Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gienek7 lubi Komentarz

  " należy pamiętać, że w odwodzie pozostają Lachbaum, a także dwójka gości - Pieszczek i Tobiasz Musielak. Jeden z nich może wskoczyć do składu." To Pieszczek nie jedzie w niedzielę dla Gdańska czy coś przegapiłem? I dawać Kvecha za ciemnego...luda.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Wyrzucić obu powinni i Buczka i Przemcia, no chyba że Piszczek jechać nie może, to dał bym szansę jednemu bo Musielak nie nadaje się do eligi.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Doceniam klasę drużyny GKMu ale uważam że Falubaz wygra mecz. Sprawę załatw i zielonogórska juniorka. Poza tym sądzę że Predator pojedzie dość solidny mecz a to bez wątpienia będzie olbrzymia wartość dodatnia. 42:48 dla Falubazu.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Pawlicki I liga

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Faworytem mimo wszystko są gospodarze, a goście będą chcieli zabrać ze sobą jak najkorzystniejszy wynik aby zgarnąć bonusa w rewanżu choć nie zdziwi mnie jak mecz zakręci się koło remisu lub minimalnej przewagi jednej bądź drugiej strony.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  48:42 Tylko Falubaz

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Inna sprawa że Antoni to się raczej nie obudzi i dziwię się czemu nie jedzie Kvech...gorzej nie będzie

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Wygra Falubaz...ma lepszych juniorów...a jak się obudzi opalony czy MJJ to pozamiata już po 10 biegu

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Straszne. W Gorzowie zmarła pierwsza osoba na "koronawirusa". 90 letnia babcia. Taaa. Z całą pewnością na wirusa bo przecież w tym wieku to ludzie na nic innego nie umierają bo są młodzi. Co za bzdety. Jeszcze co do tych bzdurnych reżimów sanitarnych. W niedzielę miałem łapankę na sprawdzanie trzeźwości gdy jechałem autem i jakoś policjant który do mnie podszedł to maseczki nie miał. Dziwne bo jak ktoś w sklepie nie będzie miał to go ścigają i mandaty. Co za paranoje nam wprowadzili. Ludzie już są tak oszołomieni, że nie wiedzą gdzie rozum.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Gienek7 lubi Komentarz

  @Halinka Klemczak: centuś krakowski, zmykaj do garów

 • Gienek7 lubi Komentarz

  We Włocławku i Toruniu robią w galoty z zazdrości

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Zresztą wystarczy poczytać co na jego temat mówią trenerzy z którymi pracował...wszyscy mówią prawie to samo...pracowity solidny bardzo dobry zawodnik...i jak na wiek doświadczony nad wyraz... nie zagotuje się w kryzysowych momentach

 • Gienek7 lubi Komentarz

  'I po co nam taka firma jak mamy już takie w Niemczech??? ' Rafał T.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Moje pożary Gorzów na swoim miejscu <3

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Od kilku lat Przemka forma to była równia pochyła, więc myślę że to nie jest wielka strata. Anwil postanowił podbijać kontrakty jakie Stelmet oferuje swoim zawodnikom. Zapowiada się ciekawy sezon.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  @Stelmet_Falubaz zeszły sezon miał udany, choć fakt, grał mniej niż wcześniej. Teraz jego rola miała się ograniczyć do bycia piątym zawodnikiem na 2/3 plus wyjazd na obóz w czasie PO. Szkoda, bo mieć Przemka a niemieć Przemka to już dwóch Przemków ale co zrobić. Z ekipy opasłych kotów został już tylko Koszarek.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  odwazny felieton ale i obiektywny , poki co musimy wygrac ze Stala chocby 46-44 to wtedy bedzie latwiej uwierzyc ze Gajewski to przynajmniej DOBRY DLA NAS PROROK sam nie wiem kto lepszy Dupenssen czy Wywrotas

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Portal już dołuje poniżej 'pudelka'. Artykuł o tym, że jednak plotka okazała się ściemą. Brawo redakcja! Więcej takich pasjonujących newsów w dziale piłka ręczna. Profeska 100%

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Każdy kij ma dwa końce. Nicki na pewno przywiezie na dystansie całego sezonu wiecej punktow, ale podobnie jak Lindbaeck od jakiegoś czasu miewa słabsze mecze i nie jeździ równo. Problem z Nickim leży poza tabelką z punktami i pokazał to ostatni mecz GKMu z Lesznem. Pedersen zwyczajnie utrudniał zawodnikom ze swojej pary zdobywanie punktów. Zajeżdzanie Przemka Pawlickiego, kiedy ten wyglądał na szybszego, czy prawie wpadnięcie (chyba dwa razy nawet) w Artioma, który bez tego może też dałby radę wyprzedzić Bartka i przywieźć bieg na 3:3. Po pierwsze sprawia to zagrożenie dla zdrowia kolegów z drużyny, a po drugie niszczy atmosfere, bo kolega z pary powinien być ostatnią osobą, która jest dla Ciebie źródłem zagrożeń. Więcej takich akcji i w końcu Przemek albo ktoś inny też nie wytrzyma i to on zostanie gdzieś posłany w płot. Ten sam problem był z nim w Zielonej Górze, pamiętam jak w meczu przeciwko nam woził Jepsena po torze i wygrany dla Falubazu bieg zmienił w 5:1 dla Włókniarza. Na to pytanie nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi, bo wszystko zależy czego trener i zarząd oczekuje od podpisywanego przez siebie zawodnika. Antonio był brany do Zielonej raczej jako zawodnik drugiej lini, który tak jak u nas Holta ma wozić ważne pojedyncze punkty i dowozić je na 4:2 np., a nie nabijać dwucyfrówki. Ciężar ich zdobywania w planach przed sezonem prawdopodobnie był kładziony na Martina, Patryka i MJJ. Grudziądz potrzebował za to kogoś kto będzie przywoził punkty wobec słabszej dyspozycji Buczka w poprzednim roku. Obie drużyny wykonały ruchy odpowiednie pod swoje potrzeby.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Niki jest strasznie drogim zawodnikiem i do tego ciágle coś mu nie pasuje i pod koniec sezonu traci ze swej mocy Niki nie wiele pomoże GKM o czwórkę powalczyć

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Żałosna ta punktoza redaktów. Wolę Jepsena, Zengotę czy nawet Linbaecka, którzy w kluczowym momencie przywiozą parą punkty niż Pedersena, który narobi punktów w meczu pod dobrym numerem, ale kiedy trzeba pojechać choćby na remis to daje ciała po całości.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Nickuś odszedł z Falubazu, bo jawnie żarł się z Michaelem J.Jensenem. No i Pedersen nie był w ZG traktowany jak gwiazda, ale jeden z kilku liderów. On ma gdzieś wynik klubu, bo jeździ tylko dla kasy. Gdy robi dużo punktów to nie ma problemu, ale jednak jest coraz starszy i robi coraz więcej błędów w czasie jazdy, traci stabilność w czasie jazdy, jest przez to zagrożeniem dla innych zawodników. Powodzenia Nicki w Grudziądzu, bo Predator jest od Ciebie sporo słabszy, ale nie tak konfliktowy.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Moim zdaniem Antonio moze juz tylko jeździć lepiej i widać po męczu we Wrocławiu jak atmosfera w zespole jest ważna, a Nicki mimo dużych zdobyczy punktowych moze zepsuć atmosferę w zespole którymś kolejnym ekscesem w którymś kolejnym meczu gdzie czara goryczy sie przeleje. Moze to być dopiero pod koniec sezonu, ale wiemy że pod koniec sa "plajofy" w których Grudziac chce sie znaleźć i tez z powodzeniem powalczyc. Wiec Nicki to moze byc takie "Purysowe" zwyciestwo...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.