Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gienek7 napisał/a komentarz do Żużel. Co się wydarzy w żużlowej redakcji Canal+ po wzięciu 1. LŻ? Potrzebne są transfery. Będą powroty i odejścia

  Oddanie żużla w łapy komercyjnej canal+ to kolejne marginalizowanie tego sportu. Tylko TVP jest w stanie rozpropagować tren sport. Komercyjne stacje nastawione są tylko na czysty i maxymalny zysk...dlatego będzie mniej kibiców a tym samym paradoksalnie mniej kasy dla żużla!

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Nie przezywajcie Stelmetu od walców/walca - dobrze grają.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  @Fazzzi ale czym tu się jarać ? Tym że zagrali przeciw Toruniowi który grał bez centra?
  Bo Aminu mimo że był to go nie było.
  Piszesz o PO, to Ja CI odpowiem tak że mam nadzieje spotkamy się w PO w finale, mam nadzieje że bez kontuzji z obu stron.
  Toruń będzie jeszcze wzmocniony, nawet było to słychać w wypowiedziach Wrighta, On wie że zagrali dziś bez wysokich, i że prawdziwe granie zacznie się w PO.
  W Toruniu będzie jeden bardzo dobry gracz, już Rychu o to zadba, dlatego dołączy tak poźno, bo kasa jest trzymana na bardzo dobrego grajka, ale na ostatnie mecze w sezonie i PO.
  Jest szansa że pod kosz dojdzie też Karnowski, bo z tego co wiem ma zacząć treningi w styczniu, jeśli uda się dojsc do porozumienia dojdzie kilka cm, a przede wszystkim odpoczynek dla Aminu i Kuliga.
  Anwil od początku sezonu gra w pełnym składzie, a jeśli były jakieś kontuzje to drobne i nie wykluczające na wiele tygodni.

 • Gienek7 napisał/a komentarz do F1: Orlen razem z Robertem Kubicą w Alfie Romeo. To już oficjalna wiadomość

  Przeliczono, że mariaż Kubicy z Orlenem to ok 200 mln zł w reklamach na 43 mln wydane na Wiliamsa. Przełożyło się to na wzrost ok 30% zysków w detalu w Orlenie i odmitologizowanie stacji Bliska-orlen na których po GP. Niemiec wzrosły obroty i kilkanaście procent

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Alfa Romeo >>>>>>> Williams
  Uwierzczie mi ale akurat Orlen zaliczył strzał w 10 od strony promocyjnej. Kubica Kubicą ale teraz będą się promować w naprawdę dobrym zespole i to z perspektywami. Dodatkowo ich marka jest podpięta pod jedną z bardziej znanych marek samochodowych na świecie. Brawo dla orlenu

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Powodzenia Robert. Udowodnij swoją szybkość w bolidzie a nie w złomie...

 • Gienek7 napisał/a komentarz do F1: Orlen zarobił fortunę na Robercie Kubicy. Aż 110 mln zł ekwiwalentu reklamowego tylko z telewizji

  Brawo Obajtek, brawo Kubica... Sukces Orlenu i Kubicy to sukces Polski!

 • Gienek7 lubi Komentarz

  no ladna sumka

 • Gienek7 lubi Komentarz

  tusk nawet w murze nie potrafi się ustawić..

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Kołodziejczyk - kierownik czego? Pośrednictwa do agencji (zdjęcie roznegliżowanego leway[...]y, jakiego "kocha" lewatywo[...]a, działu politykiersko-oldboyowego (Tusek+gała+haratanie), działu stalkingu (molestowanie prywatnym życiem tych, którzy "chronią prywatne życie", czyli lewaty[...]a. lewatywo[...]a z poobijanym przez karate wypełnieniem czaszki + zstępna (z zakrytą lub ukrytą facjatą).
  Kołodziejczyk & Co = FOLKLOR PARADZIENNIKARSKI?

 • Gienek7 napisał/a komentarz do Granie na wysokościach. Świetliki znowu kopią w Gdańsku

  I tak przekopali Polskę - 0,5 bln zł wyprowadzili z kraju na różne sposoby POprane zlodziejstwo

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Brawa za walkę do samego końca. Widać było zmęczenie sobotnim meczem i wczorajszą podróżą. Najważniejsza jest wygrana. Nie zawsze może być pięknie, ważne,że skutecznie. Na FB Stelmetu jakiś ciołek dziś wyrzucał Ponitkę, weź gościu młotek i się mocno puknij, nikogo nie interesuje, czy go lubisz, czy nie. Jest naszym zawodnikiem i bardzo ważnym ogniwem, prawdziwy kibic wspiera zawodników, a o jego roli decyduje póki co Tabak. Jak go ocenia widać na boisku. Wszystkim przy okazji życzę samego najlepszego w Nowym Roku, widzimy się 2 stycznia:)))

 • Gienek7 lubi Komentarz

  No i proszę bardzo, Stelmet został liderem. Swoją drogą seria 11:0 robi wrażenie, pamiętam że kilka lat temu "Pierniki" miały na starcie serię bodajże 13:0, więc zielonogórzanie są na dobrej drodze aby ją wyrównać, a być może nawet poprawić.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Graty Zastal

 • Gienek7 lubi Komentarz

  I tym sposobem jeszcze w starym roku 2019 Zastal został liderem, czekam spokojnie, bo w Nowym Roku 2020 może jednak wszystko się wydarzyć, gratki Chłopaki i oby Nam się !!!.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Pomysł Gliwic to gra na obrotach (sobotnia potyczka Dzików), GTK zmotywowane, skuteczne co w zderzeniu z ospałymi Dzikami dało mocno wygraną 1Q (difens Stelmetu niewidoczny)... -10 sporo... na tyle sporo, że Lublin i Toruń w oczach stanął;] Poszedł jasny przekaz, że trzeba walczyć by się na koniec nie zdziwić i trza gumę w gaciorkach zaciągnąć (za dużo luzu w kroku)... co Dziki w 2Q zauważyły. Nie był to strzelecki dzień Dzików. Gdy się zdawało, że Dziki przejmują mecz DeeDuszko za czy do szatni przypomniał by pilnować do ostatniej dziesiątej sek. Koszt -3 i do szatni schodziliśmy
  z mikro porażką. Takie mecze są próbą podołania roli faworyta. Za dużo kontestacji i udziwnień w grze. Martwi postawa Kapitana który chyba złapał dołek co owocuje brakiem decyzyjności. Było widać brak świeżości Dzików co raczej nie dziwi po wymagającym meczu z Loko... ciężko się przemieszczały i strat też przydużo. Gliwice zaryzykowały i długo przynosiło to efekt. Dziki ograły Gliwice wyrachowaniem i cierpliwą grą mimo braków w dyscyplinie. Paradoksalnie Dziki pokazały klasę gdzie i zmęczenie i gorszy dzień nie przeszkodziły w przedłużeniu serii do 11 zw. 2 duże dopisane mimo gry "unplugged".
  ZAAASTAL!!!

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Lindbaeck miałbyć z liderów w Rowie a w Falubazie jako doparowy. To nie jest różnica!?

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Analizy,dewagacje ze Falubaz przegra a Row wygra, raczej chyba jeszcze na to za wcześnie.Obie drużyny będą głodne wygranej, zadecyduje forma zawodników po której ze stron będzie lepsza,ale bardziej ze wskażaniem na ZG.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Póki mecz się nie rozegrał to każdy może wygrać :)

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Ciekawi mnie , o czym wy będziecie pisać w marcu, skoro w grudniu już wszystko wiadomo.
  Kto zostanie mistrzem, a kto spadnie z ligi.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Co za bzdury. Falubaz jest niedoceniony. Każdy widzi, że np. Iversen powinien mieć lepszy sezon ale o Dudku czy PePe to już nie? Falubaz będzie mocny, bo juniorka ma potencjał i okrzepnie a Duzers i PePe pojadą lepiej niż w tym sezonie. Dodajcie Vacula, MJJ i mającego coś do udowodnienia Lindbacka i macie pakę na top 4.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  KACPER U.L. W punkt. Skąd Ty to wszystko wiesz, wszystko się zgadza. Kilka kompromitujacych akcji miłosnych zaliczył, choc to nie temat do rozwinięcia na forum. Smutni Panowie wszak pewnie nie śpią.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Szkoda, że nikt już nie doda: poświęcił udziały w Falubazie dla senatorstwa. Na początku jak zaczął być senatorem był i prezesem klubu i senatorem a później jak nie mógł być tym i tym jednocześnie wybrał senatorstwo poświęcając klub. Nie da się ssać dwóch piersi jednocześnie...

 • Gienek7 lubi Komentarz

  Teraz poprosimy życiorysy i lustrację wszystkich prezesów.

 • Gienek7 lubi Komentarz

  To taki wytrawny gracz polityczny jak Komarnicki ot aby przez sport pójść w politykę, pomogę, dam trochę kasy zagłosują. Tak to jest w sektorze publicznym trzeba nauczyć się kłamać a w polityce robi to każdy, zaprzeczają robią szum wokół siebie. Dowhan zdobył DMP jako prezes klubu, Komarnicki razem z prezydentem Jędrzejczakiem skazanym nieprawomocnym wyrokiem wybudowali stadion. Ot i tak będę mówił dużo i majętnie,były obietnice wybudowanego stadionu gdzie skończyło się obietnicą tylko w połowie. A teraz Senat,tranpoliną na Wiejską.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.