Skandal! Ta karta i tak była po wiele za niska, a jeszcze została zawieszona!!! Co się musi wydarzyć by wreszcie wygonić bydło że stadionów?!??

Donnarruma miałby być zagrożeniem dla Szczęsnego?! On jest beznadziejny!!!

• JeryH lubi Komentarz

Pelno pilkarzy w tym quizie,jak by wszystko musialo krecic sie wokol pilki

Poszło świetnie! Pomyliłem tylko braci Stelmach i nie znam nikogo z MMA czy coś tam w klatce!

nie rozumiem jaki sens jest robienie zawodow w Sapporo.Miasto 2 miliony mieszkancow a na zawodach nawet nie ma tysiaca.Zero atrakcyjnosci zawodow.Co roku tam wieje i sa zmienne warunki.

Zmieńcie redaktora Kraft jest pierwszy o 10 punktów wyprzedza Gaigera

Zakopane to grajdołek! Ludzie tam mieszkający czyli górale są zawistni i zachłanni! Aktualną Polaków jak debilnych ceprów! Kochają tylko dutki!!! Na każdym kroku starają się przyjąć turystów i strasznie się wywyższają. Ja już od jakiegoś czasu omijam szerokim łukiem ten grajdołek, no bo i po co yam być?! Na nartach nie pojeździsz, bo nie ma gdzie, powietrze jest tam gorsze niż w większości polskich miast, a innych atrakcji nigdy tam nie było! No chyba że jest to koncert "wielkiego artysty z głosem zdychającej żaby niejakiego martyniuka"!

• JeryH napisał/a komentarz do Szwajcaria - Polska

Wstyd!!! I hańba!!! Za takie granie brać pieniądze?!??

Czy można przegrać wygrany mecz? Niestety tak. Jak można nie kończyć tylu piłek? To był poprostu dramat. Niestety Nawrocki powinien sam podać się do dymisji. Już w czwartym secie prosiło się o zmiany !!!

Komentarz usunięty

Turniej przegrała Malwina.
    Ale dlaczego trener nie zdjął jej najpóżniej po 3 secie??

Duet Nawrocki - Smarzek przegrali nam ten mecz. Zal było patrzeć co wyprawia Malwina. Aż prosiło się o zmianę.

Cóż stało się to co miało się stać. Oprócz Stysiak nikt nie potrafi skończyć akcji, w 4 secie gdybyśmy mieli normalne atakujące to byłby już finał, Smarzek-Godek dno w ataku, podobnie Mędrzyk, generalnie nie mamy od dawna ataku i nic się nie zmieniło, gońcie się panienki

Miałem rację co do kiepskiej formy Smarzek. Po drugie, Mędrzyk powinna być zmieniona lub przynajmniej zmieniana. Wójcik grała super w dwu ostatnich meczach, to za karę nawet na minutę nie weszła. Niestety, Nawrocki nie wytrzymał ciśnienia.

Pytam się jak można ciągle grać na Smarzek, przecież ona 30 atakow nie skonczyła, czy ten trener jest slepy