oldtimer - lubi

 • oldtimer lubi Komentarz

  Wszyscy z PO. Jak widać Platforma nie ma już normalnych polityków i musi się posiłkować VIPami żeby przyciągnąć głosy.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Wygrywamy za 3 na mandolinie czy bałałajce?
  A może na fujarce?
  I co to znaczy, że się dziś nie udało? Co się miało udać? Mecze trzeba wygrywać,
  a nie ma się udać...
  ps. a tak dla twojej wiadomości to wszystko stracone - max 3 miejsce w grupie i koniec mistrzostw!
  Podziękuj Nawrockiemu i Mędrzyk...

 • oldtimer lubi Komentarz

  Ciężko to pisać, ale przegrały jak frajerki...

 • oldtimer lubi Komentarz

  to ich przełamywanie skończy się po pierwszej połowie. będzie tłumaczenie, że warunki były bardzo trudne, było gorąco i wilgotno. dodatkowo kibice greccy są jacy są i nie grało im się łatwo. a na końcu wyjdzie pseudo trener vukovic i powie, że zabrakło jakości, żałują niewykorzystanych sytuacji z pierwszego meczu ale niedługo będzie lepiej.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • oldtimer lubi Komentarz

  Kostecki dwa razy idzie do więzienia, pewnie za niewinność. Gazeta wyborcza ma dojścia do notatek z sekcji zwłok, przecież każdy może je mieć prawda? Dziennikarz informuje, że sprawę bada niedoświadczona prokurator, ale jak można ocenić czy ktoś jest doświadczony, badali przebieg spraw? Biznesmen dowiaduje się od wiarygodnych osób o bombie, która będzie zainstalowana.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Dotarlem do nazwiska Giertych i juz wiem ze prawdopodobnie za zabojstwem stoi kaczynski. Nie czytam dalej.

 • oldtimer lubi Komentarz

  wychodzi ból tyłka dzennikarzynów słoików.. chcą się popisać komentarzami negaytywnymi o Legii a słoma z butów wystaje... ich zachowanie wskazuje jak niższy ich poziom jest od słynnej ekstraklasy...

 • oldtimer lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • oldtimer lubi Komentarz

  wlosi maja jeden mecz mniej

 • oldtimer lubi Komentarz

  Jerzy Brzęczek (wikipedia)

  Kariera trenerska

  Na początku lutego 2010 Brzęczek został pierwszym trenerem Rakowa Częstochowa. Po serii nieudanych meczów umowa z klubem została rozwiązana 3 listopada 2014, na prośbę głównego sponsora.

  17 listopada 2014 został trenerem Lechii Gdańsk, a 1 września 2015 został zwolniony. Następnie od końca września 2015 był trenerem GKS Katowice. 20 maja 2017, po przegranej w meczu z MKS Kluczbork i utracie szans na awans do ekstraklasy, podał się do dymisji[4]. 11 lipca 2017 został trenerem Wisły Płock. 12 lipca 2018 został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

  Powielajcie ten komentarz, żeby ludzie wiedzieli jak się robi kariery w Polsce.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Ja mam wrażenie, że Bartosz Kapustka jest specjalistą od robienia dobrego PIERWSZEGO WRAŻENIA. Najpierw zachwyceni nim byli w Leicester City i widzieli przed nim wielkie perspektywy, a potem konsekwentnie sadzali go na ławę. Potem zachwyt sztabu szkoleniowego w przeciętnym SC Freiburg i znowu nic..... A może po prostu komentarze w stylu: "... swoimi akcjami robi furorę. Świat (i to nie przesada) pieje z zachwytu..." to megalomania i dowód na brak fachowej i rzetelnej oceny umiejętności przeciętnego i jednowymiarowego piłkarza.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Chciał Leicester , to ma. Był kowalem własnego losu . Teraz płacz.
  Panie Kapusta a co on osiągnął w kadrze ?! Strzelił chyba 2 bramki . Właściwie dobił piłkę z 5-6 metrów do pustej bramki . Teraz PZPN załatwił mu wyjazd na ME 21 jako "przyzwoitka " kadry U 21. Pismaku nie rób pan obciachu .
  .."i będzie regularnie występował w jednym z klubów w lidze z TOP 5 w Europie".
  i nie rób jaj .

 • oldtimer lubi Komentarz

  Zacząć trzeba od tego że Kapustka nigdy dobrym graczem nie był. Gwiazdka wykreowana przez polskie media, po jednym czy dwóch w miarę dobrych występach w reprezentacji. Pamiętam jego występy - te najwyżej oceniane - co mecz to kartka, zaś nasi złotouści komentatorzy rozpływający się nad tym, że "takiego walecznego zawodnika nam potrzeba". Przeciętna technika i kosa w nodze. Takich talentów jak Kapustka to w światowej piłce jest na pęczki. Z zachwytu to pieli co najwyżej pożal się Boże komentatorzy tv, którzy uważają się za wielkich znawców. Kapustka ma 22 lata i jest już piłkarzem ukształtowanym. Żadnej eksplozji talentu już nie będzie. Pogra w drugoligowych zespołach europejskich albo przesiedzi na ławie w lepszych. Nikt mu żadnej krzywdy nie zrobił. Może gdyby spokojnie doskonalił technikę a później zaczął gwiazdorzyć, to skończyłby na trochę lepszym poziomie. W piłce liczy się to co naprawdę umiesz a nie to co mówią o Twoich umiejętnościach złotouści z tv.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Wczoraj oglądałem mecz LN,a dzisiaj nie wiem jak to nazwać.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Ciężko spodziewać się cudów po takich graczach jak Marcyniak, Ratajczak czy Langlois (poza wzrostem yen chłopak nie ma niczego), za to upadek Schulza to inna sprawa. Od medali MP, krajowych pucharów (MVP PP), a nawet Mistrzostwa Świata do podawania ręcznika Jaroszowi. Oby ogarnął się w przyszłym sezonie!

 • oldtimer lubi Komentarz

  To był po prostu mecz dwóch słabych drużyn ze słabej ligi - jedni i drudzy przestraszeni … piłka im przeszkadza w grze.
  Z pucharów w takim stylu odpada się w sierpniu.

  Tzn. właściwie nie z pucharów a z eliminacji do kwalifikacji - lub odwrotnie. :D

 • oldtimer lubi Komentarz

  Nie jako syn nauczycielki tylko jako były poseł Platformy. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Bez Wasyla obrona Wisły jest dziurawa jak ser szwajcarski.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Gratulacje dla Wisły! Szczególnie, że wyszli z tak trudnej sytuacji. Chyba lepiej dla Legii, że dostała 4:0, a nie 1:0. Bo teraz nie ma tłumaczenia. Przy 1:0 trener mógłby się tłumaczyć, że murawa, że wypadek, albo co innego, a przy tym wyniku nie ma tłumaczenia. Byłem pełen optymizmu wobec Sa Pinto na jesieni, bo Legia zaczęła grać lepiej. Sa Pinto chyba poczuł się pewnie w przerwie zimowej, naściągał tych swoich kopaczy i okazuje się, że nie umie stworzyć drużyny. Nie ma pomysłu na grę. Legia jest do kompleksowej przebudowy. Nie wierzę w tego trenera, ma jakąś swoją wizję, której tak naprawdę nie ma. W środę gra z Jagiellonią i też zastanawiam się, czy nie lepiej dla Legii byłoby przegrać, niż na jakimś farcie zremisować, albo wymęczyć 1:0. Legia ma środki potencjał, tylko nie umieją tego wykorzystać. Lepiej jest sięgnąć dna, żeby mieć od czego się odbić, niż lawirować na farcie, a potem płacz w pucharach. Jeszcze raz gratulacje dla Wisły.