i co ?

 • robsson30 lubi Komentarz

  Mnie kibica Apatora zaczyna martwić wypożyczanie naszych. Zawsze jest ryzyko kontuzji itp itd . A mój że tak powiem klub jest najważniejszy. Ale jak trwoga to do .... itd. APATOR zawsze był z błotem równany ale teraz rączki i Rybnik i Wrocek wyciągają. Tak czy siak Apatora nie ma w elipie ale nasi jadą. Byle bez kontuzji . I niech pomagają ale nie kosztem Apatora . Pozdrawiam normalnych kibiców

 • robsson30 lubi Komentarz

  Gdy chodzi tylko płot trudno o jazdę parą, szczególnie gdy ma się za plecami takiego Łagutę i Nickiego. Szkoda Andrzeja, oby się chłopak pozbierał, ale ten sezon ma raczej na 100% z głowy...

 • robsson30 lubi Komentarz

  Gdyby chociaż raz Lebiediew spojrzał kto jedzie za nim to do tego wypadku pewnie by nie doszło. A tak Lambert musiał latać po całym torze uciekając przed Nickim i Artiomem. Zdrowia!

 • robsson30 lubi Komentarz

  Czyli złamana noga to info z eleven......... Padły tam takie słowa jak "myślę że to będzie zlamana noga" i nie powiedział to lekarz. Brawo za info syfki, tyle to my sami już dawno wiemy... Andrzej zdrowia!!!! Aż włos się jeżył na rękach patrząc na powtórki. Masakra

 • robsson30 lubi Komentarz

  chyba była za duża podjarka, że można wygrać z Łagutą i się pogrzali chłopacy...
  ----
  Lebiediewowi zyczę szybkiego powrotu na tor

 • robsson30 lubi Komentarz

  Paskudnie ta sytuacja wyglądała a że skoro tak szybko stwierdzili na torze że to zlamanie?

 • robsson30 napisał/a komentarz do Żużel. Fatalny upadek w Grudziądzu. Andrzej Lebiediew ze złamaną nogą

  Ten portal to obciach! Same łby bez przestrzennego umysłu. Zacznijcie komentować okręgówkę tam dajcie polot i poczytność. Żenada!!!

 • robsson30 lubi Komentarz

  Straszne. Chłop w sile wieku, z ustabilizowanym życiem, z pasją i spełnieniem się w niej a mimo to przegrywa z własnymi myślami... Co się w tych naszych bańkach kryje tego nie wiemy nawet my sami.

 • robsson30 napisał/a komentarz do Żużel. Gra o milion. Prezes Stali mówi o kosmicznej ofercie dla Kasprzaka. Motor stanowczo zaprzecza

  Naciągacz wymusił kasę od kobylarzy! To dno żużlowe pokaże im jaki cudowny ruch wykonali. Na mistrza to Wy możecie iść w cymbergaja jedynie. Leszno rządzi i dzięki jak chce i z kim chce. Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

 • robsson30 lubi Komentarz

  Wozniak nie mial ofert z GKM!!!! A Lublin gdyby dal 1M wiecej Krzychowi to rownie dobrze mogl miec Doyla. Tyle.

 • robsson30 lubi Komentarz

  Prezes Stali lubi bawić się w plotkowanie.

 • robsson30 lubi Komentarz

  'Motor mówi że to bzdury" " Motor stanowczo zaprzecza" .ostaf wiemy że nikt nie chce z tobą gadać ale żeby z motorami gadać

 • robsson30 lubi Komentarz

  sami nam dopasowują i przybijają żużlowców albo nawet wkładają obiema nogami a potem się zadają pytanie czy nie płaczemy za kimś kto im się uroił że do nas przyjdzie :) schizofrenia ??

 • robsson30 lubi Komentarz

  Jakby dawali milion więcej, to Kasprzak byłby już w Motorze.

 • robsson30 lubi Komentarz

  Tak się zastanawiam Prezesie Grzyb hmm .... To ile Pan zaoferował KK skoro Lublin dawał 1M więcej? Coś chyba w okolicach zera bo Krzysiek ma dość słabą pozycję negocjacyjną po słabym sezonie.

 • robsson30 lubi Komentarz

  Niestety, ale trzeba szczerze przyznać że Lopacinski to jeden z większych indolentow, w dodatku z potężnymi inklinacjami w kierunku autoerotyzmu. Jak już wjedzie na te nutę pseudo luzu, swoistego zargonu no i ogólnie bycia bardzo cool, to słychać jak się sam nakręca ta swoją gadka i osiąga przy tym takie wyżyny że aż chce się wyłączyć fonie. O stronniczość i ewidentnym braku obiektywizmu nie wspomnę. Buty czyścić panu Dryle !!!

 • robsson30 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dokładnie to uważam ze Ci ”znafcy” sportu żużlowego z NC+ to tendencyjni szowiniści. Raz zatrudniają do komentowania zamiataczy torów co to nigdy trójki nie przywieźli a wypowiadają się jakby byli co najmniej mistrzami Polski, dwa sami znają się na tej robocie jak chirurg na tkaniu dywanów, a trzy budzą ogólna niechęć do zrobienia głośno telewizora. Szkoda ze nie można wyselekcjonować obrazu żeby ich oprócz tego nie oglądać. Pozdrawiam wszystkich kibiców tego sportu.

 • robsson30 został fanem Daniel Kaczmarek

 • robsson30 lubi Komentarz

  Przypominam sobie okres gdy wbito "pierwsze łopaty" na terenie dzisiejszego obiektu i gdzie w panoramie widać było bardziej sterczące kominy stojącej do dziś kotłowni,ogrzewającej zachodnią część miasta niż sam obiekt.
  W tamtym okresie w dyskusji przy "chmielowym trunku" rozważaliśmy nawet pomysł z ...podgrzewanym torem co jak wiemy dało by szansę na treningi omal przez cały rok. Powracająca woda a w zasadzie jej temperatura w zupełności by wystarczyła do podgrzania toru,wcześniej naturalnie trzeba by ułożyć stosowną instalację pod nim co przy dzisiejszej technologii, wielkich problemów by nie spowodowało.
  Cieszy i owszem informacja o wyjeździe bo to co wiele klubów wydaje na wyjazdy w poszukiwaniu "pogodnych torów" lepiej aby pozostało w klubie czy u zawodników szczególnie że nie może tu być mowy o turystyce ale o swoistym "oswojeniu się" z motocyklem po zimowej przerwie co pozwoli wszystkim od pierwszych pojedynków na pewną i bezpieczną jazdę czego wszystkim należy życzyć.
  Obawy "życzliwych" dotyczące miękkiej czy twardej ręki Gajewskiego czy też utrzymywanie w klubie "świętej krowy" [wszak to team aniołów] lepiej pominąć milczeniem. Już dziś wypada jedynie zapamiętać kto o tym pisze i poczekać na początek rozgrywek. Będzie tragedia jaką przeżywało się tu kiedyś dzięki kilku ...trollom a których wielu z nas pamięta.
  Pogody,wielu treningów i do zobaczenia na trybunach.

 • robsson30 został fanem Norbert Krakowiak

 • robsson30 lubi Komentarz

  Pewnie liczył na pracę :) a tu kupa :) wodniczaka i wranda :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.