Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Żużel. Mocny głos ws. braci Curzytków. "Są spaleni i straceni. Uwikłano ich w dziwne gry"

  Czyżby Polonia też miała zakusy na braci? W tym klubie wielu zawodników, poza Gollobami i Protasiewiczem, o Sayfutdinowie nie wspominając pokończyło przedwcześnie kariery.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Puchar Świata Wisła 2019. Walter Hofer jednoznacznie o zawodach w Polsce. "Nie ma dyskusji"

  Olać FIS i zrezygnować z Konkursów na początku sezonu. Śmiem twierdzić że warunki w Skandynawii czy Alpach są lepsze. Ale buta naszych władz jest silniejsza. Kaczor przekazał ciulowi Kurskiemu, że tak ma być jak PiS każe.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Daleki jestem od sekowania zawodnika, czy też wyzywania od najgorszych. Nie o to chodzi. Na sprawę trzeba spojrzeć nieco inaczej. Otóż, jeżeli ktoś nie ma ochoty, czy nic chce reprezentować barw narodowych, niech tego nie robi. Ktoś inny zrobi to za niego, może z lepszym wynikiem. Nic na siłę. Jak dla kogoś zbyt małym zaszczytem jest wysłuchanie Mazurka Dąbrowskiego i Orzełek na piersi, to sorry, więcej nie wracaj. Nie potrzebujemy takich ludzi. Są tacy, dla których Hymn i Biały Orzeł znaczą coś więcej...

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Chore klimaty...Czasy prestiżu z "Orzełkiem na piersi" to zamierzchłe niestety dzieje i widać cos niezdrowego się w narodzie dzieje.Szkoda. Widać dziś kasa i wygoda to podstawa biało czerwona flaga w wielu kręgach mocno poszarzała...Młody Drabol idzie swoją drogą ,sportowo pełną sukcesów ,po ludzku i życiowo chyba mocno cwaniacko.Cóż...Zycie często weryfikuje młodzieńcze widzimisię.Synu świetnego Gościa.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Ten Wroclaw wszystkich zepsuje nie polskie miasto nie polski zarzad.Zawodnicy sie kozacza i robia numery nie pierwszy raz.Mysle ze Max marnie skonczy w tym Wrocku przeciez to siedlisko zla.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Gwiazdory. Drabik następny. Dlatego takiemu Bartkowi Zmarzlikowi buty póki co nosić mogą taki Pawlicki czy Drabik i to podejrzewam długo. Ewentualnie graty targać za Nim. Piszę to nie z Gorzowa żeby jasność była. Skromność po pierwsze i normalność takich ludzi się ceni. Niestety ale niektórym trochę uszami sodowa wychodzi i myślę, że powinno się ich na ziemię sprowadzić.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Jak tak będzie w h... grał to za 3 lata ten cwaniak bedzie historią

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Dokładnie. KIlka lat temu wprowadzono zmianę, aby nasi młodzi mieli gdzie jeździć i zarabiać, a teraz okazuje się, że już mamy za dużo juniorów i trzeba zagranicznych wcisnąć? Takim sposobem za 10 lat pozbędziemy się całkiem juniorów

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Głównym problemem z jakim trzeba się zmierzyć jest "widzimisie" działaczy i niektórych kibiców. Dla nich liczy się tu i teraz, ważniejsze jest, aby za rok, dwa być na szczycie. Dotyczy to zwłaszcza działaczy, bo chcą udowodnić, że to za ich kadencji klub osiągnął szczyt a nie że stało się to w momencie gdy klubem rządzi już ktoś inny. Dla nich równie dobrze ten sam klub z którym się teraz identyfikują za 10 - 15 lat może już nie istnieć. Wiele klubów już to spotkało.

  A co do szkolenia to zamiast dawać dużo za samą ligę to większą kasę powinni dawać klubom, w których juniorzy wygrywają zawody juniorskie. I nie, to wcale nie zmniejszy atrakcyjności ligi, która jest bogatsza niż kiedykolwiek.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  pomyślmy o sobie , a nie o innych ,żeby pomóc juniorom się rozwijać powinni jeździć co najmniej 4 biegi bez możliwości zmiany juniora za juniora

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  PZM = PZPN . Ryba psuje się od głowy

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Pani .Marto ma pani słuszność, zrobić z adepta dobrego juniora.Czasu oraz pieniędzy sporo. Jestem przeciwny wprowadzaniu juniora spoza granic polski.Owszem niech jedzie ale jako senior.Też ma pani słuszność że źle się dzieje z naszym żużlem centrala z niczym i z nikim się nie liczy.Powinno być odwrotnie zanim coś się zmienia powinno być omówione ustalone z detalami wprowadzane stopniowo do regulaminu.Można wtedy uniknąć nie korzystnych zmian w praktyce.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Caryca ma 100% racji.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Dobrze by było, gdyby Rusko zniknął z żużla, jak Diamentowy. Tej dyscyplinie nie potrzeba szarych eminencji.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Mart Półtorak dobrze mówi. Obowiązkiem każdego człowieka, któremu na sercu leży dobro tego sportu jest torpedowanie pomysłu Ruski, Witkowskiego i reszty kombinatorów. Jak komuś się nie chce i nie potrafi szkolić to ma pecha. Już kiedyś mądrale pokroju Ruski i Cieślaka wprowadzili nam na rynek Siterów, Klindtów, Wofindenów itd. Ilu polskich zawodników z tych roczników jeszcze jeździ? Gdzie są zawodnicy, którzy byli juniorami po Kasprzaku, Hampelu itd.? Ilu ich jeszcze jeździ? To jest nienormalne. Robimy pod górę samym sobie, a później narzekamy, że jest jak jest. Dajmy szansę ludziom z bardziej zamożnych krajów, niech polscy sponsorzy ich wspierają, niech kupują sobie bez problemu klasowy sprzęt, a nasi chłopcy niech zderzają się z brutalnymi realiami i coraz większymi kosztami. Największym problemem tego sportu jest to, że jest taki drogi. Przecież te motocykle to nic specjalnego. One nie mogą kosztować tyle, co dobrej klasy samochód, bo to praktycznie trochę ramy i silnik. Tu jest największy problem i należałoby coś z nim zrobić, bo właśnie koszta odstraszają wielu chłopaków w Polsce. Kogo stać na kupienie sprzętu z kilkaset tysięcy (kilku motocykli)? Skąd ci ludzie mają mieć takie pieniądze? Tym bardziej, że kilku mądrali chce im jeszcze zabierać możliwość pokazywania się publiczności i ograniczanie argumentów w rozmowach z potencjalnymi sponsorami. Ludzie tacy jak Rusko mają sporo za uszami jeśli chodzi o stan polskiego żużla. Kiedyś było nie do pomyślenia, by problemem było znalezienie 2-3 wychowanków w danym klubie. We Wrocławiu to akurat była norma, ale ta norma zaczyna też być obecna w innych klubach. Ci idioci zarządzający ligą i klubami muszą wbić sobie do durnych głów, że ludzie chcą oglądać swoich lokalnych chłopaków. Takich, którzy są związani z danym środowiskiem. Tego chcą kibice. A nie ludzi, którzy przyjadą, rozładują motory, pojadą, za rok przejdą gdzie indziej i generalnie tyle by ich było. Z kim wtedy ma się taki kibic utożsamiać? Z takim Ułamkiem? Holtą? Łagutą? Pora otworzyć oczy

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Nie będę owijał w bawełnę i powiem wprost. Jest mi wstyd za moją staleczkę, ponownie wstyd. Kolejny raz nasz klub gra nie fair. Nie boję się tego powiedzieć. Czuję się zażenowany. Przecież ten baraż wygralibyśmy sportowo bez dwóch zdań więc po co panie prezesie te machlojki. Teraz my zwykli kibice jesteśmy ofiarami hejtu kibiców z innych ośrodków a przede wszystkim kibiców z Ostrowa.

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: znamy nowe terminy meczów barażowych o PGE Ekstraligę

  @gorzowianka66: wiedz kolego, że Ostrów sprzedał wiele biletów. Ludzie z daleka wzięli urlopy, zabukowali hotele itp. Dlaczego nie można rozegrać meczu w/g pianu? Skoro w Gorzowie padało to powinni przełożyć zawody na 13-go.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Komuna wciąż żywa, leśne dziady nie liczą się z nikim, ani z niczym. Zero szacunku dla kibiców, działaczy i zawodników z Ostrowa, którzy byli rewelacją, 1 ligi i zdecydowanie zasłużyli sobie na inne traktowanie. Niestety, walka z betonem GKSŻ to walka z wiatrakami.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Kompromitacja.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Żużel. Jason Doyle? Bez 1,8 miliona złotych nie podchodź. A cztery kluby są w grze

  Jak będzie kozaczył to skończy jak Greg w tym roku. Prezesi muszą się opamiętać. Gwiazdeczki to dojne krowy. Dawid Lampart nie może być na rezerwie. Ma więcej niż 23 lata.

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdzie?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.